2008 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

gülhancım maşallah çok güzel görünüyorsunuz..önümüzdeki bir kaç sene içinde ben oğlum ve bir evladım daha böyle gülümsemek isterim objektife...

inşallah canım bütün mayıs annelerinin fotoğraflarını bekliyorum:)))))

Kizlar yazdiklarinizi soyle bi okuyup kaciyorum bu aralar.Hastayim .Birtaz grip cokca da regli :KK43:((((( Ustune birde coookkkk uykusuzum.Ev deseniz dandini.kayar simdi uyudu eve girisicem simdi..Insallah o uyanmadan azicik uyuyacak vaktim kalir.Goruusruz bye
Bu arada ridacim resme bayildim arkdasim

Kizlar yazdiklarinizi soyle bi okuyup kaciyorum bu aralar.Hastayim .Birtaz grip cokca da regli :KK43:((((( Ustune birde coookkkk uykusuzum.Ev deseniz dandini.kayar simdi uyudu eve girisicem simdi..Insallah o uyanmadan azicik uyuyacak vaktim kalir.Goruusruz bye
Bu arada ridacim resme bayildim arkdasim

mercancım çok geçmiş olsun:nazar:bu regl benim doğumdan sonra çoğaldı,inşallah zamanla azalır,sana şifa ve bol ve deliksiz uykular diliyorum

elifcim canım çok geçmiş olsun öpüyorum
ya ben buarada halen regl olmadım kızlar test yaptım gene negatif çıktı şükürler olsun ki
ulasedacım oyuncak konusunu sormuşun ben arda 3 aylıkken falan oyun halısı ve oyun halısı oyuncaklar çıngıraklar vs vs almıştım onlardan sıkıldı zaten sık sık değiştiriyorum
fisher price türkçe konuşan köpkcik aldım onunlada pek ilgili değil amaçok güzel bir oyuncak
playskool içiece geçen küpler vede kaplar ve şekilli kamplumbağa aldım ama daha vermedim
bide fisher price içiçe geçen halkalar almıştım onu arkadaşlın kızına hediye ettim oda güzel
şimdide yaramaz toplar vede ilk arabam almayı planlıyorum inş

Çooook hastayım feci grip oldum.
Umarım oğluma geçmez.Çooook yorgunum vücudum aşırı kırgın.Geçen bir nargile keyfi yapalım dedik sedirde acısı fena çıktı.Umarım oğlum uyurda bende azcık dinlenirim.Günüm öyle yoğun geçiyor ki anlatamam.Sizlerinde öölemi benmi çok ortalıkta dolanıyorum.Bebişin yemeği ev derle topla bizim yemek derken zaman nasıl geçiyor anlamıyorum.
Aman Allahııııııııım burnum çeşme gibi...

elifcim canım çok geçmiş olsun öpüyorum
ya ben buarada halen regl olmadım kızlar test yaptım gene negatif çıktı şükürler olsun ki
ulasedacım oyuncak konusunu sormuşun ben arda 3 aylıkken falan oyun halısı ve oyun halısı oyuncaklar çıngıraklar vs vs almıştım onlardan sıkıldı zaten sık sık değiştiriyorum
fisher price türkçe konuşan köpkcik aldım onunlada pek ilgili değil amaçok güzel bir oyuncak
playskool içiece geçen küpler vede kaplar ve şekilli kamplumbağa aldım ama daha vermedim
bide fisher price içiçe geçen halkalar almıştım onu arkadaşlın kızına hediye ettim oda güzel
şimdide yaramaz toplar vede ilk arabam almayı planlıyorum inş

murgizcim ulaş sadece yürüyen örümcek ve küçük piyanosuyla oynuyor,ilgilenmiyor her oyuncakla bende fazla almıyorum bu yüzden geçen babası büyük org ve uzaktan kumandalı jip almışkaydirigubbakcemileulaş kağıt yırtmaya,koltuklarının altından tutulup zıplatılmaya bayılıyosırnaşık şeyyaramaz topları bende düşünüyorum,arkadaş aldı oğlu acayip korkuyo,toplar harekete geçince başlıyo ağlamaya serseridelikafadulden

merhaba kızlar herkese iyi akşamlar bende yürüteç aldım dila çok seviyor zaten tutunup kalkıyodu ve yan yan tutunarak yürüyodu ama koltuk sonuna gelince yanında olmazsan düşüyor şimdi çok rahatladım valla onda gezinip duruyo alamadıklarınıda bana sesleniyo anniiiii hıııı diyo çok sevimli oluyor dişleri hala çıkmadı tembel kızımın ama saçları hafif hafif gelmeye başladı:))
bu arada kızlar heberleri seyrederken içim acıyor ben önceden de merhametliydim her şeye ağlardım ama anne olunca daha fena oldum filistindeki çocukların yüzündeki korkuyu görünce mahvoluyorum ve geceleri uyuyamıyorum dilaya bakıyorum sürekli ve düşünüyorum bir annenin evladı için nasıl çırpınacağını ve çaresizliği kurban olduğum allah yardımcıları olsun biz daha en ufak sarsıntıda kendimizi sokaklara atıyoruz onlar ne yapsınlar çok zor kim için olursa sadece filistin değil bence savaşın adıda kendide soğuk ...allah kimseyi çaresiz bırakmasın...
kendi kendime sadece artık danone cocacola orkid almıyorum ve daha biçok ürünü boykot ediyorum sizde almayın kızlar bugün onlaraysa yarın bizede olabilir....
veeeee benim hamileliğim hiç iyi geçmedi zaten sinir sıkışması vardı bilenler bilir 9 ay bileklerimi bal tarçın sürerek yattım ahtım vardı eve bal ve tarçın sokmuyorum üstelikte eşim sürekli il dışındaydı çok kolay doğum yaptım ama ağrım çoktu üstelikte hala kilomu vermiş değilim:KK43:(((( istemeeeeeeemmmmmm
hepinize iyi uykular bebişleri öptüm
allaha emanet olun

ulaseda canım benimki en sevdiği oyuncakla bile 2 dk oynamıyor bende fazla almamaya başladım o yüzden bunları önceden almıştım
ama oyuncak dışında herşeye atılıyor terlik kablı kumanda eline versem gün boyu oynar herhalde:)
casser geçmiş olsun canım ya maskeli emzir diycem ama bu yaramazzlar maskeyide çıkartırlar:)
neysen ne güzel anlatmışın duygularını inan aynı şeyleri hissediyorum annelik farklı ya

günaydın kızlar kış hastalıkları kendini hisssteriyo geçmiş olsun elifçim cassercim.. bende büyük oğlumu götürdüm öksürüğü 15 gündür geçmiyodu antibiyotik verdi bu sefer öteki öksürmeye başladı birkaçgün öncede eşim rahatsızdı onun hastalığı hiç çekilmiyo ya çocuklardan beter ne diyeyim Allah bizlere sağlık versin onlara bakalım bide iyiki kendi başıma oturuyorum yeri geliyo bütün işlerimi bırakıyorum yetişemiyorumki ben bu zaman sizin içndee öylemi nasıl akşam oluyo anlamıyorum yasemincin seni göremiyorum kaçgündür çoculraın nasıl oldu iyilermi canan tuğba hepinzin yokluğu belli siteye pek giremeyen arkadaşlarım tez zamanda beklyoruz hepinizi

merhaba kızlar herkese iyi akşamlar bende yürüteç aldım dila çok seviyor zaten tutunup kalkıyodu ve yan yan tutunarak yürüyodu ama koltuk sonuna gelince yanında olmazsan düşüyor şimdi çok rahatladım valla onda gezinip duruyo alamadıklarınıda bana sesleniyo anniiiii hıııı diyo çok sevimli oluyor dişleri hala çıkmadı tembel kızımın ama saçları hafif hafif gelmeye başladı:))
bu arada kızlar heberleri seyrederken içim acıyor ben önceden de merhametliydim her şeye ağlardım ama anne olunca daha fena oldum filistindeki çocukların yüzündeki korkuyu görünce mahvoluyorum ve geceleri uyuyamıyorum dilaya bakıyorum sürekli ve düşünüyorum bir annenin evladı için nasıl çırpınacağını ve çaresizliği kurban olduğum allah yardımcıları olsun biz daha en ufak sarsıntıda kendimizi sokaklara atıyoruz onlar ne yapsınlar çok zor kim için olursa sadece filistin değil bence savaşın adıda kendide soğuk ...allah kimseyi çaresiz bırakmasın...
kendi kendime sadece artık danone cocacola orkid almıyorum ve daha biçok ürünü boykot ediyorum sizde almayın kızlar bugün onlaraysa yarın bizede olabilir....
veeeee benim hamileliğim hiç iyi geçmedi zaten sinir sıkışması vardı bilenler bilir 9 ay bileklerimi bal tarçın sürerek yattım ahtım vardı eve bal ve tarçın sokmuyorum üstelikte eşim sürekli il dışındaydı çok kolay doğum yaptım ama ağrım çoktu üstelikte hala kilomu vermiş değilim:KK43:(((( istemeeeeeeemmmmmm
allaha emanet olun

ya hakikaten gazete okuyamaz oldum akşam haber izlemek istemiyorum allahım bütün çocukları koru kendimi bile bazen suçlu hissdiyorum sıcacık yatağımda yatarken..
onlar orada aç sefil ne kötü ne acımasız bir dünya düzeni bu böyle ya.
allahım bizleri koru diyeceğim bu da al bencil bir dua olucak onlar için hiçbirşey yapamamakta cabası..
keşke bişeyler yapılabilse keşke...

Allah gazzedeki kardeşlerimize sabır versin,yanında olsun. artık haber izleyemez oldum..keşke yapaılacak bişeyler olsa. kınamaktan başka... söylenecek söz yok zaten bu zalimlarin yaptıklarına. öteki dünyada nasıl bi son bekliyor onları merak ediyorum doğrusu. Allah büyük elbet cezalarını çekecekkler....

kuzey de en çok piyanosunu ve gitarını seviyor. bi de ıslak mendil poşeti ve kablolara ilgisi var :))) ben çok fazla oyuncak almak istemiyorum. birkaç arbası var,birkaç tanede tüysüz yumuşak oyuncaklardan...

Ben tv izlemediğim için gazze katliamınıda görmemiş oluyorum ama ara sıra nette gözüme çarpıyor o kadarcık görüntüden bile etkilenmişim ve hastalığında etkisimidir nedir rüyamda sürekli birileri başka insanların vücuduna bıcak sokup bıçağı çeviriyorlardı kanlar fışkırıyordu her yerde.
Birde karabasanmıdır nedir gece o bastı beni.
Safa hiç uyumadı sağolsun hasta halimle 03:00 sularında onu oynatıyordum.
Kayınvalidemler bizde şimdi sağolsun ona bıraktım ı baktı uyuttu sonra bir ara dayanamadım uyandım baktım yazık battaniyede sallamaya çalışıyorlar son çare.
Aşdım safayı odama getirdim biraz oynattım sonra babanesine şutladım yine uyuttu bende uyudum biraz.
Hala hastayım allahım hiç sevmem yatmayıda.
Yatmam ve ilaç almam gerek ikisinide yapmıyorum.İncilerim dökülmez biraz antikor salsın vücudum.

allaha emanet olun
canım benim çocukta emekleme ve ayağa kalkma çabası hiç yok.bacakları çok kuvvetli aslında feci tekmeler atıyor ama...yürüteci c.tesi aldım hiç binemiyor yani ilerlemiyor biraz dikilip oyuncakları oynuyor sonra ağlıyor.c.tesi doktora sorucam ama sana şunu sormak istedim alır almaz yürüteçle ilerlemeye başladı mı yoksa siz kendiniz mi öğrettiniz ilerlemeyi

of off bu drama kim dur diyecek bu insanlık ayıbını kim durduracak yıllardır savunduğunuz insan hakları nerde kaldı ey amerika avrupa bundan büyük insanlık ayıbı olurmu tüm kalbimle ordaki analarlayım arkadaşlar bu söylenmez ama bugün eşimle bağış yaptık eğer imkanınız varsa siz de gönderin diye söylüyorum çok üzüloyorum çokkkkkk................

arkadaşlar nerelerdesiniz sizleri özendirmek gibi olmasın aylar sonra ilk defa saat 11 kadar yattın nede çok özlemişim meğer sabah uykularını dün gece duruya banyo yaptırdım gece misler gibi uyudu bende uyudum valla şimdide bu enerji ile temizliğe giriştim hepinize selamlar

arkadaşlar nerelerdesiniz sizleri özendirmek gibi olmasın aylar sonra ilk defa saat 11 kadar yattın nede çok özlemişim meğer sabah uykularını dün gece duruya banyo yaptırdım gece misler gibi uyudu bende uyudum valla şimdide bu enerji ile temizliğe giriştim hepinize selamlar

Ooooo maşallah Allah devamını getirsin:dance:

Ya bişe sorcam.
Bu diş çıkarma döneminde damaklara ağrı kesici jel süren varmı.
Çocuk çok huysuz gecew uyanıp oturuyor kesk kesik uykular.
Ve full iştahsız.
Çöpe giden yiyeceklerin haddi hesabı yok.

X