Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

canım hepimiz bayramı zararlı kapattık
ama olsun veririz hep beraber
ver canım kiloları al al laptopunu

Geçmişi okudum kızlar, hemen herkes kilo almış.. Ben de çok kaçamak yaptım.. İtiraflarıma gelince;

Neredeyse her gün 2 öğün yedim, çok az su içtim, yeşil çayım yoktu, ekmek beyaz köy ekmeği vardı sadece, ondan yedim, pirinçli sarma yedim 2 gün, 4-5 dilim de tatlı yemişimdir toplamda, bir kere 2 dilim börek yedim, bir de bir sabah lokma yedim 2 tane, patates kızartması yedim 1 sabah... Dün çiğ köfte yedim ama abarttım resmen normal yemedim yanii..

Sabah geç kaldığım için tartılamadım yarın sabah tartılacağım, kötü çıkacağı kesin ama umarım çok çok çok kötü değildir.. Bir de regl olacağım onun şişkinliğini var..

Akşam yürüyerek gideceğim eve.. Zararın neresinden dönülse kardır..

Hepinizden özür diliyorum kaçamaklarım için

Son düzenleme:

Merhaba kızlar, hepiniz takıma hoşgeldiniz..

Benim ismim Seda, 26 yaşındayım, İstanbulda yaşıyorum, 1 senelik evliyim.. Evlenmeden önce 13.takıma katılmış ama başarılı olamadan, foruma zaman ayıramadığım için ayrılmıştım. Tek başıma yapabilirim sanmıştım ama olmadı. Evlendikten sonra 1 senede 13-14 kilo aldım.. Sağolsun Ebru beni takıma tekrar kabul etti.. Kilolarımla mücadeleme devam ediyorum..

Canım aileler tanışmaya gelecek demişsin, umarım iyi geçmiştir.

Mezuniyetin için tebrikler darısı hepimizin başınaa..

Ebrucum hepimizden beklerdim ama senden değil... Yine de bir an önce toparlanacağından eminim.. Sen bugüne kadar çok büyük şeyler başardın. Bu da nazar boncuğun olsunn

uyanınca: kahve

sabah: nesfit

ogle:1 bardak greyfurt suyu
yarım tabak fasulye

aksam: salata , ızgara tavuk

Canım merhaba,

Menülerde su miktarını da paylaşıyoruz. Gün içinde içtiğin çay, kahve vs. varsa onları da yazarsın. Bir de nesfit yazmışsın, sütsüz mü yiyorsun?

günaydın kızlar iş başı yaptık ne yazıkmm ki

ev hanımları nekadar şanslı ohh uyuyorlar şimdi

Ben de aynı şeyi düşündüm bu sabah 9 günlük tatilden sonra kalkıp işe gelmek çok zor geldii.. Ama herkesin işi zor bu hayatta, Allah ev hanımlarına da kolaylık versin..

zararın neresinden dönersen kardır canım artık önune bakıcaksın geride yedıklerin için üzülme,inş fazla kılo almamışsındır

Ara verdikce girmeye calisicam canim merak etme :)

Bisey dicem ben 57 kiloyum galiba
Cumaya kadar umarim veririm
Yoksa izine ayrilip eski kiloma gelene kadar kendimi disiplin altina sokucam moralim bozuluyo boyle grubuda kotu etkilfemek istemiyorum

Canim biz menulerimizi boyle paylssmiyoruz ve kalori hesabida yapmiyoruz. Menilerini aksam yemegini yedikten sonra toptan yazarsab elestirmemiz daha kolay olur :)

çok memnun oldum sedacım. gercekten 1 yıl ıcın cok fazla kılo almıssın. bende 1,5 yıllık evlıyım. ılk evlendıgım zaman bende baktım gece yemelerı abur cuburlar 5 kılo fıln aldım. tam verıyodum kı hamıle kaldım sonra hoopppp gelsın kılolar:) bakıyoruz beylerımız hopur hopur yıyo bızde yıyoruz walla. ama bızım vucutlarımız onlar gıbı degıl ıste malesef. benım esım kılo alıyo 2 gun yemıyo ohh hemen gıdıyo . ben gunlerce ugras ugras 1 kılo verırsem ne ala. zor iş gercekten ama ınanıyorum verecegıne. ben henuz yenı uye oldugum ıcın yenı yenı ogrenıyorum bugun ıtıbarıyle sıvı mıktarlarını vs. herseyı yazıcam canım

Uffff bende su içemiyorum nabıcam ben yaa nasıl sevdirebilirim ki suyu kendime :)

mervecım bende aynen senın gıbı bı turlu su ıcemıyorum. o yuzden kendıme 1,5 lıtrelık bı şişe aldım en azından onu hedef yaptım kendıme , sende oyle bı dene ıstersen.

zararın neresinden dönersen kardır canım artık önune bakıcaksın geride yedıklerin için üzülme,inş fazla kılo almamışsındır

İnşallah

Aynen canım ben de kocama uyduğum için aldım bu kadar kilo zaten.. Onların metabolizması gerçekten çok hızlı çalışıyor...

mervecım bende aynen senın gıbı bı turlu su ıcemıyorum. o yuzden kendıme 1,5 lıtrelık bı şişe aldım en azından onu hedef yaptım kendıme , sende oyle bı dene ıstersen.

Su çok önemli kızlar, kilo veren herkese sorun bol su içtim diyecektir.

Bugün biraz erken çıkacağım işten, evde bir sürü iş beni bekliyor.. Tatil güzel ama sonrası çok sıkıntııı.

Yine girerim akşamaa

kolay gelsin canım seninki daha zor bebeği evde bırakıp çalışmak
Büyük kızı okula yolluyorum küçük kızı da kreşe götürüyorum allaha şükür hastanenin kreşi var da bebişim çok yakınımda ne zaman istesem görebiliyorum.

Tatlım menümüzü akşam toplu şekilde yazıyoruz. Herkes söylemiş zaten. Benim menüye bakarsın bugün örnek olarak. Ayrıca kalori hesabı zayıflarsan eğer diyeti bırakınca hemen geri alırsın verdiklerini. Burada sağlıklı beslenmeyi öğren ki ileriki hayatında verdiğin kiloları yeniden alma.

Aynen canım gerçekten çok kötü oldu ama maşallah takımında benden kalır yanı yok. Bu arada yeni doğum yapmam nedeniyle mekik çekemiyorum onun yerine başka bir ceza kabulümdür. Konuşma konusunda haklısın ne desen diyecek sözüm yok. Ama olan oldu artık iyi oldu şokladığım Nazar oldum iyice nazar.

Selamlar herkeseee!!

Dün gece 01:30 itibariyle evime geldim, nasıl geçti 9 gün hemen hiç anlamadım Zaten 4 günü hastalıkla geçti, havalar soğuyunca hazırlıksız yakalandım ve üşütmüşüm..
Geçmiş olsun canım bende çok kötüydüm bayram öncesi ama allaha şükür düzelttim.

İnşallah yarın kilon çok çıkmaz canım. Çok büyük kötülük yaptık bu bayram kendimize ama artık keşke demek için çok geç. Ama bundan sonra çok kötü kızacağım bu kez bende suçlu olduğum için sesim çıkmıyor

İzne ayrılmak yok Hanife. Unut sen o işi. Ne yap ne et bu hafta vermeye çalış o fazlalıkları çünkü bu hafta listemiz inanılmaz kötü olacak. Nazar değdi 13. takıma. Analimizi incelediniz mi?

MENÜM

Kahvaltı (09:30)

Öğle (12:30)

1 tabak kuru fasulye
Salata

Ara (15:00)
1 tane elma

Akşam (18:30)
1 tabak börülce salatası

2.5 lt su spor şimdilik yok yaparsam yazarım.

kızlar selam ben geldimmm ayy kahvaltı yapcam diye sabah yazamadım menümü yazıyım mezunum ama bi bakın nasıl olmuş ilk mezuniyette düzenli menüm diyebilirim

sabah(06:00)
1 sahanda yumurta
çeyrek kk peynir
1 zeytin
1 bardak yarım yağlı süt
1 dilim kızarmış tam bugday ekmek

10:30
yarım mandalina

öğle(12:30)
1 kaseden az mercimek çorba
1 tabak kıymalı taze fasulye(sadece fasulyeleri çatalla yedim)
1 ayran

14:30
yarım mandalina

akşam(18:15)
3 yk aze fasulye
6 yk kavurma(kendi yağı ile)

bugün tek kaçamak 1 tane kuş lokumu

2.6 litre su
12500 adım

Çok güzel bir menü olmuş canım afiyet olsun.

akşam yemeğimide yedim ,işte tüm gün yediklerim

sabah:1 dlm kepek ekmeği,1dlm peynir
ara:1 kesme şekerli çay,1 mandalina,
öğlen:5 kaşık kuru fasulye,3 kaşık pılav 1 kase cacık
ara:1 mandalına 1 elma
akşam:1 kase corba 1dlm k.ekmeği 1 çay bardağı ayran

Çaya attığın şeker, pilav ve ikindi arada yediğin meyvelerden birisi çok olmuş canım. Bunların haricinde menün güzel. Birde saatleri yazarsan öğünlerin yanına daha iyi olur. Benim yazdığım menüye bakabilirsin örnek için.

sabah: light sutle nesfıt

ogle: 1 tabak fasulye, 1 bardak greyfurt suyu

ara: sade sekersız nescafe

akşam: yarım kase yogurt,1 tabak mantarlı ıspanak (1 yemek kasıgı yagda mantarları kavurup , ıspanak attım ıcıne o kadar )

yarım saat cross makınesınde kardıyo yapıp, arkasından 1 saat pılates.

6 bardak su içtim henuz , yatana kadar bıraz daha içicem kızlar

bunları çıkarmaya çalışıcam

tamam canım dişimi tırnağıma takıp vericem başka yolu yok

incelemedim canım bakarım ama hemen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…