Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

Vücudun yaşamsal fonksiyonlarını devam ettirirken her gün 2.5 litre su kaybeder.
Sen de su ihtiyacını farklı sıvı kaynaklarından karşıladığın yanılgısına kapılarak, günlük ihtiyacın olan 2-3 litre arasında su tüketmeyi ihmal etmemelisin.
Üstelik su içmek metabolizma hızını %30 oranında artırır.
İşte su içmeyi alışkanlık haline getirmek için uygulayabileceğin önerilerimiz :)
• Günlük hedeflediğin su miktarını takip etmek için, diyetkolik.com’da “Su Tüketimi” sekmesinde yer alan bardakları işaretle.
• Gün içinde sıkça vakit geçirdiğin yerlere su şişeleri yerleştir.
• Telefonunun veya bilgisayarının arka planına su içmeyi hatırlatacak bir resim koy.
• Bir sürahinin içine sevdiğin meyvelerden (elma, limon, çilek gibi) birkaçını dilimle ve üzerine su ilave et.
• İş yerindeki masanın en göz önündeki noktasına su içmeni hatırlatacak bir not iliştir.
• Her akşam yatarken başucuna bir bardak su yerleştir.
• Dışarı çıkarken yanında taşıyabileceğin küçük sular al.

Sercecim ne kadar artidasin cnm?

Bugün 600gr oldu dün aksamki menüsen sonra

Evet ebeucum ne yazikki öyle bu hafta cok kötü durumdayim icimde canavar var sanki ben diyet yapmiyorken böyle pis bigaz degildim ya

Haklisin ebeucum be desen haklisin. Bugün insallah daha gzl bi menü olacak ve spir yapacagim en azibdan daha az arti cikarim belki yarin

Eksikligini yasiyorum gercekten ebrucum, felebilirsen süper olur

Eksikligini yasiyorum gercekten ebrucum, felebilirsen süper olur
Elimden geldiğince burada olmaya çalışacağım canım ama az önce kaptanlık yapmak isteyen bir arkadaşa kaptanlığı devretmeyi teklif ettim. Kabul ederse kaptanlığı bırakacağım ama merak etmeyin takımı asla bırakmam. Sadece daha aktif bir kaptan olmasını istiyorum. Benim kanatlarım yine üzerinizde olacak. Yani hep buralarda ve sizinle olacağım ama siz daha motive olacaksınız.

Kızlar şükürler olsun ki günler sonra tartıda beni mutlu eden bir sonuç gördüm bugün. inşallah yarına bir sorun çıkmazsa iyi bir sonuç paylaşıcam sizinle.

Kızlar şükürler olsun ki günler sonra tartıda beni mutlu eden bir sonuç gördüm bugün. inşallah yarına bir sorun çıkmazsa iyi bir sonuç paylaşıcam sizinle.
Senden de böyle güzel bir mesaj beklenir zaten. Geçmişi okumadım ama sanırım kaçamak yaptın. Telafisini yapabildiysen eğer süper

Kizlar merhaba ebrucum hosgeldin. ben hastayim yinemigrenim tuttu dun aksamdan beri kusuyorum ve basim felaket igne vurdurdum insallah bi kac saate toparlarim.
Sadece 1 gun cozuttum ebrucum o da taa cumartesi hafta ici hic ama hic kacamak yapmadim yeminle ama ben de inemedim bi turlu diyetisyen mail atacakti atmadi dengesiz yedim yine ona bagliyorum ama arti cikmam en kotu ihtimal sabit kalirim.
ebru havva iyi gidiyor hem kilo bakimindan hem paylasim hem menu sen bilirsin ama yarismaya alinsa iyi olur sanki.

Senden de böyle güzel bir mesaj beklenir zaten. Geçmişi okumadım ama sanırım kaçamak yaptın. Telafisini yapabildiysen eğer süper

evet fena yaptım hem de bu hafta kaçamağı. o da 5 gün kadar süründürdü beni. 5 gün boyunca istediğim sonucu göremedim ama bugün gördüm çok şükür. yani o kadar kötü bir şey ki kendini kaybetmek, 5 günde anca toparlayabildim.

Ebrucumm bizim gözümüz de seni arar oldu...bebişine geçmiş olsun😊

Of kızlar ya bende grip oldum cok fena her yerim ağrıyor dün gece baş ağrısından tıkanıklıktan uyku uyuyamadım..inş biranönce toparlarım sizde dikkat edin kendinize

geçmiş olsun funda ya. :26:

ayrıca ebrucum bende fundaya katılıyorum. haddimi aşmak gibi olmazsa eğer fikrimi söylemek istiyorum. havva hem paylaşımıyla hem azmiyle hem de kilo verimiyle cidden iyi gidiyor. bu hafta takımcak çok dağıldık. bence havva takımın yarınki durumu için aranan kan.

Bn bu hafta hiiiiç cozutmadım çok şükür bir iki ufak kaçamak olmuştur ama eski günlerimdeki gibi değil vee bnde yarın güzel haberler cereceğim size😀

Of kızlar ya bende grip oldum cok fena her yerim ağrıyor dün gece baş ağrısından tıkanıklıktan uyku uyuyamadım..inş biranönce toparlarım sizde dikkat edin kendinize

geçmiş olsun bestecim. bende bu hafta başında hastaydım şükür ki atlattım.

Bn bu hafta hiiiiç cozutmadım çok şükür bir iki ufak kaçamak olmuştur ama eski günlerimdeki gibi değil vee bnde yarın güzel haberler cereceğim size😀

haydi beste haydi beste haydiiiii. belki de yarın korktuğumuz kadar kötü olmaz ya durum. :26:

geçmiş olsun bestecim. bende bu hafta başında hastaydım şükür ki atlattım.
Çok saol cnm inş bende atlatırım çalışırken cook zor oluyor
haydi beste haydi beste haydiiiii. belki de yarın korktuğumuz kadar kötü olmaz ya durum. :26:

Evettt inş olmaz gecen haftalarda durgundum biraz bu hafta eksileri gördüm çok şükür😊

Sagol tatlim bi an once toparlarim ins.evet ebrunun isine karismak icin degil de cok takip edemiyor diye soyledim tabiki karar onun:)

Masallah bestecim yarin ne olacak sabirsizlikla bekliyorum

slmm kızlr nasılsınız..
temılık yaptım sıldım toz aldımm oohhh miss gibi oldu amam bende mahvoldum

Geçmiş olsun canım umarım biran önce iyileşirsin. Diyetisyenin yakasını bırakma sakın. Kendini de bırakma artık zayıf olman lazım. 100 gram 100 gramdır. Havva' nın farkındayım canım. Bugün inceledim mesajlarını ve menülerini. Kendisiyle konuşup yarın listeye almayı düşünüyordum zaten. Sizin söylemenizde güzel oldu.

Ne kadar kötü dimi. Eğer şimdi o kaçamağı yapmamış olsaydın belki çok güzel kilolar verecektin. Kaçamak yapacağınız zaman lütfen iki kez düşünün. Ayrıca bu zamana kadar yedik yedik de ne oldu. Hepsi kilo olarak yapıştı kaldı yakamıza.

Ebrucumm bizim gözümüz de seni arar oldu...bebişine geçmiş olsun😊
Teşekkürler Beste' cim

Geçmiş olsun canım. Umarım düzelirsin biran önce.

Tatlım seni listeye almak istiyorum. Ama daha fazla özveride bulunman gerekiyor. Eğer yarın güzel kilo verirsen listeye almak isterim. Tabii ki bırakmayacağına dair söz verirsen.

Ebrucum hoş geldin gerçekten sana ihtiyacımız var daha sık gelmeye çalış.bebişinede geçmiş olsun iyi olmasına sevindim.bi tek pazar günü abarttım diyete başladığımdan beri geçirdiğim en kötü gündü ama bu hafta toparladım o yüzden + çıkmam diye düşünüyorum inş yarın iyi sonuçlar vericem

kızlar geçmiş olsun ikinizede

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…