Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

süper pozitif bir ruh halindesin, bunu koru ve hedefine ulas canim. benim hedefim ilk basta listeye alinabilmek ve 11.aya kadar70-71kg olmak. gönül isterki daha az olsun fakat kilo vermek zaman aliyor 4 haftada ancak 3-4kg vermek saglikli olacaktir.

diger arkadasin dedigi gibi bende olsam etli mantarli patatesli yemegi alir patateslerini yemezdim. pirinc pilavi almazdim ama sen findik ve kayisiyla halletmissin. tebrik ederim iradeni

söz veriyorum bugün güzel bir menü olacak. fakat spor yok bugün cok halsizim regl biraz zorluyor bugün. kaptancim yürüyüs yerine pedal cevirmeye dvm etsem olur mu? burada havalar pek yagmurlu ve rüzgarli, yürüyüs yapmayi sevdigim yeride kuslar bastida :26:

evet takimda bulunmak cok önemli. ben ayri kaldigim yaklasik 4 ayda 3 kilo aldim. suan irademle ilgili sorunlarim var. diyetimin doruk noktasinda biraktim nedenler vardi tabiki ama yinede ayri oldugunuz zaman o sorumluluk eksik oluyor ve bu motiveyi düsürüyor menülerini önemsememeye basliyorsun. kisaca her takimdan uzak kalanin kilo aldigini söyleyebilirim.
burada arkadaslar duyuyoruz 1 yil sonra geliyorlar 10kgdan fazla almislar. yazik oluyor verdigi kilolari hayallerini kiriyorlar.
bu nedenle takimda bulunmak cok önemli.
insallah biranönce kilolarimi verip listeye dahil olacagim yine

kizlar yine meraktan ilk gecmise baktim. nasilsiniz bugün?
harika menüler görücez insallah aksama aman irademize sahip cikalim, bu kendi iradem icinde ikaz.
bugün cok halsizim reglden ve spor yapamayacagim.
suyumu bugün 1,5dan 2ltye cikarmaya calisacagim. su icmek problemlerimden biri ve su kilo vermek icin cok önemli.

Evet sercecik bu aksam cok guzel menuler gorucex, gormeliyiz:)
Ya patatesli yemege baktım da patateslerini ayırınca cok bişe kalmıyordu, agırlık patatesteydi yani:) yemedim bende..

Gerçekten sabah yürüyüşü Dinçlik veriyo insana ebrucum. Ben sabahtan beri burdayım gelen giden olmadı bende 2 de yürüyüşe çıktım şimdi geldim :)

Bu arada ben okıldan cıktım, yolum daha uzun baya...
Yeni arkasalara tanıtayım ben kendimi

Tuba , yas 26 , şehir istanbul , cocuk 2 tane
Kilo 67 (75 idi) , boy 169
:)

okuyo musun canım yoksa öğretmen felan mısın

bende kendimi tanıtayım adım hanife 18 yaşındayım üniversiteye hazırlanıyorum( o yüzden gündüzleri burda değilim sabahtan 2 ye kadar dershanedeyim ) inşallah 2014 yazındada evli mutlu olucam

kizlar bulgur pilavi veya bulgurlu yemekler kilo vermek isteyenlerin uzak durmasi gereken yiyeceklerden midir?

Okuyorum canım , sende bendensin yani, erken evlenip okul işlerini evliyken hallediceksin:) kolay gelsin canım

kizlar bulgur pilavi veya bulgurlu yemekler kilo vermek isteyenlerin uzak durmasi gereken yiyeceklerden midir?

Mrb bende tanıtim kendimi adım öykü 20 yaşındayım evli öğrenci ve bir yaşında oğlum var oğlumdan kalan 20 kiloyu vermeye çalışıyorum

patates pirinç bunlar insülin direncini yükselttigi için vücut yağ depoluyo oyüzden yemesen daha iyi

Son düzenleme:

memnun oldum canim. ben nur, 22 yasimdayim ögrenciyim.

bulgur pirinc kadar zararlimi gercekten. ben bulgurun pirincden daha faydali oldugunu biliyordum.
fakat bilmedigim diyete uygun mu degil mi. demekki bulgurdanda uzak duracagiz

ben cok erken evlilige karsiyim aslinda ama insallah evliligin hakkini verebilecek bilinctesinizdir canim.
demek ki taze gelin adaylari cogaldi grubumuzda

bugün tam yani şuana kadar 12 bin adım attım kaptan okuldan çıktım yürüdüm gelirkende 1 durak önce inip yürüdm filan iyi oldu benzetmelerim süperdir

cnım bulguru haftada 1 kase yiybilirsin ama çarşambaya kadar çünkü çok şişirir cumaya fazla çıkarsın

Merhaba kizlar nasilsiniz

Hafta sonu rejimim icin iyi gecmedi sabah tartida arti 500 gordum insallh cumaya kadar gider ....
Hoş geldin Sevgi' cim. Göremiyorum seni takımda. Uzak kalmak sana da yaramayacak dikkat et lütfen.

Vaalla ebrucum cok dogru soyluyorsun, burdan ayrı kalmak motivasyonunu dusuruyor insanın.. Şimdi inşallah tekrar baslıyorum:) bırakmayın beni nolur:)
Biz seni bırakmıyoruz da sen bizi bırakıp gidiyorsun

Bulgurun hiç bir sakıncası yok canım. Öykü senin mesajını sen Öykü' nün mesajını yanlış anlamışsın. Bulguru sadece cumaya yakın günlerde yememen lazım. Çünkü şişlik yapıyor ve bu da kilonun fazla görünmesine neden oluyor. Ama bulgur pirinçten daha yararlı bir besin.

Aynen ebrucum yha ben pirinç pilavı sandım bulgur oldukça faydalı sadece şişkinlik yapıyo ebrum söylemiş zaten :))

sabah(06:15)
1 yumurta ile sahanda yumurta
2 dilim salam
3 zeytin
yarım bardaktan biraz fazla süt
1 dilim kızarmış tam bugday

öğle(12:00)
1 kase yayla çorba
2 yk musakka
1 elma

akşam(18:15)
1 tabak kuru fasülye
salata
1 bardak ayran

3 litre su
8 dk bacak 8 dk basen mekik egzersiz

Pirinc ve patates diyette yememeliyiz ama bulgur yenebilir.. Ancak bulgur siskinlik yaptıgı için cumaya yakın zamanda yemiyoruz ki tartıda fazla cıkmayalım..

Aranıza hoşgeldimm.

hoşgeldin canım ben burcu kaptan yardımcısıyım 21 yaşımdayım sözlüyüm 13 marttan beri burdayım 16 kilo verdim sende kendini tanıtırsan sevinirim sana şimdi takım kurallarımızı yazacağım

13.TAKIM KURALLARIMIZ

1) Her Cuma saat 11.30 akadar kilo bildirimlerimizi yapıyoruz. Mazereti olmadan kilo bildirimine geçkalan yada yapmayan arkadaşlar sadece o hafta izinli gösterilir. Tekrarlanmasıhalinde diskalifiye olunacaktır.

2) Her gün öğünlerde yediğimiz yiyeceklerimizi ve o gün yaptığımız aktiviteleriyazarak hem kendimizin hem de arkadaşlarımızın yorumuna sunmak gerekir.

3) Kendimize karşı sorumluluklarımız olduğu gibi arkadaşlarımıza karşıdasorumlu olduğumuzu unutmayarak, onların yazmış olduklarına da cevap yazmakgerekir. Bunun içinde topikte son yazmış olduğunuz yazıdan itibaren geçmişikontrol ediniz. Böylelikle arkadaşlarınızın paylaştığı bilgileri yada sizlereverdiği cevapları görme şansınız olacaktır ki bu sayede bol bol sohbet edebiliriz.

4) Her gün en az 5 mesaj yazma kuralımız vardır. Bu kurala uyulmadığı taktirdeilk hafta uyarılarak sonraki hafta izinli yazılacaktır. İstediği zaman izindendönülebilir fakat tekrarı olduğu taktirde diskalifiye olunacaktır.

5) Burası paylaşıma açık bir topiktir. Gün içerisinde öğrendiğiniz bilgileriburada paylaşabilirsiniz.

6) Takıma yeni gelecek üyelerimize 3 hafta deneme süresi verilir, paylaşımı iyiolursa 3 haftanın sonunda listeye alınır.

7) 3 hafta arka arkaya kilo veremeyen üye diskalifiye olacaktır.

8 ) Kardeş takımımız 9. Ve 14. Takımdır. Fırsat buldukça onlara ziyarette bulunupyaptıklarıyla ilgili bilgi
alışverişinde bulunulabilir.
Yukarıda belirtilen kurallarımız ( 8. madde hariç) uyulması gereken zorunlukurallarımızdır. Ama şu bir gerçek ki zorunluluktan değil istediğimiz içinbunları yapmamız gerektiğine inanıyorum. Amaç sadece birbirimizin yediğineiçtiğine yorum yazmak yada kendi yediğimiz içtiğimizi yazmak değil, asıl amaçbunları yaparken birbirimizi nasıl motive ettiğimiz, nasılyüreklendirdiğimizdir. kimse düşünmesin ki ''ben karşımdakinin yediğine,içtiğine cevap yazarsam ne değişir'' diye. Eğer yazılan yürektense karşımızdakikişi bunu zaten anlayacaktır emin olun. Su içemiyorum diyen arkadaşımıza suyusevdirebilmek yada içmesini sağlayabilmek, ara öğünlerini yapmayan, yadaöğünlerinde kendini fazla yemekten alamayan arkadaşlara yardımcı olunarakbunları başararak da aslında bir zafer kazanılabilir. Burada hepimiz arkadaşızve bir amaç için buradayız. Bu amacımızı yerine getirirken yalnız olmakistemediğimiz için, motivasyona ihtiyacımız olduğu için buradayız. yoksa kimseburada olmaz, herkes evinde kendi mücadelesini verirdi. Lütfen bu uzun vemeşakkatli yolda birbirimizi yalnız bırakmayalım, birbirimize destek olalım.

9. Her hafta belli bir hedef belirlenip %80 e yaklamazsanız diğer gruplara kendinizi rezil ediyorsunuz.
10. Devamlı kaçamak yapan kişilere ceza uygulamamız vardır.

bu kuralları okuduğunda eğer uyabileceksen ve devam etmek istiyorsanokudum-anladım şeklinde bir cevap yazman gerekiyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…