Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

Sen ne kadar kilo verdin canım bu arada :)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

ben 13 mart 23 ağustos arası 16 kilo verdim 60 kilo ile tatile gittim sonra 61 le listeye geri döndüm 59 la mezun oldum canım yani totalde 17 kilo verdim şuan 61.5 filanım işte 55 olmak istiyorum ama zorlanıyorum o zamanki iradem yok bide tam başlıyorum herkes çok zayıfladın filn çünkü çocukluğum zayıf ergenlikte çok şişmandım insanlar hiç beklemiodu benden bunu öle işte

Selam kızlar dünkü menümü paylaşayım

Sabah 10:30
2,5 dilim kızarmış tb
Salça 1 kk peynir
Zeytin çayy

Öğlen 14:30
3 krep
1 gofret ( çok fazla geldi rahatsız oldum yorgunluktan ne yaptığımı bilmiyordum )

Ara 17:00
Türk kahvesi

Akşam 19:30
1 tabak lahana+yaprak sarma az yoğurt

beste coşmussun kuzucum ya şişrmedi mi bunlar seni hep karbonhidrat ağırlıklı olmuş

Canım süpersin ya napıcaksın 55 i sen ben o kiloda olsam var ya daha g bit şey istemem ama olucam inşallah hedef kilom 64 benimde benim hedef kilomdan da zayıfsın boyun kaçtı acaba canım :))

benim boyum 161 canım ama üstte bişi kalmadı sadece basenlerim var onlarda bi türlü gitmedi gögüslerim filan küçüldü mesela düşünsene 46 bedeni zorlaken şimdi 38 giyiyorum

benim boyum 161 canım ama üstte bişi kalmadı sadece basenlerim var onlarda bi türlü gitmedi gögüslerim filan küçüldü mesela düşünsene 46 bedeni zorlaken şimdi 38 giyiyorum
Çok iyi canım okurken ah ah dedim bizde 38 leri görürüz inşallah ya :))) bize bol bol öneri ver ben de hastanede çalışırken. Dikkat etmediğim halde 7 kilo vermiştim sonra 3 ayda hepsini geri aldım sonra da hemen vermek istiyorum işte böyle. Kurucum zayıflamak dileğiyle :)))

canım bide bana ismini söler misin düzenli gelmeyince unutuyorum isimleri bide kilo hedef kilo ve boy

Günaydın kızlar
Günaydın canım 😊
günaydın kızlar hastayım bgün yani kendimi iyi hissetmiyorum staja gitmedim felaket bi şişlik hissediyorum kendimde yüzüğü filan çıkardım sıktı yüzük şimdi kahvaltı yapıcam gelirim yine
Geçmiş olsun canım benim yat dinlen iyi olursun inşallah ☺️
Afiyet olsun canım bu arada takıma hoşgeldin tanışalım ben Beste
Günaydın kızlar dün sporda hoca sırt ve kol kaslarını çok çalıştırmıştı bu sabah kalktığımda sırtım tutulmuş hareket edemiyorum spor da yapamıcam bugün
Günaydın Hilal bugün bencede spora ara versen iyi olur
Öğlen ve akşam daha iyi cnm afiyet olsun tanışmadık sanırım bn Beste
Bgn fazla kaçırdıklarını telafi edersin cnm tanışalım seninle de bn Beste
Gayet iyi cnm
Bnde görevliydim anlıyorum seni cnm
Afiyet olsun cnm bnm gayet iyi seninle de tanışalım Beste ben

Sende mi öğretmensin cnm ben Beste bu arada menün gayet iyi

Vavv ne güzel sohbet etmişsiniz. Benim işler yoğun olacak 2 hafta. Ama yine aralarda ve yemek saati yürüyorum. Bugun 60 dakika oldu. 👍👍

Afiyet olsun cnm bnm gayet iyi seninle de tanışalım Beste

Memnun oldum canım bende eda :) henüz takımda degilim stajyerim :)

Afiyet olsun cnm bnm gayet iyi seninle de tanışalım Beste

Memnun oldum canım bende eda :) henüz takımda degilim stajyerim :)
Memnun oldum Edacım iyi bakalım stajer olmuşsunya gerisi gelir😊
kızlar nerdesinizzzzzzzzzzzzz

Burdayım ama seçimin yorgunluğunu daha atamadım uyku halindeyim 😣 ve daha süpürge yapmam lazım şişkinliğim için de yeşil çay içiyorum

bugünkü menü
sabah(11:00)
1 tereyağlı yumurta
kıvırcık domates
yarım kk köy peyniri
yarım kk beyaz peynir
5 zeytin
2 dilim kızarmış tam bugdy
şekersiz çay

öğle(16:00)
1 küçük fırında kızarmış patates
domates
1 kk peynir
5 zeytin
300 ml yeşilçay

ara(18:00)
1 sade türk kahvesi
5 kabuklu fındık

akşam(19:30)
1 kase yoğurt

3 litre su
spor yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…