Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

çok anlamıyorum ama pilav olmamış galiba:44:

şu çizelgede olmasa ne kadar verdiğimi takip edemiycem :)) 22.5 olmuş verdiğim kilo ayy heycan yaptım bmi 37den 30a düşmüş oluyor yavaş yavaş demek ki az da kalmadı yolum ama en azından yarıladım sayılır diyete başlamadan bu siteye üye olmuştum sırf devamlılık sağlamak için daha önce 1 kez diyetisyen eşliğinde başlayıp sınav dönemi diye üstüne kilo alarak ve o meşhur pazartesi sabahı başlayıp öğlen bile olmadan bıraktığım günlerin sayısını bile bilmiyorum.. çok da umutlu değildim yine başlarken ama sırf ''akşam oraya nasıl yazarım'' diye yiyemediklerim ''ayy ona bunları yazdılarsa bana neler yazarlar'' diye ''yok yok yemiyeyim'' dediklerim dayanamayıp yediklerim.. ama bu süreçte hiç o tartıda artı görmedim hep eksideydim rakamlarda belki çok çok az olduğu zamanlarda oldu ama hep kendime güvende artıya çıkardı bu hep umuduma yeni umutlar kattı ''oluyor demekki ya'' dedirtti hatta artık ''kilo ne ki verilir diyorum herkese'' aynaya baktığımda incelen bi kız görüyorum her seferinde.. iyi ki varsınız kızlar.. iyi ki burcu beni bu takıma kabul etmiş .. iyi ki ebru bana o cuma takımdasın demiş:))))

Son düzenleme:
Cnm gecmis olsun.haftaya bomba gibi kilolar verelim kelebekcimm.

Hatirlamaz olurmuyum Ebru'cum tabiki hatirliyorum.
Insallah cnm elimden geleni yapicam.kendim icin yapmak zorundayim aslinda..

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Havva'cim bu senin basarın.bu istikrarlA de devam edersen en kisa zamanda hedefinede ulasırsın zaten..
Kocaman kocaman tebrikler..

canım bildiğin gibi biz meyvesuyuna her türlü karşıydık neden çünkü 1 bardak meyvesuyu çıkmak için 3 portakal sıkıyorsun hemde posasından mahrum kalıyorsun öğlende çok fena

canım ben akapuntur ilaçlar v.s hiç birine inanmadım hiç uygulamadım bi sağlıkçı olarak da yararını görmedim arkadaşım akapuntura gitti 6 kilo verdi şimdi 10 kilo aldı oturuyo beyinde bitirip sağlıklı beslenmeyi öğrendikten sonra gerisi gelio
Günaydın
Dünkü menüm

Sabah 10.00
2 haşlanmış yumurta
2 dilim peynir 2 krep

Ara 12.00
4 biskrem

Akşam 18.30
1 tabak kısır

Su 2 litre
Spor yok. Bikaç gün daha kendimi toparlayana kadar yapamayacağım.

gönül

günaydınnnnn herkeseee

canım benimmmm sende iyi ki varsın çünkü biz takımız bunu unutma daha sık uğra lütfen

Çünkü sağlıklı beslenmeyi yada iradeni terbiye etmeyi ögrenmiyosun...belki kilo veriyosun ama alışkanlıklarını degiştiremediğin için bi yerde ipin ucu eskisinden daha gerilere kaçıyo..bunu ilk kez bu karar vermemde öğrendim tecrube ettim...

Maaşallah Havvacım. bende başlarken "sonu yine her zamanki gibi olacak" diye başlamıştım. yani yine birkaç gün içinde biteceğini düşünmüştüm. o kadar alışmışız ki bu konuda başarısızlığa. ama bu sefer öyle olmadı.

menümü bildirip gezmelere kaçıyorum ben :)

8:30
Haşlanmış yumurta
Bir domates
5 zeytin
Yeşilçay
Bir dilim tb ekmegi

11:45
Yarım porsiyon omlet (sanırım azıcık tuzluydu Ögrenciler yapıp getirmişler)
3 zeytin
Kk peynir
Domates_salatalık
şekersiz çay

14:30
Bir şişe sade soda

16:00
Bir küçük kase közlenmiş patlıcan salatası
1 dilim tb ekmegi

19:15
Bir kase ev yogurdu
2 yk yulaf
1 kuru incir-2 parca ceviz

***su 1 lt***spor yok ev işi var
Yatmadan önce mekik cekersem yazarım inş

Son düzenleme:
Selam şekerler 😍

Menümü paylaşayım

Sabah 9:00
2 dilim kızarmış tb
Az kaymak biraz domates 1 kk peynir ve çay

Öğlen 13:30
1 tabak yeşil salata 1 mini biber dolma

Ara 16:00
1 kase erik

Ara 17:30
Türk kahvesi

Akşam 19:00
2 mini biber dolması yoğurt
1 kase salata

Spor yapmak istiyorum ama bacaklarımın ağrısı yeni geçti bir de okunacak sınav kağıtlarım var
Bitki çayı içmeyi düşünüyorum

Canım benim ya duygularını ne kadar da güzel anlatmışsın 😊 bu güzel sonuçları aldığını görmek beni de cok mutlu etti bu inançla ve azimle sonuna kadar gideceksin inş 😉
Kuzum öğün sayın biraz az geldi biskremler hiç olmamış
Meraba tatlım menün güzel ama pilav olmasaymış bu arada tanışmamıştık galiba ben Beste
Günaydın kızlar Birazdan bağa gideceğiz mangal yapılacak inşallah fazla kaçırmam :)
İnş çok kaçırmamışsındır Hilal

Suyu artır biraz onun dışında süper😊

Menüm

Öğle 12
1 kk peynir
3-4 dilim domates

Akşam 18
1 tabak yoğurt
2 yk yulaf
6 kuru kayısı

2 lt su
2 fincan yeşil çay

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Menüm

Sabah 09.00
2 krep
1 dilim peynir
Domates salatalık
2 tane haşlanmış yumurta

Öğlen 14.00
3 köfte
1 dilim tb ekmeği
5 tane kızarmış patates

Akşam 19.30
1 tabak keşke

Su 2 litre.

Afiyet olsun canım. Menün cok güzel. Bitek kaymak var göze carpan ama eritmişsindir akşama kadar.

Canım bugün herkes çok güzel beslenmiş maaşallah. Sen de öyle. Hani yk yulaf demişsin ya. Onu niçin yiyorsun. Nereden alıyorsun. Kilo vermeye faydalı ise ben de alayım.

Selam Canlar
Sabah 08:15
2 bardak su
5 badem
45 dk sahilden işe hizli tempoda yuruyus
09:15
2 haslanmis yumurta
1 domates
1 dilim peynir
1 salatalık
Ara 12:00
1 amasya elma küçücük oluyor bilirsiniz
1 avuc leblebi
Oglen 14:00
Marul salatasi yagsiz tuzsuz bol limonlu
100 gr kadar haslama tavuk
Ara 16:00
1 avuc leblebi
Aksam 18:00
Marul salatasi
100 gr haslama tavuk
2.5 lt su
1 saat 20 dk sahilden eve yuruyus cok guzel hava var izmirde
Simdi kocisimlen cinemaximum da orumcek adam 2 yi izlicez 3d
iyi geceler sevgilerr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…