2.evliliğimde bitmek üzere

Csnim yağışdan çıkıp yağmura misali bir evlilik en doğru karar yinede sen vereceksin hakkında hayırlısı olsun

Keşke en başından mesafenizi korusaydınız. Tanısanız vok iyi insan oldugunu bilseniz dahil tüm eşlerde ilk iki fark etmez, ailelerine mesafe koymak en temiiizii…

Bu konuya tekrar yazmak istedim senin bir an önce kurtulman lazım çözümü olanlar benzer şeyler yaşayanlar avukatlar varsa yazsın lütfen

Premses sen evlilik terapisi gibi bir şeye başla orada adamın manyaklığı en azından kayıt altına alınır. Belki bezer ama senin tedavi olman şart en başta

O hazır olana kadar bebek haberini de alır, hamilelik topiklerinde görürüz.
bir evladım aile ortamından uzak boşanmış bir aile çocugu .rabbim isteyen herkese nasip etsin kimsenin kucağı boş kalmasın .ama ben asla istemiyorum .rabbimin gücüne gitmesin .allah olan evladıma ömür versin
ben hayatımda böyle çirkef aile görmedim.
aile ile şu an görüşmüyorum tabiki eşim barışacağım günü bekliyor .yüzlerini değil görmek seslerin bile tahammülüm yok .mart ayında bir sınavım var olursa maddi olarak güç olarak çok rahatlayacağım gelecek kaygım biraz azalacak .benden duanızı eksik etmeyin.
eşim ailesininde dolduruşu eski eşinden olan kızı faktörü ile o cinnet geçirme hallerini bıraktı boşanma fikrine daha yakın tabi sağolsun annesi ...ben tek daha iyiyim evladımla .
rabbim den tek bir dileğim var ben sağlıklı olayım ekmeğimi kazanayım .
evlilikte yüzüm gülmüyor benim .

Premses sen evlilik terapisi gibi bir şeye başla orada adamın manyaklığı en azından kayıt altına alınır. Belki bezer ama senin tedavi olman şart en başta
bunu hiç düşünemedim.
en azından kayıt altına almak belgelemek için bu yolu deneyeceğim .çok teşekkür ederim
toparlamak istemiyorum bir ömür dayanamam ...ama kyıt delil mahkemede çok öenmli şu an eşim çalışmıyor ssk sı yok delil ispat olmadıktan sonra avukat senden nafaka bile talep edebilir eşin dedi çünkü ne yaparsan yap delil topla dedi

Premses sen ses kayıt cihazı da al ve lütfen konuşmaları düzenli kaydet ve iş yerinde bir yerde bunları kaydet ve sakla. Bankada kasa kirala her ay altın al maaşının çoğu ile ve orada sakla.

Maalesf 1.kocada yüzü gulmeyenin 2.kocada hiç yüzü gülmez derdi rahmetli ananem siz keşke daha iyi tanisaydiniz eşinizin bu kadar aileci olduğunu baştan bilseydiniz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…