Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

27.09.2013
28.09.2013
akashha
98
ayeyldz
belmonte
burcugncy 3720
elifimsuyum
fndkkrdu174
JeLiboNuMm
LadyLine
mavera87
naeviaa
rabiaaka
VasthaNerada
venuskadini
cerenberen16210
evamaria1018
Toplam

ayrıca lıstese olmayan ssercecik 27 eylul 0 mesaj
28 eylul 17 mesaj

Son düzenleme:
kızlar bugün pek giremicem kusura bakmayın lütfen

çok acil bi işim var yarın görüşmek üzere kendinize iyi bakın

SABAH(11:00)
2 yumurtadan peynirli omlet
5 zeytin
domates biber
şekersiz çay

öğle(15:00)
salata
büyük bardak ayran

ara(16:00)
1 sade kahve
5 kabuklu fındık

akşam(18:30)
6 yk ciğer sote
1 kase yoğurt
soğan salatası

2.5 litre su
45 dk leslie
8 dk bacak 8 dk basen egzersizi
200 mekik

Samsung Galaxy note 3 canım çok pahalı ben istemedim ama internete giriyorum diye ekran büyük olsun istedi bende istiyodum ama pahali diye Hayır dedim ama benim karım en iyisini layık dedi almasından çok bole konuşmasından çok mutlu oldum :)) canım kocam benim :)

bugunku menum
sabah: (08:30)
1 haslanmıs yumurta
yarım domates
yarım salatalık
kk kadar peynır
kepeklı ekmek 1 dılım

öglen: (14:00)
kepek ekmegıyle sandıvıc
sekersız cay

aksam: (20:30)
salata
cacık
kucuk parca tavuk incik

yesıl elma 1 tane
1 mandalına
SPORUDA ZATEN İŞTE YAPIYORUM YETERINCE :))...
kızlar aksam yemegını gec yedım cunku işte yıyemedım

Son düzenleyen: Moderatör:
DÜNKÜ MENÜMM
Sabah: (08:30)
1 haslanmıs yumurta
domates salatalık
sekersız cay
1 dılım ekmek

öğlen: (13:00)
1 kase special k
sekersız cay

aksam: (18:30)
mantar corbası
arkasından armut 1 kac dılım

1,5 lt su

LGnin hangi modeli canım ? ben L9 beğendim aslında bi arkadaşımda huawei p1 diyo ama nedense o içime pek sinmedi babamı ikna edebilirsem samsung galaxy win yada galaxy grand almak istiyorum

Canım samsung alabilirsen al, eğer alamazsan LG iyidir. Benimki 1 senelik, lg5 var, hiç bir sıkıntı yaşamıyorum, uygulamalar falan kasmıyor. Eşimin kuzeni de telefon işinde, LG'nin satışları baya iyi bildiğim kadarıyla

Afiyet olsun canım, spor için de tebrikler

Sen istemeden alması ve böyle söylemesi çok güzzel gerçekten, aferin ona

Afiyet olsun canım

Afiyet olsun canım, su az olmuş evet

akşam yemeği geç ama hafif olmuş canım öğle sandviç yiyeceksen sabahki ekmeği yeme

su dışında güzel cnm

kızlar ben yatıyrum malum yarın staj var sabah kakcam kahvaltı yapcam dahaaaaa hadi iyi geceler herkese

Slm kızlar. Nihayet yapıldı bilgisayarlar. Hemencecik hızlıca geçmişe bakmaya çalışacağım.. Bitiremezsem artık devamı yarına inşallah

kizlar sporda bugün 4. günümdü,
fakat ben sabah 200gr artida ciktim
kac zamandir 74.9kg olan ben 75.1kg ciktim
bukadar kisa sürede 3 günlük spor gecmisiyle kas yapmis olamam degil mi?
hani kas daha agir yapiyormusya insani
Sanmıyorum canım bu kadar kısa sürede kas yapacağını büyük ihtimal ödemdir o. Ayrıca haftada bir tartıldığımızı unuttun galiba. İşte insanın moralini böyle bozuyor sürekli tartılmak.
Menün çok güzel canım afiyet olsun. Sporun ve suyunda öyle.

tesekkur ederım ebrucum,bu hafta hergun bunu goreceksın.cok pıs azmettım bu hafta

Kahvaltının geç olması haricinde çok güzel bir menü olmuş Seda' cım afiyet olsun. Nasıl oldun iyice toparlayabildin mi kendini?

Hadi bakalım güveniyorum ben sana. Bu hafta seni listede görmek istiyorum.

Geçen listede de püsküüt tebrik etmişti bizi. Rekor olması beni ayrıca mutlu etti. Ayrıca ben ilk mezuniyetimde şampiyon olarak mezun olmuştum. Yani listenin 1. sırasındaydım. İnşallah ilk onda 13. takım üyeleri hep olur. Böyle teşekkürler alınca çok gururlanıyorum takımımla.

Canım kendini nasıl iyi hissedeceksen o kadar zayıflaa. O kadar kilo verdin bir kere kaçamak olur boşver :)

Ben sondan ikinciyimm.. Aslında gülüyorum ağlanacak halime... eski kilom duruyor orada...
Orda ilk başlangıç kilonu gördün dimi Seda' cım. Ben çok üzüldüm bu duruma. Sen fark etmesen ben söyleyecektim Seda listeye bak diye. Bence sen o listede üst sıralara çıkmak için uğraş. Yani kendinle savaş. Kilo vermende hızlanır belki böylece.

guzel menu.sporda coşmuşşun resmen,kıskandım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…