Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

bak seeeen :KK20:

buna ne dersin o zaman burcu hanııım :KK22::KK22::KK22:

kaçamak yapmak yok burcu hanım :KK19: valla ben eski azmime geri döndüm resmen cozutma sonrası. ağzıma bir şey sürmem artık. bir an önce kurtulmak şu 5 kilodan tek amacım. hiç uzatmıycam hiiç 1 aya bu iş tamam En Büyük KK

senin de 5 kilon var kurtulalım şu yağlardan burcuuuu :KK52:

kaçamak yok bese ama cumayı merakla bekliyorummmm hala tartılmadım :KK52:

funca 93 kilodna düşmüş biri olrak üzerine basa basa diyorum sana keisnlkle ekmek yemelisin
ben ekmekleirmi bimden alıyorum 2-3 dlm ye günlük 2 sabah 1 öglen olmak üzeree
poşetli ekmegi al at dipfirize hergün 2 dlm çıkart ye hakim olamıyorsna kendine ekmek yemeden verdiign kilolla rçok saglıksız olur cnm
bimin tam bugday ve çavdarlı ekmekleir çok güzel

Ya ben niye bukadar aykırı bi insanım yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!Söz geçiremiyorum beynime:KK43:
Hep milletin yüzünden oluyor bu ne zaman rejime başlasam şu bişe yapmaz şunun ucundan al diye diye bezdirdiler beni yemicem dedim dedim dedim ve sonuç aslında daha fazla verebilirdim bi haftadır benim yanlış olan tüm doğrularımı alt üst ettiniz ya Tecrübelisiniz sonuçta bıraktım kendimi ellerinize adam edeceksiniz elbet bu inadııı:18:
Tamam ya törpülicem kendimi yicem ekmek cumadan sonra daha düzgün menuler ve daha fazla kilo kayıpları göreceksiniz inşallah:KK43:
Bu arada kızar gibi yazmışım ama aslında öyle değil çokk çokkk teşekkürler hepinize iyiki varsınız valla ya.:KK52:

Ya aslında paranın tadına varamadım düğünü kendimiz yaptık saolsun kayınpeder 1 kuruş harcamadı eşyaları biz aldık onun borçları bitti derken araba aldık şöyle çatır çatır harcayamadım ondan heralde boşa çalışıomuşum gibi geliyor.Yardımcı deneyimim oldu kaç kez temizlik için aldım ablalarla sonumuz hüsran:)suyu doldur bezi ver derken bi bakmışım o oturuo ben çalısıom:)en son halimizde sigara kahve dertler sorunlar çene:)olmadı beceremedim o işi:KK60:

Dün bi ara bende de oldu ama sonra geçti internet geçmişini bi temizle yeni bi sayfa aç kendine bence:KK34:

canım herşeyi kendin yapman daha güzel
onlar yapsalar bu seferde benim aldığım evde oturuyosun bir şey mi yaptını ki diyen olur
boşver kendin yapmak kadar güzel bir şey var mı
kadın konusunda ben de sert yüzlü değilimdir
o yüzden neden yapmadın diyemem kenddi kendime sinir olurum
en iyisi alma diyorum annem de haftada 2 gün ben sana yardıma gelirim diyor
ben çocuğa bakarken sen işlerini halledersin diyor

Gunaydıın hanımlar, bugun evdeyim ders yok.. Ama misafirliğe gidicem, daha dogrusu sohbete.. Tabiki ikramlı olucak.. Nasıl yapıcam ne yapıcam, ya bi gunden bişe olmaz gibi seyler gelsede aklıma önlemimi aldım ve oruçluyum:) yalnız cok mucadele ettim:))

allah kabul etsin canım

süperrrrrrrrrrr

ben derse geçiyorum görüşürüz kızlaar :KK3:

diyetimin 1.ayı kutlu mutlu olsun:KK76::KK64::KK62::KK19::81::87::111::122::124:
04.11.2013---->102.6
04.12.2013---->93.9
8.7 point goes tooooo tey tey teyy:KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64:

süpersin canım
biz yaklaşık aynı kilolardayız hatta her hafta yarış yapalım
teklif sunuyorum sana
ortaya da bir ceza koyalım

kızlar yarın akşam eşımın arkadasları akşam cayına gelıcekler sızde ikram için ne yapıyım? yaprak sarıyım dıyorum yanınada ne yapsam acaba :44::44:

canım valla ben misafir geleceği zaman abartırım eşimle hep tartışırız
ne gerek var der o 2 çeşit yapsan yeter der ama bence
benim fiks menümü sayayım
patatesli kaşarlı börek(buzlıkta hazır bekletirim her zaman)
yaprak sarma
makarna salatası
etimek tatlısı
elmalı kurabiye

kaçamak yok bese ama cumayı merakla bekliyorummmm hala tartılmadım :KK52:

bende tartılmadım burcu ama hiç verdiğimi hissetmiyorum
herhalde bu hafta yerimde sayıcam
çok nescafe içtim uykusuzluğumu gidersin diye ama ödem yaptı bende sanırım
bundan sonra içmiycam kızlar

Nur' cum haklısın aslında kaçamağın ismi yazılınca insanın canı çekebilir ama öbür türlüde daha sakıncalı bence. Tam anlayamayabiliriz nasıl bir kaçamak yaptığını. Benim naçizane fikrim kaçamağın her türlüsünün açık açık yazılması. Konuyu herkes gözden geçirir ve fikrini söylerse çoğunluğun istediği şekilde yapabiliriz. Hepinizden öneri bekliyorum arkadaşlar.

Hoşgeldin Ayşenur' cum biliyorsun ki listeye girebilmek için eğer kilo aldıysan aldığın kilonun tamamını hatta fazlasını vermen gerekiyor. Bugünden itibaren menü yazmaya ve mesaj saymaya başlarsan eğer en uygun zamanda listeye girebilirsin.

Listeyi Buse açıklamış canım. Takımda asıl listede olmayanların yazıldığı takım içi bir liste. Ama bunun için cumaları kilo bildirimi yapman lazım.

Köfte ızgara değil miydi? Yiyebilirdin porsiyon şeklinde. Ama tebrik ediyorum kaçamaksız halletmişsin öğle yemeğini.

Buse Ayça Kaya' nın listesi senin için uygun. Onu sana göre düzeltebiliriz. Ne dersin. Listen olmuş olur ve kurallarına uyarsın. Dukana dönme tekrardan. Kilon az. Başka listeyle de rahatlıkla verebilirsin. :KK34:
Hoşbulduk kaptancığım. Evet biliyorum listeye girebilmek için aldıklarımızı vermemiz gerektiğini. :KK34:

vanım burnum tıkalı ve terlemek iyi geliyo vücut kırgınlığım yok

vayyy kaçaklar gelmişşşşş :KK9:

Evet Burcum geldim :KK52: Valla çok özledim takımı, burada olmayı. Şu bir buçuk ay nasıl geçti anlamadım. :26:

aa canım senın kopegın mı var? cınsı ne?
benım de bır kızım var.golden retriever cınsı.
kedı ve kopeklerı cok ama cok severım.
kedımız de var tekır cınsı dısarda bakıyorduk.tasınınca gelmedı bızımle :KK43:
ama onu unutamadım:KK43:
eskı komsularım beslıyorlar tembıhlemıstım
Komşularınız bakıyorsa ne iyi canım. Bizim evde beslediğimiz kedimiz var artık yaşlandı epey. :KK16:
battı diyet diyorum :18:

nihal cevaplamış :KK53:

vaay tam tersi de olabiliyor demek :KK23:

nasıl yapıcaz ebrucum? yapayım valla olmuyor böyle olmuyor yine batırdım akşam. her akşamım berbat geçiyor. akşam bir şeyler oluyor gözüm dönüyor :KK5:

artık çok geç canım menü konusunda. boylarımız aynıymış bu arada 68 le başlamıştım ben diyete. gerçekten 64 kilo bizim boyumuz için çok fazla. 40 beden falansın sanırım dimi :KK31:

düşün ben şuan 54 kiloyum desek annem de bana yeme yeme yine şişko oldun zaten popon büyüdü diyo :KK5: o benden istekli benim zayıf olmama. hiç sevmiyor kilo almamı. kendisi de 1.62 boyunda 85 kg falan yani bana bunları diyen kadın:KK1:

hilaaalll :KK52: naber canım nerelerdesin sen yaaaaaaaaa :KK52: sen kendinden haber et bakalım verdin mi kiloları? benim halim ortada 7 kg aldım geldim. aslında 50 ile mezun olmuştum ama sonra 48,4 e kadar düşmüştüm. iyiki de fazla kg vermişim çünkü geri aldım işte bi kısmını :KK14:

benim de golden ret. im var erkek benimki 4 yaşındaaa :KK16:

calla benim menüler geberik zaten artık yazmaya utanıyom ya :KK50:
Diyet battı diye düşünme canım. Nohut gibi bakliyatlara da ihtiyacımız var sonuçta :KK34:

benim menüme niye yorum yapmadınız ki :KK14:
Canım çok geçmişte kaldı diye alıntı yapmıyordum nasılsa yorum yazılmıştır dedim :KK33: Gözüme çubuk krakerler takıldı. O an aklıma bir şarkı geldi :KK51:

Multitap-Çıbık

Çıbık
İşte geldim kapına
Elma dersem çıkma
Armut dersem çık
:KK52::KK52::KK52:
hiç cips yemeyen ben beleş malın tadından mı ne arkadaş almış getirmiş deli gibi yemişm :KK14:
Tabi bedava sirke baldan tatlıdır diye boşuna dememişler Burcum ama olmamış sanki :KK47:
kızlar ben size veda etmek istiyorum. Sınavıma az kaldı ve ben artık internetle uğraşmak istemiyorum eskisi gibi diyetimin ilk zamanları gibi kendim mücadele edicem umarım başarılı olurum tekrar.

Sizi bırakmak istemezdim ama mecburum sınavım daha önemli ve benim hayatım marttaki sınava bağlı o yüzden dişii tırnağıma takıp bu sınav için hazırlanıcam arada uğrarım ama :KK31:
Sizi tanıdığım için çoooook mutluyumm hepiniz çok iyi insanlarsınız. Hepinize bol bol kilo vermeler :KK16: :KK54:

bende reglim biter bitmez eski hanifeye geri dönücem baya eskiye diyetimin ilk günlerindeki hırsıma dönücem kararlıyım :KK42:

kendinize iyi bakın kocamaaaaaaaan öpüyorumm :KK54::KK54::KK54:
Tamam canım başarılar :KK16:
kızlar derse dönüyorum 10 gün sonra sınav :18:

görüşrüüüz :KK3:

Kolay gelsin :KK34:

kızlar ben bi zilli jillianla egzersiz yapıyım geliyorum :KK52:

kolay gelsin canım

kızlar bu arada ban bir fikir verin
telefon alıcam ben şimdi ama ne alıcama karar veremiyorum
çevrenizde kullanan varsa neden memnunlar
alternatifler
samsung s4
samsung note II
iphone 5s
htc one
fikir bekliyorum sizden

Nohut:
Besin değeri ve kalorisi yüksek bir sebze olan nohut oldukça besleyicidir. Bol miktarda nişasta ve azot içermesinin yanında bitkisel protein ve B vitaminleri ile demir, kalsiyum, fosfat ve fosfor gibi mineraller açısından zengindir. 100 gr. nohut 360 kalori, yaklaşık 20 gr bitkisel protein, 5 gr. yağ ve 61 gr. karbonhidrat içerir.

Nohutun Faydaları:
Vücudu kuvvetlendirir. Beyinsel ve zihinsel yorgunluğu giderir. İştah açar. Mideyi kuvvetlendirir, bağırsakları yumuşatır ve bol idrar söktürür. Anne sütünü arttırır. Vücuttaki damarları açar. Cinsel isteği ve gücü arttırır. Sesi açar ve öksürüğü keser. Göğüs kanserine karşı koruyucudur. Vücutta fazla su toplanmasını önler. Östrojen hormonunu dengeleyici etkisi ile özellikle menopoz döneminde faydalıdır.
:KK56:

kolay gelsin canım

alternatifler
samsung s4
samsung note II
iphone 5s
htc one
fikir bekliyorum sizden
Canım arkadaşımda noteII var o çok memnun ben de incelediğim kadarıyla beğenmiştim. Ama çok büyük olması da biraz sıkıntı sanki :KK34:

canım herşeyi kendin yapman daha güzel
onlar yapsalar bu seferde benim aldığım evde oturuyosun bir şey mi yaptını ki diyen olur
boşver kendin yapmak kadar güzel bir şey var mı
kadın konusunda ben de sert yüzlü değilimdir
o yüzden neden yapmadın diyemem kenddi kendime sinir olurum
en iyisi alma diyorum annem de haftada 2 gün ben sana yardıma gelirim diyor
ben çocuğa bakarken sen işlerini halledersin diyor

süpersin canım
biz yaklaşık aynı kilolardayız hatta her hafta yarış yapalım
teklif sunuyorum sana
ortaya da bir ceza koyalım
Canım adın ceren mi aklımda tutamıyorum pek adınızı:)
öyle öyle bazen üzerine konmaya çalışıoda fırsat vermiom tabi herşeyi biz yaptık deyip üste çıkıom sussa sorun yok da konuşuo işte ya millet kaynanasıyla sorun yaşar ben kayınbabamla varmı böle bişey ya hiç anlaşmıyoruz yaşıtıymışım gibi bana laf sokuo bende ona:KK1::KK1:kaynanamlada canciğer kuzu sarmayız değişikkkk.:)

Deme canım bi yumuşakki yüzüm millet ne işler yaptırıo ben dışardan yemek söylüyom yol parasını koyuyorum hatta bi kaç kez evlerine bile bıraktık:)yakınımda ailemden kimse yok gelip yardımcı olacak 3-4 ayda bir kızkardeşim gelirse kapı duvar silinio ancak.

kilon kaç kiiiii olurr bana uyar yarışma içinde yarışma iice bi strese gireyim hahahhahahah

Canım arkadaşımda noteII var o çok memnun ben de incelediğim kadarıyla beğenmiştim. Ama çok büyük olması da biraz sıkıntı sanki :KK34:

kolay gelsin canım

alternatifler
samsung s4
samsung note II
iphone 5s
htc one
fikir bekliyorum sizden
canım bilgisayar mühendisiyim bana güven:KK34:
note 2 kullanıyorum gayet memnunum internette çok dolanıyosan büyük ekran çok işe yarıyor yaaa bu çok kabaaa diosan s4 tavsiyemdir daha estetik hım ekran dışında daha üst özell de var tabi.

Kızlar dünün menüsünü yazayım.

Sabah:
4 kaşık süzme yogurt
1 dilim akmek
Kırmızı biber

Öğle:
Taze fasulye yemeği
2 kaşık erişte
salata

Akşam:
Lahana yemeği
Yarım kase mercimek çorbası
Salata
1 dilim ekmek

Spor yok.
Su:0.5 lt :KK50: Yine su içmeyi bıraktım ben. :KK34:

erkek kardeşimde note II kullanıyor memnun ama birçok kişi s4 al diyor
ben bir telefon aldımmı 5-6 sene kullanıyorum
birde fotoğraf içinde istiyorum
çünkü herzaman makine taşıma huyum yok ama telefonla çekerim diyorum
kendim için değil de en çok çocukları ihmal ediyorum çekmeyi
geçen fotoları karıştırıyordum geçen doğum günüden beri yani 11 aydır kızımın doğru düzgün 5-6 fotosu var
en çok da foto için istiyorum aslında

Canım adın ceren mi aklımda tutamıyorum pek adınızı:)
öyle öyle bazen üzerine konmaya çalışıoda fırsat vermiom tabi herşeyi biz yaptık deyip üste çıkıom sussa sorun yok da konuşuo işte ya millet kaynanasıyla sorun yaşar ben kayınbabamla varmı böle bişey ya hiç anlaşmıyoruz yaşıtıymışım gibi bana laf sokuo bende ona:KK1::KK1:kaynanamlada canciğer kuzu sarmayız değişikkkk.:)

Deme canım bi yumuşakki yüzüm millet ne işler yaptırıo ben dışardan yemek söylüyom yol parasını koyuyorum hatta bi kaç kez evlerine bile bıraktık:)yakınımda ailemden kimse yok gelip yardımcı olacak 3-4 ayda bir kızkardeşim gelirse kapı duvar silinio ancak.

kilon kaç kiiiii olurr bana uyar yarışma içinde yarışma iice bi strese gireyim hahahhahahah

canım ismim Zeynep
seninki daha ilginçmiş canım
kayınpederle sorun yaşayan çok nadir o da sana denk geldi herhalde
kayınpederler genelte karışmaz ya hiçbirşeye
canım ben listedeydim bir ay önce izne ayrıldım 87.5 la ama şimdi 88.7 ydim geçen hafta yakın kilolarımız
o yüzden dedim
yarışalım ki gaza gelelim
hatta cezayı da belirleyelim
en azından yemeden önce iki kere düşünürüz

canım bilgisayar mühendisiyim bana güven:KK34:
note 2 kullanıyorum gayet memnunum internette çok dolanıyosan büyük ekran çok işe yarıyor yaaa bu çok kabaaa diosan s4 tavsiyemdir daha estetik hım ekran dışında daha üst özell de var tabi.

benimde aklım s4 te de bakalım eşimle neye karar vercez
note III çok pahalı
note II de olabilir aslında s4 ile note II arasındayım
şimdiye kadar da hep samsung kullandım çok da memnunudum

Sabah:
4 kaşık süzme yogurt
1 dilim akmek
Kırmızı biber

Öğle:
Taze fasulye yemeği
2 kaşık erişte
salata

Akşam:
Lahana yemeği
Salata
1 dilim ekmek

Spor yok.

canım menü güzel afiyet olsun

kızlar ben ebruyada msj attım gruptan çıkıyorum çünkü
yetişemiyorum kk da başka tpilklerede yazıyorum
geçmileri oku cvp ver derken yetişemiyorum masleff
hoşçakalın kendinize iyi bakin
ince kalın , zarif kalınn:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

Son düzenleme:
Hoşbulduk kaptancığım. Evet biliyorum listeye girebilmek için aldıklarımızı vermemiz gerektiğini. :KK34:

Evet Burcum geldim :KK52: Valla çok özledim takımı, burada olmayı. Şu bir buçuk ay nasıl geçti anlamadım. :26:

Komşularınız bakıyorsa ne iyi canım. Bizim evde beslediğimiz kedimiz var artık yaşlandı epey. :KK16:

Diyet battı diye düşünme canım. Nohut gibi bakliyatlara da ihtiyacımız var sonuçta :KK34:

Canım çok geçmişte kaldı diye alıntı yapmıyordum nasılsa yorum yazılmıştır dedim :KK33: Gözüme çubuk krakerler takıldı. O an aklıma bir şarkı geldi :KK51:

Multitap-Çıbık

Çıbık
İşte geldim kapına
Elma dersem çıkma
Armut dersem çık
:KK52::KK52::KK52:

Tabi bedava sirke baldan tatlıdır diye boşuna dememişler Burcum ama olmamış sanki :KK47:

Tamam canım başarılar :KK16:

Kolay gelsin :KK34:

umarım kilo alarak gelmedin ayşenurum :KK14:

kolay gelsin canım

alternatifler
samsung s4
samsung note II
iphone 5s
htc one
fikir bekliyorum sizden

canım ben note II hastasıyım ama büyük olduğu için note III istiyorum aslında yani ne kadar büyük o kadar iyi ama biraz daha kamerası ve çözünürlüğü yüksek küçük olsun istiyorsan s4 tavsiyemdir gencay kllanıyo çok memnun

Kuzum sen jillian ablamızın egzersizlerini mı yapıyorsun? Ne zaman başladın? Ne yapıyorsun? Ben de bugün 30day shred'e başlamayı düşünüyorum Burcum. :KK52:

ben 30 day killer bun yapıyorum canım bugün 5. günüm ama haftada 4 gün yapıyorum bu sadece bacak ve basen shred tüm vücut benm acilen baseni eritmem lazım 8 şubatta nişanım var :KK52:

Sabah:
4 kaşık süzme yogurt
1 dilim akmek
Kırmızı biber

Öğle:
Taze fasulye yemeği
2 kaşık erişte
salata

Akşam:
Lahana yemeği
Salata
1 dilim ekmek

Spor yok.

erişte ve su dışında iyiymiş aslında hemen su içmeye başlıyorsun :KK47::KK47:

Kızlar bütün işlerimi hallettim şimdi arkadaşımı jinekologa getirdim. Beklerken yazayım dedim. Şimdi ara öğünümü yedim, annem yokken diyet yapmam sanıyordum. Ama bugün her şeyimi kendim hazırladım, çok mutlu oldum. Brokoli haşladım, salata, çorba vs. Çok basit aslında ama benim için ilk sayılır Hihihi

X