Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

günaydın kızlar:)))

günaydın canım sana da
tabi artık tünaydın oldu ama

afiyet olsun canım
ortaşeker menü

canım börek dışında iyi bence

günaydınn kızlarrr....
kahvaltımı yaptım bı yandan cayımı ıcıyorum bı yandan buraya bakıyorum :126:

Günaydııınnn!
Sonunda erkenden kalkıp, kahvaltımı yapabildim! Bugün düzgün bir şekilde diyet yapmayı hedefliyorum. Şimdi çayımı içerken bir sigara patlatacağım, sonra gelirim.

günaydın size de

ooo tebrıkler cnm kutluyorum senı 1 ayda 8 kılo supersın masallahh darısı bana inş.

teşekkürlerrrr canım ilk 5 gün 4 küsür gitmiş kilo değildir yüksek ihtimal o,ben 5 kilo verdim sayıyorum.Bilinçsiz yiyordum daha doğrusu yemiyordum ama gelecek ay gerçek anlamda 8 kilo verebilirim tavsiyeleriniz doğrultusunda beslenip.nescafe (süttozlu) fena içiyodum 10 fincan felan önce baya azalttım en son kestim 2 gündür hiç içmiorum karbonhidrat ağırlıklı besleniodum onu toparlamaya çalışıyorum ha bide spora başladım 3 gündür bundan sonrası için daha umutluyum:)::):):)04.01.2014 e kadar hedef 8 kilo hayırlısı insallah.ha bide 04.04.2014 var gönlümde yatan aslana o zaman erişirim inşallah güzel tarih

inş hedefıne ulaşırsın cnm zayıflamak cok guzel mutluluk veıyor ınsana :)

kızlar selam eve anca gelebildim şimdi bişiler yicem sonra dinlenip spor yapcam ebrucum kaçamak yok demişsin ama kaçamak yapmadığım gün nazar değiyo valla illaki ertesi gün kaçamk oluyo (bahaneye bak hele )

Kaçamakları hiç yakıştıramadım sana Derya

kaptancim 337. etapta benim ismim yok. daha önceki etapta 17. siradaydim.
bu arada ismimin yaninda su smiley var bu ne anlama geliyor?

Tatlım sen izinde olduğun içi bu ay ki listede ismin yoktur. O yanında ki işarette bir önceki ayın listesine göre kilo almış olman.

İnşallah sınavında güzel bir sonuç alırsın canım. Ama dediğin gibi diyetini sakın bırakma. Ayrıca 6 ay izin süresi var yarışmada. Sınavdan sonra tekrar dönebilirsin eğer ihtiyacın olursa takıma.

Ben beğendim canım menünü. Afiyet olsun. Genelde beğendiğim menülere yorum yapmıyorum. Bu aralar geçmiş okumak ve cevap yazmak çok zamanımı alıyor. Takımın maşallahı var

Demek ki mesaj listesini tam takip etmiyorsunuz Canan' cım Ben özellikle mesaj listelerini yayınladığım da not almanızı istiyorum. Bugün akşam yeni listeyi yayınlayacağım. Ayın 2 ve 3 ünü Derya' ya (ysfmir) e atacaksınız.

Tatlım Banu' da söylemiş sana senin kilonla Banu' nun kilosu aynı değil ki. Eğer sen şimdiden onun yediği kadar yersen ilerde hiç yememen gerekiyor. Senin şuan çok ve sağlıklı beslenmen gerekiyor. Bu kadar az yersen eğer vücut kıtlık alarmı verir ve sen az yediğin halde kilo veremezsin. Ayça Kaya' nın listesini tavsiye ediyorum sana.

Günaydııınnn!
Sonunda erkenden kalkıp, kahvaltımı yapabildim! Bugün düzgün bir şekilde diyet yapmayı hedefliyorum. Şimdi çayımı içerken bir sigara patlatacağım, sonra gelirim.
İyi hoşta Venüs' cüm sigara çok kötü çokkk

Son düzenleme:
canım ekmek 1 aydır yemiyorum ucunu alamıyorum acayip iştahımı açıyor
Yeterli miktarda karbonhidrat almazsan eğer yine kilo veremezsin. Tam buğday ve çavdar ekmeği dene. Ama dediğim gibi Ayça Kaya nın listesine uy.

Şımarmışsın Tuba

Bence de canım eğer imkanın varsa eşine destek ol

ebrucum sılmedım fotoları sadece ozellestırdım ama senın ıcın herkese acık yapıyorum sımdı :)
Gördüm canım. Şuan bile çok kötü durumda değilsin maşallah ama eminim devam edersen incecik olacaksın.

Ebrucum hikayemi o uuuppuuzın mesajımda anlatmıstım ya:) dur yinede özetliim sana:)
Onu okumuştum da canım eski takımını merak etmiştim.

diyetimin 1.ayı kutlu mutlu olsun:81::87::111::122::124:
04.11.2013---->102.6
04.12.2013---->93.9
8.7 point goes tooooo tey tey teyy
Tebrikler çok güzel bir sonuç. Darısı 8 li rakamlara

04.04.2013 benim minik kuzumun doğum tarihi. Çok güzel bir tarih

Korkuyorum veremicem diye ya nasıl ikna edecem kendimi bilmiyorum kaptan.ekmekten almak zorundamıyım yerine başka şey yesem karbonhidrat olarak?Günlük almamız gerekn bi değer varmış onu tutturmaya çalışıyorum 75 ünite.Ayça Kaya'ya bakıyorum şimdi

teşekkürler:)İnşallah 8lere bi geçeydim :18:
04.04.2014 de güzel bi kutlama var ozaman ilk yaş günü için gayet karizmatik bi tarih ömürlü olsun inşallah.

diyetimin 1.ayı kutlu mutlu olsun:81::87::111::122::124:
04.11.2013---->102.6
04.12.2013---->93.9
8.7 point goes tooooo tey tey teyy

vay canınaaaaaaaaaaa tebrik ederim çok iyiiiiiiiiii

kızlar selam eve anca gelebildim şimdi bişiler yicem sonra dinlenip spor yapcam ebrucum kaçamak yok demişsin ama kaçamak yapmadığım gün nazar değiyo valla illaki ertesi gün kaçamk oluyo (bahaneye bak hele )

selam fıstığıııııımmmmmmm madem nazar değiyor al sana nazar boncuğuuuuuuuuuu

ebruuuuuuuu az geliyorsun özlüyorum heeeeeee

minik kuzunun doğum tarihi de çok güzelmiş, istesen tutturamazsın

funca 93 kilodna düşmüş biri olrak üzerine basa basa diyorum sana keisnlkle ekmek yemelisin
ben ekmekleirmi bimden alıyorum 2-3 dlm ye günlük 2 sabah 1 öglen olmak üzeree
poşetli ekmegi al at dipfirize hergün 2 dlm çıkart ye hakim olamıyorsna kendine ekmek yemeden verdiign kilolla rçok saglıksız olur cnm
bimin tam bugday ve çavdarlı ekmekleir çok güzel

kızlar yarın akşam eşımın arkadasları akşam cayına gelıcekler sızde ikram için ne yapıyım? yaprak sarıyım dıyorum yanınada ne yapsam acaba :44::44:

kızlar yarın akşam eşımın arkadasları akşam cayına gelıcekler sızde ikram için ne yapıyım? yaprak sarıyım dıyorum yanınada ne yapsam acaba :44::44:

ne yaparsan yap çok sevdiğin dayanamayacağın şeylerden yapma canım hatta bir şeye alerjin varsa yapacaklarına ondan kat. ya da hiç sevmediğin bi baharat varsa ondan kat. bunun gibi şeyler yap ve günü kurtaarr

kesmio buseee nazar boncukları

bak seeeen

buna ne dersin o zaman burcu hanııım

kaçamak yapmak yok burcu hanım valla ben eski azmime geri döndüm resmen cozutma sonrası. ağzıma bir şey sürmem artık. bir an önce kurtulmak şu 5 kilodan tek amacım. hiç uzatmıycam hiiç 1 aya bu iş tamam

senin de 5 kilon var kurtulalım şu yağlardan burcuuuu

ne yaparsan yap çok sevdiğin dayanamayacağın şeylerden yapma canım hatta bir şeye alerjin varsa yapacaklarına ondan kat. ya da hiç sevmediğin bi baharat varsa ondan kat. bunun gibi şeyler yap ve günü kurtaarr

of yarında persembe yememeye calışacagım hatta yemıycemmm yoksa cuma gunu + garantı olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…