Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

Menum :
sabah 08:15 : 3 dilim salam
1 kk peynir
Yarim domates
1 aci biber
1 tane haslanmis yumurta

Ogle 14-15 arasi : Dershanenin dini sohbeti vardi ona katildim cikosta sohbet sonunda cay biskuvi kucuk dilim tostlar getirmislerdi bende acikmistim 2 kucuk dilim tost yedim ( baya kucuktu gercekten )
Cayi sekersiz ictim

1 kepce mercimek corbasi
yarim domates
1 biber

Aksam 18.00: 4 kasik menemen
4 kasik yogurt
2 izmir kofte mi ne suluydu suyunu almadim
1 tane aci biber

suyumu iciyorum hala
spor yok

Canım istememiştı ama cok acıktım sonra walla. Bıde sankı sısıyorum gıbı gelıyo bana sankı yaaa anlamadm gıttı gobem fılan cıktı sankı

12:00
Sutlu nesfıt

14:00
Ayran, haslanmıs tavuk

15:00 1 mınık parca cıg kofte
Mınık cıkolata
((

18:00
Karnınahar yemegı
1 kasık pılav
1 yudum zero

Baya bı kacamaklımbı gun oldu bugun
Suyu tamamlarım. Spor yok

canan kim kızlar mesajlar ona atılıcakmıs bulamadım kı ben onu
Bugünün ve yarının mesajlarını bana atın kızlar. Canan gelmiyor birkaç gündür.

ebru mesaj syamızı buraya yazsak olmuyormuu
yada geriye dönüp
syıyormusunuz naısl yapıyorsunuzzz en kolayı naısl olur ki
Sana hemen resimlerle anlatayım. Eki Görüntüle 867459 Eki Görüntüle 867460 Eki Görüntüle 867461

yrın öglene karnıbahar getiricme ama şişirirmi acaba ?
Gayet güzel olur bence karnıbaharın şişireceğini sanmıyorum.

Menün gayet güzel olmuş ama unutma en geç saat 18:00 de yemek işini bitiriyoruz. İlerleyen saatlerde çok acıkırsan eğer bir bardak ayran içebilirsin.

Menün çok güzel olmuş canım afiyet olsun. Lapa için bekle biraz bence aradan zaman geçsin.

Aynen canım kaçamaklı bir menü olmuş ama sen düzeltirsin cumaya az kaldı unutma.

hoşbuldum cnm

Ebeucum ben eve 17:30- 18:00 arası geliyorum hemen birşeyler atıştırıyorum bu akşam hafif yedim gerçekten ayran 3 bardak içtim toplamda :/ sorun olur mu? ara öğün yapamıyorum işte aslında çıkmadan ayran filan içebilirim. Hiç yoğurt yiyemiyorum elimde değil ama ayranı seviyorum. Hazır bimde satılan ayranlardan alsam arada içsem nasıl olur?

hoş geldin..
kaçamaklar olmasa güzel menü gerçekten..
güzel menü..
menün gayet güzel akşam geç saatte ekmek yeme canım..tam buğdayda olsa yememeye çalış..
ebru mesaj syamızı buraya yazsak olmuyormuu
yada geriye dönüp
syıyormusunuz naısl yapıyorsunuzzz en kolayı naısl olur ki
hergün ilk mesajındna itibaren numaralandırabilrsiniz saymanızda kolay olur..
inşALLAH lapayla gğnü bitirmişsindir..emeğin boşa gitmesin..
11 elma dışında gayet güzel
Ebru kusura bakma ya yazdım zannediyorum:)Ben Funda.Eğer sakıncası yoksa burda kalmak istiyorum.Ok kuralları tam bilmiyorum uyarırsanız sevinirim
hoş geldin..

kuzum ya öküsürkte zor çok geçmiş olsun...emekliyormuş maşallah kocaman oldu desene..
teşekkür ederim iyiki buraya gelmişim çok faydasını gördüm dünkü okadar pasta börek ir gün önceden hazılrık mutlaka yarsız yerdim..:18:
tamam canım ne zaman istersen katılabilirsin..:)

hazır ayranlarda katkı maddesi ve tuz var.. Tabi çok mecbur kalırsan en mantıklısı hazır ayran.

menüm..
sabah 07:10
elma sirkeli su

kahvaltı 8:15
1 yumurta
2 dilim sucuk
1 dilim ekmek..
2 dilim peynir...
1 çay bardağı yy süt..

ara 10:15
10 badem
1 bardak ayran..

öğle 12:10
el ayası kadar tavuk göğsü
1 bardak ayran..

ara 16:00
yeşil çay
4 badem 3 fındık..

akşam 18:35
1 adet ızgara baget
4 kaşık bol yeşillikli salata
2 kaşık yoğurt..

su 2.5 litre.
spor 3 mil yürüyüş..

geçmiş olsun canım farklı geldi zaten anladım bir durum var ama diyet deneyimimi yoksa başka birşeymi çözemedim..
kızlaaar ben de pirinç lapası yaptım sabah onu yedim. bütün gün dayanıcam veeeeee cuma ya zayıflamış olcam

hadi bakalım inşALLAH..
Yarın bendemi yapsam..bizim buradaki arkadaşlarda diyete başladı burada da yarış var.. onlarla da cuma tartılacağız.. cuma gününe iyi bir giriş yapmak istiyorum ilk hedefim 65 bu hafta olurmu bileme ama haftaya inşALLAH..

kızlar selam 2 gündür pek fırsatım olmuyo net başına oturmaya bugünde şölr bi elbise filan baktık gencyla sinemaya filan gttik derken anca öle işte bide ilk defa balık elbiseler denedim çok güzel oldu ama spora başlıyorm bacaklarımı eritmen lazım napmalıyımmm

sabah 08.05
bir k k beyaz peynir,yarım domates,yarım dilim kepek ekmegi,bir bardak sekersiz cay
öğle
12.30
yarım porsıyon zeytınyağlı fasulye,biraz yogurt
ara
15.00
bir portakal
bir sade türk kahvesi
akşam
18.00
bir porsiyon ızgara tavuk,bir kase yogurt
su 2 lt. olmak uzere baska da sanırım ıcemeyeceğim
40 dk tempolu yuruyus
10 dk karın egzersızı

arkadaslar eve yenı geldım bır dus aldım saclarımı bıle kurutmadan oturdum bılgısayarın basına.
ya arkadaslar ben bır hafta kılo verıyorum ıkı hafta yerımde sayıyorum nasıl olacak bu durum bılemedım.1 temmuz dan bu yana dıyet yapıyorum ondan mı acaba?uzmanlar bıraz ara verın dıyorlar ya..ne bıleyım:44::44:
ama burdayım merak etmeyın gıtmek gıbı bır dusuncem yok.sadece nedenını bılemıyorum
sporum mu az gelıyor ya da saatlerım mı yanlış:44:

hosgeldın canım.
ben de sınemadaydım.su ve ateş...
bacak ıcın cok guzel vıdeolar var nette bır bak ıstersen.ben yazın koşarken en cok bacaklarımdan gıttı.onu da deneyebılırsın canım ımkanın varsa.
ama bana kalırsa bolgesel erıtmen sadece bacak egzersızlerı yanı

canım verdiğin kilo az değil bünyen uyum sağlamaya çalışıyor ve o arada kilo veremiyo olabilirsin sporun gayet iyi ama bu metabolizma işi sen yinede fazla duraklama yaşamadın ben 66 larda 69 da filan çok yaşamıştım

anlıyorum..olabılır dıyosun yanı.tamam naapalım sabredıcem bırakmıcam ıpın ucunu.yuzdum yuzdum kuyruguna geldım.hedef 65 ama 65 te kalmıcam gorceksın burcucum

anlıyorum..olabılır dıyosun yanı.tamam naapalım sabredıcem bırakmıcam ıpın ucunu.yuzdum yuzdum kuyruguna geldım.hedef 65 ama 65 te kalmıcam gorceksın burcucum

bende başlıcam cnm inş. ya 1 saat leslie filan yapıp bu basenleri eritmem lazım

Oncelikle memlekette oldugumu ve tlfndan girdigimi soyleyeyim alinti yapamiyorum sayfalari da kaba taslk gecebildim kusuruma bakmayin simdiden

Okudum anladim.bu takimda olmayi istiyorum:)gruba dun yazmaya basladim dun sayilirmi bilmiyorum
Msg 19 kasim 4
20 kasim 7
Bu arada 50 msgim olmadigi icin ozel msg atamiyorum kaptan burdan kabul etsen olur mu:)

Yarin daha duzenli olur ins kusura bakmayin kizlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…