Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

arkadaşlar bişey sorabilir miyim? samsundaki buluşma resimlerimizin olduğu topiği buraya eklemek istiyorum ama nasıl yapacağım bilmiyorum yardımcı olabilir misiniz?

merhaba kızlar sabahtan beri koşturuyorum ianılmaz yorgunum.ne güzel herkes girmiş çıkmış bi ben eksik kalmışım ...benim müsait olduğum dönemdede herkes tatile gidiceksanırım :1closedeyes:

arkadaşlar bişey sorabilir miyim? samsundaki buluşma resimlerimizin olduğu topiği buraya eklemek istiyorum ama nasıl yapacağım bilmiyorum yardımcı olabilir misiniz?

mooncum ilk önce buluşmaın sayfasına gir ve adres satırndan o sayfanın adresini kopyala.sonra getirip bu sayfaya yapıştır yani mesaj yazdığın alana yapıştır ve mesajını gönder işte bukadar ..

iyi akşamlar arkadaşlar çocuklar durmuyo bi hemen yediklerimi yazimde

mekik-squat:yok
kardiyo: 1 saat ayyürüyüşü( 30 dak sabah 30 dak akşam )
günlük beslenme :pazartesi

sabah :domates ,salatalık ,2 dilim peynir 4 etimek
ara:yok

öglen :bir kase yogurt
akşam:1 kase pirinç pilavı 2tane domates

gece :yok
tüketilen sıvı miktarı:2 litre su 3 bardak çay ve 2 sbardagı ılık limonlu su

herkesi çok öpüyorum hanımlar görüşmek üzere bby

selam arkadaşlar
ayyy öyle yorgunumu ki kızlar anlatamam.oğlumu alıp saat 19:30 sıralarında dışarı çıktık.o pusetinde bende onu sürüyorum tabi.neyse ben yürüyüşümü yaptım evin önüne geldik.binanın bahçesinde oğluşum biraz koştursun dedim ama iyi niyetimi su istimal etti şebek.koştur koştur allahım hiç mi enerjin bitmez senin yahu.zorla soktum binaya vallahi.
neyse ben biraz dinleneyim.az sonra eşim gelecek pcyi kapatmam gerek.hepinizi öptüm.görüşürüz....

http://www.kadinlarkulubu.com/bulus...r/286111-samsunun-gulleri-bulustuuuuu-35.html

günaydın kızlar,bakın bakalım beni tanıyabilecek misiniz? bu arada teşekkür ederim silviyacığım yardımın için.benim annemle babam tatilde olduğu için kardeşimle başbaşayız.iki kişiye yemek yapmak ne kadar zor şeymiş yaa , birde yemek seçen varsa daha da zor .kardeşim et ve türevlerinin olduğu yemekleri seviyor bende sebze ağırlıklı beslenmeyi severim.bende etli sebze yemekleri yapıp sebze kısmını tüketmeye çalışıyorum .

08,06,2009 pazartesi
mekik:30
squat:20
kardiyo: yok
günlük beslenme :

sabah :klasik kahvaltı(çavdar ekmekli)
ara:250 ml süt
öglen :bir kase bezelye yemeği,2 kaşık bulgur pilavı
ara:1 avuç kiraz
akşam:4 kaşık patates oturtma

tüketilen sıvı miktarı:2,5 lt litre su

herkese kolaylıklar dilerim

Son düzenleme:
http://www.kadinlarkulubu.com/bulus...r/286111-samsunun-gulleri-bulustuuuuu-35.html

günaydın kızlar,bakın bakalım beni tanıyabilecek misiniz? bu arada teşekkür ederim silviyacığım yardımın için.benim annemle babam tatilde olduğu için kardeşimle başbaşayız.iki kişiye yemek yapmak ne kadar zor şeymiş yaa , birde yemek seçen varsa daha da zor .kardeşim et ve türevlerinin olduğu yemekleri seviyor bende sebze ağırlıklı beslenmeyi severim.bende etli sebze yemekleri yapıp sebze kısmını tüketmeye çalışıyorum .

08,06,2009 pazartesi
mekik:30
squat:20
kardiyo: yok
günlük beslenme :

sabah :klasik kahvaltı(çavdar ekmekli)
ara:250 ml süt
öglen :bir kase bezelye yemeği,2 kaşık bulgur pilavı
ara:1 avuç kiraz
akşam:4 kaşık patates oturtma

tüketilen sıvı miktarı:2,5 lt litre su

canım ben seni cok merak ettim bakmak istedim bulamadım verdigin linkte :KK43: bende mi bi sorun war acaba?

resim varda canlarımm ilk sayfalara baktınızmı 2. 3. sayfadan itibaren var.yinede bulamazsanız ben memnunşyetle burayada eklerim :))

aa buldum seni mooncum siyah tişört ve saçlar bırakılmış...e anam sen zapzayıfmışın ..ne işin var kı burda ..

bende gordum:)) gercekten cok gusel gorunuyosun ve cok imrendim ne gusel bisey yapmıssınız böle sehirlerin gruplarımı war burda ben hiç bilmiyorum.. bu arada oturdugunuz mekanın manzarasına bayıldım ankarada oturan biri olarak süpermiş gerçekten canım ..

aa buldum seni mooncum siyah tişört ve saçlar bırakılmış...e anam sen zapzayıfmışın ..ne işin var kı burda ..

teşekkür ederim şekerim ama zapzayıf değilim malesef yapıştı 3 kilocuk bir versem daha da güzel olacağım sositososito

bende gordum:)) gercekten cok gusel gorunuyosun ve cok imrendim ne gusel bisey yapmıssınız böle sehirlerin gruplarımı war burda ben hiç bilmiyorum.. bu arada oturdugunuz mekanın manzarasına bayıldım ankarada oturan biri olarak süpermiş gerçekten canım ..

sağol canım,benimde yeni haberim oldu 1 aylık filan mazimiz var ama hepsi çok şeker insanlar çok sevdim,ankaradakilerde buluşma yapacakmış sanırım yakın vakitte baksana sende buluşma ve aktivite haberlerine,cidden çok eğlenceli oluyor.tesislerinden samsuna yukardan bakıyorduk cidden çok güzel manzarası vardır.samsuna yolunuz düşerse muhakkak gidin derim

günaydın kızlar,bakın bakalım beni tanıyabilecek misiniz? bu arada teşekkür ederim silviyacığım yardımın için.

rica ederim canım ne demek :) bu arada çok tatlısın.gördüm fotoları... Maşallah diyelim :nazar:

----
kızlar bikaç gündür pek ağırlık veremedim takıma.gelip açıyorum pc yi sonra uzanıp kalıyorum biyerde... tabi tatil yaklaşıyo herkes için ben tam herçey bitit burdayı mdediğimdede siz kaybolucaksınız :))
neyse haftayason artık kursum bitiyo bende rahatlıyorum.kurs bitince spora biraz daha yoğrunluk vermeyi düşünüyorum.şidmilik ısnma turları işte.gerçi havalar öyle sıcakki sabahın köründe kalkıp serinde yapmam gerekicek ama olsun bu işi halledicem artık bu sene tabi Allah ın izniyle...

merhaba arkadaşlar yokum yine bi kaç gündür biliyorum bende bu konuda sizlere takımdan ayrılmak istediğimi yazmak istiyorum oğlum beni pc başına hiç bırakmıyor artık ve bende gereksiz yer işgal etmek istemiyorum takımda çünkü takım adına yapmam gerekenleri yapamıyorum ve hakkınıza giriyorum üzülerek ayrılıyorum kızlar aranızdan ama tabiki klo vermeye devam edicem rabbimin izni ile

hepinize herşey için teşekkür ediyorum bana verdiğiniz destek için yine uğricam fırsatım oldukça ama en azından yerime daha aktif biri geçer umarım sizi daha çok motive eder hepinizi çok seviyorum
hepinizi çok sevdim ve görüşmek iterim çok çok öpüyorum sizi çıtırlar

Son düzenleme:
KIZLAR MERHABA,
benim içinde oldukça yoğun gecen günler şu sıralar.
sguat uyuldu
mekik uyuldu
kardio 30 dakika parkta aletlerle geçirildi
bu arada bu sguat bacakları ne hale getiriyor. arttıkça alışmak lazım mafoldumben

yyediklerim
sabah kk
ara 1 muz
öğle 4 köfte 3 dilimekmek ,salata
ara
3 kaşık fasulye
akşam
5 kaşık fasulye ,salata
ara
1 elma.1 bardak süt

moon herkesle aynı fıkırdeyim.
handemi seni arıyacağım. ama herşey senin için en güzeli olsun ve yapacağınada inanıyorum.

Son düzenleme:
günaydın arkadaşlar..
malesef bende ayrılmak istediğimi açıklayacağım. nedenine gelince biliyorsunuz okul bitiyor önümde hazırlanmam gereken bir sınavım var. takımda aktif olacağıma inanmıyorm bende handemi gibi boşuna yer kaplamak istemiyorum yerime daha aktif biri geçerse takım için daha yararlı olur.. hepinizi çok sevdim kızlar arada gelip neler başardığınızı görmek istiyorum. tabiki bende kilo vermeye spor yapmaya devam edeceğim. hepinizi çok sevdim allaha emanet olun.. başarılara.s.

ya kızlar nolmus bole dun:KK43:( handemi ve bahar 0186 arkadaslarımız bizde cok sewdik gitmeseydiniz keske mezuniyetinizi görüp öle cıksaydınız :KK43:( herkeste bi sessizlik fln nalansucum bile bisey yazmamıs cok keyfim kactı sayfayı görünce :KK43:( neyse Allah hakkımızda hayırlısını wersin.. ben yediklerimi yazıım

08.06.09 pazartesi

mekik:uyuldu
squat:uyuldu
kardio:yok

yadiklerim
kahvaltı: klasik kahvaltı
ara:biskuvi
öğle:peynir domates ekmekten olusan bi sandvich
ara:meyveli yogurt
aksam:yagız makarna 4 kasık yogurt
ara: yok

su:3,5 lt 2-3 fincan cay-yesil cay

09.06.09 salı
kahvaltı:yarım yufkaya gözleme
ögle:5 ızgara köfte,salata,ayran
akşam:1 domates,1salatalık,taze sıkılmıs portakal suyu,1 havuc patlamıs mısır (dısardaydım sacma sapan seyler yedim:))

su 3 lt., 3-4 fincan çay-yesil çay

merhaba kızlar,güzel iltifatlarınızdan dolayı hepinize tekk teekk teşekkr ederim şekerler opuyorumnanaktan

merhaba arkadaşlar yokum yine bi kaç gündür biliyorum bende bu konuda sizlere takımdan ayrılmak istediğimi yazmak istiyorum oğlum beni pc başına hiç bırakmıyor artık ve bende gereksiz yer işgal etmek istemiyorum takımda çünkü takım adına yapmam gerekenleri yapamıyorum ve hakkınıza giriyorum üzülerek ayrılıyorum kızlar aranızdan ama tabiki klo vermeye devam edicem rabbimin izni ile

hepinize herşey için teşekkür ediyorum bana verdiğiniz destek için yine uğricam fırsatım oldukça ama en azından yerime daha aktif biri geçer umarım sizi daha çok motive eder hepinizi çok seviyorum
buranın dışında eğer varsa msn adreslerinizi yazarsanız eklerim sizi ordanda görüşebiliriz yada ben yazim istiyen eklesin hepinizi çok sevdim ve görüşmek iterim çok çok öpüyorum sizi çıtırlar

canım yaa üzüldüm cidden çok alışmıştım mesajlarına ben ama msn için teşekkürler ekleyeceğim
günaydın arkadaşlar..
malesef bende ayrılmak istediğimi açıklayacağım. nedenine gelince biliyorsunuz okul bitiyor önümde hazırlanmam gereken bir sınavım var. takımda aktif olacağıma inanmıyorm bende handemi gibi boşuna yer kaplamak istemiyorum yerime daha aktif biri geçerse takım için daha yararlı olur.. hepinizi çok sevdim kızlar arada gelip neler başardığınızı görmek istiyorum. tabiki bende kilo vermeye spor yapmaya devam edeceğim. hepinizi çok sevdim allaha emanet olun.. başarılara.s.

baharcığım seni tanıdığıma çok memnun oldum.üzüldüm çıkmana ama önünde zorlu bir sınav var , ALLAH zihin açıklığı versin canım başarılar dilerim

sguat :30
mekik :30
kardio :500 adım stepperle çalıştım

09,06,2009 salı
günlük beslenme;
sabah: klasik kahvaltı
ara 1 avuç çilek
öğle : 1 tas cacık,1 adet baget haşlama
ara:2 adet diyet bisküvi

akşam : 1 adet küçük kürdan kebabı
salata