2008 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

mercancım senin kız nasıl annesini üzüyormu tek tek doğuruyoruz birgün sıra banada gelicek ayyyyy hayırlısı Şeniz

Canimcim kayra'dan yana problem yok gib bisey allaha sukur.Annem boyle deyince kiziyor,kendi kendine nazar degdireceksin diyor yerimseniben

Ama mercan'la problem yasiyoruz.
Yasemincim, nazecimve yarencim......Umarim sizde sorun yasanmaz.....Mercan gorunuste kiskanmiyor,herhengibir zarar vermiyor ama yatma saatinden tutunda,yemke yeme aliskanligina kadar herseyi degisti.Kardesinin yataginda beraber uyuyorlar.....Gece 3den once yatmiyor..Wc egitimini tamamen birakti.Daha bir suru sey....

Son düzenleme:

Canim allah kabul etsin.Ne mutlu bize ve bizi bir araya getiren kadere.....Allah hayirlisiyla once annene ,sonra esine ve en son Muhammedine kavusmayi nasip etsin .Umarim bu yazdigim sirayla olur....

Ridacım Allah senden razı olsun canım..:1hug:

İnşallah anneciğin güzel bir yolculuk yapar sağ salim gelir..Bende bir keresinde otobüsle gelmiştim Antalyaya..Yol baya bi uzundu ama Antalya girince herşey değişti..Gerçekten çok güzel bir şehirde yaşıyorsun ve çok şanslısın yerimseniben Bende eşime söylemiştim zamanında tayinini aldırabiliyorsan Antalya ya yerleşelim diye..Çünkü ben soğuk ortamları hiç sevmiyorum üşümekten nefret ediyorum..Burada deniz yok, doğru dürüst ağaç yok..Ne güzel bebişiniz olunca koyarsınız pusetine kocişinle beraber dooooğru deniz kenarına .. Ohh mis gibi..Ay hayal etmesi bile güzelmiş..

Happycim benim evide doğumdan sonra annemle teyzem temizleyecekler sanırsam..Şimdi artık kaldı böyle ama zaten evin temizliği yarım günde biter..Perdeleri falanda aynı gün yıkarız artık..

Gerçektende söylediğin gibi bu çok uzun bi süreçmiş nerdeyse bir yıl hamile geziyorsun..Zaman geçmiyor bi türlü..Bugünü de atlatırsak gerçekten mayıs annesi olcas yerimseniben

Gizemcim Allah yardımcın olsun canım..İnşallah hayırlısıyla kucağına alırsın bebişini, bir gün önce bir gün sonra farketmez, bunda da vardır bi hayır diye düşün..Bu arada saçını niye ördürdüğünü anlamadım..Toplu dursun diye mi ?? Valla bende lazım olur diye bir iki saç bandanası almıştım ama pek sevmedim..Belki toplamak için bir iki saç lastiği götürürüm..

Murgizcim canım hayırlı doğumlar minik yavrunu kucağına alacağın gün geldi o güzel yumuk ellerini kokusunu inşallah problemsiz bebişini kucağına alırsın canım herşey gönlünce olsun sağlıcakla kal sevgiler...

Bizi habersiz bırakma...Dualarımız seninle canım

ridacım ebrucum sağolun canım arkadaşlarım
inş hayır vardır dediğiniz gibi ertelenmesinde ben çok bozuldum başta ama alıştım
ebru saçım bayağı uzuzn ve çok karışıyor ördürdümki ameliyatta ve sonrasında çok karışmasınki ilk banyomda eziyet olmasın bana
derli toplu gözüktü ama güzel olmadı ama neyseeee yaaa
buarada şarjın fişi cidden bozuldu şarjın bitmmemesi ise mucize şimdilik
inş bu gün ara ara girmemem yeter şarjı
kıslar daha haber veremezsem bugün
bilinki iyiyim korkmadan ebbeişimi doğurup gelcem
dualarınız için şimdidien sağolun hepinizi çok seviyorum
kendinize iyi bakın en geç pazar günü size yazacağımı düşünüyorum
sevgiyle kalın
bebişlere iyi bakın haaaa
nazecimmmmm belki aynı gün doğururuz:)

murgiz şarjın bitmesi kötü oldu yaaa nasılsın heyecan varmı canım benim

nazecimmmmm belki aynı gün doğururuz:)

Canım tarihin artık belli...bugün son gün senin için...okuduğumda çok heyecanlandım...bakalım benimde bugün konuşulacak ama yarın için tarih verileceğinden ümitli değilim çünkü hiç sancım yok büyük ihtimalle doktorum 1 hafta daha duralım diyecek...
ama senin için çok heyecanlandım...Allahım inşallah en güzel şekilde bebeğini kucağına almayı nasip eder...Sezeryan sonrasını en hafif şekilde atlatırsın...Allah yardımcın olsun cnm...Sağlıkla güzel haberlerini bekliyoruz....öpüyorum

kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrrr kimsecikler yokmu doğurdunuzmu yoksaaaaŞeniz

anaaaaaaa be be be sendemi doğuruyorsun kız sonunda yarın mayıs 1 patır patır dökülücez artık vaktimiz geldi sabırsızlıkla beklediğimiz o güzel mayıs ayı geliyooooooooooooor......

bebebe ne güsel o durumda bile gülüşebilmişsiniz:)) walla ben yapamazdım.. işte o git gelden korkuyorum ben. evde durabilir mi insan ya o halde?? sancım başladığı an gideyim hastaneye, ne olacaksa olsun istiyorum bir an önce.. :)) napiyim çok öyle sancılı hikayelerden bıktım. hiç mi çok iyi geçen, kısa sürede yolunda giden doğumlar duymayacağız.. inşallah şimdi siz sıradaki arkadaşların ve bizlerin ve de bildiğimiz bilmediğimiz tüm hamişlerin Allah yardımcısı olsun!!

murgizciğim bu gece nasıl yatar insan yahu??? :)) inşallah herşey yolunda gider. sağlıkla kavuşursun bebişine, bizi habersiz bırakma...

kızlar şu doğum yapanlar takvimimize de artık yavaş yavaş el atarız. mayısa girdik artık NİHAAAYEEEEEEEEEEEEEEEEETTTTTTTTTT!!! doğumlar başladı :sm_cool:

hepinize sevgilera.s.

Günaydın arkadaşlar,

Dün akşam çok sancılandım ama doğum sancısımıydı değil miydi anlayamadım..Ne olur ne olmaz diye hemen duş aldım..Galiba ben doğum sancısı çekiyor olsam bile bunu pek anlamıycam..Sancı genellikle karnımın alt kısmındaydı ve bebek toparlanıyormuş gibi bir histi..Bir ara gerçekten dayanamadım ve uyuyamazsam hastaneye giderim diye düşündüm..Ama sonra geçti..fisfisfis Neyse İnşallah nişan denilen olay olurda bende anlarım bebeğin geleceğini yoksa böyle kuru sancıyla acemi bir hamile olarak evde bile doğurabilirim ..benneyaptımki..Bu arada artık çatlamak üzereyim göbek her geçen gün biraz daha büyüyo ve beni yoruyo..İnşallah bebekte kilo alıyodur..

Ebrucum bizim doğumlar sürpriz olacak ne zaman nasıl bir sancı ile karşılaşıpta doğuracaz bakalım mutlaka anlarız gibime geliyo doğum anını ne kadar acemi olsakta...
o göbeği hiç deme banada benimkide kocamannnnnnnnnn oldu 10 gündür iyice büyüdü ve büyümeyede devam ediyo ama bende hiç çatlak oluşmadı inşallah doğumdan sonrada oluşmaz annemde de çatlak hiç yok belki ona benzemişimdir diyorum hamileliğimde ona benziyor çünkü annem kardeşlerimi 4kg ve 4,5kg arasında normal olarak doğurmuş hep bende ondan cesaret alıyorum annem ebelerle doğurduysa ben hastanede haydi haydi doğururum diyorum açıkcası hiçte korkmuyorum doğumdan doğru nefes tekniklerini öğreniyorumki doğum anında boşuna bagırıpta güç kaybetip kendim zahmet çekmeyeyim

Ebrucum bebek son ayda kilo alır diyorlar benim oğluş süt ve muzdan çok kilo alıyor bilgin olsun hem takma o kadar bebeğin kilosu sağlıklı olsunda annem zayıf bebek doğduktan sonra daha çabuk gelişiyor diyor az kaldı artık doğumada sizin tecrübelerinizi bekliyoruz siz bizden öndesiniz canım Allah yardımcımız olacaktır bu arada doğum anında dilek tutmayı unutmayın doğum esnasında dilenen dilek kabul olurmuş haberiniz olsun

Murgizcim sabah uyandım aklımda sen vardın saate baktım doğuma girmek üzeredir dedim inşallah iyisindir yavrunuda kucağına almışındır canım dualarımız seninle

Kendinize iyi bakın sevgiler...Şeniz

Kızlar selaml olsun...Bakıyorum da herkes maşallah çok iyi...Artık sorunlar yerini heyecana bıraktı...Çok güzel bir bekleyiş aslında tadını çıkarmak lazım...Heleki benim gibi bir daha bebek istemeyenler için, bundan sonra birdaha hamile kalmayı düşünmeyenler için..

Neyse kızlar dün yine nst için kontroldeydim...Açılma halen 3cm artık fazla beklemeyelim dedi doktorumda nihayet doğum kararı verdi..Pazartesi günü yani 5 mayısda bebeğime kavuşuyorum..yine sancılarım yok ama biliyorsunuz ben normal doğum istiyorum ya inşallah bebeğim bir süpriz yapar bana...

Ebrucum, ilk doğumun olduğu için sancıları tanımlayamaman gayet normal tabi..Benim tavsiyem şu olacak, nişan gelecek diye kendini şartlandırma çünkü gelmeyebilirde...Dikkat etmen gereken en önemli şey sancılarının düzenli aralıklarla gelmesi...düzenli aralıkla gelen sancılar açılmaya sebep oluyor çünkü...Nişan gelmeyebilir suyun gelmeyebilir eğer ki sancıların ritmik olursa bence evde bekleme...Zaten hastaneye giderim diye düşünmüşsün, Allah kolaylıklar versin cnm...

kızlarrrrrrrr beklediğimiz o güzel mayıs ayı geldi sonunda......:sm_cool: herkeze hayırlı uğurlu olsun..... artık dökülelim patır patır beişlerimizden bahsedelim artık yaaaa...

ebrucuğum geçmiş olsun bende öyle düşünüyordum anlamıcam diye ama içimded bi rahatlık var anlıcakmışım gibi. ben buaralar nişandı suydu ona pipirikleniyorum her wc gittiğimde bakıyorum oooof yinemi yok diyorum. zamanımızın dolmasına 5 gün kaldı bizde tık yok hala sancılarımda kesildi kendimide iyi hissediyorum yemegimi işimi gücümü yapıyorum ağırdan ağırdan. ya geçmez inş vaktimizi fazlasını bekleyemem ya stresten yerim kendimi:1shok:

ya buarada takvimlerde tam gidicek zamanı buldu bize bari versinler takvimlerimizi zamanımız geldi YETKİLİLERİN DİKKATİNE VERİN TAKVİMLERİMİZİ YAHUUU!!!

günaydın kızlarrr artık yavaş yavaş kavuşuyoruz bebişlere murgizden haber yokmu acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…