2.evliliğimde bitmek üzere

Cok uzuldum, yazık günah.. kiziniza da yazık ,size de.. insan ne hayallerle evleniyor, ne emeklerle kuruluyor o yuva.

Bekarken de mi boyleydi esiniz?

Annesiyle konusmayi deneseniz? Tekrar ogullarinin bosanmasini istemezler sanirim. Belki o zaman kafalari dank eder de işin ciddiyetini anlarlar...

Esinle de konus ,boyle hayal etmedigini, yoksa bosanacaginizi.. durust olmadigini, sana sahip cikmadigini, ailesiyle arasinda orta yol bulamadigini, 2. Evliliginiz oldugunu ve bu işin şakası olmadigini, cocuklara da yazik olacagini, hepinizin psk.nin bozuldugunu, bu sartlarda evli kalamayacagini, ailesinin karismamasi gerektigini cocuk olmadiginizi ve artik akli basinda insanlar olarak 2.evliliginizin oldugunu.. ilk evlilik gibi olmadigini,sabirların tukendigini, herkesin kendine ceki duzen vermesi gerektigini yoksa tekrar boşanacaginizi... ailesi yuzunden bitecegini, cocuk yerine konmaya tahammulunun olmadigini,huzur istedigini.. eş ve cocuklarinizla mutlu olmak istediginizi, kapiyi kapatinca yaninizda kimsenin kalmayacagini yine olanın ikinize olacagini anlat ona kesin ve nett olarak !

Derdi neymis 2.evliligini yapan koca adamın? 20 yaslardaki hatalari devam ettiriyor bile isteye, kafa yapisinin duzelmesi gerek esinin. Niye evlenmis ailesine karsi seni koruyamayacaksa? Hayir neden 2. Defa evlenmis?
Akillanmis,eski hatalarindan ders cikarmis olmaliydi oysa !!!

Ozel degilse , sizin ayrilma sebebiniz nedir? Yuzeysel bakinca, eşin sorunsuz gibi duruyor.
Gorunmeyen sorun ne?
Merak ettim

Kusura bakma ama baban o kadar haklıymış ki sen batılı onlar doğulu bunu yermek için asla soylemiyorum ama doğulularda aile ne derse odur bunu siz anlayamiyorsunuz maalesef bence bosanmalısın

Son düzenleme:
Ay içim şişti.
Canım sen canını sokakta mı buldun?
Bu ne terbiyesizliktir ya bu kadar müdahale gelinin hayatına.
Haftada 3 kere gidip yorgun argın hizmet ediyorsun bunlar kendilerine hizmetçi almışlar.
Doğulu moğulu anlamam ben vicdansızlar.
Sakın çekme bırak.
Bak kadın çekmiş gitmiş hamile haliyle.
Dayanamamış.
Kayınpeder utanmıyor mu ya 14 kere gelinini aramaya.
Kayınpeder dediğin ağır olur.
Çok muhattap olmaz bir kere.
Beni babam aramaz 14 kere.
Sakın çekme çocuk falan yapayım deme.
İşin gücün varmış düzenini kur çık git o evden.

konuşmayı defalarca denedim ;orta yol bulunabileceğini babasının daha ılımlı olduğunu ;boşanmak istemediğini söylüyor ben gerçekten bu aile ile anlaşamam sonrada etrafa rezil olmamak için boşanamazsın lafları dönüyor kavga o kada rbüyüyo ki bastırıyor beni susup kalıyorum
boşanmaya yanaşmıyorda biraz daha üstüne gitsem şiddete dönüşecek herşey.
korkuyorum eski eşimden travma kalmış çok ses yükselince geri çekiliyorum.
nerden başlayacağım bilmiyorum peşimi bırakmaz gibi ;döver gibi geliyor beni işyerimi basar beni rezil eder bu insanlar ...
oysaki eşimle biz iki iyi anlaşan insanlardık aramızda güven vs hiç bir problemimiz yoktu .
başka şehirde iş bulup kaçıp gitsem mi bilemiyorum

Degil kayinpederim benim kocam aramaz 14 kere, taciz bu resmen, nefes aldirmamak

Okurken ben daraldim siz bunu yasiyorsunuz. Ister 2.evliliginiz olsun ister 5.evliliginiz olsun bu esle evlilik yurutebilmek icin karakterinizden, kendinizden vazgecmeniz lazim. Bu adamla olmaz boyle bir aile ile olmaz.

ben aileme kurban ettim herkesi kurban ederim diyor

Kusura bakma ama baban o kadar haklıymış ki sen batılı onlar doğulu bunu yermel için asla soylemiyorum ama doğulularda aile ne derse odur bunu siz anlayamiyorsunuz maalesef bence bosanmalısın
Hiç katılmıyorum. Benim eşimin ailesi de doğulu. Her erkek annesi ve babası oğlunu kontrol etmek ister evlenince. Buna yeltenir ama iş kocada bitiyor. Gerekli tepkiyi ve mesafeyi alırsa bi daha cesaret edemiyolar. Eşinin bu duruma çanak tutması bağımlı hale getirmiş.boyle olmaması lazım. Ne yazıkki bazı adamlar evlilik bilincinde olmayan sütten kesilmemiş oğlan çocukları gibi davranırlar. Allah böylelerinden korusun

Orta yol bulunamayacqgina eminsen, karsi taraf da merhamet ,vicdan olmadigina inaniyorsan
Geriye tek çare kaliyor
Boşanmak.

Sizi öldurecegini nerden cikardiniz bu arada? Yazinizda okumadim boyle birsey.
Cocugunun annesini öldürmediyse, size hic bisey yapamaz.
Uzaklastirma karari aldirirsan isyerine gelemez,polis gelir direkt.
Ayrica madem sorunlu olduguna inaniyorsun, bosanma fikrini ona empoze et.
O desin madem bosanalim diye
Kaç,kurtul

korkutuyor beni başka şehire gitsen de seni bulurum ailene cenazen gider diyor .bu ilde de işyerime gelir rezil ederler beni nasıl yapacağımı nerden başlayacağımı bir bilsem
Manupulasyon yapiosun, hic de birsey yapamazsin, bu soylediklerin suç,polise sikayet etsem hapse gidersin de ona.
Eski esine,cocugunun annesine yapsaydin madem bu dedigini / erkekliğini deyip gec
Muhatap olma
Madem ele gune rezil olcam diye boşanmiyor, ayagini denk alsin ozmn! Sen de durduk yere bosanalim demiyorsun sonucta !

Yada benim yazdigim gibi diklenme sen yine de , allah korusun dover/bicaklar belli mi olur ;(
Deliyle deli olma.

Ailen sahip cikmadigi icin oluyor aslinda bunlar.
Arkanda sana sahip cikacak ailen yok, seni kurtaracak biri yok, o yuzden yapiyor bunu,ezmis,sindirmis seni.
Sakın cocuk falan da yapma lutfen
Kendi cocugunu da koru,ona da yazik
Bu alevin icine dusmus kucucuk cocuk

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…