Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

günaydın kızlar. foruma girerken yaşadığım sorun devam ediyor :KK43: geçmişe bakıp geliyorum :KK55:

Iyi aksamlar kizlar menumu yazayim
Sabah
7.00 1 Yumurta
8.00 Peynir 1 ince dilim,1 domates,1 salatalik
9.00 1 turk kahvesi
Ogle
12.30 1 ince dilim peynir, 1 salataljk
3.00 1 ayran
4.00 1 bitki cayi
Aksam
6.00 1 mandalina
7.00 10 tike haslanmis et, biraz salata, 4 kaaik yogurt, 2 ceviz, 3 kayisi
Az oncede elma yedim:KK43:
1.5 lt su
1 lt daha icerim

hiç ekmek yok bu menüde

sabah
08.15
bir galeta,bır bardak sekersız cay
ara
10.00
bir elma
öğle
12.30
bir porsiyon 1 tk z.yağıyla yaptıgm pırasa kavurması
yarım kase yoğurt
ara
15.00
bir mandalin
akşam
18.30
bir kase domates çorbası
4 yk kabak yemeği
yarım dılım tam bugday ekmegı
bir kase yoğurt

su 2lt
45 dk tempolu yuruyus

kahvaltı açısından biraz sağlıksız görünüyor. akşamda çorba kabak zaten karbonhidrat, ekmek yemesen daha iyi bence. bir de akşam yemeklerini özellikle protein ağırlıklı ya da çorba salata gibi hafif yapmalıymışız. okuyup ögreniyorum bunları internetten :KK9:

sanada başarılar canımmmmmmmmm :KK54:

amin canım :KK16:

oluruz insallah biranönce :KK50: busede ayni durumdaymis :KK50:

bir ara forumdaydim ama cvp yazilmiyordu canim.

evamariada olmamis canim, ne olduki bize :KK50:

kavrulmus olduug icin mi yada miktarindan dolayimi canim?

iyi geceler burcu :KK54:
:KK9::KK9: cok begendim afiyet olsun

kavrulmuş olduğu için canım. .canan karatay bu konuyu özellikle vurguluyor kavrulmamış yiyin diye :KK34:

benim troid bezlerimden sorunum oldugu icin daha öncede yasadik gecikme, ama bayadir az cok düzenliydi simdi asiri gecikti ya :KK50:
bu bende asiri sinir ve moral bozuklugu yapiyor. ikidebir agliyorum :KK43:
dün bu yüzden gelemedim foruma resmen :KK43:

kizlar sanirim bu saatten sonra daha kimse gelmez. bende cikayim artik.
herkese hayirli geceler, insallah diyetlerimiz sasmaz regl olamayan benden baska 2 arkadasimizda muradina kavusur :KK5:
hayirlis geceler

canım yapma böyle yıpratma kendini stres yaptıkca daha da gecikir :KK19: ben de olamadım daha bekliyorum :KK14:

evet kızlar meyve konusunda haklısınız ama ben akşam çok acıkıyorum ya ayran da kesmiyor.Ya nie azki yediklerim akşam et yedim salata yedim yoğurt yedim daha ne yim:KK43:güya protein ağırlıklı besleniyorum:KK43:ben napıyorum ya galiba beceremicem ben bu işi çok moralim bozuk bugun:KK43:

canım 1 kase yoğurt ye. yağsız salata ye yanında ama meyve yeme cünkü yağa dönüşüyor direkt o saatte. diyetine yazık :KK34: akşam iyi yemişsin ama günün geneline bakınca az canım :KK31:

ben kapatmışım ben açayım tükkanı günaydın herkeseee

günaydın kızlar:))):KK16:

güanydın kızlarrr dünki menümü yazayım

kahvaltı
1 sütlü neccafe

öglen
2 dlm ekmek
1 dlm peynirdne tost

ara
tarçınlı yogurt kuruyemiş

akşam
3 yk ıspanak 4 yk yogurt

2,5 lt su
3 fincna bitki çayı

günaydın hepinize kızlar :)

evet banucum az olmuş ve protein yeterli değil bence ama nedenini de açıklamışsın :KK31:

kızla rban ahala özelden msj sayııs geliyor am aben listeyi çoktan yayınladımm:KK30::KK30::KK30:
ve bu hafta kime atıcaz kaçırdıım

1-2 yi ysfmir e atıyoruz. gerisini daha açıklamadı kaptan :KK31:

günaydınn kızlarrr.... :KK16::KK16::KK16:
kahvaltımı yaptım :KK56: bı yandan cayımı ıcıyorum bı yandan buraya bakıyorum :126: :KK9:

Günaydııınnn!
Sonunda erkenden kalkıp, kahvaltımı yapabildim! Bugün düzgün bir şekilde diyet yapmayı hedefliyorum. Şimdi çayımı içerken bir sigara patlatacağım, sonra gelirim.
:KK16:

günaydıın :)) süpersiniz :KK9:

öyle düşünme canım çalışmak güzel şey.ama biz parayı kendi rahatımız için kazandığımızı unutuyoruz.gerektiğinde bir yardımcı ayarlamak lazım.bir araştır istersen.

evet cok fazla cok rahatsız oluyorum aslında:KK50:
benimkiler de sağolsun çocukluğumdan beri ağzıma tıkarlar.ekmeksiz yemek yesem coook kızarlar.işte kendileri de aşşşşırı kilolu.memnun değiller hallerinden.anlamıyorum ...kızıyorum bazen....ama onlar 1 gram etin 1000 ayıp örttüğü zamanın çocukları.yapacak bir şey yok:KK9:
yanlış zamanda doğmuşuz bacılar:KK1::KK1::KK1:

evet bizim evdekilerde kilolu. annemin yaptığı yemekler yüzünden ama annem bunun farkında değil. kahvaltıdaki domatesin bile üzerine z.yağı ve baharat atıyor tadı güzel olsun diye. tabi o yağlar da bize dönüyor. uyarınca da kızıyor ya da umuruna saymıyor :KK47: tek çarem yememek yani. ben de yemiyorum zaten onlardan ayrı hazırlıyorum kahvaltımı genlde :KK31:

kızlaaaarrr :KK52:

sabah tartıldım allha şükür tartıda 53.4 ü gördüüm :KK76: bu haftaki hedefime 400 gr kaldı :KK16:

53 lere de veda edicem inşallah :KK52:

öyle düşünme canım çalışmak güzel şey.ama biz parayı kendi rahatımız için kazandığımızı unutuyoruz.gerektiğinde bir yardımcı ayarlamak lazım.bir araştır istersen.

Ya aslında paranın tadına varamadım düğünü kendimiz yaptık saolsun kayınpeder 1 kuruş harcamadı eşyaları biz aldık onun borçları bitti derken araba aldık şöyle çatır çatır harcayamadım ondan heralde boşa çalışıomuşum gibi geliyor.Yardımcı deneyimim oldu kaç kez temizlik için aldım ablalarla sonumuz hüsran:)suyu doldur bezi ver derken bi bakmışım o oturuo ben çalısıom:)en son halimizde sigara kahve dertler sorunlar çene:)olmadı beceremedim o işi:KK60:

günaydın kızlar. foruma girerken yaşadığım sorun devam ediyor :KK43: geçmişe bakıp geliyorum :KK55:

Dün bi ara bende de oldu ama sonra geçti internet geçmişini bi temizle yeni bi sayfa aç kendine bence:KK34:

Gunaydıın hanımlar, bugun evdeyim ders yok.. Ama misafirliğe gidicem, daha dogrusu sohbete.. Tabiki ikramlı olucak.. Nasıl yapıcam ne yapıcam, ya bi gunden bişe olmaz gibi seyler gelsede aklıma önlemimi aldım ve oruçluyum:) yalnız cok mucadele ettim:))

$1461586_10151935525168941_1688817805_n.jpg yeni sloganım

Ya aslında paranın tadına varamadım düğünü kendimiz yaptık saolsun kayınpeder 1 kuruş harcamadı eşyaları biz aldık onun borçları bitti derken araba aldık şöyle çatır çatır harcayamadım ondan heralde boşa çalışıomuşum gibi geliyor.Yardımcı deneyimim oldu kaç kez temizlik için aldım ablalarla sonumuz hüsran:)suyu doldur bezi ver derken bi bakmışım o oturuo ben çalısıom:)en son halimizde sigara kahve dertler sorunlar çene:)olmadı beceremedim o işi:KK60:

Dün bi ara bende de oldu ama sonra geçti internet geçmişini bi temizle yeni bi sayfa aç kendine bence:KK34:

dediğini yaptım düzeldi canım sağ ol :KK16:

Gunaydıın hanımlar, bugun evdeyim ders yok.. Ama misafirliğe gidicem, daha dogrusu sohbete.. Tabiki ikramlı olucak.. Nasıl yapıcam ne yapıcam, ya bi gunden bişe olmaz gibi seyler gelsede aklıma önlemimi aldım ve oruçluyum:) yalnız cok mucadele ettim:))

vay canına tubaa helal olsun sanaaa :KK52: böyle bi önlem hayatta düşünemezdim. :KK53: ben de güne gitmek zorunda kalırsam yapcam bunuuu :KK76: hem sevaba girmiş olcam hem de diyetimi bozmamış olcamm :KK6:

kesinlikleee :KK9:

29 kasım - 2
30 kasım - 5
2 aralık - 8
3 aralık - 5

Biri not alabilir mi? Hazır sayabilmişken

tamamdır :KK34:

kızlaaaarrr :KK52:

sabah tartıldım allha şükür tartıda 53.4 ü gördüüm :KK76: bu haftaki hedefime 400 gr kaldı :KK16:

53 lere de veda edicem inşallah :KK52:
Ohaaa harikasın bebeğim hadi bakalım azıcık kalmış. Eski formuna dönüyorsun:KK55:

Helal olsun canım benim baya diretmişsin belli helal olsun:KK16:
Hahah süpermiş:KK12::13:

Kızlar bugün yine bir sürü işim var. Evde annemin olmayışı çok sıkıntılı oluyor...
Evi toplayacağım, öğle yemeği hazırlayacağım, köpeğimi gezdireceğim, hazırlanıp dışarı çıkacağım, arkadaşımı jinekologuma götüreceğim
:KK53: Böyle gri havalarda da her şeye üşeniyorum resmen.:KK14:
Hadi bakalım..
:KK55:

ıyı yapmışsın cnm oruc tutmakla :KK16: ne guzel yaa sohbelere gıdebılıyorsun bende gıtmek ıstıyorum ama yakınlarımda hıc oluyor :KK43:

sevdim ben bunu:)

cok iyi yapmışsın canım.süper fikir deneyeceğim.

bugün ben de orucum.:KK16:inşallah irademe de fayda sağlar.

Evet canım bende ilk defa gidicem, crsb gunleri evde oluyorum onuda boyle doldurmus olcam:)sohbetler iyi oluyor gercekten, sarj oluyor insan..

Dunku menum
sabah 6:40
1 tane sucuklu tost

Oğlen 12:40
1 kepce corba
1 servis k. Erişte
1 servis k. Et
salata

Aksam 16:40
peynirli kek 2 dilim kadar ( ebru sımarmam dedim ama sımardım mı ne? )

19:30
1 tabak peynirli makarna ( uff bu cok kotu oldu işte, bugun oruclu olmamın bi sebebi de aksam boyle sacma makarna yemem)

su cok içemiyorum ya,.1,5 filan
50 mekik, gunluk tempolu yuruyuslerim

Kızlar bugün yine bir sürü işim var. Evde annemin olmayışı çok sıkıntılı oluyor...
Evi toplayacağım, öğle yemeği hazırlayacağım, köpeğimi gezdireceğim, hazırlanıp dışarı çıkacağım, arkadaşımı jinekologuma götüreceğim
:KK53: Böyle gri havalarda da her şeye üşeniyorum resmen.:KK14:
Hadi bakalım..
:KK55:
offf okurken bile yorudum.sana kolay gelsin.

bizim de öyle olmuştu...düğün borçları bitti.sonra araba borcu.araba borcu bitmek üzere, şimdi de gözümüz evlerde.:KK70:
halimize şükür.:KK31:

X