2008 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

kizlar bugun cok mutluyum esimi onumuzdeki ay icin bilet bakarken gordum bize supriz yapacakmis turkiyeye gidicekmisis cok mutluyum.nedenine gelince uygarin tam sevilmelik cagiymis bu halini anneannesiyle dedeside gorsun diye dusunuyo.dusunceli kocam benimŞeniz anemlere de supriz yapicakmisiz bakalim karsilarinda uygari gorunce ne yapacaklar:dance::dance::dance::dance::dance:

Sevgili muson hem üzüldüm hem sevindim.Seni sık sık göremeyeceğime üzüldüm inan ama senin geleceğin için hırs yapıp çalışma gayretinede sevindim.İnşallah dilediğin gibi olurda istediğin bir yere atanırsın çocuk büyütüyoruz hepimiz ve anne baba çalışmadan bu hayat şartlarında çok zor.Umarım dilediğin gibi olur herşey,burayıda çok ihmal etme ara sırada olsa haberlerini alalım.

Herkese selam.Umarım herşey yolundadır.Ben annemde kaldığım için pek yazamıyorum,bugün misafirlerim gelecek evime geldim geçici süre.Safa yı anneme bıraktım,rahat rahat hazırlıklarımı yaptım.Çocukla ev işi yemek vs çok zor,iyki annem yakın diyorum sürekli.Safanında şu günlerde burnu tıkalı hırıltısı var umarım ilerlemez.
Hepinize sevgiler.Bebişlere sağlıklı ve mutlu vede bol uykulu:) günler geceler diliyorum.

muson cum inşallah kpss yi geçersin arkadaşım seni iyi anlıyorum bende fizik öğretmenliği mezunuyum ve maalesef kadrom sınıf öğretmenliğinde...isterdim branşımda çalışayım...
ışıl çok sevindim demek buraya geliyorsunuz...ne güzel....tadını çıkar....
kızlar size demiştim eşim göreve gitti 10 gün yok erkek kardeşim geldi o da pazar günü dönecek biraz aklımı çeldi bende gitsem mi kastamonu ya...tek endişem yolculuk ve ela....
aslında gitme fikri bana iyi gliyor ama yolculuklardan da bıkmışım çoook...

birde erkek kardeşim demez mi göçebe gibisin sen(((

Işıl cnm senin adına çok sevindim:1hug:

Selmacım nasıl iyi olacaksan öyle yap cnm,değişiklik olur senin ve ela içina.sama yolculuk kısmı nasıl olur bilemem.Giderken kardaşin var,dönerken de eşin gelip sizi alırsa bi problem olmaz herhalde cnm

merhaba kızlar bende bayağı yorgunum arda çok yaramazlaştı beni çok yoruyor yürüteçte bile durmuyor karıştıracak bişiy bulmazzsa atlamaya çalışıyor yürüteçten bilmiyorum çok huysuz huzursuz inş hasta değildir
cassercim safayada geçmiş olsun peditus vermeni öneririm
selmacım kastamonuya gidip gitememe konusunda kararsızsn herhalde hayırlısı olsun diyelim kismet olursa gidersin canım
ışıl sanada büyük yolculuk var demekki çok sevindim senin için annene kavuşacan:)
ebru inş sende iyi bi bakıcı bulursun
funda ve eda sizlerde iyisiniz inş
hepnizi öpüyorum

Gizemcim Arda zaten çok hareketliydibüyüdükçe daha da hareketlenecektir eminim.İnşallah hastalanmaz fıstık:Saruboceq:Yorulmakta çok haklısın cnm,annem varken bile ben çok yoruluyorum,sabah 10.30-11 e kadar yatıyorum,kalkıp,ulaşın yemeğini yediriyorum,altını aç,üstünü değiştir...yemek yapmıyorum,annem yapıyor,ev işleri bana ait,annemle iş bölümü yapıyoruz anlayacağın.

Salonum büyük,orta sehpayı kaldırdım,halının üzerine 2 kat yorgan serdim,zarar verebilecek objeleri kaldırdım diğer odaya,salıncağını(ulaşın gündüz yatağı)da salona getirdim.Tüm gün salonda gezinip,oyuncaklarıyla oynuyor,baby tv seyrediyor,salıncakta uyuyor.Geçen gün tv dolabının camını çarptıra çarptıra kırdı,Allahtan yetiştim,kafasına düşmedi:bbo:bütün dolap kapaklarını boşaltıp,sıkıca bantladım,kabloları sağlama aldım,cicili bicili salonum kreş oyun alanı oldu:roflol::roflol:Ne yapayım,iyi ve tehlikesiz olsun da canı sağolsun kuzumuna.s

kızlar merhaba....
gitmeye karar verdim hatta uçak biletini aldım bile...napayım çok sıkılacaktım hem bana hem ela ya iyi gelir diye düşündüm...
ela dayısını nasıl sevdi hep peşinde onları öyle görünce çocuk sevilmek istiyor diye düşündüm ve varsın şımarsın biraz gidelimde:))
burda hava çok güzel..kardeşimde araba kiralamaya gitti gezeceğiz midyat hasankeyf..telkarileri meşhur biraz bakacağım bakalım::))
ulaşım neler yapar olmuş öyle aman daman...arda zaten kıpır kıpırdı gizemcim...funda cım burdaki paylaşımlar herşey dediğin gibi çok güzel..
bir gün inşallahtüm 2008 mayıs annaleri diye miniklerimizle toplanırız bir yerde ne dersiniz....

eda cım bende renkli renkli yazmak istiyorum ama yapamadım nasıl yapıyorsun????[COLOR="Red"][/COLOR]

merhaba arkadaşlar uzun zamandır yazmıyordum...görüşmeyeli nasılsınız bebişler nasıl...yürümeye başlayan varmı...sevgiler...

selam kızlar haftasonu kimsecikler yok burda..ya geçmişe bi gözgezdiriyorum kime ne yazacağımı unutuyorum neyse.. musoncum canım hakkında hayırlısı olsun ama bizleride unutma seni ve tüm mayıs annlerini çok seviyoruz.. gizemcim pek görüşemiyoruz bak sen yaramaz ardaya:))) arkadaşı gibi aynı biizmkide tv önünde kapakları açıp kapatıyo biz muharremle mutfaktayken beşiğin kenarına geçip bağırıyo son ses:))) abisinin syaesinde ona pek kırcak şey kalmadı vitrinin 2 camıda kırık boydan boya ..

selam hepinize bilgisayarı açtım sizlerede hemen bi merhaba demek istedim hepinizi öpüyorm

canım iyi yapmışın bende oturma odamı o hale getirdim halı örtüsü serdim ota sehpa kalktı oyun halısı oyuncaklar falan ama bizimki büfeyle daha çok ilgili büem yere yakın tv yi yalıyor kapakları açıyordu altaki çekmeceler için ikeadan dolap kapak kildi aldım işe yarıyor ama şimdide üst ksımdaki iki çekmecemi açıp açıp kapıyor:roflol:
ulaşımıda allah korumuş canım ben 1 dk yaknız bırakmıyorum tüm mayıs annelerine tavsiyem asla arkanızı dönerken bile dikkat edin gitgide tehlikeli oluyolar vallabenneyaptımki
bizimki artık tv de seyretmiyor gamyoncuiremsuişi gücü karıştırmacadelikafadulden ha bu arada yaklaşık iki ay önce arda salıncaktan atlamaya kalkınca bi kaç kez salıncağı kaldırdım hiç işime yaramadı ya keşke almasaydım verdiğim parayı bırak evde yer kaplıyor bi o eksikti zaten eşim evi spor aletleri ile doldurdu :1no2 yüzden balkonları kapattıracaz bi balkona spor aletleri bi balkonada fazlalıkları koycam artık
bide o iş çıktı başıma edacım
buarada arda herhalde diş çıkartıyor ya bence hasta değil:teytey:

canım mutlaka ordan ayrılmadan gez oraları çok güzel yerler kaydirigubbakcemile5 hatta bu taraf gelsen seni misafir etmek isterim:lepi:
buarada yolculuğa karar vermişin hayırlısı olsun

:roflol::roflol:ana çok güldüm haaaaa senin başında iki tane hemde:roflol::roflol:
evet gülhancm görüşemiyos ben anca bu saate girebiliyom:1hug:

Cnm Ela ve senin adına çok sevindim:dance:

Bizde mayıs gibi ankaraya gidicez,uçağa binmeye çok ama çok korkuyorumdelikafadulden
Korkumu bir aşabilsem,11 saatlik mesafe 2,5 saate inecek,kendi kendimi telkin etmeye çalışıyom,kalbime sancı giriyor resmen.Gölcükteki büyük depremini yaşadım,tırsak bişey oldum sonradankaydirigubbakcemile3

Cnm o sevilmek isteyen güzel gelinimi yanaklarından çok öpüyorumŞenizŞımarmak en doğal hakkı tabii prensesinkaydirigubbakcemile2

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…