Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

Sabah (11:40)
Sahanda yumurta
Biraz yeşil biber
1 büyük dilim peynir
5 zeytin
1 bardak çay
1 dilim kızarmış ekmek

15:30
1 keçi boynuzu
2 kuru kayısı

Akşam (19:30)
Tavuk sote
2 çatal bamya
1 kaşık tarhana çorbası
1 dilim ekmek
Yarım bardak çay

1.5 litre su
45 dk. leslie 3 mile

Son düzenleme:
sabah öğle birlikte 11:30 da
8de kalkmış olmama rağmen temizlik yaptım
yumurta
kk peynir
1 domates
yarım kırmızı biber
3 dilim velibak bu biraz fazla oldu(( ( ama çok acıkmıştım)

akşam 18:00
tavuk şiş
salata yağsız tuzsuz
soda

çok suda içemedim sanırım bu gün 1.5 lt falandır ama sağlam yürüdüm

Aslında evet çok hafif şeyler yemem lazımm çünkü hep diyorlar spora gitmeden 1 saat önce yemek yeemeyin diye O yüzden kafam karıştı

canım spora gitmeden aslında 1 saat önce yemek yemek özellikle protein ağırlı beslenmenin daha fazla yağ yaktırdıgını söyleyenler var ben kahvaltıdan 1 saat sonra yaparım sporumu eğer akşam spora gidiyosan içini yakacak sekilde mesela tarhama çorbası tarzı şeyler içme yeme içini yakmasın çünkü spor zamanı içilen suda biraz zarar verebiliyormuş

kızlar annem kürtaj oldu iyi çok da kolay oldu. mont aldım kendime öyle işte halamlar geldi köyden onlarla ilgilendim yeni gelebildim

kızlar herkese iyi akşamlar
eşimle burası yüzünden tartıştık
azıcık vakit bulunca kadınlar kulübüne kaçıyosun diyo benimle vakit geçirmiyosun diye kızıyo
malum 2 çocukla ev eş çok zor oluyo kızlar şu an için
izniniz olursa ben ayrılmak istiyorum
hepinize sonsuz teşekkürler
özellikle ebru ve burcu sana
hakkınızı helal edin

canım çok üzüldüm ya tek başına devam edebilcek misin diyete peki. inş. hayatta herşey istediğin gibi olur kendine iyi bak hakkım sonuna kadar helal olsun

ben yeni gelen arkadaş asuman:)
pek gelemedim gerçi ama 2 çocukla fırsat bulmak biraz güç birde hafiften bir rahatsızlığım oldu ve üstüne de regl oldum
biraz kötüydüm ama bugün arkadaşıma oturmaya gittim, rahatsızlığım devam etse de psikolojik olarak değişiklik iyi geldi. az öncede hastalanan bir arkadaşa geçmiş olsuna gittim gelir gelmez yazayım dedim. kusura bakmayın pek kurallara uyamadım ama sizlerin de desteği olursa daha dikkatli olmaya çalışacağım.

bu arada geçmişe birazcık göz atabildim. Burcu annenin sıkıntılarına üzüldüm çok çok geçmiş olsun. ben hariç gelen arkadaşa hoş geldin demek isterim:)) hala olan arkadaşımızın gözü aydın tebrik ederim ve yine aynı arkadaş ayrılmak istediğini yazmış, aile her şeyden önce gelir hakkınızda her zaman hayırlar olsun inşallah.

aklıma takılanlar şimdilik bunlar yorgun ve uykulu olduğum için daha fazla yazmıyorum yarın sabah tekrar gelmeye çalışacağım.
iyi geceler iyi uykular.

canım çok üzüldüm ya tek başına devam edebilcek misin diyete peki. inş. hayatta herşey istediğin gibi olur kendine iyi bak hakkım sonuna kadar helal olsun

canım diyetisyene başlıycam herhalde
daha önce de gitmiştim diyetisyene ve çok güzel kilo vermiştim
yine başlıycam
teşekkür ederim burcucum

kızlar annem kürtaj oldu iyi çok da kolay oldu. mont aldım kendime öyle işte halamlar geldi köyden onlarla ilgilendim yeni gelebildim
Cnm büyük gecmis olsun.
Nobtubda hayirli olsun cnm güle güle kullan, gösterdigin yesil montumu aldin :)

Cnm bnm aile ve esin herseyden önemli. Önemli olan yuvan. Her insan farkli, esin rahstsiz olabilir buraya cok vakit ayirmandan oda sorun dgl. Istedikten sonra burdan ayrildigin spredede kilo verebilirsin bunu basarsbilirsin, yezerku kendini her sarta alistir. Hoscakal cnm sindilik :)

Asumancim hosgeldin, ben kendimi tynitmadim galiba. Ben nur, 22yasindayim. Okuyorum, 82kgdan 65lere indin grubum sayesinde.
Senin yas kilo boy neydi cnm?

Kizlar kutlamada az fazla cislar ildu. Reglimde yakin kendimi kabaran fatma hibi hissediyorum cok sistin sisman hissediorum kendimi coook. Cuma günü artida cikacagim galiba off (

Yok canm baska bi mont aldm du bak atiyim

Bi kac dugmesi dha fazla cnm bundan. Bu arada pantolon denedim kizlar 38 bdn oldu

Günaydınnn :) Anladım canım bunu dikkate alacağım .

Asumancim hosgeldin, ben kendimi tynitmadim galiba. Ben nur, 22yasindayim. Okuyorum, 82kgdan 65lere indin grubum sayesinde. Senin yas kilo boy neydi cnm?

Memnun oldum Nur. Dün kendimi tanıtan mesajı yazmıştım şimdi tekrar paylaştım inşallah sakıncası yoktur.

Bu arada herkese günaydın. umarım iyisinizdir ve her şey yolundadır Bende iyiyim çok şükür oğlum ile beraber kahvaltımızı yapıyoruz.
belirtmek istediğim bir şey var. gün içerisinde çok fazla paylaşım yapamayabilirim sabah ve akşam gelmeye çalışacağım.

herkese güzel birgün diliyorum.:)

hoşgeldim bende kısaca kendimi tanıtayım.adım özlem 25 yaşındayım şimdilik çalışmıyorum okulum geçen yaz bitti.78-80 kilolardan 69a düştüm bunun üç kilosunuda burası sayesinde vermeyi başardım

günaydın asumancımm

Merhaba kizlar ben geldim tekrar kilo vermeye devam etmek istiyorum en son burdan 76 kilo ile ayrilmistim iki kiloyu tekrar aldim yani su an 78 kiloyum tekrar baslayip hedef kilom olan 60 i dusmek istiyorum tabiki sizinde desteklerinizle...ebru ve burcunun tabiki diger arkadaslarinda destegiyle 89 kilodan 76 kiloya dusmustum islerimin yogunlugundan dolayi paylasim sayim biraz azdi ama bundan sonra dikkat edip hedef kiloma dusucem beni takima tekrar alirsaniz tabi

rgünaydın kızlar çarsafları filan makıneye attım havlu bornoz filan yıkıyıp duruyorum. temizlikde yapcm bugün aman çok işim var yne ama spor olur

canım hoşgeldin tabiki alırız seniii ve fazla kilo almaman sevindirdi hadi bakalım yarışmaya devam ebru listeye ne zaman alır seni bilmiyorum kuzucum ama en kısa zamanda alcaktır

rgünaydın kızlar çarsafları filan makıneye attım havlu bornoz filan yıkıyıp duruyorum. temizlikde yapcm bugün aman çok işim var yne ama spor olur

canım kolay gelsin ev temizliği en güzel spor :)) dünden beri sular yok çalışma varmış sabah elektrikte gitti anca geldi ( önceden haberde vermiyolar önlem alalım

canım kolay gelsin ev temizliği en güzel spor :)) dünden beri sular yok çalışma varmış sabah elektrikte gitti anca geldi ( önceden haberde vermiyolar önlem alalım

aslında haber veriolar cnm da biz takip etmiyoruz ban mesaj geliyo devamlı askiden iyi oluyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…