Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

ebrucum sana en son hangi günün mesaj sayılarını gönderdim hatırlamıyorum. o yüzden tekrar saydım geçmiş günleri...

14.11.2013 mesaj sayım 23
15.11.2013 mesaj sayım 21
16.11.2013 mesaj sayım 7

Ebrucugum merhaba izinde aldigim 2 kiloyu verdim tekrar yarismada olmak istiyorum ne yapmaliyim

Ebru kusura bakma ya yazdım zannediyorum:)Ben Funda.Eğer sakıncası yoksa burda kalmak istiyorum.Ok kuralları tam bilmiyorum uyarırsanız sevinirim
Tekrardan memnun oldum o zaman Funda' cım. Takım konusunda karar senin. Burda kalmak istiyorsan sana kuralları yazıyorum. Eğer senin içinde uygunsa okudum kabul ediyorum diye geri bildirim yapman lazım.

13.TAKIM KURALLARIMIZ

1) Her Cuma saat 11.30 akadar kilo bildirimlerimizi yapıyoruz. Mazereti olmadan kilo bildirimine geçkalan yada yapmayan arkadaşlar sadece o hafta izinli gösterilir. Tekrarlanmasıhalinde diskalifiye olunacaktır.

2) Her gün öğünlerde yediğimiz yiyeceklerimizi ve o gün yaptığımız aktiviteleriyazarak hem kendimizin hem de arkadaşlarımızın yorumuna sunmak gerekir.

3) Kendimize karşı sorumluluklarımız olduğu gibi arkadaşlarımıza karşıdasorumlu olduğumuzu unutmayarak, onların yazmış olduklarına da cevap yazmakgerekir. Bunun içinde topikte son yazmış olduğunuz yazıdan itibaren geçmişikontrol ediniz. Böylelikle arkadaşlarınızın paylaştığı bilgileri yada sizlereverdiği cevapları görme şansınız olacaktır ki bu sayede bol bol sohbet edebiliriz.

4) Her gün en az 5 mesaj yazma kuralımız vardır. Bu kurala uyulmadığı taktirdeilk hafta uyarılarak sonraki hafta izinli yazılacaktır. İstediği zaman izindendönülebilir fakat tekrarı olduğu taktirde diskalifiye olunacaktır.

5) Burası paylaşıma açık bir topiktir. Gün içerisinde öğrendiğiniz bilgileriburada paylaşabilirsiniz.

6) Takıma yeni gelecek üyelerimize 3 hafta deneme süresi verilir, paylaşımı iyiolursa 3 haftanın sonunda listeye alınır.

7) 3 hafta arka arkaya kilo veremeyen üye diskalifiye olacaktır.

8 ) Kardeş takımımız 9. Takımdır. Fırsat buldukça onlara ziyarette bulunupyaptıklarıyla ilgili bilgi
alışverişinde bulunulabilir.
Yukarıda belirtilen kurallarımız ( 8. madde hariç) uyulması gereken zorunlukurallarımızdır. Ama şu bir gerçek ki zorunluluktan değil istediğimiz içinbunları yapmamız gerektiğine inanıyorum. Amaç sadece birbirimizin yediğineiçtiğine yorum yazmak yada kendi yediğimiz içtiğimizi yazmak değil, asıl amaçbunları yaparken birbirimizi nasıl motive ettiğimiz, nasılyüreklendirdiğimizdir. kimse düşünmesin ki ''ben karşımdakinin yediğine,içtiğine cevap yazarsam ne değişir'' diye. Eğer yazılan yürektense karşımızdakikişi bunu zaten anlayacaktır emin olun. Su içemiyorum diyen arkadaşımıza suyusevdirebilmek yada içmesini sağlayabilmek, ara öğünlerini yapmayan, yadaöğünlerinde kendini fazla yemekten alamayan arkadaşlara yardımcı olunarakbunları başararak da aslında bir zafer kazanılabilir. Burada hepimiz arkadaşızve bir amaç için buradayız. Bu amacımızı yerine getirirken yalnız olmakistemediğimiz için, motivasyona ihtiyacımız olduğu için buradayız. yoksa kimseburada olmaz, herkes evinde kendi mücadelesini verirdi. Lütfen bu uzun vemeşakkatli yolda birbirimizi yalnız bırakmayalım, birbirimize destek olalım.

bu kuralları okuduğunda eğer uyabileceksen ve devam etmek istiyorsanokudum-anladım şeklinde bir cevap yazman gerekiyor.

ebru sana bişiy sorucma cnm hani bimde kepekli sandviç ekmekleir varya
onlardan alsam mı dedim dün ama içind eşeker varyaa bariz oranda
sen aldın mı hiç?

Merhaba banu ya önceleri gidiyordum sonra yemek yapılan yerdeki bilgda kullanılan yemekhane programına bakmaya gittim bi daha da kapısından bile geçmedim millet hapur hupur nasıl yiyor anlamadım

Bende hastanede çalışıyorum canım sağlıkçıyım öğle yemeğimi hastanede yiyorum. Kim bilir nasıl hazırlanıyor ama görmeyince sorun olmuyor. Yesen bir dert yemesen bir dert. Ama evden götürmenden senin için çok sağlıklı olmaz. Evin yakın değil mi iş yerine?

içim dışım lapa olduuuuuuu
Ben de mi yapsam hafta sonu bilemedim şimdi lapacı olcaz takımcak

Ellerine sağlık Buse' cim kızlar göndermeyenler 0 olarak geçecek lütfen biran önce mesajlarınızı sayıp yollayın. Bu arada herkes mesaj listesini not aldı mı?

Ebrucugum merhaba izinde aldigim 2 kiloyu verdim tekrar yarismada olmak istiyorum ne yapmaliyim
Sevgi' cim fazlalıklarını vermene çok sevindim. Yeniden listeye girebilmen için takıma daha sık gelmen lazım. En az 5 mesaj kuralını biliyorsun. Menülerini yazman gerekiyor. Ama bu kez lütfen eskisi gibi olmasın. Takımla vakit geçir biraz. Eğer paylaşımların yeterli olursa hemen girebilirsin listeye.

ebru sana bişiy sorucma cnm hani bimde kepekli sandviç ekmekleir varya
onlardan alsam mı dedim dün ama içind eşeker varyaa bariz oranda
sen aldın mı hiç?
Ben yiyorum canım o ekmekten. Bence abartmadığın sürece bir sakıncası yok. Mesela günde bir öğün ekmeğini ondan yiyebilirsin. Ama diğer öğünler ekmek yememen lazım. Hem çokta lezzetli bir ekmek

menüm... eve gidinc ebişiy yemem tıka basa tokum çünkü

kahvaltı 07:30
2dlm çavdar ekmegi
maydanoz,
peynir zeytin
çay
1 dlm salam

öglen 12:30
5 adet minik köfte
salata
1bardak ayran
2 parça peynir(küp şeker kadar)

akşam 17:00
200 ml yogurt yagsız
12 badem
11 elma
1 mandalina

2,5 lt su
2 fincan bitki çayı
1 fincna kahve

Kızlar yaaa birkaç gündür Burcu ve Canan yok ortalıklarda. Umarım bir sorun yoktur. :26:Canan' ın kotası bitmişti ama şimdiye gelmesi lazımdı. :44:

Ben yiyorum canım o ekmekten. Bence abartmadığın sürece bir sakıncası yok. Mesela günde bir öğün ekmeğini ondan yiyebilirsin. Ama diğer öğünler ekmek yememen lazım. Hem çokta lezzetli bir ekmek

şimdi şöle diiyim öglen içinepeynir filan koyup sandviç gibi yerim diye düşündüm
öyle yaptıgım günde sabah evde iki adet yumurta yiyorum cnmm

canım sen resmen aç kalmışşısın yaaaa

sonuclar nasıl canım kaç kılo verdın ıkı gunde

canım ne guzel olmus menun

anam kekler börekler havalarda uçuşmuş

merhaba hanımlar..

bende aranıza katılabılır mıyım? sızıle zayıflamak ıstıyorum..

hoşgeldin canım

kızlaaar ben de pirinç lapası yaptım sabah onu yedim. bütün gün dayanıcam veeeeee cuma ya zayıflamış olcam

hadı bakalım canım inşallah

ozaman evden hazırlıycaksın buda sıkıntılı bir durum
eve giidyorsun birde ertesi gün ne getirsem diye düşünüyorsunn amaa
yapacak bişiy yok

ewet ya en guzelı evden getırmek aslında ama nerde bır gun getırsem ıkıncı gun getıremıyorum

kızlar bugunkü menum

sabah pirinç lapası

öğle pirinç lapası

akşam dayanamıycam galıba evde ne varsa ondan yıycem bırazcık

su bugun nerdeyse hıc içmedim ne sacma sapan bır gundu bugun ya

ebru mesaj syamızı buraya yazsak olmuyormuu
yada geriye dönüp
syıyormusunuz naısl yapıyorsunuzzz en kolayı naısl olur ki

Menün gayet güzel canım keşke meyveleri saat 15:00 ten önce tüketseydin birde yanlış yazdın galiba o 11 değil de 1 elma olacak sanırım

şimdi şöle diiyim öglen içinepeynir filan koyup sandviç gibi yerim diye düşündüm
öyle yaptıgım günde sabah evde iki adet yumurta yiyorum cnmm
Her gün yapma ama arada bir yaparsan olur. Bence bir sakıncası yok.
kızlar bugunkü menum

sabah pirinç lapası

öğle pirinç lapası

akşam dayanamıycam galıba evde ne varsa ondan yıycem bırazcık

su bugun nerdeyse hıc içmedim ne sacma sapan bır gundu bugun ya
Akşama bence yine lapa yede sonucunu al güzelce. Ama su olmazsa olmaz. Lapa bile işe yaramaz. Şunu aklında çıkartma ne kadar çok su içersen o kadar çabuk zayıflarsın.

ebrucumm meyve olayını dah aöncede açıklamaıştım ya
ben ara ögün yapmıyorum
akşamda işten çıkmadan meyve yogurt ve kuruyemiş yiyip
akşam yemegi gibi sayıyorum onud zaten ,

Kahvaltı

2 dilim tambuğday ekmeği arasına peynir
şekersiz çay

öğle
bolca salata
fırında köfte vardı 4 adet köfte
domates çorbası

akşam
5 adet tavuk nugget(yağsız)
2 bardak ayran

henüz doymadım ama kızımın dersini yaptırmam gerek. Dersten sonra

1 dilim tambuğday ekmeği ve domates yiyeceğim :)

ben faydasini gordum bakalim yarin tartida insallah beni sasirtmaz cunku yapanlar sonradan kilo almis bazilari yarin tartilcam oynamaditsa eger tekrar yapicam cunku 1.5 kiloya yarin verdim :)

Kaptancim lapa haftasonu yaptigim kacamagi kapatti simdi yarinda yapmayi dusunuyorum insallah 1 kilo daha veripbayram oncesi kiloma donerim

1.5 kiloya yakin verdim canim :)

Kizlar bisey sorucam lapa deneyimi olanlar simdi ben bu jafta lapa yaptim ya yarinda yapsam olur mu ?
Cunku haftasonu yaptifim hata kilo aldirdi yaptigim lapa sayesinde aldigimi geri verdim acaba yarinda yapsam bisey olur mu ters teper mi ?
Kilo aldirir mi acaba yani ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…