Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

Günaydın kızlar
Dün gelemedim bi türlü Nasılsıniz bakalım.
Burcu mezun olmuş tbrkler canım inşallah bizde mezuniyet görürüz :))

Eki Görüntüle 835263

Gunaydın kızlarr, ben sporumu yaptım bile bu arada nasıl duruyorum ama hıc yorulmamıs gıbı cool cool
hadi kızlar , saglıklı yemek bol spor

ÇOK FİT GÖZÜKÜYORSUN BENCE

merhabalar herkese,

dünkü menüm :

sabah 09:00
1kase sütle nesfit

Öğlen : 12:30
Brokoli çorbası, 6 tane domates soslu minik köfte, cacık, 1 dilim kepek ekmeği

Akşam 19:00
5 tane köfte, salata, 1 kase yoğurt

1bardak yeşil çay, 1sade soda, 2 lt su, 30dk yürüyüş..

Afiyet olsun canım ekmek dediğin gibi çok olmuş

İyi geceler canım. Yanlış hatırlamıyorsam sen menünü yazmadın dimi?

Yok canım az önce paylaştım ama, doğrusu çok uykum gelmişti telefondan yazmaya üşendim dün gece

Tebrikler canımmm

22.10.13 Pazartesi mesaj sayım 7

Eki Görüntüle 835263

Gunaydın kızlarr, ben sporumu yaptım bile bu arada nasıl duruyorum ama hıc yorulmamıs gıbı cool cool

cok sagol canım, dogum sonrası karnımı toparlamaya calışıyorum. bı 5-6 kılom kaldı. çok kılo verdım bebekle bırlıkde bı 19 kılo kadar

Maşallah hiç doğum yapmış biri gibi durmuyorsun

Afiyet olsun canım güzel bir menü olmuş. Yürüyüş

ayy çok sagol canım ya , nasıl mutlu ettın benı bu gun sozlerınle anlatamam. Dogumdan sonra çok fena bı haldeydım 80 kılo heryerım şiş , kocaman bı gobek, boyumda kısa. o kadar çok çalıstım kı bu hale gelmek ıcın anlatamam. bı yandan bebegımle ılgılen gece gunduz uykusuz ev ıslerı azcık azcık ye spor uff anlatamam. o kadar pskolojım bozulmustu kı 2 ayda 61 e dustum dusun. Ama bu hale gelmem de spor en buyuk etken. 3 kılo verdıysem 5 kılo gıbı gorundu hep o kadar daraldım kı herkes sok oldu. o yuzden herkese tavsıyemdır kı sporu hayatınızdan asla cıkarmayın hem daha fıt , hem daha saglıklı gorunmek ıcın.

Eki Görüntüle 835263

Maşallah maşallah nazar değmesin Ne güzel imkanın var spor yapmaya. Birde hiç doğum yapmış gibi durmuyorsun maşallah burdan çıpçıtır bir hatun görüyorum tebrikler

guzel bı menu olmuş

Maşallah maşallah nazar değmesin Ne güzel imkanın var spor yapmaya. Birde hiç doğum yapmış gibi durmuyorsun maşallah burdan çıpçıtır bir hatun görüyorum tebrikler

çok teşekkurler
bebegımı uyuttum mu walla ısı gucu bırakıp spora kosuyorum, eve alet aldım. fırsat bulursamda spor salonuna gıdıyorum.

Kızlar bugünlerde buralar bomboş uğrayan yok. Lütfen paylaşımlarımızı artıralım. Ve dünün mesajlarını sayıp buraya yazın lütfen. Ben kaçıyorum şimdilik uğramaya çalışırım yeniden.

Görmeyen bakmayanlar için ben de paylaşayım dedim

Kızlar yha bişi sorucam sbh tan beri 1.5 lt şu içtim şu ictigim anda wc koşuyorum altima kacircam nerdeyse wc den çıkıyorum 5 dk sonra tekrar aynı şey oluyo sebebi çok mu ödemim var acaba
Bide gerçekten şu içmeden zayiflasam yorum buraya katıldığım da ilk hafta her gün 3 lt iciyodum 2.5 kilo verdim suyu bıraktım kilo vermem durdu içicem mutlaka ama wc problemi var işte sürekli wcdeyim (

Selam kızlar, kpsturmsktan yazamadım, derstrn sonra esime hediye almaya gittim, cmts doguumgunu:)

ebrucum mekikcekmemen gerektiğini unutmusum, onı ip atlama olaral degiştirwlim ozaman:)

Canım üşütmüş de olabilirsin.. İdrar yolları enfeksiyonu da sürekli tuvaletin varmış gibi yapıyor, yanma falan varsa bir de kesin öyle bir şeydir.

kızlar selam stajdan yeni geldim perperişan haldeyim yorgunum yemek yiyp ders çalışcam uyuyakalmazsam uğrarım menümü yazayım

sabah(06:00)
1 domates
az peynir
1 zeytin
1 bardak süt

11:00
yarım mandalina

öğle(12:30)
2 dilim tam bugday arasına kaşarlı salamlı tost
1 ayran
1 zeytin
3 4 sarma
az bişi kraker
çeyrek mandalina

akşam(18:30)
1 porsiyon kendi yağıyla kavurma
salata

2 litre su
10500 adım

Tamam canim bugunkuyle birlikte hepsini yazarim :)
Evet pantolon az eskiden 33 felan giyerdim simdi cuval gibi oluyo pantolonlarim ablaminkini ve kardesiminkini giyicem bir sure. Ama suda var markadan markaya degisiyo beden.
Ama ablam ve kardesim ikiside zayiflar S beden giyiyolar hep :)

Tesekkur ederim canim :)

Eki Görüntüle 835263

Cok tatlisin canim senin sorunun ust bolgeyle sanirim :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…