Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

günaydın hatunlar, göşgeldiniz kızlar biliyorum çok azimli ve isteklisiniz ama silviyacığım size dönene kadar sabırlı olun ve azminizi devam ettirin lütfen.hep beraber istediğimiz kiloya ulaşacağız inşallah :lepi:
handemiciğim, geçen haftalarda bende resmen bunalımdaydım ama bu hafta iyiyim çok şükür.çünkü benden dertli,sorunlu ve mursuz insanları gördükçe şükrediyor ve kendime geliyorum. umarım senin dediğin gibi olmaz ve bu senen geçmiş senelerinden huzurlu geçer :Saruboceq:

dünki yediklerim;
sabah;klasik kahvaltı çavdar ekmekli
öğlen: 4 kaşık patlıcan musakka
salata
ara: bir avuç erik
akşam; 1 tas mercimek çorbası
1 tabak sebzeli hamsi güveci
ara: bir küçük kase kiraz

2,5 lt su içtim,bitki çaylarımı içmeye hergün zevkle devam ediyorum.40 dak.spor yaptım
herkese kolaylıklar dilerim

Sevgili Handemi,
maalesef bir dönem olumsuzluklar sıkıntılar üst üste geliyor. seni anlıyorum çünkü hatırlarsan bundan 2 ay kadar önce sık sık yazmış ve utanır omuştum. çünkü bende böyle sürekli sıkıntıları bahane eden bir insan değildim.
ama hayat bu . bilki yalnız değilsin. bunlar yaşadıklarının başlangıcı değil ,sonuda olmayabilir. iki tane meleğin var onların her şeyi sensin vede eminim başka bin türlü sebebin var.yaşam mücadele her şey bizim için.sadece fazla dert etme ,daha sonra farklı sıkıntılara yol açabiliyor.
sabah 1 domates 2 dilim ekmek

bu arada hedefim için evet bende sıkı tutmalıyımaneliz raporum çok doğru. benim için emek harcayanlara ,sonsuz tşk.
kızlar herkese günaydın

2. TAKIM **105. ETAP**
singing kettle (72.4/72.7/-0.3/-41%)
handemi (69.7/69.7/0.0/%)
bahar_0186 (65.5/65.5/0/0%)
EN-FUR-TU(73.0///%)
Silviya (81.5/81.0/0.5/0.61%)
megilara(67.1/ 66.9 / 0.2 / 0.30 %)
moonserose0 (58.0///%)
2. TAKIM TOPLAM KİLO (487.2///%)

2. TAKIM **105. ETAP**
singing kettle (72.4/72.7/-0.3/-41&#37
EN-FUR-TU(73.0///%)
moonserose0 (58.0/58,0/0/0%)

2. TAKIM TOPLAM KıLO (487.2///%)

ya ben yine kilo veremedim. hıh birde metobolizmam hızlı çalışıyormuş neresi hızlı kilo verdiğim yok. zaten gerileme devrine girmişimsırnaşık şey inş. sonum osmanlı gibi olmaz.
buarada yenil gelen arkadaşlar hoş gelmişler. form a çok güzel hareket gelmiş bzide canlandıracaksınız kızlar. ben kıskancımdır hemen yarışa girerim sizden çok kilo veririm ona göre:jeyyar:

dünkü yediklerime gelince;
sabah klasik kahvaltı,
ara; yok
öğle, yarım lavaş ekmekle et döner ve küçük kutu ayran
ara; 1ince dilim havuçlu kek,
ara; 1 avuç çekirdek(
akşam;mantar sote 1 dilim ekmek, yoğurt ve 2 tane tavuk köfte
geceyi atlatmak için 2 salatalık yedim.
ama tam 3 saat yürüyüş yaptım yaa. sonra 30 dk plates yaptım. ama yinede kilo verememiyorum. tabiki veremem nerde kalorili yiyecek var onu yiyorum. neyse artık salatalık domets dönemi başladı onlarla besleneceğim:)

şekerim ben senin yediklerini yeseydim bir gecede kesin 1 kg alırdım bırak vermesini kaydirigubbakcemile3 lavaş,kek,ekmek aynı günde hepsi ağır be canım sende biliyorsun gerçi yaa yazamadan edemedim bende .spor yapman çok iyi olmuş ama

2. TAKIM **105. ETAP**
EN-FUR-TU(73.0/72.8/0.2/0.30%)

2. TAKIM TOPLAM KİLO (487.2///%) [/COLOR

megilaracım öncelikle seni tebrik ediyorum.darısı hepimizin başına diyorum.dahada bişey demiyorum.çünkü bende yine sadece 200 gr. oynamış.onada şükür.sınıftada kalmışım.ağlamak istiyorum yaaaaaaa(((
dün akşam yediklerimi yazmak için tam pcyi açtım elektrikler gitti.burda bi yğmur bi fırtına.ooffoff.elektirkler gidince pc doğal yöntemle kapanmamış olduğu için dün hiç açılmadı.bugünde zor bela açıldı valla.beni fıtık ediyor bu pc.
perşembe günü neler yedim:
sabah :klasik kahvaltı.1 dom. 1 sal.
ara :1 bard. meyve suyu
öğle ğluma çorba yedirirken bende 2-3 kaşık atıştırdım.
ara :bir kase salata
akşam :2 kaşık arpa pilav,2 kaşık etli pataesli yemek.yoğurt
suyumu içitim pilatesimi yaptım.artık hem sabah hemde akşam pilates yapacağım.ama yürüyüşe çıkamadım.çok rüzgar var çünkü.

öğleden sonrada arkadaşa gideceğim.orda ikramlık bişey yok.yapmayacak.akşama tekrar uğrarım kızlar.hepinize selamlar...

selam kızlar.. bu sabah çok erken kalktım, saat 7.30 gibi köpeğimi de aldım, beylerbeyi'nden vapura binip önce beşiktaş sonra üsküdar'a çok güzel vapur sefası yaptım. ılık suyumu içe içe içe ohhh..
sonra üsküdar dan zeynep kamil'e delongi servisine gittim, tabii yürüyerek. bi güzel servise sinirlendim. ordan aşağı indim hemen sağda kafelerden birinde sıcak bi çorba içtim, ohh miss..
köpeğime de ara da bi cokiie verdim.
veee üsküdar'dan ver elini beylerbeyi.
süper bi yürüyüşle, güzelim kuzguncuk'un da tadına varark deniz kokusu soluya soluya evime geldim.
çok acıktım, birazdan çorba yapıcam tekrra, eti form eşliğinde, bol limonlu bi ziyaefet çekicem.
köpeğim yorgun, fena oynadı, koştu.
işte böyle bi yarım gün geçirdim.

niyetim, sıvıyla beslenmek. bakalım görcez.
hepinize sevgiler..

birde bu metebolizma hızını nasıl ölçüyoruz arkadaşlr ben bulakadım site içerisinde
tatlım şurdan bakabilirsin http://www.kadinlarkulubu.com/diyet-gruplari/181064-2-takim-cuma-zayiflama-yarismasi-165.html#post6942617
tatlım walla herkesin mutlaka sıkıntılı dönemleri oluyor,hemen koyverme
söz verdin bak ona göre
klava:
yazıyorum canım birazdan
bu arada hedef belirtmiştim ama gözünden kaçtı sanırım canım
hedefim temmuz 15e kadar 63 olmak

teşekkür ederim canım
darısı herkesin başına,tam gaz devam
kaydirigubbakcemile5

2. TAKIM **105. ETAP**
EN-FUR-TU(73.0/72.8/0.2/0.30%)
2. TAKIM TOPLAM KİLO (487.2/486.6/0.6/0.12%)

Son düzenleme:
nasıl kilo veriyorum:))))
kızlar yaklaşık 2 ay önce taş düşürme rahatsızlığımda doktora gittiğimde bana
günde en az 2,5-3 lt su içmemi tavsiye etti,ben de o kötü günleri tekrar yaşama
korkusuyla en az 2 lt su içmeye başladım ve su benim zayıflamamda çok önemli bir faktör
oldu.Şimdi hergün en az 2 lt su içiyorum,sabah kalkar kalkmaz koca bir bardak ılık suyumu
mutlaka içiyorum,kesinlikle beyaz ekmek yemiyorum,sadece akşam yemeklerinde ve haftasonu
kahvaltılarında uno light ekmek yiyorum,eskiden evde her daim tatlı bulunurdu,bitmeden başkasını
yapardım,artık nerdeyse hiç tatlı yapmıyorum,belki h.sonları o da muhakkak sütlü tatlı oluyor,
çok ölümüne bir diyet yapmıyorum,h.sonları canım isterse abartmamak şartıyla sadece nefsimi
köreltecek kadar diyet dışı şeylerden yiyorum(bazen tatlı,bazen dışarda yenilen yiyecekler(kebap-hamburger)bazen börek)
ama dediğim gibi eskiden tıkanana kadar yerken artık sadece küçük bir dilim,
porsiyon vs. yiyorum,abur cubur yemiyorum(cips,çerez,kola v.s)
en önemlisi kilo verebildiğimi görünce ve 1-2 kilo verdikten sonra tamam dedim,bu işi başarabilirim,
kilo almadan önce aldığım ve yaklaşık 1 senedir içine giremediğim çok sevdiğim bir pantolonum vardı,
baktım artık oluyor,aynı şekilde bir eteğimin de içime girebildim ve acaip motive oldum,bu kadarını
yaptıysam bundan sonrasını da yaparım dedim.Kişi başkalarının gazıyla değil kendi kararıyla ve kendi
azmiyle,kendine sonuna kadar güvenerek diyet yapmalı,bu konuda kendime güvenim geldi ve umarım
hedef kiloma da ulaşacağım
sevgiler

peki ben nasıl 4 ayda 8 kilo verdim?
şöyle yaptım, beyaz ekmeği kestim, zaten normalde tuz kullanmıyorum. benim belalım tatlılar. ama onları da çıkardım. nutellayı evden atmam zor oldu, iki gözüm iki çeşme bi ağlamadığım kaldı. cidden zordu, şaka yapmıyorum.
bi de cesaretlendiren ne varsa etrafımda, zayıflamam için hepsini not ettim ve hayatımda daha fazla yer almalarını sağladım.
örnekler veriyim size, mesela fashion tv açtım, geçtim yürüme bandıma gözümü kırpmadan izledim, uzun bi süre. vakit o kızgın ve kıskanç bakışlarla ve o hırsla fena akıyor. ben öyle yaptım.
bazen yürüme bandımın üzerine monte ettiğim lap topumdan sevdiğim dizileri izledim. malum internette artık bedava hepsi, ve full sezon.
ben bu dört ayda 3 sezon 24, 2 sezon lost yedim bitirdim arkadşlar.
yürrken bu dizileri izlemek fena halde zamanı unutmamam neden oldu, zamanı değil, diziyi merak ettim. unutuum gititi.
evet böyle böyle bi 8 kilo verdim.
ancak şu bir aydır, durdu yerinde sayıyor.
kız kardeşim lahana diyeti yapalım dedi ama ben böyle şeyleri beceremiyorum, bi de amacım birden kilo vermek değil, yavaş yavaş sindire sindire, sağlıklı.
şimdi inanıyorum ki, bu bir ay içinde istediğim kiloya daha yakın olcam.
daha önce yazmıştım ama bi kez daha yazıyorum kilo ve ölçüleri

şimcik ben minyon bi cadı olaraktan boyum 1.63 şu an 61 kiloyum, olmak istediğim kilo 52.
bence az kaldı.

bu arada daha evvel de yazdım, bu formu o dört aylık geçen sürede de takip ettim ve acaip gaza geldim.
hepinize teşekkürler.
umarım ben de sizin işinizi bi nebze kolaylaştırırım.

sevgiler

merhaba arkadaşlar sabah tartıldım 78 kilo çıktım ama akşam yatarken 78 olmadıgım sürece kendimi kilo vermiş saymıyorum .sabah biraz geç kalktıgım için sabah kahvaltımı yapamadım az önce bir kase çorba içtim şimdide ballı elma sirkesi karışımını içiyorum ..bu karışım bagırsakları çok iyi çalıştırıyor 30 dakika ay yürüyüşü spor aletine bindim ..gerçektende bu spor aleti vücudun her bölgesi çalıştırdıgı için zayıflamada çok işe yaradıgını düşünüyorum . akşam üstüde köye aşıya çıkacam sanırım yaklaşık 2 km yol katederim :) şimdilik bu kadar akşam görüşmek üzere bby

kontescim şimdi gördüm yazını anlaşılan senin evindede benmki gibi zayıflama adına yok yok ..bende koşu bandına çıktıgımda bütün dizileri sevdigim kaçırdığım filmleri izliyorum yoksa çok canım sıkılıyor hemen bırakıyorum dizi izlerken zaman çabuk geçiyor bide çok su içiyorum farkında olmadan .neyse hadi tekrardan bby

12.TAKIM **105. ETAP **
spacegirl ( / / / % ) (geri dönmek üzere ayrıldı, kilo:62,5)
baby_nurse (
63,8/ 64,5 / -0,7 / -1,10% )
sbnmcsm (67,8/ 68,1 /-0,3 / -0,44% )
_demet_ (71 / 71 /0 / 0% )
obur (72 / 71 / 1 / 1,39% )
sunbul (62,6 /62,2 /0,4 / 0,64% )
Bendiyom (67,5/ 67,5/ 0/ 0% )
Gkcn ( 54,7 / 54,5/ 0,2 / 0,37% )
Fiyuce (60,3/ 60,3/0 /0 % )
Saliha_ (61/ 61 / 0/ 0% )
Ozzdenn (87,6/ 87,2 / 0,4/ 0,46% )
12.TAKIM TOPLAM KıLO (668,3 / 667,3/ 1/ 0,15%)

kardeş takımımız bir de bizim listeye bakabilir misiniz rica etsem. şimdiden çok teşekkürler

nalansu selam, yazdıklarını yeni gördüm.
evdeki spor aleti sadece yürüme bandı. ama isterdim ki bi de biziklet olsun, ama yok. bazı evlerde görüyorum artık moda sanırım, yürüme bantları alınıyor ve kullanılmıyor. çok gülüyorum. eşim ilk almak istediğim zaman kullanılacağını düşünmemişti, ama şimdi aynı düşüncede değil. bazen ses çıkarıyor ve yağ sürüyoruz nöbetleşe:)
bi de eve almamın sebebi tamamen maddi durumlar, bi spor salonuna üye olmak maalesef yıllık ya da 3- 6 aylık paketlerle oluyor. bunların en hesaplısı diyelim ki 3 aylık olanı. fiyat en az 500 den başlıyo.
e tabi incanın günü gününe uymuyo, ama ev öyle değil. ben açıkçası fena halde konsantrasyon sağladım.
tahminim sen de öylesin.
bi de salon kalabalığı motive eder diyorlar ya, o tip durumları da az evvel yazdığım gibi hallettim. dünyanın kanalı var tv de. ve hepsinde süper güzel haunlar.
neden onlar gibi olmayım, demek zorunda kalıyorsun.

işte böle, yine çok yazdım.
hepinize selamlar

azmını taktır edıyorum canım.bende 66 kılodan 61 e dustum kararlılıgımla.ama hala 4 kılom var verılecek ve suan o kararlılıgı bulamıyorum kendımde.sen sporda yapıyormusun pekı.cocukla cok zor spor yapmak onun ıcın sordum

tebrık ederım umarım ıstedıın hedefe en kısa surede ulasırsın.benımde boyum 1.63 kılom 61 bende subattan berı 5 kılo verdım dogum kılomdan.gerıye 4 kılo kaldı ama suan o kararlılık kalmadı bende.kendımı toparlayabılırsem verıcem ınsallah onuda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…