Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

Maşallah güzel yürümüşsün benimde şu saate kadar tam 9244 adım olmuş. Sabah yürümek çok işe yaradı.

Gayet güzel bir menü. Afiyet olsun.

İyileştim canım birşeyim kalmadı çok şükür.. Evet çok üzüldüm, demekki benim kadar kötü duruma kimse düşmemiş Geçmiş olsun canım Size de geçmiş olsun ebrucum.. bu seneki hastalıklar fena sanki, daha uzun sürüyor Çok fazla yemişsin Allah korusun yahuuu konuşma öyle Süpersin maşallah :)
kizlar bulgur pilavi veya bulgurlu yemekler kilo vermek isteyenlerin uzak durmasi gereken yiyeceklerden midir?
Canım bulgur ye ama cumaya yakın zamanlarda değil Afiyet olsun canımmm

Okuyorum canım , sende bendensin yani, erken evlenip okul işlerini evliyken hallediceksin:) kolay gelsin canım

Ayy cok zor mu evliyken okumak
Sozlum bana tam destek veriyo okumam icin o lise mezunu sen kazan evlenelim bende aciktan okurum diyo :)

O benden zeki tabi sayisali vs mukemmel nazar degmesin :)

Ayy sende mi bizdensin bilmiyordum ben seni :)

ben cok erken evlilige karsiyim aslinda ama insallah evliligin hakkini verebilecek bilinctesinizdir canim.
demek ki taze gelin adaylari cogaldi grubumuzda

aslinda bende karsiydim ama ama insan sevince erken gec farketmiyo ama tabi evlenecegin kiside onemli duzgun biri mi serseri mi bilmek gerek
babam cok arastirdi bakalim halada sorusturuyo nasil biri diye :)

Herseyin hayirlisi olsun :)

okudum anladım yazman lazım canım bide kendini tanırtır mısın

:) okudum ve anladım

Yasım 25,evliyim ve 1 çocuğum var.sporu ve diyeti çok severim ve azimliyimdir.kilo problemli sayılmam ama basen kalçada toplanıyor kilolar.sporlarım basen kalça ağırlıklı.30 dk günlük+ duşta selülit masajı,sıcak soğuk su şok .lahana kürü yapıyorum bide.ara yemem.

cok iyi yapmissin canim.

Pirinc ve patates diyette yememeliyiz ama bulgur yenebilir.. Ancak bulgur siskinlik yaptıgı için cumaya yakın zamanda yemiyoruz ki tartıda fazla cıkmayalım..

anlasilmistir kizlar bulgur icin tesekkürler

Aranıza hoşgeldimm.

hosgeldin canim
ben Nur, 22 yasindayim, ögrenciyim. baslangic ve hedef kilom asagida.
senide taniyabilirmiyiz

aynen canim herseyin hayirlisi. ask insani ne zaman yakalar, karsindaki kim olur hic bilinmiyor
daha dogrusu evdeki hesap yani hayaller carsiya uymaz genelde

Sabah
Domates
Az peynir
6 tane biber
Yeşil çay
Öğle
Yok yiyemedim
Aksam
Bi tane sosis hep Kızartma vardı bi sosis le kalktım sofradan hiç halim yok bugünlük bu kadar
Su 4 bardak
Spor 3 km yürüyüş yaptım

kizlaaar bugün su icmem süper gidiyor. sisemi yanimdan ayirmiyorum. 2. 1,5litrelik siseye basladim onunda 3te 2si kaldi, biter bugün hayli hayli
ayrica cayda ictim.
tek üzüntüm spor bugün onuda kendime geldgm gibi baslayacagim kendimi suan eksik hissediyorum böyle

canim yemek saatlerini yazarsan daha iyi anlariz ve yedigin peynirin miktari ve yag oranida önemli.

menüde tek begendigim spor bugün.
halinin olmamasi normal cok az yemissin ve sosis olmamaliydi. suyunda cok cok az.
yarin güzel bir menü bekliyoruz

Bugun yediklerim

Sabah 8 de : 1 yumurta ( annemim yaptigi biber salcasiyla yagsiz yaptim katki maddesi felanda yok )
1 kk peynir
yarim domates
3 zeytin

Ogle 12 de : 1 tane mandalina

saat 4 de aksam yemegi : 3.5 kepce iskembe corbasi
3 kasik fasulye
salata

saat 7 de 1 tane mandalina

su yatana kadar 2.5 lt olur

yesilcay 3 bardak

Spor dahaca yok ama yatmadan yapicam

yarin oglene sandvic goturcem sabah ve aksam ekmek yemicem o zaman olur dimi ?

Bugun acelem vardi ne para almisim yanima nede baska bisey mandalinayida arada yerim diye almistim oglene nasip oldu

memnun oldum canım ismin nedir?

çok sağlıksız bi menü olmuş bu

tatlım akşam menünü bi düzene sok acıkmasan bile bi kase yoğurt ye o yediğin mandalina senin kan şekerini fırlattı ve vücudun yagdan yakmıyo şu an

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…