Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

hadi canım inşallah
bende kasıma kadar 5 kilo hedefliyorum
inşallah ikimiz de tutururuz hedefimizi

Kızlar bugun yemekhanede hep yememem gerek seyler var
Pirinc pilavı
Etli mantrlı patates yemeği
Kavun

Ne yapayım, yemeyeyim fimi? Yanımda gındık ve gun kurusu getirmiştim , onları yiyeyim, aksam 6,30-7 gibi aksam yemeğimi yerim

Cerenberen ulasıcaz insallah hedefimize, baslayarak yarısını tamamladık bile:))

ulaşıcaz canım
ekimin sonunda kontrol edicam kilonu ona göre canım
yoğurt alabileceğin bir yer yokmu
etini ve mantarını yerdin yoğurtla
kavunu da yiyebilirsin bence

Çok kötü bir menü olmuş. Sende farkındasın. Bu arada kızlar hiç kimse Nur' un menüsüne yorum yapmamış. Dikkatimi çekti. Neden acaba? Bugün senden daha iyi bir menü bekliyorum canım haberin olsun.

Senin şimdilik yapman gereken en önemli spor yürüyüş canım. Bölgesel şuan için sana uygun değil. Önce kilo vermeye başla. Arkasından yavaş yavaş başlarsın bölgesel hareketlere. Kardio senin için daha önemli. Zaten zayıfladıkça o fazla olan bölgelerinde azalacak. Hedefe yaklaştıkça bölgesel sporu artırırsın.

Hımmm güzel fikir bende deneyeyim. Hatta tarifini yazsana buraya.

Yuh artık Burcu. Nasıl bir benzetme o öyle. Allah korusun Duymayayım bi daha böyle benzetmeler. O zaman sen akşam eve gelirken bir iki durak önce in yürü. En mantıklısı o.

Hadi bakalım Tuba. Sen bayağı almışın. Ben şuan 64,4 kiloyum. Eeee sonuç olarak yarışı ben kazanmış oldum. Yaşasınnnnnnnn

Bence yeme. Sadece patates yemeğinin mantarlarını ve etini yiyebilirsin. Kavundan da bi miktar yesen sorun olmaz. Ama pilav yeme. Öğle ile akşam arasıda ara öğün yap. Ayran içebilirsin bulması kolay olur.

Kızlar bende bugün çok güzel bir haftaya başladım. Dün demiştim akşam. Yarın sabah yürüyeceğim diye. Allaha şükür alarm bile çalmadan uyandım. Hemen giydim eşofmanlarımı çıktım dışarı. Evde herkes uyuyordu. Tam 35 dk tempolu yürüdüm. Eve gelip duşumu aldım. Çok iyi hissediyorum şuan kendimi. Bakalım böyle ne kadar devam edebileceğim. Madem akşamları yürüyemiyorum bari sabahları yürüyeyim.

Sanırım şimdilik gelen giden olmayacak Zeynep' ten başka. Bende kaçıyorum. Yine uğramaya çalışırım ama lütfen boş bırakmayın takımı. Emin olun burdan ayrı kaldığınızda en büyük zararı kendinize veriyorsunuz. Bunun en büyük örneklerinden bitanesi Tuba ve Nur. Gerçekten kilo vermek istiyorsanız aklınızın bir köşesinde sürekli burası olsun ve mümkün olduğunca buralarda olun. Öpüyorum hepinizi

hayırlı olsun canım güle güle kullan inşallah

bakalım ikna edersem samsung alıcam

Çok boş kalmış bugün yine takım. Kızacağım artık gelmeyenlere.

canım ben dershanedeydim yeni geldim

ayy bende bugün bi karar aldım hergün sporumu düzenli yapacağım azıcık dinlenim mesela birazdan başlıcam hemen çünkü 4 te derse başlarım

bugün rehber hocası program verdi hergün 270 soru çözücem tabi bu şimdilik daha sonra 500-700 arası olucak

kızlar ya belki yardımınız dokunur ben geometri yapamıyorum kuralları tamam biliyorum ama göremiyorum bana bi kaynak önerecek olanınız var mı acaba mesela bazı kişiler femin simetri yayını ilk adım kitabını diyolar ama :26:

Vaalla ebrucum cok dogru soyluyorsun, burdan ayrı kalmak motivasyonunu dusuruyor insanın.. Şimdi inşallah tekrar baslıyorum:) bırakmayın beni nolur:)

Bu arada ben okıldan cıktım, yolum daha uzun baya...
Yeni arkasalara tanıtayım ben kendimi

Tuba , yas 26 , şehir istanbul , cocuk 2 tane
Kilo 67 (75 idi) , boy 169
:)

Hee bu arada yemekhanede yemek yemedim, yanımda getirdiğim bir avuc fındık ve 4 tane gun kurusunu yedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…