Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

Şimdi ben size bir şey danışayım o zaman akşam ofisten 18.00 da çıkıyorum eve gidişim 19.30 nerdeyse 20.30 da hocayla fatburn dersimiz var ben akşam yemeği olayını nasılll yapsammmm ?:44::44:

Cnm bence dersten önce yeme imkanın olursa daha iyi olur.)

Son düzenleme:
Merhaba canlar...Çok berbat haldeyim ben ya kazık yutmuş gibiyim boynum hala geçmedi tüm vucudu çevirmek çok zor oluyor acı çekiyorum.krem masaj sıcak tampon bi işe yaramadı çok ağrıyorEbrucum menuyu takip edemiyorum iş yerimde çok yoğun akşamda acıdan kıvranıyorum zaten.cumaya kadar fırsatım olursa tek tek bakacam hepsine.

kızlaaaar kimse yok muu?

regl olucam sanırım. şişkinlik falan yapmasın sakın haftalık hedefim kuş olup uçar yoksa.

Son düzenleme:
Bugünkü menüm
07:00
Yarım kuru incir

10:00
1 yulaf ezmeli yumurta
1 dilim cavdar ekmegi
1 bardak süt

13:00
1 tabak mercimek corbası
Yarım dilim çavdar ekmegi

14:00
Çok az patlamış mısır

17:45
1 tabak mercimek corbası
Bir kaç tane küçük ıspanaklı börek

2 fincan karışık bitki çayı
2,5 L su

Spor
16:00 45dk kosu bandında yürüyüş 250cal

sabah(10.00)

1 yumurta
biraz beyaz peynir
6 zeytin
1 dilim kepekli ekmek
yeşil çay

öğle(14.00)

4 yk yulaf
3 yk yoğurt
biraz kuru elma
biraz kuru üzüm
5 çiğ badem

akşam(18.00)

4 yık ıspanak
3 yk yoğurt
1 kase brokoli

2 litre su
spor yok malesef

Şimdi ben size bir şey danışayım o zaman akşam ofisten 18.00 da çıkıyorum eve gidişim 19.30 nerdeyse 20.30 da hocayla fatburn dersimiz var ben akşam yemeği olayını nasılll yapsammmm ?:44::44:

Cnm is yerine yanina getirebilme imkanin varsa orada ye cünkü eve geldgnde cok gec oluyor. Spora gutmeden önce yersen zaten rahst spor yapamazsin dolu mideyle

Kizlar bugün kutlama var biraz daha gec bir saatte beni mazur görün. Tek kahvaltiylayim zaten bu aksami bildgm icin.

Son düzenleme:

patlamış mısır yağsız ve tuzsuzsa abartmadan yenince sorun yok ama börekler olmamış canım

Cnm is yerine yanina getirebilme imkanin varsa orada ye cünkü eve geldgnde cok gec oluyor. Spora gutmeden önce yersen zaten rahst spor yapamazsin dolu mideyle

yanii o da olabilir ama ofiste durmak istemiyorumm gün boyu evime gelmek istiyorum :) neyse en hafif şeklde yerim artıkkk

Evett o zaman öğünlerimi yazayımm
Sabah 9.00
2 dilim kepek ekmeği
biraz beyaz peynir , 3 dilim domates salatalık
yanında sade kahve

Öğle 13.00
ızgara tavuklu salata

Akşam 19.45
Bir kase tarhana çorbası
5 kaşık Yoğurt

Şimdide spora gidiyorum arkadaşlarrr çok acıkırsam 1 elmaa yiyebilirim 1.5 litre su içtim devamı gelr gece uzun :))

teşekkür ederim verdiğin destek ve motivasyon için canım :))

canım benim hayırlısı olsun hakkınızda inşallah her şey iyiye gider....

iki gündür takıma uğrayamıyorum kızlar tatil modundayım çok fena çoğu zaman geziyorum diğer zamanlarda da kolumu kıpırdatasım gelmiyor bunun için çok üzgünüm buraya da uğrayamadım...pazartesi günü annem kız kardeşim ve ben kendimize felekten bir gün çaldık desem yeridir tüm gün gezdik iki avm birden alışveriş fln e tabi dışarda yedik menüme hiç değinmek istemiyorum bu yüzden....dün de bankada işlerim vardı bir yandan yarım bıraktığım camları sildim yerler fln bir de bu havada halı yıkadık...yani kısacası bu ara hayatım karman çorman ama okullar açılınca menülerim de hayatım da ister istemez daha düzene girecek...anlayışınızı bekliyorum kızlar kızmayın bana

bugünkü menum

sabah: aç karna 1 bardak su 2 dilim kzıarmış ekmek, krem peynir salça domates ve çayy ve malesef bu aralar karşı koyamadığım tahin pekmez resmen bağımlılık yaptı bende
öğlen: doktor randevum vardı ondan sonra çarşıya çıktık 2 cantık ve ayran (malum dışarda olunca)
ara: 1 maden suyu
akşam: 1 tabak fırında kıymalı karnıbahar ve yoğurt ekmek yoook
ara: turk kahvesi

spor yapıcak halim kalmadı yine tüm gün gezdik

bol su içiyorum daima belirtmeme bile gerek yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…