2008 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

casser gece çok huysuzlarınırsa sürüyorum.ama faydası oluyor mu bilmem. bizim oğlanda daha diş miş yok. kabarıklık bile yok. ama huysuzluğu var...

kızlar kimse yok mu yaa bugün? nerelerdesiniz? neler yapıyorsunuz?

canım hemen öğrenemedi önce pek istemedi robot gibi durdu sonra gerigeri gitti ama 2 gün sonra becerdihihoyyyt

ben de sürüyorum gece çok huysuzlanıca.duyduğum kadarıyla hafif uyuşturucu etkisi varmış.ablam çok kullanmıştı bebeğine.çok zeki sağlıklı bir kızı var kullan bişey olmaz diyor

bu arada damla hanımın dişi çıktı alttan 2 tanesi yanyana su içerken sesi geliyor ama dün hiç uyuyamadı çok kızdım bende anlamadım karnı tok altı temiz gözü kapalı ağlıyor ama ne ağlama apartman ayaklanıcaktı sanki ton işi dayak yedi neyse sabah görüncede kendimden utandım valla demek çocuğun zoru varmış ayrıca jel işe yarıyor naneli gibi rahatlatıyor yani...
görüşmek üzere

Kizlar selam...Hepinizi cok ozledim...Bugun bende asure yapmaya kalkistim..Insallah cocuklar rahat verirde yaparim..
Bende coook uuzn zamandir tv izlemiyorum.Yurek kladirmiyor b u aciyi,,Gecende bir mail gelmisti keske hepinize yollaya bilsem..Bu savasi en azindan protesto icin israile destek veren maekalarin isimleri vardi...Kendimden utaniyorum ama cogu cok cok fazla kullandigim markalar...Mumkun oldugunca kesecegim..Bu ulkede omanin dezavantaji bu iste birinden kacsam digerine yakalaniyorum o kadar cok marka var ki...Ama siz belki hic birini kullanmayabilirsiniz..O cocuklari gordukce cocuklarima daha bi siki sariliyorum opuyorum kokluyorum.Allahim kmseye bu aciyi yasatmasin...Ama onlari gordukce kendimi sansli sayiyorum .Keske hic olmasa...
Ama bu olaylari gordukce din kardesi dedigimiz insanlara daha bi kiziyorum..Adamlari goruyorsunuz boyle bir drama karsi nasil birlesip birbirlerini tutuyorlar,,Muslumanlarsa birbiirnin hala gozunu oyuyor...Bizim binamizda 3 tane daha musluman aile var.1 i pakistanli 2si bangladesli...Esimin insaat isiyle ugrasiyor ama asil isi 144 haneli 5 binanin yoneticiligi yapiyor.(turkiyede apatman sakinlerinin yaptigi yoneticilik iisni burada sirketler yapoiyor.zaten genelde binada tamamen o sirkete ait oluyor.oturanlarin hepsi kiraci)Neyse yonettigi bina;ardan biirnde de biz oturuyoruz..Yan komsum bangladesli....Karisi carsafli.bneimle bile kapi arkasindan konuusr.Ama her bayram,kandil mutlak kapilarini calarim ..Dinimizin gerketirdigi seyleri yaparim ,helvami asuremi ilk onlardan baslarim dagitmaya...ESimde musluman olduklari iicn onlara hep yardimeder,kira gecikse kendi koyar onlari korumak adina herseyi yapar..Bazen kayra uyumadigi gecelerin sabhinda gider ozur dilerim cocuk cok agladi siiz rahtasiz ettiyse....herzamanda bizimle ilgili bir sorun olmadigini yazmislar.....Gecende binada ki yabancilardan biri esimle kavga etti.bunun uzerine imza toplamis eismin atuilmasi iicn..Buna ilk imza atanlarda bilin bakalim kim?????????Biizm musluman diye sahip ciktiklarimiz.ESim o gun o kdar uzuldu ki...Daha buna benzer cok ornek var..Yillarca iki mujsluman ulke iran ve irak birbirini yemedi mi?Hep birbirimizi zayiflattik durduk,,,
Burada ki yahudi halkini bir gorseniz asla kendilerinden baskasiyla iletisim kurmazlar.Cocuklarini kendi okullarina yollarlar..Kendi kardesleirnden alisveris yaparlar.Ctesi gunu yahudi mahalleisnde dukkanin varsa acamazsin ,canina okulrlar...Biz yillarca her dinle ve milletle kardes gibi yasadik bu ayrimi farketmedik bile ama ben buraya gelince gordum ki aslinda yag ve su gibi birbirimizden farkliymiz onlara gore...
Gokcencim babaanneler bilr ,onlarin esi oturdugu yer yahudi mahallerine yakin..

Bu konuda yazacak cok sey var ama umarim bundan sonra hic olmazsa birlik oluruz ve onlara karsi duracak gucu buluruz..Onlar etle tirnak olabiliyorsa bir avuc insan olarak..Biz koskoca bir camia neden olmayalim ki????????

bende bugün yürüteç aldım enes de biraz durdu oyuncaklarıyla oynadı gezdi de içindeyken sonra ağladı beni al diye bilmiyorum inşallah işe yarar

ben caljel kullanıyorum iyide geliyor rahatlıyor sürünce

neysen hayırlı olsun dişiniz darısı en kısa zamanda başımıza inşallah

çok haklısın elif yahudileri bukadar güçlü yapan da birbirlerine olan bağlılıkları değilmi din kardeşiyiz ama baksana bangladeşlinin yaptığına belki yanlıştır ama türkün türkten başka dostu yok hele bide başka ülkedeysen Allah yardımcın olsun

ohhhhhhhh afiyet olsun aşureniz dün kayınvalidem gönderdi ama yiyemedim hiç güsel olmamıştı:))))))))

benim kızımın dişi daha çıkmadı.7ay 8 günlük.nerde kaldı dişleri bu kızın yaa

mercan dilara yani elif:)
yazdıklarını okudum da inanamadım.doğru haklısın maalesef öyle müslümanlar sahip çıkmıyoruz birbirimize ve hatta sanki aramızda hüsumet var
yahudilerle ilgili bir belgesel izlemiştim adamlar en az 5 çocuk yapıyolar çoğalmak için ne kadar bağlılar birbirlerine ilkelerine.
ne diyelim alma mazlumun ahını inşallah çıkar acısı.dediğin ürünlerle ilgili mail bana da geldi bizde burdayız ve o markaları özellikle tercih ediyoruz kaliteli diyeama artık dikkat edicem..

gizemciğim selam canım yardımına ihtiyacım var bu sefer anıl için canım yardımcı olurmusunŞeniz

hoşgeldin elifffff canım
bugün bizde dra gittik arda sürekli kulağın çekiştiriyor sabahları hapşırıyo gece yatmıyo diye kulağında kir varmış temziletmedim ama yien oluyor
alerjiden şüphelendi dr bendede var kan tahlili yaptık cumartesi çkcak inş sorunsuz olur
sonra alışveriş merkezine gittik azcık gezdik iyi oldu ya
sonrada arkadaşım geldi oturduk
bugünüm çok yoğundu

selam kızlar ben funda yeni üyeyim 8 aylı naz adında bir kızım var biz ona nazoş diyoruz şu aralar sanırım oda diş çıkarıyor geceleri çok huzursuz 5 dk da bir uyanıyo çıldırmak üzereyim zombiye dönüştüm resmen ama değer annelik çok güzel bir duyguymuş anladım sizlerle yazışmak isterim allah hepimizin bebişlerini bizlere bağışlasın mesaj yazan arkadaşlara şimdiden teşekkürler.....

günaydın kızlarrrr
fundacım aramıza hoşgeldin murgizcim inşallah oğluşunda bişey yoktur temiz çıkar sonuçlarıda ...
elifcim haklısın yabancılar diyelim biz onlara birbirlerine ve dinlerine çok bağlılar ama keşke müslümanlığı kavrayabilseler ben yaşam standartlarının daha fazla olduğunu düşünerek dinlerine bağlı olduklarını düşünmüşümdür hep müslümanlar yabancı ülkelerde hep dışlanıyorlar o yüzden birlik olamıyorlar izin verilmiyo türkiyede hangi siyonist hristiyan ibadetini yapıyo diye ibadet yerleri taşlanıyor çok rahatlar belki ülkerinden bile rahatlar bizim camilerimiz bile kilise oluyor insanlar korkudan namaz kılamıyor içlerinde yapıyolar doğal olarakta bu onları isyana vede dinden soğumaya kadar itiyor çünkü dünya gayreti sarıyo bedeni ve ruhu ve ben inanıyorum ki esas olan bizde vicdan ve merhamet var bizler seçilmişlerin arasında özel insanlarız elhamdülillah müslümanız ve öyle can vereceğiz gaflette olanlarında görmesi en büyük dileğimiz Allah müslümanı müslümana kışkırtanları ıslah etsin hepinizi öpüyorum ...

kızlar merhaba. uzun zamandır yazmıyorum ne bileyim. bir büyü vardı kayboldu sanki.. eski tadı tuzu yok ya... herkes iyidir umarım. rida, mercan, marem, murgiz, neysen, saadet, gökçen, avebru, ansaneri... adını sayamadığım herkesss. bebişlerin ve sizlerin keyfi yerindedir umarım. öpüyorum hepinizi...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…