Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

merhaba arkadaşlar , yoğun bir güne daha başladım ama fırsat buldukça burdayım. kilom değişmedi hala 58 kg mım
dünki yediklerim;
sabah:klasik kahvaltı
öğlen: 4 adet ızgara köfte
salata
ara: bir avuç erik
akşam: 3 kaşık patlıcan musakka
ara : 2 adet diyet bisküvi

2 lt su içtim, 40 dak spor yaptım

herkese kolaylıklar dilerim

merhaba arkadaşlarrrr:))

kabul edilmişim aranıza bunun için silviya'ya çok teşekkür etmek istiyorum.. açıkcası ilk günden beri gözüm bu gruptaydı 2 benim uğurlu sayım ama zayıflama işi uğurlu sayı dinlemicegi için bunu acık acık belirtememiştim ama baktım bos bi yer war cuuup daldım:)) umarım enrivaki olmamıstır silviyacım:))
dün aksam gördüm mesajı o kadar güzel bi zamanlamaydı ki anlatamam.. pazartesiden beri basladıım diyet erkek arkadasımın bi turlu anlam weremedigi bisey oldu.. gunde 3 kez arayıp dewam ediyo musun? ciddi misin?.. gibi anlam weremediim sorular soruyo.. kabul edildigimi gorduum anda telefonda sabrımın son zerreleriyle kararlılıgımı anlatmaya çalışıyodum:) şimdi dört gözle benim bıraktım ya dayanamıcam gibi seyler solememi bekliyo we eminim bu kadar sorunun nedeni bu sormustum sana emin misin kararlı mısın diye dicek.. hayatında hiç 8 kiloyu bi anda werdin mi diye sordu bide. acıkcası bana da imkansız geliyodu ta kii sizlerin super başarılarını görene kadar.. çok kararlı bi insan diilimdir ama tam bi takım calısması insanımdır we bu yöntemle weremiceim kilo olmadığını düşünüyorum.. tabii sizlerinde yardımlarıyla ve ısınan havada daha bi motive edicektir eminim:))

kısaca kendimden bahsediim ankarada yasıyorum babamla birlikte çalısıyorum..gün içinde gercekten cok yogun bi tempoyla calısıyo olmama ragmen işimin masa başı beyin gucune dayalı olmasından we gunun yorgunlugundan da aksam diil spor yapmak kolumu kaldırcak fırsatım olmamasından guzel yeni kilolarım oldu:)) iştahımda cok acık strese baglı bi istahım war gerildigimde ne yedigimi bilmeden anlamsızca dolaba saldırabiliyorum (bunun için önlemimi aldım ama sadece masum atıstırmalıklar war artık elimin altında)..
anlatıcak cok sey war aslında.. hepinizi tanımak istiyorum.. zamanla olucak buda heralde.. şimdilik bu kadar..

sıra geldi dün yediklerimee..

sabah: 1 kase corn flakes light sütle

ara: 1 ad. beypazarı kurusu

öğle: 1 dilim kepek ekmeği 1 kk beyaz peynir 2 domates,1 salatalık

ara: 3 adet yulaflı biskuvi

akşam: 2 kasık barbunya,6 kasık yogurtlu semizotu salatası,1 dilim kepek ekmeği

son:1 şişe soda

8 bardak su içtim,3 fincan çay,1 fincan yeşil çay

selam kızlar
ayy ayy ayy galiba şimdi doğru yerdeyim:)
4 ayda ancak 8 kilo verebildim, şu an 61 kiloyum. boyum 1.63
bakalım ne kadar gtcek bundan sonra..

merhablaar
ayyy ayyy ne güzel takımıız çoğalıyor.heyecanlandım vallaha.inşaallah hep birlikte takımımızı 1. yapacağız.belki bu hafta değil ama ....
lilycim sende hoşgeldin aramıza.arkadaşın neden sana inanamadı anlamadım yani.ona bi ders vermelisin bence. harika gidiyorsun,dünki yediklerin süper.ya nasıl bu kadar az yiyorsunuz.benm sorunum bu işte.gözüm doymuyor ssanırım.bende bugünden itibaren açlığımı bastıracak atıştırmalar apacağım.meyve falan gibi.acıktıkçada su içeceğim.bu sabah tartılmayı unuttum.yarın sabah inşaallah tartıldığımda az olsa vermiş olayım...bende kendimi tanıtayım sana.eskişehirde oturuyorum.aslen d.bakırlıyım.ev hanımıyım.1,5 yaşında oğlum var.kilolarım maalesef benm yüzümden oluşan kilolar.yani hamileliğimde 10 kilo aldım ama doğumdam hemen sonra 10 kilo gitti.hamile kalmadan öncede 74 civrındaydım.e şimdide öyleyim.inşaallah gidecek bu kilolar.
mooncum kilon değişmedi demek.neyse spora yapıyorsun ya vereceksin bence bu haftadan sonra.
birde midyatttan bi arkadaşımız var nalansu.sende hoşgeldin.eğer takım kaptanımız silviya sana kabul edildiğine dair bi msaj attıysa kaabul edilmişsindir.ama bu ilk hafta deneme haftan canım.eğer sayfamıza gelip paylaşımda bulunursan sanırım önümüzdeki hafta resmen katılmış olursun aramıza.
megicim alışverişe çıkarken eğer aç isem kendimi hemen gıda reyonlarına yada restoran önlerinde bulabiliyorum bazen.ben o yüzden seni bir kez daha takdir ettim arkadaşım.ben kesin dışarda bişeyler atıştırırdım inan.

oğlum kalktı görüşürüüüüz

arkadaşlar merhaba kabül edildiğimi nerden ögrenecegim acaba biran önce başlamak istiyorum .sevgiler

hoşgeldiniz kızlar,sefa geldiniz neşe getirdiniz a.s. inşallah hep beraber kilolara veda edeceğiz :lepi:

en-fur-tu cum inanmıyo resmen:)) aslında birazda benim sucum biraz ayran gonulluyum ama bu sefer bu imajı silmek için bi fırsatım olucagı için mutluyum bide 8 kilo sonunda yuzundeki ifadeyi görmek için sabırsızlanıyorum..bu kadar az yemeyi basarmamın iki nedeni war birincisi dünün yogunlugu yedigim kadarını biile yemege zor zaman ayırdım ikincisi de yeni başlamıs olmam ama umuyorum ki bu sekilde dewam edicek.. yaz geldi artık kızlar ucusan elbiseleri kısacık sortları giyme yolunda hızla ilerliyoruz :)) herseyden onemlisin azalan kilolarımızla ne kadar rahat bi yaz gecircez 4-5 kg pazar torbası tasırken ne kadar zorlandıgımızı düşünün onlarsız ne kadar rahat olucaz:))
oğluna bayıldım bu arada:)) masallah inanılmaz şeker canım benim.. hepiniz avatarlara oğluşlarınızın kızlarınızın resimlerini koymussunuz darısı başıma inşallahhhhhhhhh :))

kontess 4 ayda 8 kilo sanırım en saglıklı olanı cok sewindim senin adına:)) tebrikler canımmm

liily kabül edildiğini nerden ögrendin canım . benimde yaklaşık 15 kilo fazlam var ne yapcamı bilemiyorum ya çok sinirlerim bozuluyor neyse bby

liily kabül edildiğini nerden ögrendin canım . benimde yaklaşık 15 kilo fazlam var ne yapcamı bilemiyorum ya çok sinirlerim bozuluyor neyse bby

kabul edilmedim henuz 1 haftalık deneme surecimdeyim..bunuda kaptanımız silviya dan ogrendim..bende yeniyim acıkcası pek bi bilgim yok
istersen sen kabul edilmiş gibi başla biran once we kendini mumkun oldugunca germe dogru yerdesin we basarmak için yapman gereken inanmak sonrası gercekten cok kolay geliyo :enbuyukkk: bende burayla tasınmadan once seninle aynı durumdaydım yok diodum olmucak basaramıcam ama enerjisi cok gucku bi yerdesin we ben eminim ki basarıya ulasıcaksın hedef kilona inceksin :)

ya kızlar, başlayalım şu maratona, neyse halimiz görelim. böle yalnız yalnı verilmiyo. yaz geldi kapıya dayandı. ben bu gidişle öle uçuşan etekleri kapamakla geçircem koca yazı. bol kıyafetler giymeyi sevmiyorum hem de hiç. istemiyorum ya istemiyorum.. of offf allahım bitsin bu kabuuuss

kontess aynen dediklerine katılıyorum artık olay estetik görünmeyi felan aştı sadece neden bu kilo işi hala benim hayatımda ve neden başaramıyorum her defasında hüsran hüsran ve yine hüsran ..lütfen birlikte çözelim ve sonsuza kadar veda edelim kilolarımıza ..inanın artık bıktım eşime her seferinde şu zayıflatıyomuş alalım bu iyi geliyomuş alalım utanır oldum artık ya vallahi ..hadi beraber kökten çözelim bitsin artık ..

o halde bende dün yediklerimi yazayım
sabah:1 domates,1 salatalık ,1 ince dilim kepek ekmek
öglen:1 kase mercimek çorbası sosu olmadan
ara:1 kase yogurt ,1 avuç erik
akşam :1 kase yine mercimek çorbası
gece:1 su bardagı ballı elma sirkesi karışımı

ayyy kızlar düşünsenize artık istediğimiz kıyafeti alabilcegiz istediğimizi giyebileceğiz 3-5 liseli kıza satış yapayım derken bizi unutan satıcıların karşısına geçip 'ay bu bana büyük gelir smaal yokmu' diyebileceğiz ..çok heycanlıyım çokk..

nalansu al benden de o kadar. şu aptal lahana hapı mıdır nedir, elma kapsül müdür.. hepsini denedim. eşim her seferinde bak bunlar para tuzağı dediği halde denemek isrtedim. kendim karar vericem dedim. çünki benim başımdaki bela tatlı, tatlı fena yapıyor beni. neyse aldım denedim, öle hiç bişey yapmayarak değil. ben her gün en az 40 dk yürüyorum, direnç hareketlerimi de yapıyorum. ha bi de tabii haftanın iki günü plates yapmaya başladım. plates henüz yeni, bir hafta oldu. ve ben verdiysem sporla verdim, akşam yemeklerime dikkat ederek. yoksa o hapların zerre faydasını görmedim.
eşime karşı acaip mahcubum, ha bi de sanki veremeyince sanki boğazıma hakim olamadım gibi oluyo. yok yahu öle bişi, gayet sahibim:) sadece biraz yavaş verdim. allahtan 0 sekiz kilo gittiğinde dünya benim olmuştu. geriye kaldı 8 kilo daha.
ahh bi de ben bu sene hamile kalmayı istiyorum, kilolu bi hamilelik istemyorum. hamile kaldıımda rahat rahat kilo korumak için sporumu yapmya devam etmek istiyorum.

ay böle işte

ben bugün çok saçma salak yedim, sabah eti formun bisküvisinden yedim, peynir eşliğinde. ama zeytinlerin sayısında bi abartma olmuş, ben yemeden biri yemişm çekirdekleri önüme atmış galiba. yoksaa hayattaaaa:)
sonra ne yedim, bir portakal yedim, şöle acık arada fındık attım ağzıma.
bol sulu bi gün oldu, sanırım 3 kiloyu aştı su.
birazdan bandıma gidicem.
akşam ızgara gibi bişiler olcak yemekte.

bende once acı olan hapı denedim 4 kg kadar werdim sonra o bitti fakat iştahıma ebgel olamaz bi duruma geldim.. sekerle ilgili bi problemim cıkıcak die cok korktum sonra bi tawsiye uzerine lahanaya geciim dedim asla ne bi yag yakımı oldu ne de istah kesti hiç bi işe yaramadı bide 3 kutu almıstım ailecek kullanırız die hepsi duruyo simdi kimseye önermiyorum o tip seyler işe yarasa kilolu insan kalmazdı bizde burda olmazdık:))
kontess ve nalansu sizde kilolarınızı hedef kilolarınızı söyler misiniz?

merhaba arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım tabi kabul ederseniz bende kiloluyum 74 kiloyum şuanda 15 kilo vermek istiyorum eger benide aranız alırsanız bereber başarabiliriz diye düşünüyorum
ben daha önce dişetisyene gittim 12 kilo verdim ama şuan gidemiyorum dietisyene kendi başımada veremiyorum yardımlarınızı ve desteğinizi bekliyorum . ben pko hastasıyım belki biliyorsunuzdur kilolu olduğum için bebeğimde olmuyor bebeğim olsun diye kilo vermem lazım yani (

ayşegülcüm benim kilom 80 hedef kilom ise 65 yani bir 15 kilo fazlam var benim boyum uzun oldugu için 65 kiloda çok ince görünüyorum evlenndiğimde 57 kiloydum 2 dogum yaptım birinin kilosunu veremeden bir daha hamile kaldım başaracagız işallah mesajın beni daha çok motive etti sevgiler canım

sonradan okuyunca inşallah haddimi aşmamışımdır demiştim.. sevindim motive edebildiysem gercekten.. ben hep kilo werme işinde bu tarz bi destege ihtiyac duydum cewremi geçtim ailem bile pek destek sayılmazlar,yedirme içirme konusunda çok ısrarcıdırlar.. o yüzden birbirinin derdinden anlayan bi ekip olarak birbirimize cok katkımız olcağına inanıyorum

su an itibariyle aksam yemegimi yemiş bulunuyorum
işte bugun yediklerim

sabah: 1çiçek kepek ekmege kaşarlı yağsız tost,domates,salatalık

ara:1 adet yulaflı biskuvi,1 buyuk fincan yeşil çay

öğle: 1,5 kase corn flakes (normal sütle)

ara:1 fincan çay, 10 adet fındık

akşam:8 adet zeytinyağlı sarma,1 kase yogurt,yagsız salata

son olarak ta ya 7-8 tane erik yicem yada baska bi meywe

suyum daha 5 bardakta:))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…