2008 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

selam arkadaşlar neler yapıyosunuz bugün günüm vardı inanılmaz yoruldm bebekle çok zor oluyo hepinizi kocaman öpüyorm

Gülhancım çok haklısın iki çocuk,iş,güç ve hayat şartları...:1no2:Ama kendini bırakma,eşinin işten çıkması kötü olmuş,inşallah işleri düzelir,herşey yoluna girer cnm:Saruboceq::teselli:

Selmacım Ulaş gündüz 2- çok nadir 3 kere uyuyor.Ama uykularının biri 1 sasat,diğeri ise yarım saat sürüyorkafamçokkarıştı.Cnm bende sallayarak uyutuyorum,uykusu geldiğinde salladığım için hemen uyuyor neyseki.Artık büyüdüler ve çevreye olan ilgileri arttı ondan fazla uzun süreli uyumuyorlar:bbo:yalnız değilsin yan arkadaşım,durumlar aynıa.s

eda nasılsın canım

İyiyim cnm,Ulaşı uyuttum,bir bakayım k.k ya dedim.Epey yoruldum yine bugün:bbo:Vallahi annelik büyük bir meşaketmişa.sGün başlıyor,birde bakıyorum bitivermişyasakkelime

Bu arada Enes iyileşmiş,çok ama çok sevindim:sm_cool:

gülhan cım çok üzüldüm allah kolaylık versin...
sizi okuyunca rahatladım...ben sallamamıştım hiç..ama burda çok fena oldu annem sallıyor hatta şimdi uyuması için ama ben hiç sallamadım gittiğim yerlerde uyutması çok zor oldu bu yüzden...
uyumak istemiyor etrafı ilgisini çekiyor dediğin gibi eda cım..
annelik zormuş zorrrrrrrrr.

haklısın selma annelik çok zor gerçekten
bende enesi sallayarak uyutuyorum

selam arkadaşlar neler yapıyosunuz bugün günüm vardı inanılmaz yoruldm bebekle çok zor oluyo hepinizi kocaman öpüyorm

ben enesle uğraşıyorum bayağı yaramazlaştı hastaalığıda düzeldi Allah a şükür kiloda aldı gibi kuvvetlendi de dün tv nin düğmesini kapatıı desteksiz ayakta da duruyor
yavaş yavaş bayağı güçsüzdü sen nasılsın bebişin nasıl

selam arkadaşlar.umarım herkes ve bebeişler iyidir. uzun zamandır giremedim kkya.neyse kuzey'in hareketliliğibeni mahvediyor.hiçbişey yaptırmıyor. ben elime ne alsam almak istiyor.sürekli peşimde. okulda da baya yoruluyorum.eve gelince kuzeyle ilgilenecek gücüm olmuyor. işte benden bu kadar. hepinizi öpüyorum.

slm kızlar nasılsınız uzun zamandır giremiyorum berkeden pek fırsat gelmiyo cok yaramaz oldu hiç durmuyo sürekli ayaktaa artık kendi basına ayakta dikiliyoo ve 3.4.adım atıpp düsüyo artık yürümeye calıyo teyzeleri inş sizin kuzular iyilerdir hepinizi öpüyorum hoşcakalın

kızlar artık bizimde dişimiz var enesimin dişi çıktı müjdeler olsun ne mutlu oldum bilemezsiniz

slm kızlar.... enesin annesi hatırladığıma göre adın hümeyraydı galiba canım dişiniz hayırlı olsun bizimde 3. ve 4. geliyo üstten kimsecikler yok buralarda kızlar nereye kayboldunuz ( rida elif derya gizemcim annen geldi galiba o yüzden giremiyosun sanırım gözün aydın canım annenide senide öpüyorum...ışıl selma muson yasemin adını sayamadığım bütün arkadaşlarım sizleride öpüyorum kendinize çok ii bakın sevgiler...

selamlar kızlar hepinize
ortalıkta kimseler yok valla
benimminikelecım benim oğluş emerek uyuyo ve salıncağına yatırıyorum
orda bir saatten fazla uyuyo arada salıncağını sallıyorum ağladığı zaman
ama ayağımda hiç sallamadım salıncak büyük rahatlık

teşekkür ederim gülhancım sizinde yeni dişleriniz hayırlı olsun
evet ya niye kimse yok :çok üzgünüm:

kızlar artık bizimde dişimiz var enesimin dişi çıktı müjdeler olsun ne mutlu oldum bilemezsiniz

cnm hayirli olsun incileriniz enesimede allahim kolaylikla dis cikarmayi nasip etsin uygarin ilk disleri ciktiginda ayni heyecani bende yasadim cok guzel bi duygu ama sonraki disleri kabus gibiydi 8 disi var olumun ve 1 bucuk aydir hic yenisi gelmedi su an beklemedyiz umarim firtina oncesi sesizlik olmazdelikafadulden

slm tum mayis annelerine uzun zamandir yazamiyorum dun tam yazdin uygar bilgisayarin dugmesine basti ,bilgisayari kapatiyo artik.acmak ve tekrar yazmayada firsatim olmadi,simdi uyuyo yaramaz.okadar aktiflestiki evi ona gore dizayn ettim orta sehpayi kaldirdim,televizyonu duvara yapistirdik,dolaplari bantladim ,bantlamadiklariminda icini bosalttim oyuncak koyuyorum hosuna gidiyo acip almak,bi agacim kaldi ellemedigim oglusumda hep ona gidip yapraklarini cekiyo ona ne yapicagimi sasirdim elektrikmi versem neeedelikafaduldendelikafaduldendelikafadulden

elif, gizem, yasemin, ebru, gülhan, kardelennn, gökçen, derya, muson, funda, casser, selma, eda, ışıl ismini sayamadığım tüm mayıs annelerine..selam olsun..hepinizi çok özledim..

elifcim bana mesaj yazmıştın ben de sana cevap yazmıştım ama siteye normal şekilde giremediğim yani farklı bir proxy den bağlandığım için yazdığım çoğu yazı zaman aşımına uğradığından yada hatlarda kırıklık meydana geldiğinden gönderilemiyor..
seçim sonrası burda yönetim değişti..garip günler yaşıyoruz...bu nedenle çoğu zaman okusam da gönderemiyorum..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…