Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

dün yediklerim
sabah yarım dilim k.ekmek az bişi omlet ve 1/2 kk penir
ara 1/2 su bardağı süt
öğlen 1 dilim sütlü tatlı
ara yok
akşam balkonda mangal sefası (((((((((((((((((((( ama ekmek nerdeyse hiç yemedim

kizlar cok yogun bi haftasonu.. Ilk buldugum wirelesstan yararlaniyorum..yrn bol bol paylasimim olcak hersey dewan hersey gusel optum hepiniziiiii

iyi akşamlar kızlar
benm için çok yoğun vede yorucu bir pazardı.oğlum sabah namazıyla uyandırdı bizi.saat 7.30 a kadarda yatmadı şebek.bende kalkmışken hamur yoğurdum.kahvaltı etmeden yine yattık oğlumla.saat 10 da kalktık bu sefer.

pazar günü neler yedim:
sabah :maalesef klasik kahvaltı diyemeyeceğim.1 dilim biberli ekmek.omlet.dom. sal.
ara :yok
öğle :mangal yaptık.bende lavaş ekemek almıştık ondan yedim biraz.dürrüm yapılmadanda yenilmiyor ki şu kebaplar.
ara :yok
akşam :yok.e okadar yedikten sonra akşama sadce su içiyorum.
spor yapamadım maalesef

hepiniiz öpüyorum.bi duş alıp yatacağım.(umarım)....

merhaba hanımlar en fur tu sana katılıyorum uykusuz bir gecenin ardından son derece yorucu bir gün oldu benim için bütün gün temizlik temizlik yine temizlik kafayı yicektim nerdeyse .yediklerime gelince
sabah:2 pogaça
öglen :yok
ara:bir kase yogurt 1 elma
akşam :1 kase çorba 4 etimek
gece:1 bardak ballı elma sirkesi ve toplam 2,5 itre su ve bir bardakta malesef kola içtim

şimdlik bu kadar arkadaşlar hepinizi öpüyorum benim ince zarif bir o kadarda narin arkadaşlarım sevgilerimle bby

kızlar bnede dünün yogunluğunu atamadım daha.sözde bu gün erken kalkarım diye düşünüyodum ama malesef yine 11 de uyandım. annem patates haşlamıştı çayla ondan içtik akşamda bi küçük kase dondurma yedm tüm günüm böyle geçti.ebur dersime gittim ama tekne açmadım çünki yapacak halde değildim sadece izledim.. şidmi biraz ödevim var onları halledip yatmayı düşünüyrum sabah 8 de kalkıcam .hepinize iyi geceler...

herkese selamlar
walla ben bugün temizlikle falan uğraşmadım,dün kaç saat ev temizledik zaten
moda-güzellik-bebek fuarı vardı,aldık bizim cimcimeyi fuara gittik,dönüşte eşime biraz alışveriş yaptık
döndük,yediklerime gelince
sabah 1 dilim k.ekmek az omlet 2kk peynir
ara 1 kase yoğurt
öğlen yok
ara 5-6 çubuk kraker(kalın olanından:)))
akşam 1 alabalık,bol roka salatası,2 dilim ekmek 1 lipton ice tea
herkese ii geceler ve şimdiden ii haftalar
öpüyorum şekerler

merhaba kızlar Enfurtucum aynı olay bizdede oldu oğuş gece hiç uyumadı sabahda erken uyandı sarhoş gezdim anlican tüm gün bide misafirim vardı hazırlık yemek derken öle geçdi günüm herkes gittikden sonra kızımı yıkadım oğlumu uyuttum bende bi duş aldım

yediklerime gelince berbattı kızlar hiç yazmasam olmazmı ahı ahı ahı

sabah klasik kahvaltı yumurta peynir dom salatalık 2 dilim ekmek
ara yok
akşam bir tabak kıymalı makarna ya biliyorum ama napim kalabalıkdı en acele o vardı elimin altında
su fazla içemedim bi klahve içdim yeşil çayda yok
biliyorum abarttım bugün ama yarın telafi edicem inşallah

hepinizi öpüyorum

merhaba arkadaslar,yorucu bi haftasonundan sonra ki tum grubun ole gecmiş gectigimiz 2 gunde yediklermi bildiriyorum

cumartesi

sabah: 2dilim beyaz ekmege tost,6-8 tane p.kızartması,bol yesillik,domates,salatalık

ara: çay,yağsız patlamıs mısır

öğle: yok kahvaltıyı gec yaptım 12 gibi

ara: yok

aksam: ızgara tabagı ekmeksiz, light kola içtim maalesef( kola hastalıgıma care bulamıyorum gecen sene 1-2 ay içmeden durabilmiştim bi kitapta okudugum seylerden dolayı ama yine basladım sigara gibi bisey benim için(

son: az şekerli türk kahvesi

pazar:

kahvaltı: 1ad. keğekli poğaça,neskafe sütlü şekersiz

ara:yok

öğlen: 6-7 kasık makarna bolonez soslu

ara: yeşil çay

akşam: yemek yemedim ama maç izlemeye gitmiştim biliyorum cok buyuk hata ama bira içtim 50'lik

bol bol su içtim her gun 2lt yi geçiyordur kesin

spor yapmaya hiç zamanım olmadı ama butun gun hareket halindeydim biliyorum sayılmaz ama

bugun seçilip seçilmedigimiz belirlenince daha saglıklı bi sekilde sporada başlıcam hem ilk hafta spor biraz beklesin diyete konsantre oluum istedim şimdilik bu kadar arkadaslar..

Kızlar merhaba,
inanın yazacak yüzüm yoktu.bu seferki regl dönemimde tatlı krizim beni çok etkiledi.fakat son sayfada çoğunluk aynı durumda. bu vicdan azabımı tabiki hafifletmedi sadece yalnız değilmişim dedirtti
evet küçük çocuğu olanlar için durum hep aynı planlarınızda öncelikle onlar oluyor . çünkü onlara yönelik yaşıyoruz.bende bugün yürüyüş yapayım artk diye kalkmıştım ama beyimizde uyanınca tabiki kaldı.
6.30 da kalkmaya başlamalıyım. ancak o zaman derin uyuyor..

ama bugünden itibaren satır satır yazıyorum. megicim seni ve yediklerini son derece istikrarlı görüyorum.
sabah 1 domates 2 dilim ekmek kk peynir.
ara
1 nektarin 3 kayısı.3 fındık

nalansucum mekik çekmeyi eskiden cok sewerdim dizi izlerken fln hiç durmaz yapardım ama asıl yardımcı olan telefonumda bi program war 200 push ups die ona uyarak yapıyorum o yuzden zaten 83 gibi ara bi rakamda kaldı:)) belli setler we setlerin sonunda dinlenme aralıkları bırakıyo size haftada 3 gun yapıyoruz dusuk sayılarla baslayıp artırıyo isterseniz hergun sayıları size yazabilirim ya da bi gun oncesinde we dinlenme saniyelerinide hemde tüm grup yapmıs oluruz:)) sigara derdi bendede war karar aldım gecen hafta 1 ay kendime zmn werdim sigarasız bi hayat fikrine kendimi alıstırmak için sonrasında bırakmayı dusunuyorum ama hayatımda hiç sigarayı bırakmaya calısmadım ama cok tiryaki de diilim gunde 2-3 bazen ailemle birlikte olmam gerektiginde fırsatım olmadıgında hiç içmeyedebiliyorum ama bırakma fikrine hala yakın diilim bakalım bir ay sonunda neler olucak.. umarım sende bırakabilirsin cnm eminim çok daha kaliteli bi hayatımız olucaktır sigarasız..

günaydın hatunlar nasılsınız bugün ? ben çok iyiyim çünkü sabah içine giremediğim eteğimi denedim büyük bile geldi bana ve onu giydim neden biliyor musunuz kendimi mutlu etmek için eteğin belinin bol olduğunu hissetmek bile büyük mutluluk veriyor bana,yılmak yok yola devam şekeriler kaydirigubbakcemile

moonsera ne güzel. hadi hayırlısı.
silvişim haklısın.tozunu alıyorum hergün bandın zaten oğlum üstünden inmiyor.
nalansu bu arada seni kutlamak istedim. ne güzel zorda olan bir hemcinsine doğum gibi ulvi bir olayda yardım edebilmen.tabiki her zaman olumlu şeyler yaşamıyorsundur.
bir şeyi merak ettim çocukların varmı?sen doğuma gidince kim bakıyor onlara.
doğal hayatı yaşıyorsunama senm çalışıyorsun orda ve tabiki stressli bir ,işin var. Allah kolaylık versin sana güç versin . tabiki herkese

kola severler için bi yzı buldum hemen size ekliym ben gelene kadar onuda okuyun a.s.

KOLA SEVERLER

arkadaşlar bu yazıyı şimdi yazdırıp bi kaç tane ewdeki we işteki buzdolaplarının üstüne asıcam benim kola hakkında okudugum yazı baya ılımlı kaldı bu yazının yanında çok ama çok kötü yaaaa( çok moralim bozuldu..

çok güsel bi hisdir kesin :)) çok imrendim gerçekten şu anda çok daha azimlisindir eminim.. darısı hepimizin başına arkadaslar..

canım koşu bandına laptop monte etme işlemini nasıl yaptın benimde en buyuk derdim koşu bandım we konumu.. o işe bi çözüm bulabilsem dizi olayı benimde cok sewdiim biseydir.. ben bide sizlere how i met your mother tavsiye ediyorum.. gercekten cok gülüyorum:))

herkese merhabalar biraz geç açtım bugün sayfamızı amanın dolmuş ne güzel ..kızlar ben de bugün moonserose gibi olmayan bi eşofmanım vardı üstüme cuk oturdu valla öyle mutlu oldumki anlatamam ..o şevkle hamen aç karnına bandıma bindim birazda egzersiz yaptım ip atladım kahvaltıya gelince klasik domates salatalık 1 demet maydanoz 3 dilim etimek ve 3 bardak çay içtim .vallainanın kendmi o kadar rahat hissediyorumki gerçekten önceden tıka basa sucuklu yumurtalar omletler yiyordum yerimden kımıldayamıyordum şimdi aynı bir ceylan edasıyla :))) seke seke koşturuyorum tekrardan iyiki sizlerle tanıştım iyiki buldum burayı hiç bu kadar motive olmamıştım herkese teşekkürler..öpüldünüz bu eşofmanı dar gelmeyen hatun tarafından ..

kızlar geldim ama acil çıkma gerek yinece akşama kaldı bişeyler yazma işi.şidmilik hoşçakalın....

iki çocukla bir bravo daha sana.
eşortman olayına sevindim ancak bundan sonraki hedef dare gelen pantolon.
evet kontesden bende rica edey,m pc yi monte etme işini koşu bandına.yazınca baya merak etmiştim nasıl yapılıyorki diye?.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…