Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

ha bu arada nalansucum hayatım isimlerimizi sormuşun benim adım Selma hayatım sanırım sende burdasın iyi geceler diliyorum sanada

iyi geceler canım bende başka forumlardan sivilceler için yardım arıyodum 30 undan sonra tekrar ergenlige girecem herhalde töbe estagfurullah suratım sürülmemiş tarla gibi oldu neyse canım çok öptüm ..(bu arada27 yaşındayım :))))))

nalansucum mekik çekmeyi eskiden cok sewerdim dizi izlerken fln hiç durmaz yapardım ama asıl yardımcı olan telefonumda bi program war 200 push ups die ona uyarak yapıyorum o yuzden zaten 83 gibi ara bi rakamda kaldı:)) belli setler we setlerin sonunda dinlenme aralıkları bırakıyo size haftada 3 gun yapıyoruz dusuk sayılarla baslayıp artırıyo isterseniz hergun sayıları size yazabilirim ya da bi gun oncesinde we dinlenme saniyelerinide hemde tüm grup yapmıs oluruz:)) sigara derdi bendede war karar aldım gecen hafta 1 ay kendime zmn werdim sigarasız bi hayat fikrine kendimi alıstırmak için sonrasında bırakmayı dusunuyorum ama hayatımda hiç sigarayı bırakmaya calısmadım ama cok tiryaki de diilim gunde 2-3 bazen ailemle birlikte olmam gerektiginde fırsatım olmadıgında hiç içmeyedebiliyorum ama bırakma fikrine hala yakın diilim bakalım bir ay sonunda neler olucak.. umarım sende bırakabilirsin cnm eminim çok daha kaliteli bi hayatımız olucaktır sigarasız..

nasıl telefon programı anlamadım canım biraz açarmısın yada programın ismi ne nasıl bişey?

günaydın hatunlar nasılsınız bugün ? ben çok iyiyim çünkü sabah içine giremediğim eteğimi denedim büyük bile geldi bana ve onu giydim neden biliyor musunuz kendimi mutlu etmek için eteğin belinin bol olduğunu hissetmek bile büyük mutluluk veriyor bana,yılmak yok yola devam şekeriler kaydirigubbakcemile

harika canım tebrikler...

arkadaşlar bu yazıyı şimdi yazdırıp bi kaç tane ewdeki we işteki buzdolaplarının üstüne asıcam benim kola hakkında okudugum yazı baya ılımlı kaldı bu yazının yanında çok ama çok kötü yaaaa:KK43:( çok moralim bozuldu..

kendine zarar verme canım uzak durmaya çalış şu şeyden..

slm azimli ve güzel arkadaşlarım. yazılanları okudukça kendimden utanıyorum ve çok hırslanıyorum. ne güzel kıyafetler olmaya başlamış. inş. bende 38 beden olup dar düşük bel pantalonları giymeyi başarırım.
malesef bu 1 hafta fazla paylaşımda bulunamayacağım çünkü kotayı ikiye katlamışım araştırmalar yüzünden. bu hafta beni idare edin lütfen.
yazdıklarınızı görünce ağzıma lokma almaya çekinir oldum. rakipler çok dişli ama bizide hafife almayın derim:)
yedikelrime gelince;
dün; sabah; klasik kahvaltı, öğle;2 adet kabak dolma 2 sarma ve yoğurt, akşam; 1 patates haşlama, salata yoğurt,
bugün ise sabah; 1 dilim ekmek, maydonoz, pynir, domates
ara; 1elma 1 bardak süt
öğle; 1 kase çorba, 1dilim ekmek, salata
akşam meçhul
45 dk yürüyüş yaptım. aerobik te yapacağım. beni çok hırslandırdınız hihoyyyt durmak yok yola devam görüşme üzere hepinizi öptüm:1hug:

baharcım tamam ama bari kilo bildirmini aksatma anlaştık mı?

herkese meraba
walla acaip hırslı ve istikrarlı bir takım oluyoruz
bizim kendimizi silkelememiz ve takıma yeni gelen arkadaşlar sayesinde sayfalar renklendi walla
ben bugün sapıttım resmen yaaa
sabah kahvaltı yapmadım
ara yapmadım
öğlen eve geldim ve 1 dilim kadayıf yedim yaaa
olabilr mi böle bişi,resmen titredim yerken,nasıl canım çekti:))))))))))

det yaramazlık yok!

ayyy megi kızzz benimde canım istedi şimdi valla dur bari bi çatal sarelle yiyim ..
sende baştan çıkma hemen. ikiniziede geliyo oklava :eek:klava:kötükedihüso

lily'cim, koşu bandının ön paneli var ya, dakika, kalp atışları vs hızları gösteren panel. o kısmı ayarladıktan sonra laptobumu o panelin üzerine yerleştirdim. düşmemesi için bazen kendi kablosunun yardımıyla bazen de kalın sağlm bi kumaş parçasıyla ya da lastikle oturtuyorum. düşmüyo, panel biraz geniş. dikkatli bi şekilde ince ince yerleştirirsen bişi olmaz. bi de benim laptop biraz küçük, bu da işimi kolaylaştırdı. ama laptobu sağlam bağladıktan sonra büyük küçük farketmez. sadece panel üzerinde bi kısmı yerleşecek kadar olsun.

böle işte canım. bu arada ben dün nete giremedim ve neler yediğimi neler yaptımı yazamadım.
dün sabah beşiktaş a geçtik eşimle, arkadaşlarımızla hep gittiğimiz bi kahvaltı salonu var. sohbetle birlikte herşeyin tadı iki kat artıyor orda. ama ben fazla abartmadım. beyaz ekmek yedim uzun aradan sonra 2 dilim. çok az beyaz peynir, sahanda yumurta:)
ay ayy ayy çok güzeldi yumurta.
ama oraya gitmeden evvel, ılık suyumu ve iki küçük pet şişeyi bitirdim.
sonracıma ordan maçka parkına, red bull flugtag yarışmasına. manyak arabalar görcem diye heveslenmiştim, komik olurlarbiz de süper eğleniriz dedik ancak öyle olmadı. berbat bi organizasyondu, toz içinde kaldık, hiç bişi göremedik. iki haftadır bekliyorduk ama fosss işte.
soracıma arkadaşlarla bi yarım saat yürüdük, öğlen yarım porsiyon ravioli yedim, az yağlı.
bir şekersiz sütlü kahve içtim. ardından nişantaşı'ndan doğru beşiktaş iskeleye yürüdük, 40 dakikamızı aldı. vee evimize kavuştuk. akşam yemeği yemedim, çok az patates salatası atıştırdım.
bol su içtim, bol bol. bir saat koşu bandında zaamn geçirdim.

vee bugün..
bugün sabah 1 kepekli ekmek, az peynir, salatalık
öğlen yarım porsiyon makarna.

bir papatya çayı
bol bol su

akşam yemeğimi 7 gibi yicem, sanırım patates salatası ve çay olur.
su ve koşu bandı ile günü sonlandırırm..
şimdilik burası böyle kızlar.
hepinize çok sevgiler.

nalansu sordu sanırm mesleğimi, seslendirme yapıyorum ben. çalışma saatlerim esnek. bu yüzden çok şanslıyım.

görüşmek üzere..

mesleğini soran bendim canım :)

birde hanımlar isimlerimizi yazalımmı acaba..benimki yasemin

ben tuğba :) takımda bide adaşım var o da EN-FUR-TU :)

silviş bugün ne yaptı:
kahvaltı: 2 dl uno light 1 dilim karper,1 bardak süt
öğle: 2 biber dolması yoğurtlu
akşam:1 dl karpuz

bu gün resmen zorla yemek yedim.elim kolum kalkmıyo.kendimi pek iyi hissetmiyorum.
hepinize iyi geceler

kontescim canım benim ravioli yemişşinya ...o ne kııızzzz..sosyete şey seni :):):)

Son düzenleme:
günaydın hatunlar nasılsınız ? yaseminciğim bende ayşegül , çok memnun oldum topiğimize katıldığınıza bir hareket ve enerji geliyor sizden buralara.hepinize tebrikleriniz için teşekkür ederim kızlar haklısınız insan daha da hırs yapıyor :jeyyar:
dünki yediklerim
sabah:klasik kahvaltı(çavdar ekmekli)
ara; 3 adet kayısı
öğle: 1 tabak pazı yemeği
yarım tas yoğurt
ara : 6 erik
akşam; 1 tas yayla çorbası
5 kaşık mantarlı tavuk güveci

herkese kolaylıklar dilerim

silviya bu telefona indirilen bi uygulama ama bi kaç yerde nette de oldugunu duydum.. ismi two hundred sit-ups.. sizin için programı baştan başlattım 1. hafta 1. gün için sayılar 3,4,3,3,5 yani =>
3 mekik 59 sn dinlenme
4 mekik 59 sn dinlenme
3 mekik 59 sn dinlenme
3 mekik 59 sn dinlenme
5 mekik 59 sn dinlenme

1. hafta 2. gün

5 mekik 89 sn dinlenme
6 mekik 89 sn dinlenme
3 mekik 89 sn dinlenme
5 mekik 89 sn dinlenme
6 mekik 89 sn dinlenme

1. hafta 3. gün

6 mekik 119 sn dinlenme
7 mekik 119 sn dinlenme
6 mekik 119 sn dinlenme
6 mekik 119 sn dinlenme
8 mekik 119 sn dinlenme

bu şekilde ilk hafta daha yavas we dusuk sayıyla baslıyo ikinci hafta agırlastırıyosun.. bu sekilde yapınca asla agrımda olmuyo eger isterseniz haftalık olarak bu sekilde yazabilirim

benim adım Ayşegül bu arada arkadaşlar..

kontescim canım benim ravioli yemişşinya ...o ne kııızzzz..sosyete şey seni :):):)

çok tatlısın:) çok güldüm. nalansu'cum bizim mantı var ya, onun benzeri. ama daha büyük oluyo, peynirli ıspanaklı.. bilumum çeşidi var. makarna diyelim olsun bitsin.
marketlerde satılıyo. tavsiye ederim öle pahalı da değil. üstüne domates sosunuzu yapın. ohh mis. yağsız olsun ama:) burda kimsecikleri yoldan çıkarmayalım.

ha gayret tam gaz gidiyoruz:)a.s.

silviya bu telefona indirilen bi uygulama ama bi kaç yerde nette de oldugunu duydum.. ismi two hundred sit-ups.. sizin için programı baştan başlattım 1. hafta 1. gün için sayılar 3,4,3,3,5 yani =>
3 mekik 59 sn dinlenme
4 mekik 59 sn dinlenme
3 mekik 59 sn dinlenme
3 mekik 59 sn dinlenme
5 mekik 59 sn dinlenme

1. hafta 2. gün

5 mekik 89 sn dinlenme
6 mekik 89 sn dinlenme
3 mekik 89 sn dinlenme
5 mekik 89 sn dinlenme
6 mekik 89 sn dinlenme

1. hafta 3. gün

6 mekik 119 sn dinlenme
7 mekik 119 sn dinlenme
6 mekik 119 sn dinlenme
6 mekik 119 sn dinlenme
8 mekik 119 sn dinlenme

bu şekilde ilk hafta daha yavas we dusuk sayıyla baslıyo ikinci hafta agırlastırıyosun.. bu sekilde yapınca asla agrımda olmuyo eger isterseniz haftalık olarak bu sekilde yazabilirim

benim adım Ayşegül bu arada arkadaşlar..

ben bu mekikle küsüm, barışmam. barışşşmam:KK43:

mrb arkadaşlar. merak etme silviyacığım arada giriyorum. ben yazdıklarınızı okumadan duramam ki:) ne güzeel herkes tam formunda.. ayy ben bu takımı çok seviyorum ya.
buarada benim ismimde baharr. memnun oldum herkesle a.s.
dün baya yorucu bir gündü hem ruhen hem bedenen.
ama bugün gayet iyiyim. hatta plates bile yaptım.
mekik olayına bende varım eskiden yapamazdım ama artık alıştım büyük bir zevkle yapabilirim
ne yediğime gelince;
dün sabah, klasik kahvaltı, ara ; 1 bardak kola( mecburiyetten su bulamadım çünkü dağa gitmiştik) öğle; 1 sandviç ara; 1 bardak süt, 1elma akşam; 1 kase çorba 1 dilim ekmek, ve patlıcan yemeği, gece 1 portakal yarım çay b.süt
bugün kahvaltıyı yaptık annem beni misafirliğe götürüyor. umarım kazasız gelmeyi başarırım
hepinizi öpüyorum. benide yola getirdiniz ya sağolun varolun.Şeniz

semiyorum ben mekik işini. cidden beden dersleri aklıma geliyo. ıyyyh sevmiyorum. onun yerine başka bişi yapim ya. birden yazarken bile kendimi yerde hissettim.

günaydın kızlar nassınız iyisiniz maşallah yine dipçik gibisiniz ..arkadşlarım geldi şimdi birazdan döner yediklerimi yazarım öptüm şekerler

evet hanımlar sabah biraz geç uyandım o yüzden öglen ögünüyle birleştirdim bugün 2 domates bir dilim normal ekmek ( etimek kıtır oldugu için agzımın içi hep çiziklerle doldu kepekte yoktu evde) 3küçük dilim peynir yedim . şimdide maydanoz ve lahana karışımı suyumu hüpletiyorum tadı çok kötü bee.kızlar eşimde kilo verdigimi farketti oda diyete başlıcakmış peehhh :):)sor bakem benide almazlarmıymış grubumuza diyor .oldu canım en fazla selamını sölerim dedim e tabi oda haklı yakın zamanda işallah yanındda çıtır bir hatun olacak :):)neyse kızlar akşam görüşürüz sevgilerimle bby

arkadaşlar ben kaç gundur sabah erken kalkıyımda yürüyüm die hewesleniyorum aksam kaçta yatarsam yatıım sabah kalkamıyroum :KK43:( bana bunun için önericeginiz bi yöntem war mı?

sevgili ayşegül,
bir gün kalkabilsen gerisi mutlaka gelecek.kesinlikle yararına inanan biriyim .ama bende başaramıyorum.hadi yarın başlıyorum .herkes bir şeyler yapıyor .
bugün ne yedim.
sabah
1 simit 1 karper,
ara yapmadım.
öğlen
iç bakla ve salata.
ara
5 fındık 1 elma.

arkadaşlar ben kaç gundur sabah erken kalkıyımda yürüyüm die hewesleniyorum aksam kaçta yatarsam yatıım sabah kalkamıyroum :KK43:( bana bunun için önericeginiz bi yöntem war mı?

şekerim ben 5 ocakdan bu yana diyet, spor yapıyorum . erken kalkmak istiyorsan alarm kur naniknanik

şekerim ben 5 ocakdan bu yana diyet, spor yapıyorum . erken kalkmak istiyorsan alarm kur naniknanik

kaç tane alarma ragmen uyumayı basardıgıma inanamazsın :)) biseyler bulmam lazım en kısa zamanda yani.. bulursam paylasırım sizlerle :))

gelelim bugun yediklerimeeee

sabah: 1 yumurta,1 dilim kepek ekmegi

ara: 2 adet yulaflı biskuvi,1 buyuk fincan yesil cay

öğle: 1 kase corn flakes light sütle

ara: 2 adet beypazarı kurusu, 1 fincan cay

aksam: az once yedim 2 küçük parca tavuk,2 dilim ekmek, söğüş domates

aksam baska bisey yermiyim bilmiyorum:KK70:

ama işte yedim aksam yemegimi ewe cıkmadan yuruyus yapabilmek için öbür türlü çok üşeniyorum

bugun daha 6 bardak su içebildim ama aksam ki yuruyus esnasında baya bi artar bu..

öpüyorum şimdilik hepiniziiiiiiiiiiiiiiii:emir_bebek:

selam arkadaşlar
maşaallah bir gün boş bırakmaya gelmiyor sizi ha..6 sayfa okudum ..ben dün giremedim nete.yemeğe misafirim geleceketi,gündüz oğlumu dr. götürüdm.eve geldim pazara gittim.yemek hazırlığı falan yetiştiremedim.msafirimde 1,30 da gitti.hemen uyudum valla.dün neler yediğimi yazayım.

pazartesi:
sabah :bir dilim börek,dom.sal.
ara :bir kaç tane kayısı
öğle :1 parça tavuk ızgara.4-5 parçada ciğer kebabı.salata
ara :yok
akşam :ekemeksiz çiğköfte.marul ve salatayla
akşamada 1 ayran içtim.

salı günü neler yedim:
sabah :kıymalı omlet ama bir iki çatal.
ara :3 kayısı
öğle :2 serv. kaş. makarna salatası yağsız,1 dilim kek
ara :bol bol açık çay
akşam :valla arkadaşım oturmaya gelmişti,akşama yemek yapamadım.bu akşamada makarna salatası vede 1 kase çorba içerim.
5 gündür pilates yapamadım ama yarın silkeleniyorum vallaha billaha

hepinize kolaylıklar dilerim.maalesef birebir cevap yazamıyorum.çünkü eşimle anlaşmamız var akşmalrı pc açılmayacak diye.az sonra gelecek.sofrayı hazırlamalıyım.iyi akşmlar yarın görüşürüz...

X