Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

cnm makarna ve kek ha bıde sucuk, erişte cok cok fazla olmuşş dıkkat etmelısın
bende fazla su içemıyorum yaaaa

ayyy tubacım olmamış bu yaaa
Evet canım bende ilk defa gidicem, crsb gunleri evde oluyorum onuda boyle doldurmus olcam:)sohbetler iyi oluyor gercekten, sarj oluyor insan..
ben de giderim gerçekten keyif alıyorum.bi de ikram hazırlamasalar((50:

aaa evet fazla olmuş dünkü menün bugünkü ile dengelersin
offf okurken bile yorudum.sana kolay gelsin.
Kahvemi, sigaramı içip enerji topluyorum. Sonra naş naş

offf okurken bile yorudum.sana kolay gelsin.

bizim de öyle olmuştu...düğün borçları bitti.sonra araba borcu.araba borcu bitmek üzere, şimdi de gözümüz evlerde.
halimize şükür.

durum bızdede aynı dugun borcu ve yenı araba aldık onun borcu bıde istanbul gıbı bır yerde cok pahalı hayat esım de dun gece nasıl oduycez falan dıyordu cok uzuldum calışmayı dusunuyorum bende destek olmak için

Dini sohbet canımcım. Ama şimdi aradılar olmayacakmıs, belki haftaya..
neyse yine oruc tutmam iyi oldu evdeyken kacamak yapma ihtimali daha cok oluyor..
bide reglim yaklastı zaten, dün bi ara esimden tatlı istiyordum, neyseki vazgectim:)

hmm evet oruc tutman ıyı oldu en azından kacamak yapmazsın dedıgın gıbı :) bekarken gıderdım sohbetlere hatta ilahı soyletırlerdı bana

ıyı gunler kızlar nasılsınız sımdıkı halımın fotolarını ekledım bu lınkten bakabılırsınız
http://www.kadinlarkulubu.com/album.php?albumid=33096
Ben göremedim fotoğraflarını sildin galiba :26:

Hoşbulduk. Nasılsın kaptancım:)
Senin kaptanlığı bırakma düşüncen olduğundan(azıcık korktumda) sizin takımdan vazgeçtim. En iyisi bizim takımın kalanı nereye giderse oraya gideyim dedim.
Takımı iyi idare edeceğine inandığım bir kaptan bulmadan asla bırakamam takımı. Keşke gelsen senin içinde iyi olurdu.

Kızlar söylemiş ama bence benim evimde koşu bandım olsa hiç sıkılmam. Hatta almayı düşünüyorum. Aslında dışarıda bol oksijenle yürümek ve koşmak daha sağlıklı ama iki tane çocuğu olan ve dışarıda yürümeye vakti olmayan bir insan için koşu bandı süper bir kurtarıcı. Bence kıymetini bilmelisin.

Tuba bana hemen özelden o hikayeyi anlatıyorsun Yoksa çatlarım meraktan

Cips haricinde süper bir menü. Kaçamak yok

Buseeeeeeeee tebrikler kocaman hemde. Bravo demek ki isteyince oluyor muş.

Ohaaa harikasın bebeğim hadi bakalım azıcık kalmış. Eski formuna dönüyorsun

Helal olsun canım benim baya diretmişsin belli helal olsun

Hahah süpermiş:13:

daha var ama yakındır venüüüss

ooff offf kolay gelsin

sevdim ben bunu:)

cok iyi yapmışsın canım.süper fikir deneyeceğim.

bugün ben de orucum.inşallah irademe de fayda sağlar.

kızlar bugün kandil falan mı? tuba da oruç sen de var mı özel bi sebebii

olmamış bu menü hiiiç olmamış şımarma sakın tuba

valla mesleğini bilmiyorum ama elinden gelen bir iş varsa eşin de sorun etmezse çalış derim canım. gerçekten erkeklere bazen acıyorum böyle tek başına çaresiz kaldıkları durumlarda

kızlar bugün kandil falan mı? tuba da oruç sen de var mı özel bi sebebii
:

yok canım denk gelmiş. günler kısa ya kazaları bitirmek istiyorum .daha bugün ilk günüm.yazın hamileydim hiç tutamadım.artık hafta içleri oruçlu olmayı planlıyorum.bakalım nefsime yenilmezem.

ebrucum sılmedım fotoları sadece ozellestırdım ama senın ıcın herkese acık yapıyorum sımdı :)

evet kaptaaaannn başardııımm bugün de yapıyorum güzel bi menüüü cumaya vermem gereken 400gr var hedefim için

yok canım denk gelmiş. günler kısa ya kazaları bitirmek istiyorum .daha bugün ilk günüm.yazın hamileydim hiç tutamadım.artık hafta içleri oruçlu olmayı planlıyorum.bakalım nefsime yenilmezem.

anladım canım kolay gelsin

benımde borclarım var hep beraber tutalım o zaman :13: yoksa dedıgın gıbı efsımıze yenılıyoruz of bugun keske tutsaydım ama yarın tutucam insallahh

cnm ögrencıyım ben ama bı tesettur magazasında falan satıs danısmanı olarak calışabılırım yeterkı esım kafaya takmasın.

cnm ögrencıyım ben ama bı tesettur magazasında falan satıs danısmanı olarak calışabılırım yeterkı esım kafaya takmasın.

öğrenciysen zor canım ya. harcamalarını bi nebze kısıp o şekilde faydalı olabilirsin sanırım ama üzülme her şey hallolur

diyetimin 1.ayı kutlu mutlu olsun:81::87::111::122::124:
04.11.2013---->102.6
04.12.2013---->93.9
8.7 point goes tooooo tey tey teyy

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…