Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

telefondan gırmek cok zor bana gore.zahmetlı gelıyor bana yanı.senı anlıyorum

Arkadaslar bugun bi tebriği hakettim bence, tüm gün evdeydim ve hiç kaçamak yapmadım, menum geliyooorrr

Sabah 9:00
1 krep
beyaz peynir
zeytin
cilek receli

oğen 14:00
1 kupa neskafe sekersiz

16:00
1 kase mercimek corbası

16:30
1 mandalina

Aksam 18:45
1 servis kasıgı bulgur pilavı
1 servis kasıgı patlıcanlı yemek
biraz yogurtlu brokoli salatası

su 2 ,5 lt
spor yok,

kızlar merhaba,

Giremedim bugün, yarın akşam misafirimiz var, işten gelir gelmez hazırlanmaya başladım.. temizliği, ikramlığı.. Çalıştığım için bu akşamdan yapmak zorunda kaldım..

şimdide gözümden uyku akıyor, geçmişe bakamadım.. Hepinize iyi geceler :80:

trsekkur ederim kaptancim :)
Dedigin gibi yapim o zaman haftaya tekrar yaparim 1.5-2 kilo daha verirsem listeye girmis olurum hem bunyeye birden yuklenmim pazarteside burcunun dedigi protein diyetine baslicam 1 haftalik saglikli gozuktu gozume ama dsadece 1 hafta yapicam :)

herkese gunaydın..
kaptancım bana dun aksam yazı gonderekdın ama ben okudum anladım ve devam etmek istiyorum..

mesaj numaralandırmka iyi fikirr
11 elma yıd aunutmuşıum düzeltmeyii

Menün gayet güzeldi canım. Ayranda hiç bir sıkıntı yok acıktığın zaman içebilirsin. Hazır ayranlar her şeyin hazırı gibi çok faydalı değil ama mecbur kalınca olabilir. Kaçamak yapmaktansa hazır ayran iç daha iyi.

Ayyyy. Ebrucummm, bidi bidi büdi emwkliyor demek bııcırııkk:) masallahh
Evet Tuba' cım maşallah artık bildiğin emekliyor. Pıtır pıtır nereye isterse gidiyor. Şimdide tutunup kalmaya çalışıyor. Bide ellerini bırakıyor. Sanırım çok cesur olacak bizim ufaklık. Emekler emeklemez kalkmaya çalışıyor.

Harika ve örnek bir menü. Tebrikler

Burcu' da söylemiş hedef kiloya yaklaştıkça kilo verimi yavaşlar hatta bazen duraklamaya geçer. Pes etme eninde sonunda gidecek bütün fazlalıklar. Aynı düzen devam.

Zaten senin burdan yazman gerekiyor canım. Telefondan da olsa gelmeye çalış mutlaka.

Gerçekten tebrik edilecek bir menü. Reçel haricinde. İllaki araya yenmeyecek bişeyler sıkıştırıyorsun yaaa kutluyorum seni Tuba

Yarın iki tane sınavım var, simdi yatıyorum arkadaslar, iyi geceler herkese
Allah yardımcın olsun canım umarım iyi geçer iki sınavında. Sanırım artık bitiyor sınavlar

herkese gunaydın..
kaptancım bana dun aksam yazı gonderekdın ama ben okudum anladım ve devam etmek istiyorum..
Günaydın canım. Dün yeni gelen diğer arkadaşa kuralları yazmıştım. Sana da yazacaktım ama karıştı sanırım. Kuralları kabul ettiğine göre yeniden hoş geldin aramıza. Benim adım Ebru. Konya' da yaşıyorum. İki tane kızım var birisi 8 yaşında diğeri 7 aylık. Aynı zamanda çalışıyorum. Sende bu şekilde kendini tanıtırsan eğer sevinirim.

Yalnız ikinci takım yakında bize fena kızacak Banu' da ikinci takımdan gelme. Akrep beni parçalamaz umarım :26:

Tekrardan hosbuldum ebrucum benım adım ayşe 19 yasımdayım istanbulda yasıyorum ve 1,5 yıllık evlıyım calışmıyorum ögrencıyım 170 boyum..
kılo vermek istiyorum gecenlerde yuksek kolestrolum ve kanımda yaglanma oldugunu ogrendım yedıklerıme dıkkat etmem ve dıyet yapmam lazım esımde bır yandan kılo aldın falan dıyor onceden ne guzel ıncecıktın dıyıp daha cok azımlenmemı saglıyor ama üzülüyorum.. ama zayıflıycam dıyorum
evlenmeden once 65-67 kılodaydım sımdıkı halımde tıckerımda var zaten

Son düzenleyen: Moderatör:
günaydın kızlar
nasılsınız?
kotamız bittiği için pek gelemedim bu hafta .internet cafeye gittim birkaç kez ama düzenli değil tabi
ebru hedefin ulaşmştı hala kaptan mı???

günaydın kızlar
nasılsınız?
kotamız bittiği için pek gelemedim bu hafta .internet cafeye gittim birkaç kez ama düzenli değil tabi
ebru hedefin ulaşmştı hala kaptan mı???

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…