Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

Afiyet olsun canim :)
Bende suanda tokum ama sen mutlaka yogurt felan yememi soyledigin icin metabolizmam durmasin diye eksi koy yogurdu yicem :)

Sonrada 8e kadar test cozup zumba yapicam sonrada calikusunu izlicem o sirada yine test cozucem :)

Bugun cokuykum vardi eve gelir gelmez uyudum

şimdi geldim,işten çıkınca çarşıya çıktım ve akşam yemeği saatti geçti bu saatten sonra yemem meyvayla geçiştiricem

saat:8,00
sabah:1 dlm kepek ekmeği,1 dlm peynir
saat:10
ara:şekersiz nescafe
saat:12
öğlen:1 porsiyon türlü yemeği,3 yemek kaşığı yoğurt
saat:2
ararta şekerli türk kahvesi
saat:4
1 elma
akşam:saat 7,30 çok geç olduğu için yemek yemiycem 1 elma yerim

su:2 lt yatana kadar yarım lt daha içerim

evet canım gobişim var biraz :)

sabah: 1 kase sutlu nesfıt

ara: sade sekersız nescafe

ogle: patates musakka ( ama ıcıne hıc yag koymadım 1 yemek kasıgı kadar , az yedım zaten)

akşam: ızgara balık , salata

2 lt su ıctım.

1 saat tempolu yuruyus

bugunku mesaj sayım : 9

Bu hafta çok kılo verıcekmısım gıbı hissedıyorummm
Hadi bakalım inşallah. Ne kadar pozitif düşünürsen o kadar güzel olur. Eminim çok kilo vereceksin.

Seda' da söylemiş ama sen sudan dolayı demişsin. Aynı durum bende de var. Ayrıca keşke ben evde olsam iş yerinde daha zor oluyor ama su içmeden kilo veremiyorsun.

Selam kızlar, kpsturmsktan yazamadım, derstrn sonra esime hediye almaya gittim, cmts doguumgunu:)

ebrucum mekikcekmemen gerektiğini unutmusum, onı ip atlama olaral degiştirwlim ozaman:)
Tamamdır canım ip atlayacağım. Atladıkça yazarım. Tuba senin menüleri göremiyorum :44:

Menü mezun bir üye için oldukça güzel. Afiyet olsun. Bakalım bu cuma senin kilo nasıl olacak.

Merve' cim çok hata etmişsin bugün ki menünde. Elmayı zararsız sanıyorsun ama gün içinde saat 15:00 ten sonra yenilen meyveler yarardan çok zarar sağlıyor. Kahvaltın çok az göründü bana. Daha doyurucu bir kahvaltı yapabilirsin. Şekerli türk kahvesi ve elmalar dışında menün çok güzel. Akşam bir kase yoğurt yiyebilirdin elma yerine. Elma hem seni çok çabuk acıktıracaktır hem de içerdiği şekerden dolayı depo yapacaksın. Bundan sonra saat 15:00 ten sonra meyve yemeni tavsiye etmem.

Afiyet olsun canım. Patates haricinde süper bir menü. Diyet boyunca patates, bezelye ve pirinç gibi nişastalı ve glisemik indeksi yüksek gıdalar tüketmiyoruz. Sporun harika. Suyu artırabilirsen artır.

Seda' cım analiz için teşekkür ederim. Ellerine sağlık. Umarım herkes incelemiştir. Neden takımımıza nazar değdiğini de anlamışsınızdır. İlk üçten neredeyse hiç çıkmamışız. İnşallah bu hafta listemiz güzel olur da yine ilk üçte oluruz.

MENÜM

Sabah (10:30)

1 tane haşlanmış yumurta
1 kk beyaz peynir
Yarım dilim tam buğday ekmeği
Yarım fincan şekersiz çay

Öğle (12:45)

1 kepçe çorba (İsmini bilmiyorum tuhaf bir çorbaydı)
Yarım tabak et kavurma
100 grama yakın yoğurt

Akşam (18:00)

1 tabak börülce salatası

2,5 lt su, 5000 adım.

Kızlar analiz sonuçlarına göre maşallah takımımız çok iyi durumda. Zeynep' cim seni ayrıca ve kocaman tebrik ediyorum. O kadar üye arasından ikinci oldun. Bu başarının devamını bekliyorum hepinizden. Ayrıca lütfen sık sık paylaşım alanını takip edin.

Kızlar bugunden beri kaçtır yazdıklarım ya siliniyor Ya da gonderemiyorum
diş agrım var bayrandan beri, simdi bi doktora gitmem lazım.. Artık ciğneyemiyorum birseyi.. 20lik diş sorunu olabilirmiş..

Bugunku.menum

sabah 6:20
1 tereyagda yumurta
biraz peynir

Ara 11:00
1 bardak cay sekersiz

oğlen 13:00
1 kepce domates ccorbası
1 yemek kasıgı piyaz
2 kadınbudu kofte
minicik bi dilim kadayıf ( yok diyemedim

Aksam 17:30
bir but
Yogurt

(ciğneyemediğim için yiyemiyorum)

su 1,5 lt
spor
bugun baya bi hareketliydim
toplamda iki saat tempolu yurudum

Su içmezdigi m zaman problem yok su içince wc arkadaşım gibi oluyo ben evdeyim gene bide çalışsam kesin altima yaparım yada sık sık wc gitmekten kovulurdu m heralde.

Dediğin gibi şu içmeden kilo kaybı çok zor oluyo

Dunku menum

Sabah 8:20
1 dilim ekmek
beyaz peynir
kahvaltılık sos

Oğlen
1 kepçe corba
1 servis kasıgı etli nohut (yanında.pilav vardı almadım)
yogurt

aksam 17:00
1 kase.mercimek corbası
1 tabak patlıcanlı etli yemek (patlıcanlar kızartma degil)

Su.1,5 lt
spor mekik, bel hareketleri, yanlarım için hareketler
yarım saat dans

Menüm
Sabah 9.30
1 kk peynir
2 domates ve 1 biber den yapılan
Yumurta siz melemen
1 bardak çay
3 cubuk galeta
6 zeytin
Öğle 13.00
Bir kase yoğurt
Aksam 19.00
Bir tabak taze fasulye
1 kase domates çorbası
Ben peyniri çok severim cnm çekti akşam akşam 1 kk peynir 4 zeytin yedim
Su 2.5 lt içtim
Spor yok yarın yapıcam inş

Oğlumu uyuttum yatıyorum bende kızlar iyi geceler sbh görüşürüz

Kızlar bugunden beri kaçtır yazdıklarım ya siliniyor Ya da gonderemiyorum
diş agrım var bayrandan beri, simdi bi doktora gitmem lazım.. Artık ciğneyemiyorum birseyi.. 20lik diş sorunu olabilirmiş..

Geçmiş olsun canım. İhmal etme diş oldukça önemli.

Menün kadayıf haricinde oldukça güzel. Keşke o da olmasaydı. Su çok az olmuş. En az 2 lt iç canım.

Ben zor yetişiyorum zaten Hele birde iş çıkışı geliyor kızı kreşten almam gerekiyor eve kadar tutuyorum ama eve nasıl çıktığımı ne sen sor ne ben söyleyeyim

Menün çok güzel canım. Ama dediğim gibi su çok az. Tubiş bu arada kızların çok tatlı maşallah. Sende bir o kadar güzelsin. Bence biran önce ideal kilona ulaş çünkü zayıf hallerin oldukça hoş.

Menün bu kez güzel olmuş ama akşam ki zeytin ve peynir fazla olmuş. Onun nedeni öğle yemeğinde sadece yoğurt yemiş olman. O nedenle akşam çok yemişsin. Birde saat henüz 9 buçuk. Sen saat 7 de akşam yemeği yemişsin. Sadece 2,5 saat sonra yatıyorsun. Bence çok erken uyku için.

gecicek hepsi insallah yine vericez kilolari. dedigin gibi reglinde etkisi vardir. diger 1 kiloda bayramdandir.

nazara cok takan biri degilim ama her kilo verdigimde ve tickerimi güncelledigimde bana bir süre sonra kilo verememe durumu oluyor. kilo vermek özenilecekte bir konu sonucta. zaten bayadir karar aldim bundan sonra ticker güncellemicem.

hadi canim hayirli olsun.

süper

kizlar iyi aksamlar gecmise bakmaya calistim ama gözlerim sizliyor cok yorgunum.
dünde hic giremedim. staja basladim kizlar eve geldgmde cok yorgun oluyorum gecmise bakmak iskenceydi bu mesajida yauip cikacagim.
kahvaltilarimi artik 9 gibi yapiyorum, fakat menüm cok düzenli degil cünkü staj yaptigim yerde cok spontane hareket ediyoruz.

kaptancim sanirim stajim boyunca 5 zorunlu mesaji dolduramayacagim, nasil olacak bu is

Menum

Sabah : 1 kk peynir
1 yumurta
4 zeytin

Ogle : ton balikli sandvic

Aksam : Yogurt

Spor yok.
Su 2 lt
Kizlar ya ben bu hafta cok sistim cumaya kadar odemde kiloda gitmeli En azindan suanki kilodan eksik olmam gerek

Menüm

Sabah
1 kase sütle nesfit

Ara
Yarım muz

Öğlen
Tavuk ızgara, salata, ayran

Ara
1 sütlü nescafe

Akşam
3 köfte, 1 dilim tam buğday, 1 kase yoğurt

2lt su, 1 bardak yeşil çay, 1 sade soda, 30dk yürüyüş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…