Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

merhaba kızlar bugün sabah bir simit
öğlen bir kase mercimek çorbası ve 1 dilim kepek ekmek
akşam 2 yemek kaşığı etli bezelye 2 kaşık pilav ve yoğurt yedim.birkaç gündür bilgisayarımdaki problemlerden dolayı yazışamıyordum.Ama artık sorun haloldu.Cumayı sabırsızlıkla bekliyorum öpüldünüz canlarım

tamam o zmn silviyacım ben girerim her hafta:) senin dediin gibiyse o zmn pazartsi yaptıklarımızı salıda tekrarlayalım carsamba gunu yaptıklarımızı persembede yapabiliriz gibi... bu bi fikir tabii

kan alma sırasında yasadıklarına cok uzuldum tam bi talihsizlik olmus..sonucları bize de bildir olur mu?

sıkıntılarımdan dolayı yiyememe özenmişsin cnm ama hiç dusundugun gibi diil..bende eskiden sinirlenince gözüm döner önume ne gelirse yerdim bu ara bole oldumgecemlerde bole bi donem yasadım ve cok kızıcaksın belki ama 3 gunde tam 5 kilo werdim.. hiçbisey yemedim yataktan cıkmadım stresten içim içimi yemiş demek ki :KK43:( umarım üzerimizdeki bu kara bulutlar en kısa zamanda dagılır.. kızlar sıkıntılarımdan bahsedip buranın gusel atmosferini bozduum için kusura bakmayın ama o kadar ustuste bindi ki bardagın dolu tarafını gorcek halim kalmadı ki normalde pollyanna bi kişiliğimdir :KK43:(

bi dersten bahsetmişsin cnm ne dersi alıyosun ya da weriyosun?

lilycim öncelikle kendin istediğin müddetçe bizimle herşeyi paylaşabilirsin.burda kilolarımızdan kurtulmaya çalışırken aynı zamanda güzel arkadaşlıklarda kuruyoruz.skıntılarını paylaşıp hafiflemen bilhakis bizi mutlu eder.her ne sorn yaşıyosan bir an önce atlatmanı uymuyorum.3 günde giden 5 kilonada üzüldüm çünki çok sağlıksız.benimde iştahım yok ama kendimi zorluyorum bişeyler yemek için.çünki metabolizmayı olumsuz etkeilemek istemiyorum.

bahsettiğim ders bilgisayar.. office 2007 öğreniyorum bi aksilk olmazsa yaz sonu gibi de web tasarıma başıycam.

programa gelince bence biz mekik programına aynen uyalım yani haftada 3 gün takip eden günlerde squat yapalım haftanın 1 günü de off gün olsun.tamamen vücudu dinlendirelim.

bugun yemediklerim:

sabah:yok

ara:yok

öğlen:1 adet beypazarı kurusu 1 bardak yeşil çay

ara: kayısı suyu (zorla)

aksam: bisey yiyebilcegimi sanmıyorum

canım akşamda biraz zorla kendini bunalr gerçekten çok az.hasta olucaksın böyle

kızlar selam, bugün sabah canım bişi istemediği için yemedim. bol ılık suyla saat sanırım 11 e kadar idare ettim. sonrası dışardaydım ve yağsız malzemesiz sadece peynirle yapılmış kumpir yedim. üzerine acık ketçap aldım. tamamını yiyemedim. midem kalktı.
sonra eve geldim acıktım, garip ama bugün patatesle geçti günüm.
az evvel dünden kalma patates salatası yedim 1 kase.
bi de günaha girdim:KK43: durduramadım yahu kendimi :KK43: bi baktım elimde kurabiye var. yedim evet, ama valla pişman oldum:KK43:
şu saatten sonra yemek bitmiştir benim için, daha da yemem.

önümüzdeki saatlere yeşil çayla merhaba deyip geceyi, günü yeşil çayla bitircem.
çok güzeldi ya:KK43:
valla nasıl gidip aldım, yedim hala o anı hatırlamıyorum.

öpüldünüz arkadaşlar...

Allah günahlarını affetsin kontesim sana yağ,trigliserit ve kolestrol olarak dönmeisn inşalalh :) şaka bi yana seninde günün pek iyi olmamış.dengeli beslenmeye özen gösterelim.

merhaba kızlar bugün sabah bir simit
öğlen bir kase mercimek çorbası ve 1 dilim kepek ekmek
akşam 2 yemek kaşığı etli bezelye 2 kaşık pilav ve yoğurt yedim.birkaç gündür bilgisayarımdaki problemlerden dolayı yazışamıyordum.Ama artık sorun haloldu.Cumayı sabırsızlıkla bekliyorum öpüldünüz canlarım

sevindim sornun hallolmasına.bende kayıplarda diyodum içimden :)
yedikleirnde hiç fena değil.. :)

bana gelince ...
kahvlatı: 1 poaça yarım bardak çay( mecburiyetten)
ara yok
öğle:menemen,2 finca çay, 2 dl ekmek
ara:5-6 erik ,1 avuç kiraz
akşam:2 biber dolması (yoğurtlu)

merhaba hanımlar ne oldu bize böyle ya sabahtan beri agzıma lokma koymadım canım hiçbişey istemiyor açlıktan ölmek üzereyim ve bugün tam 3 tane halı yıkadım o kadar halsiz ve yorgunumki anlatamam sadece su ve tank içtim akşamada yogutlu semiz otu yerim heralde .sonrada sporumabaşlıcam .akşam köydeki
ögretmen arkadaşlarla okey partimiz var bu arada söyliyeyim ben tam bir 101 hastasıyım .lily cim canım benim kilo vermeyi hepimiz çok istiyoruz ama lütfen hayatım bu kiloları üzüntümüzden vermeyelim çünkü ben yıllar önce aşk meşk davasna bir ayda 65 den 45 e düşmüştüm ve hasta olmuştum şimdi aklıma geliyorda ne kadaraptalmışım .neyse geçti gitti ama ömrümdende ömür gitti. neyse canlarım gece geç dönmessem yazışırız yine.arkadaşlar her ne kadar birbirimizi tanımasakta bunu yürekten söylüyorum hepinizi çok sevdim ben vallahi ..çookk öpüldünüz bbyyyyyykaydirigubbakcemile3

hişşttt silvia napıyon kııııı yakaladım seni ..gelde mekik çekerken dizlerimi tut ..bekliyorum bak

Son düzenleme:
Silviyacım canım çok çok geçmiş olsun kan alma olayında başlı başına bi talihsizlik lilinin dediği gibi hayatım dikkat et kendine canım bişey istemiyo deyip koyverme kendini

bu arada sloganımızı yazmışsın ama bide türkçeye çeviriversen hayatım inglizce sıfır bende :)))

bişey daha perşembe yapmıyomuyduk bildirimi bi cumadır söz ediliyo dedim acaba bişeyler değiştide benmi kaçırdım????

kilo verdim ya acaip bildiresim var :))))))

Silviyacığım senin yediklerin de çok güzel.Ara öğünleri kaçırmamamız gerekiyor ama ben genellikle sabahki ara öğünleri kaçıyoum.spor plarakta step yapacağım bugün.
merhaba nalansu arkadaşım.Düzenli yemek yemezsen vücut kendini korumaya alıyor ve yağ depoluyor bilgin olsun.

handemicim merhaba nasılsın? Seni pek bir şevkli gördüm.Ben cuma zannediyordum.Şaşırttıysam özür perşembe olduğunu bilmiyordum.

handemicim merhaba nasılsın? Seni pek bir şevkli gördüm.Ben cuma zannediyordum.Şaşırttıysam özür perşembe olduğunu bilmiyordum.

merhaba reyhancım iyim gördüğün gibi bomba gibiyim sositososito

umarım senide aramızda artık daha sık görürüz
hayatım beni şaşırtan sen olmadın aslında hala liste yayınlanmıyınca şaşırdım günleri okadar a.s.

ilgin için sağol hayatım z<:enbuyukkk:

silvişim sguat a varım.
bilmiyordum öğrendim. beni gibi armut vucutlular için ideal aslındakaydirigubbakcemile3
bu arada sana geçmiş olsun. bende cuma gideceğim kan tahliline.
sevgili lily sorununuz her ne ise umarım en olumlu şekilde çözümlenir.
hiç öyle düşünme atmosferi bozmak ne demek biz hayatı paylaşıyoruz burada.
silvişim çok güzel açıklamış.
bak sende tek çocukmuşsun. bazen kimselere söyleyemediklerimizi buralarda aslında çok uzak olan ama çok yakınımızda hissetiğimiz arkadaşarımızla paylaşmak daha kolay ,daha doyurucu ,daha verimli olabiliyor.
nasıl rahat hissedersen öyle davran ama hayatta olumsuzlukları paylaşmak insanları tanımak için farklı bir yoldur.
nalansu senin espirili sıcak yaklaşımında sana yüreklerimizi ısıtıyor. 2 çocuk. iş,güç ev sorumluluğu birde 101 . kim tutar seni.
evet bugün yarım saat kadar yürüdüm. hastahaneye gitmem gerekti.yürüyerek gidip gelmeyi tercih ettim.bugün yürüyüş yapmaya karar verm,iştim ve oğlum benimle beraber kalktığı için bu şekilde gerçekleştirdim.

merhaba hanımlar ne oldu bize böyle ya sabahtan beri agzıma lokma koymadım canım hiçbişey istemiyor açlıktan ölmek üzereyim ve bugün tam 3 tane halı yıkadım o kadar halsiz ve yorgunumki anlatamam sadece su ve tank içtim akşamada yogutlu semiz otu yerim heralde .sonrada sporumabaşlıcam .akşam köydeki
ögretmen arkadaşlarla okey partimiz var bu arada söyliyeyim ben tam bir 101 hastasıyım .lily cim canım benim kilo vermeyi hepimiz çok istiyoruz ama lütfen hayatım bu kiloları üzüntümüzden vermeyelim çünkü ben yıllar önce aşk meşk davasna bir ayda 65 den 45 e düşmüştüm ve hasta olmuştum şimdi aklıma geliyorda ne kadaraptalmışım .neyse geçti gitti ama ömrümdende ömür gitti. neyse canlarım gece geç dönmessem yazışırız yine.arkadaşlar her ne kadar birbirimizi tanımasakta bunu yürekten söylüyorum hepinizi çok sevdim ben vallahi ..çookk öpüldünüz bbyyyyyykaydirigubbakcemile3

2.takımda bahar sendromu yaşanıyo galiba :) neyse atlatıcaz :) bizde seni sevdik nalancım (nicklerle hitab etmeyi tercih ediyorum karışıklık yaşanmasın)

hişşttt silvia napıyon kııııı yakaladım seni ..gelde mekik çekerken dizlerimi tut ..bekliyorum bak

sorma şeker çok işim var.birazdan görürsünüz gerçi yeni üyeler için değilde takımın biz yaşlı kurtları için bişeyler yaptım... birazdan ekliycem :)

Silviyacım canım çok çok geçmiş olsun kan alma olayında başlı başına bi talihsizlik lilinin dediği gibi hayatım dikkat et kendine canım bişey istemiyo deyip koyverme kendini

bu arada sloganımızı yazmışsın ama bide türkçeye çeviriversen hayatım inglizce sıfır bende :)))

saol canım..
hemen çevireyim

LOOSE WEIGHT- KEEP IT OFF , LOOK YOUNGER- LIVE LONGER
KİLO VER- KORU,DAHA GENÇ GÖRÜN-DAHA UZUN YAŞA​

bişey daha perşembe yapmıyomuyduk bildirimi bi cumadır söz ediliyo dedim acaba bişeyler değiştide benmi kaçırdım????

kilo verdim ya acaip bildiresim var :))))))
bildirimimizi takım içinde perşembeden hallediyoruz canım değişen bişey yok.

Silviyacığım senin yediklerin de çok güzel.Ara öğünleri kaçırmamamız gerekiyor ama ben genellikle sabahki ara öğünleri kaçıyoum.spor plarakta step yapacağım bugün.
merhaba nalansu arkadaşım.Düzenli yemek yemezsen vücut kendini korumaya alıyor ve yağ depoluyor bilgin olsun.

dikkat etmeye çalışıyorum ama bazen aksilikler olabliyo canım.insanın bi anı diğerine uymuyoki.önemli olan özen göstermek.. dikkat etmek

merhaba reyhancım iyim gördüğün gibi bomba gibiyim sositososito

umarım senide aramızda artık daha sık görürüz
hayatım beni şaşırtan sen olmadın aslında hala liste yayınlanmıyınca şaşırdım günleri okadar a.s.

ilgin için sağol hayatım z<:enbuyukkk:

handemiceim bu gün çarşamba.listeyi perşembe günü ekliyorum sizde bilgileirnzi giriyosunuz gerçi ben genelde geç girdiğimden sağolsun megicim ekliyo onada burdan öpücükler Şeniz

megi bugün ne yedi
sabah 3 adet hanımeller bisküvi
ara yok
öğlen 1 kepçe çorba
ara yarım muz
akşam 1 kepçe çorba ve 1 adet biber dolması + 1 kase yoğurt
sabahtan beri 2 fincan kahve ve 1 bardak çay içtim

handemi aşkımmmmmmm inan çok sevindim kilo vermene
takım kendine geliyor ne güzel
kaydirigubbakcemile2

Ne Zaman Yarışmaya Katıldı:52. etapta 2. takımın kurulması ile yarışmaya katıldı.
Nekadar Süredir Yarışmada:53 haftadır yarışmada
Başlangıç Kilosu:79.0
Şimdiki Kilosu:72.7
İndiği En Düşük Kilo:68.8
Toplam Kilo kaybı:6.3
Yorum:Takımın ilk yarışmacılarından olan singing kettle 52. etaptan 70. etap aralığına kadar iniş yaşamış fakat dahasonra kilosu + yönde ivme kazanmıştır.84. ve97. etaplar arasındaki uzun aralıkta kilosunu 72 de sabitlemiştir.devamındaki etapalrda iniş çıkışlıdır.
Eğer haflatık maksimum 500g kayıp yaşamış olsaydı yarışamda bulunduğu süre içersinde 26.5 kg kayıp yaşayabilirdi.
Soru:Bu günden sonra kilo kaybedebilmek için ne gibi yöntemler uygulamayı düşünüyor ve yarışmadan mezun olmak istediği kesin kilo nedir?

Ne Zaman Yarışmaya Katıldı:Daha önce 11. takım ile yarışmaya katıldı.İkinci kez 2. takımın kurulması ile 52. etapta yarışmaya dahil oldu.86. ve 93. etaplar arasında izne ayrıldı.
Nekadar Süredir Yarışmada:46 haftadır yarışmada (süre 2. katılımdan itibaren hesaplanmıştır)
Başlangıç Kilosu:80.0
Şimdiki Kilosu:81.0
İndiği En Düşük Kilo:76.5
Toplam Kilo kaybı:-1.0
Yorum:Takımın ilk yarışmacılarında olan silviya düşk ivmeli ve sürekli iniş çıkılşar görülen bi grafiğe sahip.Şu an ki durmuna göre yarışmaya katıldığı kilonun üzerinde.86. ve 93. etaplar arasında yarışmadan ayrılan silviya kilo artışı ile geri dönmüştür.Döndüktne sonra aşağı imveli grafiğe sahip olsa bile ilk başlangıç kilosunun hala üsütndedir.Eğer haflatık maksimum 500g kayıp yaşamış olsaydı yarışamda bulunduğu süre içersinde 23kg kayıp yaşayabilirdi.
Soru:Bu günden sonra kilo kaybedebilmek için ne gibi yöntemler uygulamayı düşünüyor ve yarışmadan mezun olmak istediği kesin kilo nedir?

Ne Zaman Yarışmaya Katıldı:86. Etapta yarışmaya katıldı
Nekadar Süredir Yarışmada:19 Haftadır yarışmada
Başlangıç Kilosu:74.4
Şimdiki Kilosu:69.7
İndiği En Düşük Kilo:69.7
Toplam Kilo kaybı:4.7
Yorum:86. etapta yarışmaya katılan handemi düşen ivmeli bi grafiğe sahip olsada uzun süreler sabit kiloda kalmıştır.son 9 haftadır ise kilosunda hiçbir oynama olmamıştır.Eğer haflatık maksimum 500g kayıp yaşamış olsaydı yarışamda bulunduğu süre içersinde 9.5kg kayıp yaşayabilirdi.

Ne Zaman Yarışmaya Katıldı:88. Etapta yarışmaya katıldı
Nekadar Süredir Yarışmada:17 Haftadır Yarışmada
Başlangıç Kilosu:69.0
Şimdiki Kilosu:65.5
İndiği En Düşük Kilo:65.5
Toplam Kilo kaybı:3.5
Yorum:88. etapta yarışmaya katılan bahar_0186 istikrarlı düşüş ivmesi olan bir grafiğe sahip.yavaş yavaş ama çıkışlar yaşamadan kilo kaybetmiş..Eğer haflatık maksimum 500g kayıp yaşamış olsaydı yarışamda bulunduğu süre içersinde 8.5kg kayıp yaşayabilirdi.

Ne Zaman Yarışmaya Katıldı:88
Nekadar Süredir Yarışmada:17 Haftadır Yarışmada
Başlangıç Kilosu:74.0
Şimdiki Kilosu:72.8
İndiği En Düşük Kilo:71.8
Toplam Kilo kaybı:1.2
Yorum:88. etapta yarışmaya katılan EN-FUR-TU inişli çıkışlı kararsız bir grafiğe sahip..Eğer haflatık maksimum 500g kayıp yaşamış olsaydı yarışamda bulunduğu süre içersinde 8.5kg kayıp yaşayabilirdi.

Ne Zaman Yarışmaya Katıldı:97
Nekadar Süredir Yarışmada:8 Haftadır Yarışmada
Başlangıç Kilosu:70.5
Şimdiki Kilosu:66.9
İndiği En Düşük Kilo:66.9
Toplam Kilo kaybı:3.6
Yorum:97.Etapta yarışmaya katılan megilara bir süre sabit kalmış olsada inişte olan bir girafiğe sahip..Eğer haflatık maksimum 500g kayıp yaşamış olsaydı yarışamda bulunduğu süre içersinde 4.0kg kayıp yaşayabilirdi.

Ne Zaman Yarışmaya Katıldı:100. Etapta Yarışmaya katıldı
Nekadar Süredir Yarışmada:5 Haftadır Yarışmada
Başlangıç Kilosu:59.0
Şimdiki Kilosu:58.0
İndiği En Düşük Kilo:58.0
Toplam Kilo kaybı:1.0
Yorum:100. etapta yarışmaya katılan moonserose düşüş ivmeli ama ağır ilerleyen bi grafiğe sahip..Eğer haflatık maksimum 500g kayıp yaşamış olsaydı yarışamda bulunduğu süre içersinde 2.5kg kayıp yaşayabilirdi.

anlaştık singingim.en kısa zamanda egzersiz programınıda hazırlamaya çalışıcam.lilicimle ortak çalışma olcak :)
ben yaırn öğledne sonra alcam sonuçlarımı sende alınca paylaş mutlaka.
bu arda büyük ihtimlale yarın görrüüsn yukarıdaki analizleri.grafikleri hazırlayınca acı gerçek yüzüme çarptı.takımda en kötü durmda olan benim peşimdende sne geliyosun ona göre...artık kemerleri iyce skımanın zamanı gelid bu işin başka yolu yok!

a.s.ay ne manyağım allahım yarabbim ben bugün perşembe sanıyorum
hayır iyiki öğrendim yarın hazırlanıp cuma toplantısına giderdim bu kafayla ben kaydirigubbakcemile3

teşekkürler silvişim

iyi geceler kızlar ..liily hande sizde burdasınız selamlar ..akşam yogurtlu semiz otu yedim bide 3-4 kaşık pilav yedim ..toplamda 4 litre su içtim şimdide limonlu ılık suyumu içiyorum.spor olarakta yarım saat ay yürüyüşü ve sayısını bilmiyom ama birazda mekik çektim ,ip atladım önceden ip atlarken çok yoruluyodum alıştım artık zor gelmiyor...herkesi öpüyorum bby kızlar

kızlar yazdıklarınız beni ne kadar mutlu etti anlatamam favori dizim kavak yellerinin sezon finali fragmanını izlerken başlamıs olan sulugözlulugum sizin yazdıklarınızla hız kazandı cok tesekkür ederim hepinize olmayan kardeşlerim ablalarım olduğunuz için.. bu arada bende ewe gelince annemin çimento gibi suratımı gormesiyle biseyler yemek zorunda kaldım.. 2 kaşık makarna 2 kasık yogurt yedim sanırım..
arkadaslar biz bu hafta kilo bildirimi yapıyo muyuz yoksa haftaya mı başlıcaz onu atlamısım ben sanırım..

silviyacım bende solid works die bi 3 boyutlu katı model çizim kursuna gidiyorum haftasonlarım bilgisayar basında mm lerle ugrasarak geciyo.. office 2007 öğreniyo olman cok gusel bundan sonra takıldığım noktada sorularım olabilir sana:KK66:

X