100 gün diyet hedef 70 başlangıç 85 eşlik edenler buyursun

Kahve sever olarak bu habere çok sevindim:)
Kızlar bu saate kadar temizlik yaptım çok yoruldum ama oğlanı uyuyunca içim el vermedi yine Yürüyüşe başladım
Öğlen 1 tabak ıspanak yedim biraz yoğurtla
afiyet olsun canim ben spor yapamiyorum kizim yeni yuruyo surekli arkasindayim kosturuyoruz evin icinde bi oglen uykusu var o da 1 saat o zamanida isle gecistiriyorum

Akşam yemeğim 3 kaşık bulgur pilavı 2 kaşık taze fasulye 2 kaşık yoğurt

Ama doymadım nedense bugün çok acıktım

20 dk yürüyüşten sonra leslie yapamadım malesef çok halsizim bugün..

selam arkadaslar leslieyi bende bugun ilk defa denedim 3 mil yaptim plates kadar etkili olmasada iyi gibi uzerine birde 5.8km yurudum bu arada rmys4203 canim bende seninle ayni durumdayim benim oglumda 20 subatta yasina girecek on aylik basladi yurumeye cok hareketli ama ben oturma odasini ona gore ayarladim ciceklerimi sus esyalarimi herseyi topladim tabi yinede arkasindan ayrilamiyorum spor oluyo bize

Aaa ne guzel 3 hafta var aralarinda :) bende kaldirdim canim da yere dusuyor dolap falan yinede tehlikeli ama dedigin gibi spor oluyo :)

Canlar birde hani yemek yerken yavas yavas cigneyin diyorlarya bir arkadas kitapta okuyarak ne kaybederim diye denemis ve ilk hafta 3 sonraki haftalarda 6 kilo vermis 20 dakikada doyma sinyali geldigi icin o 20 dakikada 1 elmada yenilebilir koca bir pizzada aslinda cok basit birsey gibi ama ne kadar etkili ben bugun denedim ve her zamankinden hem daha cok tokum hemde az yedim denemenizi tavsiye ederim

evet canim bende oyle yapiyorum en basindan beri yoksa bu menulerle doymam imkansizzzz

Kizlarr bende bu aksam dunku gibi pilav ve brokoli salatasi yedim brokoli inanilmaz tok tutuyor cok az yememe raqmen tika basa dolu qibiyim iki saat oldu yiyeli tabi gun icindede gonng yedim oda cok lezzetli ve kalorisi az sabahta 3 mil leslie yaptim aksam uzeri de 1 mil yaptim mutluyum buqun

Yarin insallah guzel sonuclar aliriz bende
aksam 3 kofte yogurdun icine salatalik dograyip onu yedim ve bir greyfurt
Gun boyuda 1 cay bardagi leblebi 2 bardak nescafe ve greyfurt yedim bugun daha mutlu hissettim sanki

Maşallah kızlar çok iyisiniz

Ben bu akşam bir arkadaşıma gittim ben seviyorum diye annesi tahinli kek yapmış ve malesef bir dilim ondan yemek zorunda kaldım
Birde Oğlumu yedirirken 1 köfte yedim
Yarından pek umudum kalmadı ama inşallah telafi ederim

merhabalar, diyetler nasil gidiyor? farkli kurler deneyenler varmi? istak kesici, odem attirci veya metabolizma hizlandirici?

benim bugun menum disarida oldugumdan biraz karisti :) sabah bir dilim ekmek peynir ve maydanoz yedim. arada elma, oglen 2 dilim ekmek peynir, aksamada yogurtlu kuskomaz ve corba.

kızlarrr yazmaya anca zaman bulabildimm..bütün gün dışarıdaydımm ve akşamda kuzenim geldiii..biraz geç bi saat biliyorum ama rapor vermemiz gerekiiyor..zaten 12 olmasına daha 2 dakika var :) öğlen salata ve bulgur ..sonrasındaaa dışarıda olduğumdannn yine bir arkadaş görüşmesiiii ve yine yaş pasta simitler poğaçalarrr masaya dizildi...yaş pasta görmekten artık midem kalktı :) bu seferrr tabağıma konulan parçayı yarımlamadım, çeyrekledimmm..zaten çantamada sultani yi atmıştımmm..ondan bir 5-6 tane yedim ve çayyy...akşamı böyle geçiştirdimm.. yarım saat kadarda yürümüşümdür..son 3-4 gündür akşamları ev yemeği yiyemediğimden canım nasıl istiyor anlatamam..annem dolma yaptı akşamm ..normalde hiç sevmemmm, amaaaaa öyle bir koktu kii.. Amannn dikkattttt dolma severler sakınnnnnnnnnnnnnnnnn..canınız çeksin ya da yapasınız diye demedimmm. biz iradeliyizzzz..dayanacammmm, dayanacazzzzz

cnmm kesinlikle doğru yapmışsın..diyet boyunca kendi evindemi olacaksın..kendi hazırladığın özel yiyecekelr mi tüketeceksinn..önemli olan dozunu iyi ayarlamak..dengeyi kurabilmek..dediğim gibi ben de son 2-3 gündür yaş pastalarla savaş halindeyimm..küçücük bir dilime karşılık akşam yemeğimden vazgeçiyorum..doğru mu yapıyorum bilmiiyorumm ama zamanla görecez.

Allah herkesin niyetine göre versinnnn..Onlar başka yerlerden bulacak cnmmm..sen merak etme..eşin sana destekse sallaaa boşver onlarııı.dicem deee :) o da olmuyorrr..ama sen yine de sallamaya bak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…