Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

merhaba kızlar.iki gündür kendimi hiç iyi hissetmiyorum.reflekslerim zayıfladı.aşırı halsizlik var ve canım hiçbişey yemek istemiyo.açlıktna midme kazınıyo ama ağzıma lokma götürmek istmeiyorum.şu an klavetle yazı yazarken bile bayılacak gibyim.doktora gitim yarın aç gel tahlil alalım dedi.hormonlarımda ölçülcek ayrıca.

teşekkürler canım iyiymiş.ama haftada 3 gün mü acaba? ve program kaç hafta sürüyo? ayrıca sit-ups dediği için benim aklıma squat geldi.kesin mekik ibaesi varmı veya nebiliym resim falan. acaba ayrıca squat içinde olabilir mi? hani şu oturp kalkma hareketi. gerçi program hoşuma gitit mekikle birlikte squat içinde uygulanabilir.sen yaz mutlaka bize diğer haftalarıa hatta bi önemi oluucak onu mesajın sonuda yazıcam.

ben bu mekikle küsüm, barışmam. barışşşmam

aranızda ne geçti canım mekik dolayısıyla bi sakatlık yaşamışsındır umarım!

anlaştık canım.hem zaten takım artık yeni geln üyelerimizle daha keyifli oldu.renk ve heycan geldi takıma...

semiyorum ben mekik işini. cidden beden dersleri aklıma geliyo. ıyyyh sevmiyorum. onun yerine başka bişi yapim ya. birden yazarken bile kendimi yerde hissettim.

mesela nne gibi sporlar yapmaktan hoşlanırsın?düzenli yapabileceğin ne var canım?

üzgünüz canım eşini bize kalsa alablirdik belki ama kazen formun kapısından sokmaz. kötükedihüso erkeklere yasak bu mekan :roflol:

arkadaşlar ben kaç gundur sabah erken kalkıyımda yürüyüm die hewesleniyorum aksam kaçta yatarsam yatıım sabah kalkamıyroum ( bana bunun için önericeginiz bi yöntem war mı?

eğer erken kalkıp yapamıyorum diyosan günün başka bi saatnde yürüyş yapmaya çalış canım.hiç yoktan iyidir.zaten doktor bugün bana yürüyüş yap dedi.8 de kalkıyorum 9 da dersim var dedim o da daha erken çıkabilirsin dedi. yani ilaki yap diyo.banada bundan sonra tavuklarla uyumak düşüyo :)

napalım canım mesajlara anlık yetişemiyoruz ama sonradan veriyoruz cevapalrımız sende gündüz girdiğinde bakabidiğin kadar okur yazarsın.akşamada madem yasak eşinle papaz olma tabiki :)

silviş bugün ne yedi:

kahvaltı: 1 parça peynir,domates,salatalık,1 dilim uno light,1 bardak süt
öğle:1 bardak ayran
akşam:1 dl kıymalı börek(yağsız)

bunları zor yedim.susuyorum ama su bile içmek istemiyo canım.napıcam bilmiyorum

ÖNERİ

kızlar ayın 1 inde hep beraber (katılmak istemeyenler isim belirtsin) l.i.l.y nin vermiş olduğu mekik programına başlayalım + aynı programa göre squat yapalım.yani yere çöküp kalkma hareketi.

herkes bana ayın 1 inde vücut ölçülerini yazsın ve her ayın 1 inde ölçüm yapalım böylece farkı görelim zamanla(takıma yazmak istemeyen bilgileirni özel mesajla göndersin.herkese ait çizelge oluşturcam.yine bikaç ay sorna çizelgelerinizi size tek tek gödericemgerek mail gerekse özel mesajla.)

aslında bikaçgündür aklımda takım kurulduğundan itibaren bu güne kadar herkesin kilo verme grafiğini yapıcam ama kendimi pek iyi hissetmediğimden yapamadım henüz.onuda kenim iyi hissettiğimde yapıp takımda yayınlıycam.

HERKESTEN CEVAP BEKLİYORUM.KATILMAK İSTEYEN DE İSTEMEYENDE LÜTFEN BELİRTSİN!

tugbacım geçmiş olsun canım umarım tetkiklerde sorun çıkmaz bahardan bence herkes aynı mevsim dönmelerinde halsizlikler artar genelde işallh senin sorununda budur .kızlar akşam yediklerime gelince
akşam:2 parça tavuk ızgara salata ve bir bardakta kola içtim .elma sirkeli karışımda bi bardak içtim .
yarım saat ay yürüyüşü yaptım .tugba ben ayşegülün mekik hareketlerine başladım bugün zaten yani varım teklifine ..herkesi öpüyorum kendinize iyi bakın kızlarrr bbyyy:enbuyukkk:

Son düzenleme:
selam çıtırlar
bugün yediklerim
sabah yok
ara 4/3 paket hanımeller bisküvi
öğlen 1 kase yoğurt + 1 lokma ekmek(içimi baydı da yoğurt:)))
ara 1 kurabiye
akşam 1 tabak yağsız sadece haşlanmış makarna
ara 2,5 adet kayısı
bu arada sayfaların hızına ben de yetişemedim bugün,malum bebekli kadınım :roflol:
silvişim mekik olayına ben de üşenerekten ama mecburiyetten katılayım bacım,ama mezuram yokki
ölçü nasıl bildireyim...

tamam canım anlaştık.ama hepimiz aynı tarihte başlarsak takibi daha kolay olcak benim için.bu yüzden sen devam et aam ayın 1 inde sıfırdan başlarız olur mu? bu arada minik bi araştırma yaptım progrma 6 haftalık... kısaca 6 hafta boyunca sürdürücez ölçüleride düzgün alırsak sonuçta far olmuş mu görürüz.

canım tuhafiye market neibliyim herhangi bieyerden edin bi mezura zaten ayın 1 inde istiyorum ölçüleri daha 5 gün var.olmaz mı?hem her eve lazım :)

herkese iyi geceler silviş artık kaçar.yarın görüşmek üzere şekerler...

hu huuuuu

allahım nekadar mutluyum anlatamam sabah tartıya bi çıkdım indim bidaha çıkdım gene indim inanamadım gene çıkdım indim bakdım sonuç değişmiyo evde çoluk çocuk uyuduğundan ağzımı kapayıp salona geçip sessiz ama içimde fırtınalar koparan bi çığlık attım delikafadulden delikafadulden

evet aylardır gram oynamayan kilom oynamış ve tartıdaki rakam küçülmüştü
bak işte yine çığlık atasım geldi delikafadulden

Silvişcim mekik olayına varım hayatım ben bu yola başkoydum başaracağım hehehehehe

sabah uyandım 3 kuru kayısı bir bardak su içdim
kahvaltıda 1 dilim kepek ekmeği bir galeta bir domates peynir yedim

öğlene allah kerim

arkadaşlar ben kaç gundur sabah erken kalkıyımda yürüyüm die hewesleniyorum aksam kaçta yatarsam yatıım sabah kalkamıyroum ( bana bunun için önericeginiz bi yöntem war mı?

canım benim istanbulda olsan oğluşumu verim sana gece zaten uyutmaz sabahın kör gözündede uyandırır seni ne alarm ne başka bişey kesin çözüm hayatım kaydirigubbakcemile3

Silviş ve tün 2 takım merhaba,
handemi nasıl heyacanını sevincini yansıtmışssın . tşk. motivem arttı.
ancak ben mekik olayına katılamıyacağım.
ama ölcülerimi bildiririm. olsun farkı görmek açısından iyi olur.
sabah
sadece 2 dilim ekmek,kk peynir ve 1 domates.
silvişim geçmiş olsun. ,aynı durum bendede var mevsimsel olduğunu düşünüyorum.

herkese kolay bir gün

handemi canım bu ne heyecan yahu taa istanbuldan mardine hissettim ama ne yalan söyliyim ben daha beter oluyorum ne kadar hoş bişey dimi zayıfladıgını görmek insan daho çok motive oluyor daha çok diyete sarılıyor .tebrik ederim canım hep beraber işallah bunun üstesinden gelecez bu sefer valla kızlar siz olmasaydınız ben çookkktannn diyeti bozmuş 85 i bulmuştum gerçekten maşallah hepimize sabah hiçbişey yemedim canım hiçbirşey istemiyor valla ..neyse canlarım hadi ögleden sonra görüşürüz bbyy ..mekik çekmeye devamm ..liiy sardın başımıza iyi olduama oh olsun bize ..

gene ben hehehehe

evimin işlerini bitirdim oğlumu uyuttum şimdi klasik ev hanımları gibi derya baykalı seyrediyorum yerimseniben
semiz otlu börek tarifi veriyo gayet lezzetli bişeye benziyo
ay allahım yarabbim bendede bu ara tarif alma hastalığı oluştu sıkıldım hep aynı yaptığım şeylerden değişiklik lazım diye seyrediyorum işte

neyse çenem düştü gene yediklerimi akşam toptan yazarım artık
yanlız bişey öğrendim semiz otu hem vücuttaki suyu atmaya yardımcı oluyomuş hemde tok tutuyomuş kızlar bunu duydum kalkdım bi kase yoğurtlaım yedim cokacimcoook

bu arada singinim ve nalansucum teşekkür ederim hayatım mutluluğumu paylaşmışsınız dediğiniz gibi acaip motive ediyo bu olay insanı

neydi slogan durmak yok yola devam:)))))

canım benim istanbulda olsan oğluşumu verim sana gece zaten uyutmaz sabahın kör gözündede uyandırır seni ne alarm ne başka bişey kesin çözüm hayatım kaydirigubbakcemile3

sorma cok imreniyorum zaten size.. bende bi çocugum olsun we onun için sabahlara kadar uyumayım istiyorum artık:)) bi insanın basına gelebilcek en gusel seydir heralde..darısı benim we olmayan herkesin basına inş..

inşallah hayatım gün gelir hepsi olur elbet
insanı değiştiren olgunlaştıran te şeyin çocuk olduğunu düşünüyorum
hayata bakış açısını bile değiştiriyo
kendine önem vermeye başlıyosun sağlığına dikkat etmeye başlıyosun çünkü onları sensiz bırakma korkusu vardır her annenin içinde onun ben hep bunu savunmuşumdur

önce çocuklarınmı yoksa eşinmi yoksa senmi diyenlere hep önce ben dedim

ben iyi olmalıyımki iyi bi anne olayım sağlıklı çocuklar yetiştireyim

o yüzden bence her kadın kendine özen göstermeli çocuklarımızın buna hakkı var

bukadar çok istediğine göre eminim iyi bi anne olucaksın hayatım rabbim gönlüne göre verisin

cnm öncelikle umarım sadece arkadasların dedii gibi mevsimsel bi durumdur üstündeki.. bende de aynısı war bugun özel hayatımla ilgili ciddi problemler yasıyorum we ne zaman böyle olsa azıma lokma alamıyorum sabahtan bu saate sadece su içtim dun aksam yediklerimide cıkardım hep.. sinirsel oluyo sanırım

gelelim önerine.. bu öneriyi duyunca 2 nin neden ugurlu sayım olduğunu bi kez daha anladım diger grup liderleri alınmasınlar ama en süper liderin we arkadasların oldugu takıma düşmüşüm die düşündüm.. problemlerimin içinde beni mutlu etmek için bi vesile oldu.. programı sen arastırmıssın gerci ama mekik cekmeyle ilgili bi yazı war we resimler söle yaparsan doğru bole yaparsan hatalı şeklinde acıklamaları da war bi ara zaman bulabilirsem ingilizcemin yettigi ölçüde o kısmıda sizinle paylasmaya calısırım :) 6 haftalık bi program we haftada 3 gun vucudun kendini toparlaması için we faydasının artması için aradan 48 saat gecmesini uygun görmüşler ama belki biz sayıları toplayıp o sayıyı asmadan kendimiz ara gunlerede biseyler yapabiliriz die dusundum bunu konusuruz tekrar. şimdi sana sormak istediim ben bu 6 haftalık programın hepsini bi seferde paylasıım mı sizinle yoksa her hafta sonu bi dier haftayı mı yazıım? ayy cok güsel olucak eminim :)) gayet fit karınlarımız olucak hihoyyyt

Amin cnm.. o kadar büyük bi sorumluluklu korkmuyoda diilim acıkcası ama gercekten sabırsızlıkla bekliyorum.. tek cocuk oldugum için ben çok küçük yaşlarımdan beri istiyorum.. senin oğluşun kaç yasında bu arada?

selamlaaar..
handemi vallaha bende yazından aldım o sevincini inan ki.nede güzel anlatmışsın.bana umut oldu yarın için.inş. yarın bende çığlık atarım.
lilicim merak etme herşeyin bi zamanı var.allahım sana en güzel zamanda nasip etsin elii ayağı düzgün bi bebiş.bende oğlumla çarşıya yürüyerek gittim.günlük yürüyüşümüde halletmiş oldum bölece.oğlumu haziranda sünnet ettireceğim ama düğünlü falan değil.annem çok heveslendi illaki sünnnet kıyafeti alacam diyor gidip baktım fiyatlara.çok hoşuma gitti bende heyecanlandım birden..ayy duygulanacağım aha sanırım ağlayacağım...:))))
ssilvişim bende varım mekik olayına en kısa zaman da ölçülerimi yazarım.sanada çoook geçmiş olsun.bende çarşıya yürüdüm ama dönüşümü maalesef tramvayla yaptım.aslında yürümek istiyordum ama başıma bir ağrı saplandı.hal kalmadı bende anlayacağın.
neyse ben sabahatan ebru şallımı kaçırdım şimdi oğlum uyurken pilates yapacağım.hepiniiz öpüyorummmm...

tugbacım geçmiş olsun canım umarım tetkiklerde sorun çıkmaz bahardan bence herkes aynı mevsim dönmelerinde halsizlikler artar genelde işallh senin sorununda budur .:

umarım canım öyledir. bakalım sonuçlarımı yarın alıcam.ama bu gün kan verme işi tam bi fiyaskoydu.3 tüp kan alınacakken 2 tüplük kanı çekip enjektörü çıkardı bandıda açtı hemşire.sonra 3 tüp olcak tı deyince diğeri bu sefer iğneden tüpün içine damlatmaya kalktı kanı.ben şölye bi dönüp bakınca ne oluyo die bu sefer iğne çıktı kan damardan üstüme akmaya başladı.her tarafım kan oldu.benimde midem bulanmaya başladı bayılacak gibi oldum.3 dk kadar uzandım sonra o halde ve aç kanına derse yetiştim.ders arası olana kadar bayılacaktım nerdeyse. aradada 1 poaça yarım bardak da çay içebildim ama poaça almaya giderken nerdeyse yolun ortasında yığılıyodum.:bbo:kafamçokkarıştı:bbo:

heyooo oleyyy yuppiii kaydirigubbakcemile2hihoyyyt:lepi: senin adına çok sevindim şeker...

saol singingim.havalar birden ısndı çarpıldık mı ne anlmadım ki :)

mekiğe yokum demişisn singingim squat a varmısın?notumu ona göre alayım?

semiz otu salatadaki yeişilik yerine kullanıldığındada güzel oluyo canım.denemediysen tavsiye ederim...

bu arada singinim ve nalansucum teşekkür ederim hayatım mutluluğumu paylaşmışsınız dediğiniz gibi acaip motive ediyo bu olay insanı

neydi slogan durmak yok yola devam:)))))

sloganımız
LOOSE WEIGHT-KEEP IT OFF
LOOK YOUNGER- LİVE LONGER​
canım :)

saol lily cim umarım... keşke bende hayatımdaki aksaklıklarda iştahımı kaybetsem.aksine bu durmda olmamın sebebi hayatımdaki iniş çıkışlardır.problemli dönemlerde kendimi delicesine yemeğe veriyorum.

ayrıca sözlerinle hem kendim hem takım adına onore oldum.şımardım :) teşekkürler.ama işin doğrusu herşey hepimiz bir aradayken güzel..epimiz zincirin haklalarıyız.ve yeni halkalarmız bizi hereketlendirdi :)

programın web sitesine girdim ama doğrusu oturp incelemedim.eğer sendne önce vakit bulabilirsme bende eklemeye çalışırım.kafamda bir sürü plan var ama hepsi karman çorman kafamı topalamıyorum ki bitanesini hayata geçireyim :)

soruna gelince şöyle yapalım hani dedik ya ayın 1. günü başlayalım diye tasadüfe bakın ki ayın 1 i anı zamanda paartesi gününe geliyo :) bize ilk haftanın 3 günlük programının ilk gününü pazar günü verelim not alıp herkes pazartesi sabahı uygulasın 2. günü salı verelim ve çarşamba günü uygulansın 3 günüdeperşembe verelim cuma günü uygulansın.

yani egzersiz günleri pazartesi çarşamba cuma olacak.bilgiler bir gün öncesindne takıma yazılack. herkes yaptıktna sonra takıam yazacak bende yapıldı olarka işaretliycem işaretlicem.

bu arada minik bi bilgi vereyim.eğerlık çalışmaları yapıldığında vücudun 48 saatlik dinlenmeye ihtiyacı olur ama abdominal yani karın kaslarına yönelik hareketler için 24 saatlik dinlenme süreci yeterlidir doalyııs ile her gün yapılmasında sakınca yoktur.

tamam o zmn silviyacım ben girerim her hafta:) senin dediin gibiyse o zmn pazartsi yaptıklarımızı salıda tekrarlayalım carsamba gunu yaptıklarımızı persembede yapabiliriz gibi... bu bi fikir tabii

kan alma sırasında yasadıklarına cok uzuldum tam bi talihsizlik olmus..sonucları bize de bildir olur mu?

sıkıntılarımdan dolayı yiyememe özenmişsin cnm ama hiç dusundugun gibi diil..bende eskiden sinirlenince gözüm döner önume ne gelirse yerdim bu ara bole oldumgecemlerde bole bi donem yasadım ve cok kızıcaksın belki ama 3 gunde tam 5 kilo werdim.. hiçbisey yemedim yataktan cıkmadım stresten içim içimi yemiş demek ki ( umarım üzerimizdeki bu kara bulutlar en kısa zamanda dagılır.. kızlar sıkıntılarımdan bahsedip buranın gusel atmosferini bozduum için kusura bakmayın ama o kadar ustuste bindi ki bardagın dolu tarafını gorcek halim kalmadı ki normalde pollyanna bi kişiliğimdir (

bi dersten bahsetmişsin cnm ne dersi alıyosun ya da weriyosun?

bugun yemediklerim:

sabah:yok

ara:yok

öğlen:1 adet beypazarı kurusu 1 bardak yeşil çay

ara: kayısı suyu (zorla)

aksam: bisey yiyebilcegimi sanmıyorum

kızlar selam, bugün sabah canım bişi istemediği için yemedim. bol ılık suyla saat sanırım 11 e kadar idare ettim. sonrası dışardaydım ve yağsız malzemesiz sadece peynirle yapılmış kumpir yedim. üzerine acık ketçap aldım. tamamını yiyemedim. midem kalktı.
sonra eve geldim acıktım, garip ama bugün patatesle geçti günüm.
az evvel dünden kalma patates salatası yedim 1 kase.
bi de günaha girdim durduramadım yahu kendimi bi baktım elimde kurabiye var. yedim evet, ama valla pişman oldum
şu saatten sonra yemek bitmiştir benim için, daha da yemem.

önümüzdeki saatlere yeşil çayla merhaba deyip geceyi, günü yeşil çayla bitircem.
çok güzeldi ya
valla nasıl gidip aldım, yedim hala o anı hatırlamıyorum.

öpüldünüz arkadaşlar...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…