Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

havvacım hani o velibakları yemiyoduk hemde 3 tane cıss onlar cıss. portakal suyu hazır mı onlar çok şekerli ve diyet için hiç uygun değil

taze sıkılmış hazır içmiyorum canım (portakal suyu aşığıyımmmmm) biliyorum da o gün çok yorulcamı biliyordum onu fazlasıyla yaktım yani :))

kıyamam meleğime çook geçmiş olsun

evet havva :))) ben daha önce gitmiştim diyetisyene o listeye başladım tekrar şimdilik güzel gidiyor takılmadan da veriyorum o yüzden diyetisyene gerek yok listem var sonuçta takılınca diyetisyene başlıcam tekrarşimdilik sorun yok yani

Süper o zaman. Liste gayet güzel. Listeden önce menülerin iyi değildi. Şimdi daha güzel olmuş ve bu listeyle çok güzel kilolar verebilirsin. Yazdığım gibi seni bu hafta listeye almak istiyorum. Ama söz vermeni de istiyorum takımı yarı yolda bırakmayacağına dair.

Ayrıca geçen haftaki kilonu, boyunu ve hedef kilonu da yazarsan eğer yarın liste için lazım olacak.

Tatlım hiç olmuş mu bu + kilo Listeyi ne kadar kötü etkileyeceğinin farkındasın dimi? Lütfen yarın sabah erken kalk ve aç karnına yeniden tartıl ve bildirimini ona göre yap. Dediğin gibi sınavların bitene kadar da izne ayıralım seni. Toparlanıp dönersin sonra listeye ama izindeyim diye diyeti bırakmak yok yoksa tekrar listeye girmen çok zor olur.

uyanınca
su ve ilacım:)

kahvaltı 8:30
1 dilim tam buğday
1 çeri domates
1 dal dere otu
1 kk dan az peynir

ara
2 kuru kayısı

öğlen 12:00
1 kase tel şehriye çorba
1 parça kırmızı et haşlanmış gibi bişeydi
1 kase portakallı kereviz (özlemi andım yerken)
1 elma (elmayı ara öğün yapıcaktım merdiven in çık şekerim düştü heralde fark edmedim bitmiş)

ara
2 kuru kayısı
arkadaşım çikolatalı kahve içiyordu 2 yudum ondan içtim

akşam
yoğurt soslu tavuk
salata (yağsız tuzsuz)

2 litreden fazla su içmişimdir o kadar çok yürüdüm ki uyuycam sanırım şimdi şuracıkta:)))

Kızlar ben şimdilik kaçıyorum. Kaptanlık hakkında lütfen herkes fikrini söylesin. İlerleyen saatlerde geleceğim tekrar. Öpüldünüz kocaman.

Biliyorum bu hafta takimi cok zarara soktum en iyisi izine ayrilmam zaten Yine firsat buldukca gelirim takimdan uzak durmak istemiyorum.

Sabah tartilip sonucu yazarim yine

aa takımamı alındımm ben eloise alındı zannetmiştim ayy sevindirik oldum teşekkür ederim:))) söz veririm tabiki zaten takıma yazıcam diye bir çok şeyi yemeden arkamı dönüyorum
başlangıç------> 117.7
14.02 2014 ---> 108.4
hedef----------> 70
boyum -------->178

evet yaza var daha. bitiririz sanırım bu işi o zamana. yani inşallah.

afiyet olsun canım gayet güzel.umarım beğenmişsindir de kerevizi :)) araştırdığım kadarıyla sık sık yemek lazım çok faydalı bi sebzeymiş

canım senin boyun baya uzunmuş 70 kilo olduğunda süper olucaksın

azimli bi şekilde devam edersek bitiririz elbette sonuçta imkansız bişey değil.benim hedefim mayıs başı o zamana kadar 60 kiloyu görmek istiyorum.2 ayda da bunu yapabileceğime inanıyorum

canım senin boyun baya uzunmuş 70 kilo olduğunda süper olucaksın

ayyy inşallah seneye mezuniyetim var ona kadar 70 olmak istiyorum inşallah

afiyet olsun canım gayet güzel.umarım beğenmişsindir de kerevizi :)) araştırdığım kadarıyla sık sık yemek lazım çok faydalı bi sebzeymiş

okulda çıkıyor ara ara daha önce yemiştim okulda ama onun kereviz olduğunu bilmiyordum patates zannetmiştik biz
sabah menüyü görünce aklıma direk sen geldin zaten :)))
benim yolum daha çoook uzunnnnn

78-80 civarıydım o arada gidip geliyodum zaman zaman daha fazla olduğum bile oldu.72 kiloyla aranıza katıldım

ha sende ben kadarken başlamışsın aşağı yukarı. ama benim boyum kısa senden sadece. :)

azimli bi şekilde devam edersek bitiririz elbette sonuçta imkansız bişey değil.benim hedefim mayıs başı o zamana kadar 60 kiloyu görmek istiyorum.2 ayda da bunu yapabileceğime inanıyorum

ben bu hızla gidersem benim de mayıs ortaları biter. ama illaki takılırım bir süre sonra. duraklamaya falan girerim. yani biraz daha uzayabilir benim.

benim yolum daha çoook uzunnnnn

canım benim günler o kadar hızlı geçiyor ki göz açıp kapayana kadar biter senin de hiç merak etme. sadece dikkat et, başlamışken ve bu kadar ilerlemişken bırakayım deme sıkılıp.

ebrucum ben düşüncemi söyleyeyim:

ben berili tanımıyorum. mezun olduğuna göre hedefine ulaşmıştır ve belli bir sağlıklı beslenme bilgisine sahiptir, bize yardımcı olabilir. bugün sen takım kaptanlığını devredeceğini söylediğinde düşününce benim de aklıma funda gelmişti ama o ne der bilemiyorum tabii ki.

benim esas düşüncem şu ki, sen yoğunsun evet. bu yoğunluğun belli bir dönemlik mi? yani bir süre sonra geçecek bir yoğunluksa biz bekleyebiliriz ve burda birbirimize bir süre daha mukayyet olabiliriz diye düşünüyorum. sende iş yoğunluğun azalınca tekrar tam gaz dönersin aramıza???

Kızlar bugünkü menümü paylaşayım. dediğim gibi geç kalktım bugün (12 gibi) ve kahvaltıyı kaçırdım. bugünlük kusuruma bakmayın.

Öğle (14:40)
1 kase nesfit + süt

Ara (17:00)
2 ceviz

Akşam (20:30 civarları)
3 kaşık bakla yemeği (üzerine sarımsaklı yoğurt döktüm.)
3 yk. menemen
1 dilim kadar ekmek
1 bardak çay

2 litre su.

Son düzenleme:

Ebrucum ben cok yersem bi haftada duzenli yiyip veriyorum ama daha fazla vermek istemiyorum suan nisandan sonra filan belki cunku hic spor yapasim gelmiyo bu havalrda ama skılasmaya basladim sanirim pantolonlarim biraz bol geliyo. Evet nisan cok guzeldi albumde bi kac foto var cnm dugun gibi yaptik valla

Kararina üzüldüm ven sahsrn senin kaptan olarak kalmani isterim ama herkesin özel hayatida var eger zorlaniyorsan tabiki kararina saygi duyuyorum fakat benim gönlüm senin kaptan olarak kalmandan yana ebrucum

Bugün menüm

10
1kase muzlu müsli ve süt

16
Döner eti
Salata
ayran

19
1kase lahana corbasi

Baya yürüdpm bugün.
Simdide leslie ile 4fast mil yapicam

kızlar ben dün nesfit aldım. beğendim. yurtta öğle yemeği çıkmıyor. orda da nesfit düşünüyorum. arada da okulun yemekhanesinden yemeyi planlıyorum.

burda da nesfit yiyenler var ben dün tam buğday ve vitaminlisini aldım ama ballı ve bademlisinde gözüm kaldı açıkçası. fakat size sormadan almayayım dedim. siz hangisini yiyorsunuz? ballı bademlisini alsam diyet için ağır olmaz değil mi?

canım sende yaza kadar baya kilo verirsin.bu yılın sonunda da istediğin kiloya ulaşırsın bence

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…