Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

tebrık ederım umarım ıstedıın hedefe en kısa surede ulasırsın.benımde boyum 1.63 kılom 61 bende subattan berı 5 kılo verdım dogum kılomdan.gerıye 4 kılo kaldı ama suan o kararlılık kalmadı bende.kendımı toparlayabılırsem verıcem ınsallah onuda

ben de bu yaz bebek düşünüyorum, aslında biraz da ideal kiloda hamile kalmak, hamilelikten sonra da bu dertle yüzleşmek istemiyorum.

çokm aslında doğum yapmış biri olarak bence gayet şanslısın. umarım ben de senin gibi atlatırım.
daha ne isteyim.

selamlar

arkadaslar ben dun aksam son yediğimi net belirtememiştim bi adet elma yedim 40 dk yuruyus yaptım 83 mekik cektim we 25 dk kadar yoga yaptım.. ben spora hep bole hızlı baslayıp sonra bırakıyoeum umarım bu sefer öle olmucak..
bugunde annemin ısrarıyla eski bi komsumuza misafırlıge geldim tabii kacınılmaz sonuc cok gusel seyler yapmıs ama tabi kiii ben yemedim:)) dedim ki kızlara soleyemem ole cok sey yersem ben gunluk bildirim yapıyorum o yuzden bana tavuk yaptı ızgara ondan yedim ewlerinin karsısında da bi park war orda yurudum:)) bu sorumlulugu cok sewdim gercekten yoksa hiç bi kuvvet beni tutamazdı onları yememem için:)) tesekkür ederim hepinize ii ki warsınızz

bide bu kilo cizelgesindeki degişikliği ne zmn yapıyosunuz? ne sıklıkla tartılıyosunuz? paylasırsanız sevinirim arkadaslar.. optum cok simdilik byeeee

megicim,ve kontess açıklamalarrınız için tşk.
herkesin bir yöntemi var. ama okuyunca benim içinde uygun olabilir dedirtiyor.
bende durgunluk dönemindeyim. su ve spor eksik.
çocukla spor yapmak zor tabiki ama gecen yıl inanın 6.5 larda kalkıp yürüyüşümü yapıyordum.istedikten sonra oluyor. sizin yazılarınız da gayet güzel.motivasyonumuzu artıracak inşallah.
bugün yediklerime gelince
sabah domates ve ekmekli kahvaltı yapmıştım.
öğle
oğlumla dışarıçıktık.
1 tavukburger yedim.4-5 tane patetes kızartması.
ara
1 lıght kola-3 bisküvi-3 çilek
akşam,
tavuk sote,salata,
ara

bide bu kilo cizelgesindeki degişikliği ne zmn yapıyosunuz? ne sıklıkla tartılıyosunuz? paylasırsanız sevinirim arkadaslar.. optum cok simdilik byeeee

çizelgeyi aldıgın zaman bi adres çıkıyor koyu renkli adresi sık kullanılanlara ekliyosun zayıfladıkça degiştiriyorsun ordan

çizelgeyi aldıgın zaman bi adres çıkıyor koyu renkli adresi sık kullanılanlara ekliyosun zayıfladıkça degiştiriyorsun ordan

teşekkür ederim nalansu.. peki bugun biz daha kabul edilmedigimiz için kilo bildirimi yapmamıs gerekiyo mu biz kabul edilmeyenler?

lily cim.
siz 1 haftalık deneme süresindesiniz. o yüzden kilo bildirimi bu hafta yapmıyorsunuz. ancak kilonuzu bildirdiniz bu baz alınacak ve gelecek haftaya kadar son sürat devam edip çok güzel kilo kaybıyla takımıda güzel bir sonuca oluşturmanız mumkün . genelde böyle oluyor. 1 haftadan daha fazla bir sürec söz konusu oluyor başlangıçta.
hadi kolay gelsin . son derece azimli hırslı görünüyorsunuz.

şekerim ben senin yediklerini yeseydim bir gecede kesin 1 kg alırdım bırak vermesini kaydirigubbakcemile3 lavaş,kek,ekmek aynı günde hepsi ağır be canım sende biliyorsun gerçi yaa yazamadan edemedim bende .spor yapman çok iyi olmuş ama

farkındayım canım. malesef ben bir pisboğazım. nerde zararlı şeyler var onları severim kola cips hamburger çikolata pizza bilmem anlatabildimmisırnaşık şey
kendimi tutuyordum son zamanlarda ama bugün regl oldum. sanırım oyüzden canım öyle şeyler istedi yada bahane oldu.

ya canım acaip derecede tatlı istiyor:çok üzgünüm: ve 6 7 tane petibör bisküvi yedim. yani bugün iğrençti ne spor yapabildim ne diyet. ne ceza verseniz razıyım:eek::çok üzgünüm:

megicim,ve kontess açıklamalarrınız için tşk.
herkesin bir yöntemi var. ama okuyunca benim içinde uygun olabilir dedirtiyor.
bende durgunluk dönemindeyim. su ve spor eksik.
çocukla spor yapmak zor tabiki ama gecen yıl inanın 6.5 larda kalkıp yürüyüşümü yapıyordum.istedikten sonra oluyor. sizin yazılarınız da gayet güzel.motivasyonumuzu artıracak inşallah.
bugün yediklerime gelince
sabah domates ve ekmekli kahvaltı yapmıştım.
öğle
oğlumla dışarıçıktık.
1 tavukburger yedim.4-5 tane patetes kızartması.
ara
1 lıght kola-3 bisküvi-3 çilek
akşam,
tavuk sote,salata,
ara
şekerim sende benden çıktınsırnaşık şey bakıyorum hamburgeri götürmüşsün dünde ben götürdüm döneri:eek: sporla yediklerimizi karşılamamız lazım yoksa daha çok kilo veremedik diye dövünürüz:roflol:

birde ben yazayım bari ne yediklerimi of of.
sabah klasik kahvaltı( bir sabah diyete uyuyorum zaten:KK43:)
ara; salatalık
öğle, 1 küçük tabak pilav, coban salata
ara; şekersiz çay 6 tane petibör bisküvi
akşam, mercimek çorbası, salata, 2 köfte
gece yok
gördüğünüz gibi bende abarttım. sporda yapamadım malum sebepten dolayı. bugünlük böyle geçiştirelim bakalım. neyse görüşürüz hepinizi öpüyorm.

Son düzenleme:
iyi akşamlar
ya kontes sabahki aktiviteni nede güzel anlatmışsın.istanbula gelip,o kalabalığını vede trafiğini sevmemiş biri olarak bu anlattıklarını okuduktan sonra özendim sana vallaha.
baharcım bende sendenim.nerde zararlılar var onları severim.aynen senin yazdıklarına bayılıyorum hele.ama cipsi uzun süredir yemedim.almıyorum kendimi zorluyorum.şimdilik benm hayatımdan çıkaramadığım şey pazar kahvaltıları.eşimin yüzünden ufak çaplı bir brunch gibi oluyor.uzuyorda uzuyor.e tabi sabah erkenden kalkıp hazırlık yapıyorum.ne edem.ama pazar akşamları hafifi yiyoruz.o konuda anlşatık eşimle.
cuma günü neler yedim:
sabah :klasik kahvaltı.1 yumurta beyazı(sarısını oğlum yiyor)
ara :4 adet bisküvi
öğle :piyaz salata
ara :1 bardak meyve suyu(bu meyve suyu bitene kadar içmeye devam edecem sanırım)
akşam :1 servis kaş. pilav,2 servis kaş. etli pataesli yemek.yoğurt ve roka
bu akşam eşim yok o yüzzden az sonra pilatesimi yapıp elma sirkeli suyumu içecepğim.

hepinize mutlu akşamlar.........

iyi akşamlar arkadaşlar bugün zayıflamak adına yaptıgım en mutlu oldugum sporum oldu.sabah 30 dakika ay yürüyüşü , öglen 30 dakika koşu bandı ,akşam üstüde köyün öteki tarafına kadar yürüdüm .yediklerime gelince
sabah: yemedim
öglen:bir kase çorba bir bardak ılık suya elma sirkesi bak karışımı
ara:1 kase yogurt 1 elma
akşam: 1 tabak yogurtlu semizotu 3 dilim etimek
rüyamda: 1.5 adana yanında tam yaglı ayran :)))))))))))
şaka tabikide biraz zayıfliyimde ödül olarak ısmarlıcam kendime..şimdilik bu kadar arkadaşlar hepinizi öpüyorum sevgiler

azmını taktır edıyorum canım.bende 66 kılodan 61 e dustum kararlılıgımla.ama hala 4 kılom var verılecek ve suan o kararlılıgı bulamıyorum kendımde.sen sporda yapıyormusun pekı.cocukla cok zor spor yapmak onun ıcın sordum

hayır canım yaaa
malesef yaptığım tek spor okuldayken her tenefüste karşı kırtasiyeye sigara içmeye
gidip-gelmek
:eek:

kızlaaar amma kaynatmışınız ha ben yokken hemen yediklerimi yazim döncem size

sabah klasik kahvaltı peynir domates kepek ekmeği bir dilim
öğlen bir dilim börek iki kaşık mercimek salatası(misafirim vardı kızlar)
akşam bir kase çorba bir adet biber dolması

pilates neyim yok spor yok bugün yazdıklarınızı okudum mutfağa gittim bir bardak su içdim bir bardakda yanıma aldım şimdi gidim yeşil çay için su koyim gelim

canım kilo çizelgeni istediğin zaman değiştir,takımla bir alakası yok onun:)))

bugün yediklerim
sabah yok
ara yarım muz
öğlen 2-3 kaşık taze fasulye
ara 8-9 eti piknik bisküvi
akşam 1/2 kase y.mercimek çorbası ve bol salata
ara 1 dilim sütlü irmik tatlısı

şimdiiii geleliim birinciliği kaptırmışım megilaracığıma hayatım tebrik ediyorum kaydirigubbakcemile5 temmuza kadar tadını çıkar tabi birinciliğin temmuzda alıcam yine nasılsa :jeyyar:

ayrıca yazdıklarında acaip motive etti beni zaten hayatım döndüm ama sayenizde acaip dönücem inşallah :Saruboceq:

hiç beyaz ekmek yemedin demek megicim varya bide spor yapabilsen müthiş olucak desene sende bu azim varken hedefin okadarda uzak değil bence ayynen devam

peki ben nasıl 4 ayda 8 kilo verdim?
şöyle yaptım, beyaz ekmeği kestim, zaten normalde tuz kullanmıyorum. benim belalım tatlılar. ama onları da çıkardım. nutellayı evden atmam zor oldu, iki gözüm iki çeşme bi ağlamadığım kaldı. cidden zordu, şaka yapmıyorum.
bi de cesaretlendiren ne varsa etrafımda, zayıflamam için hepsini not ettim ve hayatımda daha fazla yer almalarını sağladım.
örnekler veriyim size, mesela fashion tv açtım, geçtim yürüme bandıma gözümü kırpmadan izledim, uzun bi süre. vakit o kızgın ve kıskanç bakışlarla ve o hırsla fena akıyor. ben öyle yaptım.
bazen yürüme bandımın üzerine monte ettiğim lap topumdan sevdiğim dizileri izledim. malum internette artık bedava hepsi, ve full sezon.
ben bu dört ayda 3 sezon 24, 2 sezon lost yedim bitirdim arkadşlar.
yürrken bu dizileri izlemek fena halde zamanı unutmamam neden oldu, zamanı değil, diziyi merak ettim. unutuum gititi.
evet böyle böyle bi 8 kilo verdim.
ancak şu bir aydır, durdu yerinde sayıyor.
kız kardeşim lahana diyeti yapalım dedi ama ben böyle şeyleri beceremiyorum, bi de amacım birden kilo vermek değil, yavaş yavaş sindire sindire, sağlıklı.
şimdi inanıyorum ki, bu bir ay içinde istediğim kiloya daha yakın olcam.
daha önce yazmıştım ama bi kez daha yazıyorum kilo ve ölçüleri

şimcik ben minyon bi cadı olaraktan boyum 1.63 şu an 61 kiloyum, olmak istediğim kilo 52.
bence az kaldı.

bu arada daha evvel de yazdım, bu formu o dört aylık geçen sürede de takip ettim ve acaip gaza geldim.
hepinize teşekkürler.
umarım ben de sizin işinizi bi nebze kolaylaştırırım.

sevgiler

kontess hayatım hoşgeldin ne güzel paylaşmışsın sende megim gibi en doğru olanda bu uzun vaadede kilo vermek bu şekilde verilen kilolar kolay kolay geri alınmıyo seni tebrik ediyorum iyiki burdasın motive olmam gerekiyo bu ara kaybettim motivasyonumu sayenizde geri alıcam motivasyon denen olayı

bu arada suyum kaynadı çayımı alıp geliyorum :kahve:

Nalansu keri34 lily sizlerde hoşgeldiniz sefa geldiniz renk verdiniz
Kericim hayatım eski azmi,m yok diyosun o işte bendede yok zorlicaz kendimizi başka yolu yoksa koyverince verilen kiloyuda geri almak kaçınılmaz oluyo aman dikkat diyelim

günün en sessiz anı herkes uyudu bir ben ayaktayım artık oğluşum iyice büyüdü pc başına o uyanıkken oturmak ne mümkün :)))))
kızımda okula servisle gidip geliyodu onu servisden aldım okul yolu baya var git gel 40 dkmı alıyo hem oğlanda var onu indir bindir derken biraz erir belki şu kara yağlar dedim bakalım artık hayırlısı
ya bide eşim sen verirsin iyisin böle daha nolcak üzme kendini diyo
kızıyorum bende diyorum ya desene çok kilolusun ver şu kiloları diye göbeğin çok var desene diyorum
doğumdan buyana 18 kilo verdin daha nolsun diyo
Allahım normal bu isteksiz dönemin diyo ama işte benim istediğim şey bu değil
etrafımdaki herkesde öle aman daha kilo verme çok kilo verince yüzün çıkıyo çok çirkin oluyon diyolar
(gerçidiyenlerin hepsi maşallah benim iki katım)

ay bu gece coştum daha saatlerce yazabilirim
mm ohh yeşil çayımda süper olmuş ha bu arada
çaykurun yeşil çayını almış bana arkadaşım teneke kutuda küçük her markette bulunmuyo ama nefis bir tadı var sallama değil demleme çay ben aktardan alıyodum artık bunu alırım sanırım çok hafif ve kokusu çok güzel neyse bunuda paylaşim dedim
hepinizin yanaklarından sıkı sıkı mıncırdım

gelelim tüm gün neler yedim kısmına:)
sabah çorba, sonrasında bol su, 2 bardak şekersiz çay

öğlen çavdarlı simit bir küçük dilim beyaz peynir
yeşil çay
bol su

arada bir bardak portakal suyu

akşam bi kase sadece tavuk suyu.

bol su
bol su
sanırım 3 litreyi geçtim bugün

küçük bi yaramazlık yaptım, eşim kabak çekirdeği ve fıstık yiyodu. acık çok az kabak çekirdeği çok çok az şöle 6 tane falan da fıstık yedim:KK43:
vicdanım fena rahatsız:KK43:
garip ama ben normalde kuruyemiş yemem çok sevme, cipsle de aram yok. uzun zamandır evimize cola girmiyo.
allahtan şanslıyım bu konuda.

ee artık önümüzdeki günlere bakcaz, 6 fıstık vs almıcaz öle.
ya hiç de zevk almadım, bu da gerçek:)

ben artık uyuyorum kıslar, hepinizee çok çok çok sevgiler.
yarın cumartesi, cumartesi ve pazar günleri kasaba hayatına geri dönüyoruz biz. hemen yanımızda çengelköy var, evden çıkıp sabah mis gibi çengel'e gidiyoruz sevgilimle. sonra gazete keyfi.
istanbul da yaşayanlar keyfini çıkarsın... acıktıınızda, canınız dondurma çektiğinde bol su için. kendinizi suya verin bence. ben öyle yapıyorum dolduruyorum mideyi.
:KK43: zavallı midem. geccek az kaldı. azcık kaldı.

X