Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

merhaba canım benim adım da zeynep
33 yaşındayım
doğum iznindeyim
3 aylık bebeğim var

süper spor canım
tebriklerrrrrrrr

kızlar iki gündür misafirden mahvoldum
ayaklarımı hissetmiyorum
alt kata üst kata gezmekten
hayınvalidem alt katta yatıyo
üst katta kızımla ilgileniyorum
alt kata da fazla indiremiyorum bebeği
ortalıkta feci grip var
bu ara işim zor
sizde ne var ne yok

Evet harika bir Burcu menüsü gelmiş. Afiyet olsun bayıldım hem menüye hem spora. Ama su az olmuş. 3 lt

Güle güle kullan canım hayırlı olsun telefonun. Hem markası güzel hem de eşinin böyle bir jest yapması. Maşallah size

Ekmek fazla olmuş canım. Birde o meyveleri hangi saatte yedin. Bu hafta ki + hala aklımda ona göre cumaya iyi hazırlan. Çok iyi bir kilo bekliyorum senden.

Meyveleri en geç saat 15:00 ten önce yiyoruz. Onun haricinde güzel bir menü olmuş ama su çok az.

tesekkur ederım ebrucum,bu hafta hergun bunu goreceksın.cok pıs azmettım bu hafta
Hadi bakalım inşallah. Bu hafta bende çok kararlıyım. En az 1 kg gitmeli çünkü diyet sıkmaya başladı artık. Biran önce kurtulmam lazım bu 4,4 kilodan. Yarın sabah erkenden yürümeyi düşünüyorum başarabilirsem. Akşam eşimin gelmesini bekliyorum yürüyebilmek için o da geç oluyor. Havalar soğudu bebişide çıkartmak istemiyorum. En güzeli sabah herkes uyurken yürümek.

Allah kolaylık versin canım. Kayınvaliden iyileşemedi mi hala? Onun sana bakması gerekirken sen ona bakıyorsun maşallah. Aman haaa bebişini iyi koru. Benimkisi kaptı kreşten hastalığı iki hafta oldu hala düzelemedi. Burnu tıkanıyor yavrumun sürekli. Bas bas bağırıyor okyanus suyunu sıkarken burnunu temizlerken. Temizlemesen nefes alamıyor mama içemiyor. Şaştım kaldım. Çok çekti yavrum. İnşallah seninkisi hastalanmaz. Çok dikkat et.

telefonun hayirli olsun canim, Allah huzurunuzu daim eylesin.
menüne saatleride yazarsan daha güzel olur

coook begendim masallah

haklisin kaptancim, ben hic dayanamiyorum hergün tartiya cikiyorum diyet yaparken, yoksa catlarim ben :26:
genelde tartiya bakarak motive oluyordum bu sefer tersi oldu ama regl oldum bugün nedeni odur umarim

merhaba canım benim adım da zeynep
33 yaşındayım
doğum iznindeyim
3 aylık bebeğim var

süper spor canım
tebriklerrrrrrrr

memnun oldum canim, Allah bebegini hayirli evlat eylesin.

Allah kolaylik versin canim, aman bebise dikkat.

kizlar meraktan direkt gecmise daldim hayirli aksamlar herkese,
nasilsiniz, güzel bir pazar gecirmissinizdir insallah

yok canım yaa yataktan kalkamıyr
sadece lavaboya gidiyo
hafta içi bu kadar yoğun olmayız
haftasonu herkez ziyarete geldi sorma
çok korkuyoeum hasta olucak diye
daha çok küçük
rabbim korusun bebeciklerimizi

Ama biliyorsun ki açık havada yürümekle evde yürümek arasında çok fark var. Sonuçta büyük bir şehirde yaşıyorsun. Mutlaka yürüyüş için yerler olmalı. İlla ki eve yakın bir yer olmayabilir. Giy eşofmanlarını öyle bir yer bul kendine. Bak bakalım ne kadar mutlu hissediyorsun kendini.

Teşekkürler canım. Allaha şükür ki bıraktım o pis ve kötü şeyi. Piramit pasta dediğin mozaik pasta mı?

ne güzel işte tutumlu olmak
bende tutumluyumdur kayınvalidemle o yüzden de anlaşıyoruz
o benden de tutumludur
ve çok zevkli bir kadındır
alışveriş arkadaşımdır benim
Maşallah size

kaptancim nasilsin,

ben en son bu grupta kilo bildirimi yaptigimda 72,1kg dum diye hatirliyorum,
dogrusunu nereden bulabilirim?
suanki kilom 74,9kg.
listeye alinmam icin 2,8kg vermem yeterli mi?

hedef kilomu 59 kg diye vermistim sanirim.
Sanırım izne ayrıldığın kilonu bulmuşun. Başarı sıralamasında yazılan kilon değil ama. Sonuç listelerine bak geriye doğru ayrıldığın etapta yazar son kilon. Başarı listesinde ki yazan ay sonunda ki kilon.

Spora çok yüklenmişsin Nur. Birden bire bu kadar çok spor yaparsan olmaz. Yavaş yavaş başla. İlerleyen günlerde diyetin sonlarına doğru artırırsın iyice.

iyi geceler herkeseeeeeeeeeeeeeeeee
İyi geceler canım. Sen böyle söyleyince gidiyorsun sanmıştım

yok canım yaa yataktan kalkamıyr
sadece lavaboya gidiyo
hafta içi bu kadar yoğun olmayız
haftasonu herkez ziyarete geldi sorma
çok korkuyoeum hasta olucak diye
daha çok küçük
rabbim korusun bebeciklerimizi
Amin canım cümlemizin evladını.

kizlar meraktan direkt gecmise daldim hayirli aksamlar herkese,
nasilsiniz, güzel bir pazar gecirmissinizdir insallah
Hoş geldin Nur' cum.

bugünki menüm berbat kizlar.
kendime cok kiziyorum ama eski irademe geri döndügümü sanmistim ama dönemedim.
pis bogazlilik bu baska bisey degil ve ben pis bogaz insanlari sevmem, kendime niye bu kötülügü yapip gencecik yasimi mahfediyorum bilmiyorumm

12:30
2 yumurta ve 1tk sivi yag ile omlet
1,5 domates
salatalik
6 zeytin
1 bugdayli topuz ekmek

15:00
1 nektarin

18:00
2 dilim beyaz ekmek
1 bardak erik komposto
5 izgara köfte
3,5 tavuk kanat izgara
salata
3 zencefilli cörek- Lebkuchen

20:00
1 dilim cheescake
1 mandalina

1 bardak yesil cay
1,5 litre su
2 bardak siyah cay

aslinda bugün spor yapmayacaktim ama yaptimda sayilmaz,
az önce biraz egzersiz yaptim.

Son düzenleme:

kaptancim en son ayrildigimda 72,1 kiloydum cünkü 71.9a düsüp sonra oraya cikmistim diye hatirliyorum. 72.2 ile ile 72.1kg arasinda emin olamadim. ben o 100grmida verip gelirim yeterki vereyim

ben tam bilemiyorum ne kadar spor yapmaliyim.
yardimci olurmusun kaptancim 1 haftada kac gün ve neler yapilmali zayiflamak isteyenler icin.
benim en büyük problem bölgelerim karin ve basenler

İyi geceler canım. Sen böyle söyleyince gidiyorsun sanmıştım

Amin canım cümlemizin evladını.

Hoş geldin Nur' cum.

hosbuldum, tesekkür ederim

Son düzenleme:

evet canım mozaik pasta
ama benimki daha çok kuruyemiş pastası oluyor
kızım çok seviyor
bende besin değerini artırmak için içine
fındık ceviz tuzsuz badem kuruüzüm siyah üzüm ikuru incir
ne bulduysam ekliyorum

günaydın kızlar kahvaltımı yaptım çıkıyorum akşama gelirim anca biliyorsunuz bu arada kaptancım zorluyorum bakalım inş. listede olurum akşam en azından bölgesele ve mekiğe devam etcem yürüyecek yer var biiri tren yolunun kenarında sierra gibi olmayım sonra biride boş bi arazi var şeker fabrikasına ait ora eskiden lojmanda oturablar içinmiş ama şu an lojmanlar boş bakalım en azından okuldan duraga filan mesafem var o ara hallederim pazartesi salı yürüyüşleri

Günaydın canım
Allah korusun konuşma öle Sierra falan 😔

Gunayddııınnn kızlaaarr
Yepyeni bir haftayla yepyeni bir karar ve kararlılıkla geldim aranızaaa:) bugun 67 kilo ile baslıyorum tekrar, içimde kelebekler ucusuyor, 1 ay sonra kasım ayına 63 kilo ile girecek olmanın sevincini yasıyorum:))

Suan yoldayım okula gidiyorum, yolu yarıladım sayılır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…