Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

Yeni gelen arkadaşlar hoş geldiniz ,ne güzel takımda gene bir hareket inşallah bu sefer devam edecek.

megicim sana ve herkes mutlu olabileceği ortamlrda çalışma yaşama olanağı dilerim.
ne güzel enfurti ve diğer bir arkadaş gamsız lıktan bahsetmiş .inanın gıpta ettim.
bazılarımızda benim gibi olay tam tersidir,sıkıntı yeme atakları halınde geri dönüşler yaşatır.
her neyse takımda olmanın memnuniyeti ile herkeze bol kilo vermeler.
şu an geri dönüp isme bakamadım ancak pko hastası olup aramıza katılmak isteyen arkadaşa cevap kaptanımız tarafından verilecektir . ama kendini tanıtması ve yazmaya devam etmesi nacizane tavsiyem olacaktır.
herkese kocaman öpücükler.
megicim sen listeyi kopyalayıp koyabilirsen çok güzel olcak.ltf yanlış anlama.daha önce yapmıştın .silviş yalnız ve yardımcıya ihtiyacı var diye.
sayımız 7 den yukarı çıkıyor.

tekrardan merhabalar herkese bugün yediklerim şunlar arkadaşlar
sabah :aç karnına 1 su bardagı ballı elma sirkesi karışımı sonrasında 2 domates bir dilim kepek ekmegi
öglen: bir kase yogurt bir elma
akşam: 1 kase çorba 2 dilim kepek ekmek
yaklaşık 3 litre su 4-5 bardak çay

işte bunları yedim ama kızlar şu çay işini napcam bilmiyorum ben çay içmeden duramıyorum ..diyetimin bugün 3. günü ve ben kendimi çok iyi hissediyorum işllh hepimiz saglıklı bir şekilde kurtuluruz ..unutmayalım arkadaşlar yediklerimiz midemizde 3 saat kalıyor ama göbek ,bel ve basenlerde sonsuza kadar kalabilir ...başarmam lazım bu defa ya usandım artıkın..sevgilerimle

günaydın tatlım,ben esra
canım benim evet çok haklısın,yazın kilo vermek daha kolay olacak inşallah bizim için
bu arada sen de kendinden bahseder misin biraz?kilo alma hikayenden falan
bizimkileri merak edersen geçmiş sayfalara bakabilirsin
öpüyorum şeker
[/QU
Merhaba Esracım benim adım da Reyhan.Benim kilolarım da birçok kadın gibi doğumdan sonra kaldı.Bir ara verdim sonra aldım.
çok memnun oldum reyhancım,hayırlı olsun tekrardan

arkadşlar merhaba bende kilolarından sonderece rahatsız olanlardanım iki dogumum arası çok kısa oldugu için kilolar yadigar kaldı ve her yolu denedim tam ümitsizlige kapılmışken sizlerle karşılaştım işallah hep beraber daha iyi motive oluruz .gerçi kabül edilip edilmedigimi bilmiyorum ama silvia beni buraya yönlendirdi tek istedigim biran önce saglıgıma kavuşmak ...80 kiloyum ve boyum 1.72 çok heycanlandım ben ya biran önce başlasak ..hepinizi öpüyorum midyattan sevgiler..
tatlım sen de hoşgeldin,ne güzel sayımız artıyor,güzel paylaşımlar yaşayacağımıza eminim,silviş yönlendirdiyse deneme sürecine kabul edilmişsin demektir,1 haftadan sonra
silviş gruba tam anlamıyla kabul edecektir,1 hafta boyunca düzenli paylaşım yapman gerekior

merhaba arkadaşlarrrr:))

kabul edilmişim aranıza bunun için silviya'ya çok teşekkür etmek istiyorum.. açıkcası ilk günden beri gözüm bu gruptaydı 2 benim uğurlu sayım ama zayıflama işi uğurlu sayı dinlemicegi için bunu acık acık belirtememiştim ama baktım bos bi yer war cuuup daldım:)) umarım enrivaki olmamıstır silviyacım:))
dün aksam gördüm mesajı o kadar güzel bi zamanlamaydı ki anlatamam.. pazartesiden beri basladıım diyet erkek arkadasımın bi turlu anlam weremedigi bisey oldu.. gunde 3 kez arayıp dewam ediyo musun? ciddi misin?.. gibi anlam weremediim sorular soruyo.. kabul edildigimi gorduum anda telefonda sabrımın son zerreleriyle kararlılıgımı anlatmaya çalışıyodum:) şimdi dört gözle benim bıraktım ya dayanamıcam gibi seyler solememi bekliyo we eminim bu kadar sorunun nedeni bu sormustum sana emin misin kararlı mısın diye dicek.. hayatında hiç 8 kiloyu bi anda werdin mi diye sordu bide. acıkcası bana da imkansız geliyodu ta kii sizlerin super başarılarını görene kadar.. çok kararlı bi insan diilimdir ama tam bi takım calısması insanımdır we bu yöntemle weremiceim kilo olmadığını düşünüyorum.. tabii sizlerinde yardımlarıyla ve ısınan havada daha bi motive edicektir eminim:))

kısaca kendimden bahsediim ankarada yasıyorum babamla birlikte çalısıyorum..gün içinde gercekten cok yogun bi tempoyla calısıyo olmama ragmen işimin masa başı beyin gucune dayalı olmasından we gunun yorgunlugundan da aksam diil spor yapmak kolumu kaldırcak fırsatım olmamasından guzel yeni kilolarım oldu:)) iştahımda cok acık strese baglı bi istahım war gerildigimde ne yedigimi bilmeden anlamsızca dolaba saldırabiliyorum (bunun için önlemimi aldım ama sadece masum atıstırmalıklar war artık elimin altında)..
anlatıcak cok sey war aslında.. hepinizi tanımak istiyorum.. zamanla olucak buda heralde.. şimdilik bu kadar..

sıra geldi dün yediklerimee..

sabah: 1 kase corn flakes light sütle

ara: 1 ad. beypazarı kurusu

öğle: 1 dilim kepek ekmeği 1 kk beyaz peynir 2 domates,1 salatalık

ara: 3 adet yulaflı biskuvi

akşam: 2 kasık barbunya,6 kasık yogurtlu semizotu salatası,1 dilim kepek ekmeği

son:1 şişe soda

8 bardak su içtim,3 fincan çay,1 fincan yeşil çay
tekrar hoşgeldin şekerim
yediklerin çok iyi bence
böyle devam:)

merhaba arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım tabi kabul ederseniz bende kiloluyum 74 kiloyum şuanda 15 kilo vermek istiyorum eger benide aranız alırsanız bereber başarabiliriz diye düşünüyorum
ben daha önce dişetisyene gittim 12 kilo verdim ama şuan gidemiyorum dietisyene kendi başımada veremiyorum yardımlarınızı ve desteğinizi bekliyorum . ben pko hastasıyım belki biliyorsunuzdur kilolu olduğum için bebeğimde olmuyor bebeğim olsun diye kilo vermem lazım yani :KK43:(
tatlım takım kaptanımızın seni deneme sürecine kabul etmesi gerekiyor önce,ama sen istersen o gelene kadar paylaşımda bulunabilirsin,memnun oluruz
bu arada 74 kilo gebe kalmaya engel bir kilo değilki,anlamadım:KK43:

Yeni gelen arkadaşlar hoş geldiniz ,ne güzel takımda gene bir hareket inşallah bu sefer devam edecek.

megicim sana ve herkes mutlu olabileceği ortamlrda çalışma yaşama olanağı dilerim.
ne güzel enfurti ve diğer bir arkadaş gamsız lıktan bahsetmiş .inanın gıpta ettim.
bazılarımızda benim gibi olay tam tersidir,sıkıntı yeme atakları halınde geri dönüşler yaşatır.
her neyse takımda olmanın memnuniyeti ile herkeze bol kilo vermeler.
şu an geri dönüp isme bakamadım ancak pko hastası olup aramıza katılmak isteyen arkadaşa cevap kaptanımız tarafından verilecektir . ama kendini tanıtması ve yazmaya devam etmesi nacizane tavsiyem olacaktır.
herkese kocaman öpücükler.
megicim sen listeyi kopyalayıp koyabilirsen çok güzel olcak.ltf yanlış anlama.daha önce yapmıştın .silviş yalnız ve yardımcıya ihtiyacı var diye.
sayımız 7 den yukarı çıkıyor.

tabi singingcim,ben hemen yapıp kopyalıyorum

2. TAKIM **105. ETAP**
singing kettle (72.4///&#37:KK66:
handemi (69.7///%)
bahar_0186 (65.5///%)
EN-FUR-TU(73.0///%)
Silviya (81.5///%)
megilara(67.1///%)
moonserose0 (58.0///%)
2. TAKIM TOPLAM KıLO (487.2///%)

2. TAKIM **105. ETAP**
singing kettle (72.4///%)
handemi (69.7///%)
bahar_0186 (65.5///%)
EN-FUR-TU(73.0///%)
Silviya (81.5///%)
megilara(67.1/ 66.9 / 0.2 / 0.30 %)
moonserose0 (58.0///%)
2. TAKIM TOPLAM KİLO (487.2///%)

2. TAKIM **105. ETAP**
singing kettle (72.4/72.7/-0.3/-41%)
handemi (69.7///%)
bahar_0186 (65.5///%)
EN-FUR-TU(73.0///%)
Silviya (81.5///%)
moonserose0 (58.0///%)

megicim ,inceliğin için tşk ederim.
bende bir gün yaparım. ama bu bir paylaşım ve yardımlaşma adına takım olma ruhunu ortaya koyma oluyor.
gene kilo veren sensin diğer kızlar arkandan gelsin.
ben bugün regl oldum ve bir tatlı krizine tutuldum ağrılarımla beraber.ama cezalıyım

sevgli kontes alınmadığını düşünme zaten ilk hafta deneme süresi ve listeye yazılmıyorsun.

sen yaz.silviş değerlendirir.düzenli paylaşımda bulunmak esastır

hanımlar bizim takım ne zaman kurulacakkki en kısa zamanda buluşalımda ..yanlız olmuyo ya gerçekten en azından kendimizden daha fazla kilo vereni görürsek daha azimli oluruz diye düşünüyorum :enbuyukkk:

hafif olmak istiyorum, ve bu hafifliğe ulaşmanın, eski halime kavuşmanın büyük kısmını aştım. şimdi geriye kaldı diğer zorlu kısım.
bitcek, bu ay bitmeden bi 1-2 kilo vericem.
yarından itibaren ben de öğünleri buraya işlicem kıslar.
hepinize sevgiler

bakalım önümüzdeki perşembeye kadar size güzel haberler verebilcek miyim. bu arada bu görüşme işi de fena gelmiyo bana. bence hoş olur.

hanımlar bizim takım ne zaman kurulacakkki en kısa zamanda buluşalımda ..yanlız olmuyo ya gerçekten en azından kendimizden daha fazla kilo vereni görürsek daha azimli oluruz diye düşünüyorum :enbuyukkk:

bizim takım derken ? :uhm:
ayrıca bir takım kurulmayacak ki?
sadece deneme sürecinden geçenler şuan bizim de içinde bulundugumuz 2. takım
listesine eklenecek

bizim takım derken ? :uhm:
ayrıca bir takım kurulmayacak ki?
sadece deneme sürecinden geçenler şuan bizim de içinde bulundugumuz 2. takım
listesine eklenecek

ben ayrı bir takım kurulacak zannediyordum ya bilmediğim için .anladım şimdi tamamdır megilaracım teşekkürler

birde bu metebolizma hızını nasıl ölçüyoruz arkadaşlr ben bulakadım site içerisinde

selaam ay valla bende bir terslikki gidiyo ha
kötü bir sene olucak bu sene belli bişey neyse yine yaşadığım terslikleri anlatmicam

ne güzel maşallah baya bi paylaşım olmuş
ben yoken yeni arkadaşlar gelmiş
hepiniz tek tek hoşgeldiniz kızlar hepinizi çok çok öpüorum umarım hep beraber istediğimiz kiloya ulaşırız

gelelim bana şimdi handemi bu aralar resmen depresyonda canım ne plates istiyo ne başka bişey
2 gündür listemi uyguluyorum onu bile zorlanarak
kötü bi dönem geçiriyorum
takıma yeni arkadaşların gelmesi iyi olmuş bi renk gelmiş
aslında ben pc başına geçdiğimde takımdan ayrılmayı bile düşünmüştüm dedim kendime olmicak bu ayrılim ben kaç haftadır gram oynamadı bende kimseyi oyalamim ama çıkarsamda bu sefer tamamen koyveririm kendimi diye korkuyorum
ay kızlar hepinizi çok seviyorum çok paylaşım olmuş yarısnı okudum yarısı kaldı kilo bildirimimi yapıp çıkıcam şimdilik ama yarından itibaern önce kendime sonra hepinize söz veriyorum kendimi toparlicam ya ben böle değilim aslında noldu bana ya
içimden bi ses diyo al git başını bi dağın başına günlerce gelme herşeyden uzak ol
ahı ahı ahı

hepinizi seviyorum
megilaracım singincim moonserose um silvişim baharcım enfurtucum ve yeni gelen arkadaşlar sizide seviyorum kendimide sevicem yine ( umarım )

2. TAKIM **105. ETAP**
singing kettle (72.4/72.7/-0.3/-41%)
handemi (69.7/69.7/0.0/%)
bahar_0186 (65.5///%)
EN-FUR-TU(73.0///%)
Silviya (81.5///%)
moonserose0 (58.0///%)

2. TAKIM ÜYELERıNıN ANALıZı

Analiz Tarihi : 10 Mayıs 2009
Kaynak : 103. Etap
Takım Mevcudu : 6
Sınıfı Geçenler : 3
Sınıfta Kalanlar : 3
Analiz Notu : 50,00 (2. Takımın %50 si sınıfı geçmiştir.)
Bilgi : Takım analiz notu, Nisan ayında 43 iken, Mayıs ayında 50' ye yükselmiş. 3 kişinin durumunda gerileme varken, 2 kişi ilerleme kaydetmiş.

Silviya
Hedef : 1 Temmuz => 77
Başlangıç Tarih : 07.09.2007
Kaç aydır rejimde? : 17 (86. ile 94. etaplar arasında ara vermiştir. 8 etap, 2 ay olarak hesaplanıp rejim süresinden düşülmüştür.)
Başlangıç Kilo : 89
Şimdiki Kilo : 81,8
Verilen Kilo: 7,2
Minimum Değer: 17
Kilo kaybı yüzdesi : 8%
Karne Notu : 42
Sonuç : Sınıfta kaldı.
Bilgi : ılerleme var. Karne notu Nisan ayında 38 iken, Mayıs ayında 42 olmuş. Yeniden açıklama almak için Temmuz 2009 analiz dönemini bekleyelim.

singing kettle
Hedef : 1 Temmuz => 68
Başlangıç Tarih : 09.05.2008
Kaç aydır rejimde? : 11
Başlangıç Kilo : 79
Şimdiki Kilo : 72,4
Verilen Kilo: 6,6
Minimum Değer: 11
Kilo kaybı yüzdesi : 8%
Karne Notu : 60
Bilgi : Gerileme var. Karne notu Nisan ayında 61 iken, Mayıs ayında 60 olmuş. Yeniden açıklama almak için Temmuz 2009 analiz dönemini bekleyelim.

handemi
Hedef : 1 Temmuz => 64
Başlangıç Tarih : 02.01.2009
Kaç aydır rejimde? : 3
Başlangıç Kilo : 74,4
Şimdiki Kilo : 69,7
Verilen Kilo: 4,7
Minimum Değer: 3
Kilo kaybı yüzdesi : 6%
Karne Notu : 157
Sonuç : Sınıfı geçti.
Bilgi : Gerileme var. Karne notu Nisan ayında 235 iken, Mayıs ayında 157 olmuş. Takımın en iyi kilo vereni unvanını kaptırmış.

bahar_0186
Hedef : 1 Temmuz => 61
Başlangıç Tarih : 16.01.2009
Başlangıç Kilo : 69
Şimdiki Kilo : 65,5
Verilen Kilo: 3,5
Kilo kaybı yüzdesi : 5%
Karne Notu : 117
Sonuç : Sınıfı geçti.
Bilgi : Gerileme var. Karne notu Nisan ayında 140 iken, Mayıs ayında 117 olmuş.

EN-FUR-TU
Hedef : Haziran => 68
Başlangıç Tarih : 16.01.2009
Başlangıç Kilo : 74
Şimdiki Kilo : 72,6
Verilen Kilo: 1,4
Kilo kaybı yüzdesi : 2%
Karne Notu : 47
Bilgi : ılerleme var. Karne notu Nisan ayında 35 iken, Mayıs ayında 47 olmuş. Yeniden açıklama almak için Temmuz 2009 analiz dönemini bekleyelim.

megilara
Hedef : ?
Başlangıç Tarih : 20.03.2009
Kaç aydır rejimde? : 1
Başlangıç Kilo : 70,5
Şimdiki Kilo : 67,7
Verilen Kilo: 2,8
Minimum Değer: 1
Kilo kaybı yüzdesi : 4%
Karne Notu : 280
Sonuç : Sınıfı geçti. Takımın en iyi kilo vereni. :hooray:
Bilgi : Analizi ilk defa Mayıs ayında yapıldı. Takımın en iyi kilo vereni olduğu için deneyimlerini paylaşmasını bekliyoruz.

Takım Kaptanının Sorumluluğu:
1- Nisan ayında sınıfta kalanlar Mayıs ayı analizlerinde değişmediğinden yeni bir açıklama almayalım. Temmuz 2009 da yeniden değerlendirelim.
2- Takımın en iyi kilo vereninden deneyimlerini paylaşmasını rica edelim.
3- Hedef güncellemesi yapmak isteyen arkadaşlar varsa lütfen iletelim. Megilara'nın hedef bilgisini alalım.

ARŞıV:
2. Takımın NıSAN ANALıZ RAPORU için tıklayınız.
2. Takımın NıSAN ANALıZ CEVABI için tıklayınız.

kızlar mayıs anliz raporları yayınlanalı çok oldu aam ben bi türlü ekleyemedim.bugün açıklama yapmamzı için son gün

megillaracım senin hedef belirtmen ve deneyimleirni paylaşman gerekli.sen takıma yazmesajını bendaha sonra burdan alıp analiz topğine kopyalıyycam.umarım bugün bendne sonra girip bu mesaja karşılırverisin.çünki eğer cevap yazmazsak bundan sonra takım analizimiz yapılmayacak.bu tamamen beni mhatma tabiki daha önce den ekleme gerekirdi ama malesef vakit ayramadım.neyse kilo bildirim içinide herzamanki giib öğleden sonra halledicem.şidmilik hoşçakalın.
yeni üyeler sizlerlede en kısa zamnda ilgilenicem...

2. TAKIM **105. ETAP**
singing kettle (72.4/72.7/-0.3/-41&#37:KK66:
handemi (69.7/69.7/0.0/%)
bahar_0186 (65.5///%)
EN-FUR-TU(73.0///%)
Silviya (81.5/81.0/0.5/0.61%)
moonserose0 (58.0///%)
2. TAKIM TOPLAM KıLO (487.2///%)

X