100 gün diyet hedef 70 başlangıç 85 eşlik edenler buyursun

Supersin canim onemli olan hersey gozunun onundeyken yememek iradeli olmak sen bunu basarmissin diyetler hep gorunce dayanamayip yemekten bozuluyor zaten

Herkeseeee günaydın canlarrrr nisanda baharım oraya bir 71.8 yazalım litfennnnnnn istersen düz hesap yapalımmm 72 kızlarrr sizlerden de güzel haberler bekliyorummm..hadi bakalım açılış benden devamı sizzdennn..

suuuuu dikkat etttt bir yudumda içerim seniii... :) şaka yapıyorum cnmmm...1.70 boy kilo 65 olsam yeter senin cnmmm boy kaçtıı .düğün hangi ay hala demedinnn

ya bu arada kızlar ben bu eliptiğin kayışını nasıl yapacam garantisi de bittii.. nerde yaptırılır onu bile bilmiyorumm..başına gelmişliği olan varsaaaa yardımmmm lütfennnn

suuuuu dikkat etttt bir yudumda içerim seniii... :) şaka yapıyorum cnmmm...1.70 boy kilo 65 olsam yeter senin cnmmm boy kaçtıı .düğün hangi ay hala demedinnn
Benim de 172 canim ben de 65 olsam iyidir. Tarih almadik ama nasip olursa eylul dusunuyoruz canim.

Benim de 172 canim ben de 65 olsam iyidir. Tarih almadik ama nasip olursa eylul dusunuyoruz canim.

oooooo eylüle senden afeti devran olur cnmmmmm iyi bariii acelen yokmuşşş..emin ve sağlam adımlarla yolumuza devam edelim bence burdaki dayanışma ve motivasyonla 65i bile geride bırakıp 60lara yol alacaz gibi bir his var içimde

merhabalar, bugun ne kadar guzel bir gun yaaa... tam iki kilo vermisim 88 olmusum. ins ayni hizla butun kilolarim gider demeyi isterdim fakat odem attim galiba. Olsun buda cok guzel

Harika haberler hepinizi Yürekten tebrik ederim canlarımmmm

Benim kilo 81.2

Maşallah çok standartım haftada bi kilo :)))

O değilde ben dün Hariç hiç kaçamak yapmadım sporda yaptım

Birşeyleri değiştirmem lazım az yemek bana Pekte kilo verdirmiyor :)))

cnm spor yapıyorsun ya o yağlar kasa dönüştüğü için tartıda anlaşılmıyorrr..sen bedenine bak incelme de varsa tamamdırr..doğru yoldasınn..ama çok az da yeme yaniii..şu an yaptığını bir ömür yapacağını düşünnnnn..düzenini oturtmaya bak..ben öyle düşünüyorum şahsen..şimdi ben saat 5ten sonra bişi yemiyorum yaaa ilerde de devam ettirmeyi düşünüyorumm bu düzeni ama 5 değilde 6 olur mesela ya da dışarıya yemeğe davet edildik atıyorum saat 7 de ayyy yokkk ben diyetteyimmm yiyemem demiceğimmm heralde..yerim ama azıcıkkk, eşlik etmem lazım ..onlarda kaçamağımız olsun..ama tabiki de dozundaaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…