100 gün diyet hedef 70 başlangıç 85 eşlik edenler buyursun

pastalar benimde felaketim markette pasta reyonunda eşim tatlı alıyordu kendine sanada pasta alimmi dedi dilim yok desede gözlerim evet dedi ama aldırmadım yiyip yiyip kilo alamayanlara nefretim artıyor bir kaçamakla verdiğimizi geri alıyoruz yaa

bugünde sabah kahvaltım standarttt oldu yine : yeşilçay, 1 yumurta, zeytin, lor peynir, roka, domates,2 dilim kepek ekmeği...biraz değişiklik olsun diyeeeee bomba geliyorrrrrrrrrrrrr : yalancı tavuk göğsü yapmıştım ama baya bisküvili..ondan 4-5 tatlı kaşığı mideme götürdümm..mideme de yazık arada şok geçirsinn..yabancılık çekmesinnn ama acısı akşam sporla çıkacak tabi ki deeee

cnmmm emin olll ilerleyen zamanlarda elinin altında bile olsaaa canın istemicekkk..sadece biraz iradeli olmak lazımmm..ben artıkkk ağzıma bile koymak istemiyorummm

Doğru diyorsun canım aslımda benim demek istediğim normal bir diyet programından az olması.. Bu hafta daha dikkatli olucam... Bu arada eliptik içîn bi fikrim yok canım benimde Koşu bandı gitti aldığım yere sorucam bende

Hergün tartıya bakmak beni strese soktu ayrıca. Bu hafta bakmıcam. Velhasıl çok iyi gidiyoruz:) su321 seninde 60 Lara az kaldı canım:))

Gunaydin kızlar bende 79 u giremedim malesef ama bardagun dolu tarafina bakmak lazim 80.0 olmusum 3 kilo gitmis şükür

bende şimdi bir elma ve havuç yedimmm..kuzenlerimi bekliyorumm birlikte yemek yicezzz.menümüzde makarna var, çok severlerde bir de şimdi annem mercimek çorbası yapıyorrrr..ama benim öğlen menümmm 1 kaseee mecimek çorbası yanında 1 kepekli galeta olacak.. çünkü makarnanın vucuda hiçbir faydası olmadığını biliyorummm..çorba en azından protein nasılda beynimle oyun oynuyorummm yahuuu bir de türk kahvesini de içtimm miii akşama Allah büyük

Bende kahvalti yapmadim az once haftalik kacamagimi yaptim o yuzden aksamda yrmek yemicem nescafeye kizimin cici bebesinden batirip yedim cocuk gibi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…