Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

mrb lar 3. takımdan ahsen ben
geçen hafta takımck bi karar alınmıştı.hedef kilo belirtip hedefini tuttturamayan diğer takımlara ifşa yapcktı.
hedefim 1 kiloydu.geçen hafta küçük bi tatil yaptım.termal otelde onun da etkisiyle.. kilo verdim ama hedefim olan 1 kiloyu veremedim.
sebebi yeterli su içemedim.sürekli yolculuk halindeydim wc bulamam diye çok içemedim.
aaaaa bi de oteldeki tatlıları pastaları unutmamalı.elimden geleni yaptım.aam açık büfe olunca gözüm kaydı işte.bu hafta verdiğim hedefi tutturucm ama ....

Aa güzel bi yöntemmiş ifşa. Ama bence sıkıntı yapacak bişey yok. O koşullarda bile kilo vermişsin. Tebrik ederim.

Selam kızlar

İl dışından misafirlerim var. Gelemedim. Şimdi yine dışarıya çıkıyorum. En kısa zamanda uğramaya çalışırım. Kaçamak yapmayın. Öpüldünüz kocaman

Selam kızlar

İl dışından misafirlerim var. Gelemedim. Şimdi yine dışarıya çıkıyorum. En kısa zamanda uğramaya çalışırım. Kaçamak yapmayın. Öpüldünüz kocaman

Slm Ebru'cum kolay gelsin..

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Tatlım hamur kızartmasımı ve magnum dikkat etmelisin uzar dur kızartmalardan ara öğün de yok

iyi pazarlar kızlar
Kızlar ben kilo verbilmişim 61.4 tüm ya ama cumaya kadar söylemicem surpriz :) 2 haftadır bugün protein diyetimin 2. günü yrn da yapçam sonra normale döncem.

kızlarrr bende aranıza yenı katıldım 2o yasındayım ve 65 kıloyummm ne deneysem olmadı daha dgrusu yasrıda braktım kılo veremezsın dedıklerı ıcın ya yanlıs dyet yaptım olmadı bı turlu motıve olmadım benımlede paylsrmısın nelr yaptıklarınızı sewgılerrr :):):):)

Kızlar hala geziyoruz şu ana kadar listeme bağlı kaldım ama akşam dışarıda küçük bir kaçamağım olacak ama saatlerce yürüdük umarım birbirini dengeler :)

selam kızlar menümü paylaşıyoruuuum

sabah 9:00
2 dilim kızarmış tb biraz kaymak ve domates, 1 kk peynir ve çay

öğlen 13:00
2 kaşık kadar bakla
1 biber dolma
yoğurt
1 kase salata

ara 15:00
1 kase erik

ara 16:30
2 avuç leblebi

akşam 18:30
fırınlanmış 2 baget
yarım dilim tb
3 kaşık pilav

akşam bitki çayı ve az çilek yerim
bol su var
eğer spor yapabilirsem yazarım

Menüm
Öğle 12
1 dilim peynir
1 dilim tb ekmek
3-4 dilim domates
3-4 dilim salatalık
3-4 tane zeytin
2 yk yoğurt
2 yk közlenmiş patlıcan

Ara 16
2 si 1 arada

Akşam 20
1 tabak yoğurt
2 yk yulaf
1 avuç karışık kuru meyve

2 lt su
Bol gezdim canım dondurma istedi çok savaştım e en sonunda yemedim :)) yemiycm bundan sonra böyle :)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Kahvalti yok canim cok onemli biliyorsun metabolizma yavaslar yapmassan

Guzel canim spor da olursa süper.

Kahvalti yok canim cok onemli biliyorsun metabolizma yavaslar yapmassan

Hafta sonu canım bütün hafta erken kalkıyorum zaten o kadarda olsun :)

menum
Sabah 9:30
2 su bardagi su
1 domates
1 salatalık
2 haslama yumurta karabiberli iimm :)
biraz az tuzlu lor ustune çörek otu
Ara 12:00
Az leblebi
Oglen 15:00
250 gr izgara kofte
Ayran ve bol yeşillik
Aksam 19:30
Az tavuk
Marul salatasi
3 lt su
1 saat sahilde yuruyus
Simdi eve gidiyorum evde de 2 hurma badem yerim bugun boyle biter kizlar sizler neler yaptiniz

Bugünkü menüm:
08.30:
1 haşlanmış yumurta
Yarım domtes ve salatalık
Yeşillik
1 dilim light ekmek

14.00:
Yarım tabak patlıcan yemeği
1 kase cacık
2 dilim light ekmek

20.00:
Kova tavuk menü acılı tavuk (kaç tane yedim saymadım ama çok yedim) :26:

2 lt su
Parkta bol bol yürüyüş :)

Senin menün de cok iyi görünüyor tatlımm yürüyüş de var

Merhaba kizlar :) 2 gundur benimde misafirlerim var ve diyet hak getirsin yani oyle bi yedim ki buraya yazmaya yuzum olmadi simdi gittiler ve nohut islattim önümüzdeki 2 gun ayran detoksu yapacagim okula bile goturecegim bakliyatlari yanimda goturup okulda karistiracagim bakalim 2 kilo gidecek mi 2 olmasa bile 1.5 gitsin raziyim kesin 59 oldum su 2 gunde hersey kaloriliydi cok utanıyorum

menüm
sabah 11 30
yumurta
yeşillik
kk kadar peynir
3 zeytin
1,5 dilim tam buğday
domates saltalık
öğle yok
akşam
kayınvaldeme gittik kaynımın nişan bohçası geldi maalesef
yarım kase kısır
ve tavuk göğsü yedim
2 litre su
sade soda şekersiz çylarr

diyet düzenimi tam oturtamadım farkındayım ama eğer başlamasaydım hiç dikkat etmez homidi gırtlak önüme gelen aklıma gelen herşeyi yerdim geçen pazartesi den beri bayaa sınırlarımı çizdim ama işte asker mevlüdüydü nişan bohçasıydı derken bazı kaçamaklar oldu. çarş askere gönderiyoruz yoğunluğumuz olmaz artık. inş bu hafta hem spor düzenimi oluştururum hemde diyet de kaçamaklarım olmaz

Merhaba Bestecim, tanısmadık evet, ben izinden döndüm, eskiyim buralarda aslında 1 yılı gecti, Tuba adım:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…