Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

kızlar menümü yazayım
07:00 - sabah
1 kase nesfitli süt

10:30 - ara
2 ayran

14: 00 - öğlen
1 kase tarhan çorbası
1 dilim ekmek
1 kase yoğurt
1 kase salata

16:00 - mandalina

20:00 - akşam
2 kase tarhana çorbası
1 dilim ekmek
1 kase yoğurt

3 litre su

süpersın cnm cok guzel yaa.benım de 38 beden olmam yakındır.su maası bı alayım gardrobumu zevkle yenıleyecegım ınsallah

Eki Görüntüle 835263

Gunaydın kızlarr, ben sporumu yaptım bile bu arada nasıl duruyorum ama hıc yorulmamıs gıbı cool cool
hadi kızlar , saglıklı yemek bol spor
canım benım super gorunuyorsun arkadaslar da soylemısler hıc dogum yapmıs gıbı degılsın,çıtı pıtısın :13: ve ayrıca çıtır çıtırsın.tü tü tü maşallah sana
bu arada ayakkabılarına ba-yıl-dımmmmm,aynısın pembesı bende var . ama senınkı de cok guzelll

cnm benım menun guzel ama aksam yedıgın elma sımdı senı kesın acıktırmıstır,elma benı hep acıktırır da..

ebrucugum menun cok guzel,aksamkı salataya bayıldım,ıyı fıkır yarın ben de yapıcam
bu arada menumu begenmıssın,tesekkurler:5
4:

Kızlar bugunden beri kaçtır yazdıklarım ya siliniyor Ya da gonderemiyorum
diş agrım var bayrandan beri, simdi bi doktora gitmem lazım.. Artık ciğneyemiyorum birseyi.. 20lik diş sorunu olabilirmiş..
ah canım benım:18: senı cok ıyı anlıyorum ben de dıs agrısı cekıyorum ama 20 lıklerden degıl.cekım yapılması gerekıyor ve ben hep ertelıyorum.cunku ınanılmaz bır dıscı fobım var,yenemıyorum.gecmıs olsun

kızlar çok sinir oluyorum yaaa
kaç gündür açım resmen ama gram gitmiyor yaaaa
cumaya kesin artı çıkıcam
çok moralim bozuk

SABAH
08.05
Bir kaseden az yagsız sütle k flex
ARA
10.00
İki bardak şekersiz çay
ÖĞLE
12.50
Bir adet uzun galeta,bir mandalin
AKŞAM
17.45
Bir porsiyon tavuk ızgara,bolca çoban salata

2 lt su
20 dakika tempolu açıkhava koşu
15 dakika egzersiz hareketleri (bel ve bacak ağırlıklı)

Son düzenleme:
çok moralim bozuk
canım boyle dusunme,daha da strese gırme
ac olmamalısın her seyden yanı yasak olmayan seylerden duzenlı olarak yemelısın.ac olunca vucut tutuyor vermıyor .artık bunu hepımız bılıyoruz.daha cumaya cok...ben verecegıne ınanıyorum,sen bızım gururumuzsun

teşekür ederim ebrucum
ama bayramda bozdum canım yaaa
çok pişmanım ama yapacak birşey yok artık bundan sonraya bakıcaz

kadayıf dışında süper

güzel canım afiyet olsun

afiyet olsun

Menum

Sabah : 1 kk peynir
1 yumurta
4 zeytin

Ogle : ton balikli sandvic

Aksam : Yogurt

Spor yok.
Su 2 lt
Kizlar ya ben bu hafta cok sistim cumaya kadar odemde kiloda gitmeli En azindan suanki kilodan eksik olmam gerek

afiyet olsun

afiyet olsun

afiyet olsun

teşekür ederim canım bakalım cumayı iple çekiyorum
hem regl olucam gibi hemde hep misafirim var

tessekkur ederım canım. ayakkabının pembesıde var bende , spor yapmaya baslayalı spor ayakkabı cılgınlıgı basladı :) eskıden babet delısıydım sımdı spor ayakkabı

super bı menu olmuş

teşekür ederim canım bakalım cumayı iple çekiyorum
hem regl olucam gibi hemde hep misafirim var
ben de regl olabılırım:18:
mısafırle kostururken verırsın cnm ya.ama sakın sen de onlarla yemeyesın

tessekkur ederım canım. ayakkabının pembesıde var bende , spor yapmaya baslayalı spor ayakkabı cılgınlıgı basladı :) eskıden babet delısıydım sımdı spor ayakkabı
hangımızde yok kı ayakkabı cılgınlıgı babet,topuklu,spor farketmıyor
ben eskıden spor ayakkabı gıymezdım ta kı esım hedıye olarak performans ayakkabısı alana kadar.ılk performans ayakkabımdı onlar benım.ve ayakkabı o kada rahat kı...sen de bılırsın ayagındakıler cok rahattır.

Son düzenleme:
arkadaslar ben yatıyorum ınanılmaz yorgunum,ojelerım de kurudu onları beklıyordum ıyı gecelerr,yarın gorusmek uzere

Son düzenleme:
Menum

Sabah : 1 kk peynir
1 yumurta
4 zeytin

Ogle : ton balikli sandvic

Aksam : Yogurt

Spor yok.
Su 2 lt
Kizlar ya ben bu hafta cok sistim cumaya kadar odemde kiloda gitmeli En azindan suanki kilodan eksik olmam gerek

super bı menu ama akşam sadece yogurt az geldı bana yanında bıseyler daha yıyebılırdın bence. sporu mutlaka tavsıye ederım en azından yarım saat yuruyus bıle olsa. cumaya kadar kılo verecegıne ınanıyorum daha cok zaman var canım.

çok moralim bozuk

Canım hıc canını sıkma , her ınsanda olur bu kılo verdıkden sonra bı sure durur sonra tekrar baslar vermeye yada regl donemındeysen. metabolızmanı calsıtıracak seyler yemeye calıs aynen devam et, verıceksın ınanıyorum

bende esımle basladım aslında spor ayakkabıya , ondan once gıyındıgımı hıc hatırlamıyorum:) sımdı oylekı bı ayakkabı gordummu aynı model her rengınden alasılarım gelıyo :) ahhh bızler

evet kızlar;
eşimin yogun sekılde bana tatlı yedirme çabalarından sonra, (her ne kadar canım çeksede) azmettım, yemedım ve huzur içinde yatıcam şimdi. Hepinize iyi geceler

evet kızlar;
eşimin yogun sekılde bana tatlı yedirme çabalarından sonra, (her ne kadar canım çeksede) azmettım, yemedım ve huzur içinde yatıcam şimdi. Hepinize iyi geceler

tebrik ederim seni ve iradeniiiii bende herkeze yeme konusunda hayırrr diyebilsem keşkeee

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…