Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

Bu araya biraey sıkıstırmak da benim uzmanlık alanım yanii
Birde pazar gunu var sınav Ebrucum, ozaman.bitiyor insallah:)

günaydın kızlaar :)) geçmişe bakıp geliyorum :)
günaydın..
hoş geldin canım..
Gunaydın kızlar
bugun cok yogunum, dersten sınava, sınavdan sınava kosturup durucam:) dua edin:)
günaydın..Rabbbim zihin açıklığı versin kolaylıkla atlat inşALLAH..
herkese gunaydın..
kaptancım bana dun aksam yazı gonderekdın ama ben okudum anladım ve devam etmek istiyorum..
Günaydın..
Kolay gelsin.misafir ağırlamak çalışana daha zordur heralde..:26:
güzel menü..reçel çatal ucudur heralde..
sporlu ve gayet güzel bir menü..

yürüyüş + bölgesel hareketler..uygun olur..nette ara mutlaka sana uyan birşeyler bulursun canım....

Bu araya biraey sıkıstırmak da benim uzmanlık alanım yanii
Birde pazar gunu var sınav Ebrucum, ozaman.bitiyor insallah:)

günaydın kızlaar :)) geçmişe bakıp geliyorum :)
günaydın..
hoş geldin canım..
Gunaydın kızlar
bugun cok yogunum, dersten sınava, sınavdan sınava kosturup durucam:) dua edin:)
günaydın..Rabbbim zihin açıklığı versin kolaylıkla atlat inşALLAH..
herkese gunaydın..
kaptancım bana dun aksam yazı gonderekdın ama ben okudum anladım ve devam etmek istiyorum..
Günaydın..
Kolay gelsin.misafir ağırlamak çalışana daha zordur heralde..:26:
güzel menü..reçel çatal ucudur heralde..
sporlu ve gayet güzel bir menü..

yürüyüş + bölgesel hareketler..uygun olur..nette ara mutlaka sana uyan birşeyler bulursun canım....

kızlar benım selulıtlerım var ve bu durumdan cok bunalıyorum netten cok arastırdım sadece 15 gunde gecıyormus hemen yazıyorum
5 yemek kasıgı bıberıye yagı
5 yemek kasıgı tatlı badem yagı
5 yemek kasıgı susam yagı
Hazırlanışı ve Uygulaması,

Tüm malzemeleri cam bir kaseye ya da şişede karıştırın.
Bitkisel yağ karışımını selülit olan bölgelere 5 dakika boyunca masaj yaparak sürün.

Streç filmle sıkıca sarıp yarım saat bekleyin.
Sürenin sonunda Streç filmi çıkarıp banyoya girin.

Lifle selülit yağı sürdüğünüz bölgeleri iyice bastırarak ovun.

Banyodan çıkmadan önce soğuk su tutarak cildinizin uyarılmasını sağlayın.

Notlar,

Biberiye yağı, kan akışını hızlandırır.
Tatlı badem ve susam yağı, cildi besler.

Bugünün ve yarının mesajlarını bana atın kızlar. Canan gelmiyor birkaç gündür.

]
gelemedim canım.neden böyle oldu anlamadık.11 gün öncesinden bitti kotamız.dün geldi kendileri.ama misafir vardı sonra da kocamın elinden alamadımzaten uykum gelmişti çoook.
canan kim kızlar mesajlar ona atılıcakmıs bulamadım kı ben onu

benim bennn.ama bana mesaj filan atmıyorsunuz yasemincim.

dünk menüm

sabah 08.30
2 yumurta tavada,1 kk beyaz peynir,1 kase aşure,1 br şekersiz çay

öğle 12.15
buğday salatası
hamsi buğulama ve salataabarttım

spor yok
suyu ölçmedim 1..5 ancadır herhalde

ebru sana bişiy sorucma cnm hani bimde kepekli sandviç ekmekleir varya
onlardan alsam mı dedim dün ama içind eşeker varyaa bariz oranda
sen aldın mı hiç?

ben geçen hafta yemiştim. tadı da enfes :)) ama bir şey olur mu bilmiyorum... içinde şeker olduğunu da bilmiyordum hatta.

ay kaptan ben beceremedim lapayı. çok zor geldi akşama bozdum. birazdan paylaşcam menümü

Ben yiyorum canım o ekmekten. Bence abartmadığın sürece bir sakıncası yok. Mesela günde bir öğün ekmeğini ondan yiyebilirsin. Ama diğer öğünler ekmek yememen lazım. Hem çokta lezzetli bir ekmek

oleey

Kızlar yaaa birkaç gündür Burcu ve Canan yok ortalıklarda. Umarım bir sorun yoktur. :26:Canan' ın kotası bitmişti ama şimdiye gelmesi lazımdı. :44:

ikisi de gelmiş bugün

kızlar bugunkü menum

sabah pirinç lapası

öğle pirinç lapası

akşam dayanamıycam galıba evde ne varsa ondan yıycem bırazcık

su bugun nerdeyse hıc içmedim ne sacma sapan bır gundu bugun ya

ben de dayanamadım valla :/

nugget yağsız da olsa iyi tercih değil bence cünkü hazır gıda. katkı maddeleri var :26: onun dışında güzel menü canım

hanifecim lapa ayda 1 öneriliyor. fazlası zarar ve duraklamaya yol açar. metabolizmanı yorma bence. ve 1 hafta protein diyeti demişsin. bu senin kilon için çok fazla ve duraklama yapar. ben dukan diyeti yaptım daha önce o yüzden protein olayını iyi biliyorum. sen en fazla 3 gün yapmalısın. yoksa duraklarsın ve devam etmen çok zor olur. daha önce yaşadım bunları ben de

su ne kadar içtin bilmiyorum ama fena bir menü değil. salamlar ve tost olmamış sanki biraz ama onların da miktarı ve saatleri kurtarıyor gibi :) afiyet olsun :))

ooff kaçamaklara geel şu kurtarıcımız nesfit ten de hala alamadım yaa :))

bence de ayran iyi fikir :) dost ayranın tadı da süper bim deki :))

bu güzel menüye o sucuklar hiç olmamış canım. sucuğun yağ oranını bilsen ağzına koymazdın o 2 dilimi

lapayı yapabilen yapsın ben yapamadım valla dayanamadım :26:

cardio yapman gerek canım bacak için bence. bizim şu jillian tarzı

bravoooo

hedefine az kalmış cidden. boyun kaç bu arada? bazen bünye direnebiliyor. inatla devam et canım bence

ebru da söylemiş reçel olmamuş. onun dışında mandalina saat 3 ten sonra olmuş ama tebrik ederim güzel menü yine de reçel çok seviyorsan diyabetik şekersiz reçeller var, onlar daha iyi olur bence

senin kilondaki biri için 1 hafta protein cıssssss

Gunaydın kızlar

valla Allah yardımcın olsun canım zor işler bunlar :26:

hoş geldin aramıza :)) canım reşit olmadan mı evlendin sen? zayıflarsın merak etme çok gençsin metabolizman canavar gibidir

günaydın günaydın günaydıııııınnnnnnnnn..

Gunaydın kızlar

günaydın kızlar
nasılsınız?
kotamız bittiği için pek gelemedim bu hafta .internet cafeye gittim birkaç kez ama düzenli değil tabi
ebru hedefin ulaşmştı hala kaptan mı???

günaydııın ebru hedefine ulaştı ama hedefi aşağı çekti birazcık. ve hala kaptan canım :))

Telefondan girmek cok sıkıntılı ya, yazıyorum gonderemiyorum bişelet oluyo filan, ya sabır

evet aynı mesajı 3 kez yazmışsın tubiş

böyle şeyler ne kadar etkili bilmiyorum ama benim de var. ve 48 kg ken yoktu. çünkü cardio yapıyordum ve egzersiz yapıyordum hepsi yok olmuştu. ne yap sürdüm ne masaj. sadece düzenli spor

ay bu aşureler mahvetti bu ay bizi vallahi :18:

evet 18 ımı doldurmamıstım cnm inş hep bırlıkte zayıflarız

helal olsun valla Allah mutluluğunu daim etsin pişmanlık yaşatmasın. ben 24 yaşındayım hala evlilikten korkarım.. sorumluluk birisiyle geçinebilmek vs. sonra o sevginin bitmemesiiii

maşallah maşallah

DÜNKÜ MENÜM

sabah 10.00
2 kaşık yoğurtlu naneli pul biberli pirinç lapası

öğle 15.30
naneli pul biberli pirinç lapası
1 kk beyaz peynir

akşam 18.30
1 kase tarhana çorbası

kaçamak 19.45
2 yk aşure (komşu getirdi akşam akşam :18:)

2,5 lt su
spor yok

lapadan önce tartıda 53.8 gelmiştim. bu sabah sonuca bakmak için tartıldım ve 53.9 ( boş yere bünyemi yordum. ve lapayı yapamadım aşure kaçırdım... olmadı yani. sanırım ödemim de yoktu benim. :26:

neyseeee bugün protein ağırlıklı besleniyorum yarına eksi de çıkmak için. çünkü şuanda kilom geçen haftaya göre sabit. hafta sonu kaçamaklarım abartmalarım bir haftamı heba etti resmen. bir daha yerden iki defa düşünücem kesinlikle

helal olsun valla Allah mutluluğunu daim etsin pişmanlık yaşatmasın. ben 24 yaşındayım hala evlilikten korkarım.. sorumluluk birisiyle geçinebilmek vs. sonra o sevginin bitmemesiiii

maşallah maşallah

cok sagol ya onemlı olan mutluluk cnm esımı cok sevıyorum e tabı oda benı bence evlılık sevınce ve mutlu olunca guzel yas kac olursa olsun Allah senın hakkındada hayırlısını versın inş gec olsunda guc olmasın derler ya aynen oyle herseyın hayırlısı

Son düzenleyen: Moderatör:

amin canım aminn

lapa ne işe yarıyor kı cnm hiç duymadım? :44:

yağsız sütle şekersiz nescafe mi içmiş bulunuyorum vee derse geçiyorum kızlaar :))

görüşrüüüz

burcuuu altta seni gördüm hoş geldin canım balık elbise de iyi görünmene pek sevindim bu araa yine gelcem canım derse geçiyorum şimdi. öpüyoruum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…