2008 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

canım iyi yapmışın bende oturma odamı o hale getirdim halı örtüsü serdim ota sehpa kalktı oyun halısı oyuncaklar falan ama bizimki büfeyle daha çok ilgili büem yere yakın tv yi yalıyor kapakları açıyordu altaki çekmeceler için ikeadan dolap kapak kildi aldım işe yarıyor ama şimdide üst ksımdaki iki çekmecemi açıp açıp kapıyor:roflol:
ulaşımıda allah korumuş canım ben 1 dk yaknız bırakmıyorum tüm mayıs annelerine tavsiyem asla arkanızı dönerken bile dikkat edin gitgide tehlikeli oluyolar vallabenneyaptımki
bizimki artık tv de seyretmiyor gamyoncuiremsuişi gücü karıştırmacadelikafadulden ha bu arada yaklaşık iki ay önce arda salıncaktan atlamaya kalkınca bi kaç kez salıncağı kaldırdım hiç işime yaramadı ya keşke almasaydım verdiğim parayı bırak evde yer kaplıyor bi o eksikti zaten eşim evi spor aletleri ile doldurdu :1no2:eek: yüzden balkonları kapattıracaz bi balkona spor aletleri bi balkonada fazlalıkları koycam artık
bide o iş çıktı başıma edacım
buarada arda herhalde diş çıkartıyor ya bence hasta değil:teytey:

Cnm Ardaya dişleri için sabır diliyorum,cnm dişi için diş vitamini veriyosun dimi.
İyi işte eşinin tv seyretmesinden şikayetçiydin,beraber spor yapın,forma girin cnmcıma.s

Cnm Ela ve senin adına çok sevindim:dance:

Bizde mayıs gibi ankaraya gidicez,uçağa binmeye çok ama çok korkuyorumdelikafadulden
Korkumu bir aşabilsem,11 saatlik mesafe 2,5 saate inecek,kendi kendimi telkin etmeye çalışıyom,kalbime sancı giriyor resmen.Gölcükteki büyük depremini yaşadım,tırsak bişey oldum sonradankaydirigubbakcemile3

Cnm o sevilmek isteyen güzel gelinimi yanaklarından çok öpüyorumŞenizŞımarmak en doğal hakkı tabii prensesinkaydirigubbakcemile2

edacim ucaktan korkmana hic gerek yokzaten ulasla ugrasmaktan nasil geldigini anlamassin yanliz ucakta bebekler huzursuz oluyo basinc yuzunden ben burnuna sprey sikiyorum yada biseyler iciriyorum ucak kalkarken ve inerken daha rahat oluyo Allahim hepimize hayirli yolculuklar nasip etsin cnm

kızlar merhaba....
gitmeye karar verdim hatta uçak biletini aldım bile...napayım çok sıkılacaktım hem bana hem ela ya iyi gelir diye düşündüm...
ela dayısını nasıl sevdi hep peşinde onları öyle görünce çocuk sevilmek istiyor diye düşündüm ve varsın şımarsın biraz gidelimde:))
burda hava çok güzel..kardeşimde araba kiralamaya gitti gezeceğiz midyat hasankeyf..telkarileri meşhur biraz bakacağım bakalım::))
ulaşım neler yapar olmuş öyle aman daman...arda zaten kıpır kıpırdı gizemcim...funda cım burdaki paylaşımlar herşey dediğin gibi çok güzel..
bir gün inşallahtüm 2008 mayıs annaleri diye miniklerimizle toplanırız bir yerde ne dersiniz....

ohh selmacim havanin tadini cikar cnm ,buarada gitmen iyi olur hem kafan dagilir rahatlarsin biraz,elada simarsin biraz kuzumhihoyyyt

merhaba arkadaşlar uzun zamandır yazmıyordum...görüşmeyeli nasılsınız bebişler nasıl...yürümeye başlayan varmı...sevgiler...

hazalt nerelerdeydin bayadir yoktun hersey yolunda dimi,bebis nasil uygar daha yurumuyo ama ayakta desteksiz durmaya basladi bakalim hayirlisi cnm

merhaba kızlar gitmeden şöyle bir göz atayım dedim uçağımız saat 15 45 te..

gizem cim teşekkür ederim çoook istiyorum diyarbakıra gelmeyi buralardan gitmeden mutlaka geleceğim ve hasretimi gidereceğim...inşallah seni de görürüm bakarsın:KK66:

dün midyat ve hasankeyfi gezdim kızlar gitmeyeniniz varsa mutlaka ama mutlaka gidin görün...anlatılmaz yaşanır...çok güzel yerler bayıldım bayıldım tek kelimeyle...
alışveriş yapamadım tek derdim o oldu erkek kardeşim eh yani erkek milletini bilirisiniz işte:KK43:

eda cım hiç korkma o yol otobüsle ve ulaşla hayatta çekilmez...hatta buralara da gel bak seni misafir ederim gezeriz damadımı göreyim sevetim azıcık ayol...:)))
ela şimdiden şımardı dayısının peşinden ayrılmıyor:))
gülhan cım iki tane allah sana büyük büyük sabırlar versin ne diyeyim...
ışıl cım maşallah yakında yürür senin miniğin...
muson da inşallah sınavını geçer
rida gökçen derya elif casser ebru sizler nasılsınız??
herkese güzel bir hafta sonu diliyorum......

Cnm Ardaya dişleri için sabır diliyorum,cnm dişi için diş vitamini veriyosun dimi.
İyi işte eşinin tv seyretmesinden şikayetçiydin,beraber spor yapın,forma girin cnmcıma.s

canım diş vitamini ne bilmiyom ben dr öle bişiy vermedi bize clgel verdi
edacım canım 50 kiloya düştüm sporda yapsam halim perişan olur:bbo:

merhaba kızlar gitmeden şöyle bir göz atayım dedim uçağımız saat 15 45 te..

gizem cim teşekkür ederim çoook istiyorum diyarbakıra gelmeyi buralardan gitmeden mutlaka geleceğim ve hasretimi gidereceğim...inşallah seni de görürüm bakarsın:KK66:

dün midyat ve hasankeyfi gezdim kızlar gitmeyeniniz varsa mutlaka ama mutlaka gidin görün...anlatılmaz yaşanır...çok güzel yerler bayıldım bayıldım tek kelimeyle...
alışveriş yapamadım tek derdim o oldu erkek kardeşim eh yani erkek milletini bilirisiniz işte:KK43:

eda cım hiç korkma o yol otobüsle ve ulaşla hayatta çekilmez...hatta buralara da gel bak seni misafir ederim gezeriz damadımı göreyim sevetim azıcık ayol...:)))
ela şimdiden şımardı dayısının peşinden ayrılmıyor:))
gülhan cım iki tane allah sana büyük büyük sabırlar versin ne diyeyim...
ışıl cım maşallah yakında yürür senin miniğin...
muson da inşallah sınavını geçer
rida gökçen derya elif casser ebru sizler nasılsınız??
herkese güzel bir hafta sonu diliyorum......

beklerim canım herzaman kaydirigubbakcemile5
canım inş kolay geçmiştir yolculuk

selam kızlar nasılsınız okuyamadım çünkü çok fazla var bilgisayarım bozuktu ancak yapıldı....
ama beni merak eden olmamış yaaaa:KK43:((
dila çok huysuz üstten 4 diş geliyor ne yemek yiyor nede uyuyor bende onunla nöbetteyim allah herkese yardım etsin
herkese ii geceler bebişleride sizleride öpüyorum...

canım diş vitamini ne bilmiyom ben dr öle bişiy vermedi bize clgel verdi
edacım canım 50 kiloya düştüm sporda yapsam halim perişan olur:bbo:

Gizemcim erimiş gitmişsin cnm:1shok:,dikkat et cnm halsiz düşme,zaten bütün gün koşuşturuyorsun,azcık 1-2 kilo alsan iyi edersin fıstıkcıma.s.Tahin-pekmez ye arada,vücudu ve zihni toparlıyorcokacimcoookBen 60 da kaldım,vermek içinde uğraşmıyorum,56 ile hamile kalmıştım.

Cnm diş vitamini çıkan dişlerin sağlam ve düzgün olmasını sağlıyor.Zymafluor adı,16 yaşına kadar kullanılabiliyormuş,küçük bir hap,ağızda kendi kendine eriyor.

selam kızlar nasılsınız okuyamadım çünkü çok fazla var bilgisayarım bozuktu ancak yapıldı....
dila çok huysuz üstten 4 diş geliyor ne yemek yiyor nede uyuyor bende onunla nöbetteyim allah herkese yardım etsin

Neysencim geçmiş olsun cnm,diş olayı gerçekten çok zor:1no2:KK70:ilaya da sabır diliyorum.Allah kolaylık versin fıstığaa.s

Cnm sürekli girsen tabiiki merak ederiz,genelde arkadaşlar da ara vererek giriyor(iş yoğunluğu,vakit bulamama vs...)Yazıların ve deneyimlerinle seni hep aramızda görmek isteriz cnm,seni ve dilayı kocaman öpüyorum Şeniz

selam fıstıklar iyisinizdir inş akşamları 10 la 1 arası ders çalışıyorm yeterli değil ama bu kadar fırsat bulabiliyorm tabi bide 5 yıllık bitecrübe varkaydirigubbakcemile3 edacm selmacm gizemcm fundacm yasemincm ebrucm ridacm hepinizi özelikle bebişleri kocaman öpüyorm
edacm bende diş hapı kullanıyorm güçlü olsn bebişlerimizin dişleri inş

merhaba kızlar nasılsınız?
ben kastamonu dayım:)çok iyi geldi buraya gelmek vallahi.bunalmıştım orda yalnızlıktan...
burda da kalabalığı şikayet ediyorum biraz ela yı uyutunca oluşan gürültüler sinirimi bozuyor ama napalım olsun...

selam kızlar.nasılsınız? ben bi koşuşturmaca içindeyim.iş ev çocuk zor oluyor. neyse görüşürüz herkesi öptüm

canım hoşgeldin o kadar çok kişi gelip geçiyoki arada anmayı unuttuklarımız oluyor canım kusura bakma:teselli:
canım ardanında 3 dişi birden çıktı üstte şimdiide 4. geliyor ardada çok huysuz çok uğraştırıyo beni dilacıkta kolay çıkarsın dişini inş sananda allah kolaylık versina.s.

Gizemcim erimiş gitmişsin cnm:1shok:,dikkat et cnm halsiz düşme,zaten bütün gün koşuşturuyorsun,azcık 1-2 kilo alsan iyi edersin fıstıkcıma.s.Tahin-pekmez ye arada,vücudu ve zihni toparlıyorcokacimcoookBen 60 da kaldım,vermek içinde uğraşmıyorum,56 ile hamile kalmıştım.

Cnm diş vitamini çıkan dişlerin sağlam ve düzgün olmasını sağlıyor.Zymafluor adı,16 yaşına kadar kullanılabiliyormuş,küçük bir hap,ağızda kendi kendine eriyor.

canım sağol Şenizkilom iyi aslında daha fazla vermeyeyimde dikkat etmeye çalışıyorum ama çoğu zaman fırsat bulamıyorum yemek yapmaya ya uyduruk bişiyler yiyom yada dışardan yemek istetiyom
canım senin boyun çok uzun kilon gayet iyi bence ya buarada seni çok merak ediyom ya bi resmini koysana
dra sorayım bu arada diş vitaminin bi daha gittiğimdedelikafadulden

selam fıstıklar iyisinizdir inş akşamları 10 la 1 arası ders çalışıyorm yeterli değil ama bu kadar fırsat bulabiliyorm tabi bide 5 yıllık bitecrübe varkaydirigubbakcemile3 edacm selmacm gizemcm fundacm yasemincm ebrucm ridacm hepinizi özelikle bebişleri kocaman öpüyorm

kolay gelsin canım inş hedefine ulaşırsın
bizde seni öpüyosŞeniz

merhaba kızlar nasılsınız?
ben kastamonu dayım:)çok iyi geldi buraya gelmek vallahi.bunalmıştım orda yalnızlıktan...
burda da kalabalığı şikayet ediyorum biraz ela yı uyutunca oluşan gürültüler sinirimi bozuyor ama napalım olsun...

anlıyom seni canım kalabalıkta çoçuk uyutmak çok zor oluyo yaaaa ama iyi olmuş iyi gez iyice:teytey:
ya bişiy diyecem arda artık gündüzleri emmek istemiyo yatırırken zorlanıyom ayağımda sallamaya başladım ama geceleride meme delisi oluyo anlamadım acaba memeyi bırakırmı bu şekil

selam kızlar.nasılsınız? ben bi koşuşturmaca içindeyim.iş ev çocuk zor oluyor. neyse görüşürüz herkesi öptüm

merhaba gökçen canım biz iyiyiz çok şükür bildiğin gibi bi değişiklik yok ama sen bayağı yoruluyosun allah yardımcın olsun öpüyorum
buarada rida nerdesin yaffff iki gündür
eliffff canım sendee

Musoncum Allah çalışmalarının mükafatını verir inşallah cnm:Saruboceq:
Bu arada sınav ne zaman cnm:uhm:

X