Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

silvişim ben olarım şeker yardımın..hemde seve seve kuzuuum

merhaba hanımlar nerdesiniz yahu gelip gidiyom kimsecikler yok ..yanlız kaldım iyice :1no2:
cumartesi gün yediklerime gelince hiç yazmasamö daha iyiydi ama

mekik :20
squat:20
kardio:15 dak

günlük beslenme
sabah .yok
ara:yok
öglen :domates salatalık 3 dilim etimek
ara:yok
akşam :3 ızgara tavuk .1 topkek,1 pogaça ( offffffffffff yedim ama onlarda beni yedi)
geced :yok
tüketilen sıvı miktarı :3 litre su

bu arada silviacım yardımcı konusunda ben hergün burdayım ama temmuz 15 de yıllık iznimdeyim ordada net var ama daha öncede dedigim gibi ben ne yapılacagı konusunda biraz bilgisizim ..

kızlar merhaba,
nalansucum ,kutlarım seni çok güzel düşünmüşsün. Allah evlatlarının tüm mutluluklarını göstersin. yeni yaşındada sağlıklı,huzurlu günler yaşatsın tabi bu neguıck ci olansa bol nesguıcklı.

yeni bir arkadaşımız var galiba. hoşgeldin akrep33.
cumartesi dinlenme yaptık. cumanın mekik ve sguatını bugün

30 dakika yürüyüş ve partkdaki aletleri kullandım
ancak
yediklerim
sabah
kk 2 dilim ekmek
ara
1 muz
öğle
1 kase şehriye çorbası
sonra evdekiler kahvaltıya kalkyı saat 1300 dı.
4 dilim salam 1 dilim ekmek
ara
2 selanik.
akşam
1 parca tavuk.2 köfte.1 dilim ekmek

şimdiye kadar
1.5 lt su.

merhaba hatunlar nasılsınız? ben çok iyiyim çünkü bugün kk lı bayanlarla buluştum çok güzel zaman geçirdim :sm_cool: arkadaşlar resim ekleyince linki eklerim.hepinizi öptüm opuyorumnanaktan

çok teşekkür ederim singing cim allah hepimizin çocuklarını bizlere bagışlasın ..

öffff kızlar niye kimse yok bugün bende sizi aldattım işte başka topikteki kızlarla ..

merhaba hanımlar nerdesiniz yahu gelip gidiyom kimsecikler yok ..yanlız kaldım iyice :1no2:
cumartesi gün yediklerime gelince hiç yazmasamö daha iyiydi ama

canım bu gün misafir vardı hiç fırsat bulamadım.sonra pc yi açtım hoop sızmışım.gözümü açınca hemen bir iki satır yazmak için geçtim yine pc karşıısna

bu arada silviacım yardımcı konusunda ben hergün burdayım ama temmuz 15 de yıllık iznimdeyim ordada net var ama daha öncede dedigim gibi ben ne yapılacagı konusunda biraz bilgisizim ..

saol canım.öyle çok büyük işler yok yapılması geeken.sadece cuma yarışması ile ilgili topikleri takip edip takımla ilgili bi uyarı veya takıma düşen bi görev var mı onlara bakacaksın.mesela anailizler yayınlandığında vakti geçmeden ceap verme gerekiyo. veya perşembeleri erkenden listeyi eklemek falan. sağolsun ben geciktiridğimden EN-FUR TU işi hallediyo. bide zaamna zaman kuralar karar değişiklikleri falan olabiliyo bunlarda mutlaka cuma yaruışması üyelerinin paylaşım alanına yazılır işte diyelimki ben yokum yardımcı bu konu ile ilgilenip kararda oy hakkına sahip oluyo.gerçi uuzn zamandır böyle şeyler olmuyo ama bilgin olsun diye yazayım dedim.hem diyelim ki ben yokum o zaman kilo bilrileirnide paylaşım alanına senin taşıman gerek ayrıca kardeş takımımız oan 12. takımın kilo bilidmleirnde hata var mı kontrol etmen gerek.işte böyle umarım gözünü korkutmadım...

yeni bir arkadaşımız var galiba. hoşgeldin akrep33.

yok singingim akrep yeni değil o zaten 4. takımda yarışmacı.bizi bi ziyaret etmiş sağolsun :)

merhaba hatunlar nasılsınız? ben çok iyiyim çünkü bugün kk lı bayanlarla buluştum çok güzel zaman geçirdim :sm_cool: arkadaşlar resim ekleyince linki eklerim.hepinizi öptüm opuyorumnanaktan

canım bekliyorum merakla :) güzel geçmesine sevindim...

öffff kızlar niye kimse yok bugün bende sizi aldattım işte başka topikteki kızlarla ..

çok şekersin canım ya....

2. Hafta Programı

PAZARTESı: Mekik+Squat 1. gün
SALI: Kardio
ÇARŞAMBA: Mekik + Squat 2. Gün
PERŞEMBE: Kardio
CUMA: Mekik + Squat 3. gün
CUMARTESı : Kardio
PAZAR: Dinlenme

Not: Day 1 = 1. gün
Day2=2. Gün
Day 3 =3. Gün
geçen hafta hangi sütün takp ettiyseniz bu haftada aynı sütunu takip etmeniz gerekiyo...
kolay gelsin herkese a.s.

günaydın hatunlar,nasılsınız? silviyacığım dün spor yapamadım canım ama o kadar güldüm eğlendim ki epey enerji harcamışımdır :)) millet pizzaları,pideleri götürdü ama beni tebrik edebilirsiniz sadece mantar sote yedim çünkü en hafif yemek oydu (
dünki yediklerim
sabah :klasik kahvaltı
öğlen;1 porsiyon mantar sote
ara: 1 avuç erik
akşam;1 tas yayla çornası
3 kaşık bezelye yemeği

hepinize kolaylıklar dilerim

günaydın arkadaşlar.. 2 gündür giriyorum ama birşey yazmadan geri çıkıyorum. nedense üzerimde bir yorgunluk vardı. 2 gün sporda yapamadım bugün yapmayı deneyeceğim inş.

nalansu oğluşunu benim içinde öp.. ,sağlıklı huzurlu mutlu bir ömür geçirsin inş.

2 gün boyunca spor yapmadım dedim. yedikelrim ise
07.06.pazar
içilen su: 2,5 litre
sabah; klasik kahvaltı
ara: yok
öğle; küçük tabak pilav salata, 3 4 parça et
ara;1 bardak süt, 1 şeftali
akşam; cacık, mantarlı omlet, domates, 1 dlm ekmek
gece; yarım bardak süt 3 4 tane petibör bisküvi ( gece dediğim 7:45, 8 civarları )
bugün spor yapacağım.. diyete de uymaya çalışacağım umarım başarılı geçer. herkese güzel günler ben sonra yine uğrarım. by

selamlar canlarım.hpiniz iyisinizdir umarım.2 gündür işlerim dolayısıyla girememiştim ama sizleri çok özledim.nalanım suyum yalnız kalmış hafta sonu.ama hemende fırsatını bulmuş gibi kendi deyimiyle aldatmış bizi.yaramaz şey....
silvişim nalansu yardımcın olsun canım.bende ona yardım edeyim.hehehe:))))maşaallah onun daha çok vakti geçiyor kk da.hem bizi başka yopiklerle aldatacağına paylaşım alanımızı takip etsin.değilmi ama???
moon cum buluşmanız eğelnceli oldu demek ne güzel sevindim.yeni arkadaşlıklar kurmak güzel tabi.bu arada senin iradenide tebrik ediyorum canım.
singing abla bak yapamam dedin ama ne güzel uyguluyorsun spor programını.helal sana:))))

ya kızlar ben iyice tatil moduna girdim inanın.annem şimiden sana neler yapayım diyor ben ne yapacağım ya.ama fazla yememek için kendimi tutacağım inşaallah yani umarım.
ay ben c.tesi ne yediğimi yazmamışım ve inanır mısınız unuttum.aklıma gelince eklerim ama vallahi unuttum.pazar günümüze gelince,çok keyifli geçti.2 yeni arkadaş edindim.çok tatlılardı.eşimin bi arkadaşının çalıştığı yer bahar şenliği düzenlemiş kahvaltı şeklinde.tabii gıda bölümü kermes gibiydi.yardım parası topladılar yani.biz fazla kalmayız diye düşünüdk ama saat 11 den akşm üstü 5 e kadar oturduk.açık havada oğluşum koştur koştur helak oldu.hatta bi ara kalabalıkta onu bulamayacağımızı düşündüm ve bir uçan balon alıp pantolon kemerine bağladım.her gittği yerde boy henüz kısa olduğu için baldondan rahatça bulduk onu.ayy bi ara bi baktım,az ilerimixdeki masaya misafirliğe gitmiş.adam kucağına almış furkanı salatalık soyup veriyor.ayy çok sıcakkanlı olsun,mızmız bir çocuk olmasın diye hep dua ettim ama bu kadarıda çok fazla ya.herkese gidiyor eşşşek herif...

07.06.09 pazar
mekik,sguat ve kardio off günü.
tüketilen su:2 lt.
GÜNLÜK BESLENME:
sabah :1 ayrım ay şeklinde peynirli gözleme.
ar a :3-4 bardak açık çay
öğle :yarım kasse dom. çorbası,yarım kase yoğurt,zeytinyağlı fasülye.
ara :bir külah dondurma
akşam :3 şiş ciğer kebabı,salata ve ayran
gece :yok

kız allah senin canını almasın emi kız balonmu bagladın çocuga ...ay çok güldüm allahda seni güldürsün emi ..tatil konusunu hiç açma napacaz hiç bilmiyorum ..haftasonunda maşallah dolu dolu geçmiş bende köyün fahri bekçisi olarak burdaydım..arkadaşlarda bol bol 101, monopoly oynadık işte ..hep yendimmmmm ....hem boşver sıcakkanlı olsun çocuk bazı çocuklar var donuk donuk ..büyükmü küçükmü belli degil hadi kızlar ben kaçıyom herkesi çok öpüyorum görüşmek üzere bby..

selam liliyicim bu ne dalgınlık canım ya.bugün ayın 5 i şeker...

hayatım o kadar sacma sapan bi kosusturmayla geciyo ki aksam üzerine dogru ben o gun ki enerjimi bitirmiş ertesi gunden calmaya baslamıs oluyorum ondan tarihte atlamıs ister istemezkaydirigubbakcemile3

nalansu cum oğluşunun yeni yası kutlu olsun..dogum gununu cocuklarla kutlama fikrin gercekten cok gusel olmus yakın olsaydık sana pasta yapmaya yardıma gelirdim:)) en sewdigim sey pasta yapmak hatta belli bi yastan sonra butik bi pasta ewi acıım istiyorum ama bu diyet olayının dusmanı oldugu için hiç yapamıyorum pasta bole dogum gunlerini,günleri dört gozle bekliyorum :)) çok öp benim için Ahmet Efe'yi...

ya duzenli giremiyorum bolegirincede sohbet akmıs bitmis oluyo( haftasonum iptal gecti zaten yine her haftasonu gibi..

pazar:

sabah: 2 dilim kepek ekmegine beyaz peynirli tost yesillikle, sütlü sekersiz nescafe
ara: taze sıkılmıs portakal suyu
ögle:küçük bi hamburger ( ketçapsız mayonezsiz sadece acı biberli ve tabii wazgecilmez eşlikcisi kola ama light (
ara: yok
aksam: 2 kasık etli fasulye,bol salata
ara: 1 fincan cay

su: yaklasık 2,5-3 lt

ENFURTU çok tşk. ederim. insan onure edilmekten acaip keyif alıyor ve .
benim korkum mekikle omur ilik sinirlerinde yanlış hareketten kaynaklanan soruna ait yazıyla ve benim buyun omurumdaki düzleşme ile ilgiliydi ama takımın havası öyle etkiledi. herkes yaparda ben nasıl yapamam diye düşündüm .aynışeyi kilo içinde başarmam gerek herkes veriyor bende tık yok.
ama arada kaçamaklardan kaynaklı artık her lokmamayı yazacağım.
tatile gidecekler Allah yardımcınız olsun. ben nasıl geçen sene ekimde tatilde 68.8 den döndüysem hala veremedim.
nalansu genede eğleniyorsun hayatın içinde sen .
bunu yazdıklarından anlatım şeklinden çıkarıyorum.
lily cik çok yoğun çalışıyor ve koşturuyor
enfurtu senin oğlan sünnet oldumu olacak mı?

8.06.2009
mekik uyuldu
sguat uyuldu
su

ara
1 salkım kırmızı üzüm
öğle
göbek salata1 tabak çorba,3 kaşık etli taze fasulye
yarım dilim ekmek
ara
salatalık,yeşil çay

Son düzenleme:
herkese meraba
yaa ben bu mekik squat olayına bir türlü giremiyorum
programı anlamadım zaten,sanırım anlamak da istemiyorum(((
şu okullar bir kapansın sabah yürüyüşe başlayacağım
belki o zaman mekik ve squata da başlarım
hafta sonu yaylaya gittik
temiz hava bol gıda,homini gırtlar durumlarından dolayı ben yediklerimi yazmıyorum:)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…