Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

aslında haber veriolar cnm da biz takip etmiyoruz ban mesaj geliyo devamlı askiden iyi oluyo

nerenin açılışı olsa nerede yeni bişey yapılsa mesaj geliyor hatta ev telefonu bile arayıp telesekreterle bilgilendirme yapıyolar ama bunun için kimse bi bilgilendirme yapmadı sadece biz değil ki sokaktan kimsenin haberi yok.iskinin sitesine baktım şimdi orda yazıyor ama ben nerden bilebilirim ki hergün orayı kontrol etmiyorum sonuçta.bugün 5ten sonra gelicekmiş umarım daha fazla uzamaz

canım hoşgeldin tabiki alırız seniii ve fazla kilo almaman sevindirdi hadi bakalım yarışmaya devam ebru listeye ne zaman alır seni bilmiyorum kuzucum ama en kısa zamanda alcaktır

Merhaba canim aslinda benim moralimi cok bozdu bu iki kilo zaten yarim kalan biseydi simdi tamamlama zamani

acil bi arızadır cnm belki az sabret bakalım

canım benim kararına saygı duyuyorum eş ve çocuklarla çalışan bir kadın olmak kolay olmasa gerek...eşinin dedikleri de ilişkiniz için önemli diyetisyene gitmeye karar vermişsin umarım istediğin kiloya inersin kendine dikkat et :))
Meraba Asumancım:)) aramıza hoşgeldin ben de kısaca kendimi tanıtayım Beste ben 26 yaşındayım ingilizce öğretmeniyim daha önce burası sayesinde 65ten 55e düştüm sonra tekrar 62 lere cıkınca yolum yine takıma düştü şimdilik böyle :))
Kizlar kutlamada az fazla cislar ildu. Reglimde yakin kendimi kabaran fatma hibi hissediyorum cok sistin sisman hissediorum kendimi coook. Cuma günü artida cikacagim galiba off (
ah canım benim regl öncesi öyle oluyor malesef ben de oldum da kurtuldum çok şiştim senin gibi sabır et canım
Yok canm baska bi mont aldm du bak atiyim Eki Görüntüle 965019

Bi kac dugmesi dha fazla cnm bundan. Bu arada pantolon denedim kizlar 38 bdn oldu
montun güzelmiş burcucuk güle güle giyy ooo bu da süper haberrrr
harika mnu ve de spor tebrik ederim
adını bilmediğim için alsimicim diyorum :)) menun gayet hoş leslie daha da hoş
canım ac karna nasıl temizlik yaptın keşke vaktinde kahvaltı etseydinnn
kızlar annem kürtaj oldu iyi çok da kolay oldu. mont aldım kendime öyle işte halamlar geldi köyden onlarla ilgilendim yeni gelebildim
çok geçmiş olsun annene canım iyi geçtiğine sevindim :)) misafir agırlamak zordur Allah kolaylık versin
menun de sporun da çok iyi özlemcimm:))

senın de menun çok iyi özlemcımmm

selam kızlaaaar :))) herkese iyi bir gün diliyorum....temizliğe devam ben toz almaya gidiyorum şimdi sonra görüşürüz

montu bnde çok begendim bide faruk ekinden aldım 50 tl ye cimriliğim tuttu dün 50 den fazla vermicem dedim ve vermedim ay sorma cnm ya Allahtan bizde kalmıolar ya

benim gibi sakın bi insanı bile sinirlendirdiler burcucum sabredelim bakalım 5te gelicekmiş inşallah :))

bende 3 hafta önce gencaylara gittim kaynanam anasına bakmaya gittiydi bi hafta bi temizlik yapım bi yemek yapıyım dedim giderken yolda kaldım ana boru patlamış içimdende dedim ha sular yoksa boşuna gidiom neyse bi gittim gencayda izinliydi ogün kapıyı direk sular yok diye açtı dedim eve geri gidiom ben sonra 12 de gelcek dediler geldi

Dünkü menü guzeldi sporda yaptim falan ama sanırım regl doneminde oldugum icin şişlik ve gaz var 1 hafta var nerdeyse ama böyle cektiriyor bana cumaya gram vermis olurum muhtemelen :)

gerçekten sular olmayınca hiç bişey yapılmıyo canım kaynanan sevinmiştir ne iyi yapmışsın :))
bugün benim spor günüm kızlar hazırlanayım çıkarım birazdan

Yok canm baska bi mont aldm du bak atiyim Eki Görüntüle 965019

Bi kac dugmesi dha fazla cnm bundan. Bu arada pantolon denedim kizlar 38 bdn oldu

Bu daha güzelmis modeli rengi güle güle kullan cnm

Masallah cnm kiloluda sayilmazsin cok 54kg süper olxak sana :)

gerçekten sular olmayınca hiç bişey yapılmıyo canım kaynanan sevinmiştir ne iyi yapmışsın :))
bugün benim spor günüm kızlar hazırlanayım çıkarım birazdan

kaynanam çok dadlı ya nazr değmesin hergün arar sorar hadi bakalım yarına güzel kilolar verr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…