100 gün diyet hedef 70 başlangıç 85 eşlik edenler buyursun

Zafere giden yolda cekilen cile kutsaldir canim dayan az kaldi

Kızlaaaarr ben geldim fakat hiç hoş gelmedim
Malum bugün arkadaşa bebek görmeye gittik amanın ne sofralar ne ikramlar .. Başta gayet kararlı iki kaşık salata aldım sonra bir Şundan br bundan derken ne varsa indirdim :/ bi makarnalı birşey vardı ondan almadım:/ yetmedi ikinci böreğimde aldım yetmedi sonradan gelen tatlıyıda yedim...

Hiç yazmasam iyi olurdu belki ama ne yersem yazmaya söz verdim. Bide ilginç belki kendime çok kızsamda bırakmıyorum ve daha hırslıyım bügünde benim ödül günüm olsun hem arada Vücudu şaşırtmak iyi ( benimki şoka sokmak) Tekrarı olmayacak söz veriyorum 20 Şubat'a kilitleniyorum...

Bosverrr tatlim iyi yapmissin bugun hem tartilma hemde odul gunumuz olsun bende aksama yine kayinvalideme gidicem oorda eminimki kaciricam yine

Ben de 65 iyi diyorum ama 60 mı olsak hakkaten

Ben bugün menü yazmamışım ya. Bugün ödül günümdü benim. sabah haşlanmış yumurta, bir domates bir salatalık.
Akşam da saat üç buçukta karışık pizza.

canim benim ayni benim gibi dusunuyorsun bende yarin basliyorum bir birimize destek olalim tanisalim konusalim olurmu

merhaba kızlar demek herkesin bu gün ödül günü imiş..ne yazık ki benimde öyle oldu ve sabah tartıldığımda 85 kilo idim ama ödüllerden sonra şu an tok karna 87 yi gördüm gözlerim dışarı çıktı..ne yediğimi hiç sormayın ( ama bu gün ödül günüolsun demi..yarın devam şu an itibari ile zaten bişey yemeyeceğim...sabah ola hayrola herkese güzel haftasonları olsun...

bende yarin basliyorum canim kolay gelsin ikimizede ve kilo vermek isteyen her kese Allah dayanma gucu irade nefsimize sahip cika bilme gucu versin insallah

merhabalar arkadaslar benim dunden beri oglusum hasta onla ugrasiyorum kucagimdan inmiyo o yuzden yazamadim dun gece sabahladik gunduzde pek uyumadi zombi gibi geziyom ortalikta herneyse sabah iki dilim kepek ekmegi krem peynir birkac zeytin yedim ara ogun muz yedim ogledebir kase ogluma yaptigim yayla corbasindan yedim biraz oncede aksam yemegimi erkenden yayla corbasi ve brokoli salatasiyla kapattim
kiloma gelince galiba 74.5 olmusum yani 1.100 kg gitmis
cok saskinim cunku benim hipotroidim var oyuzden kolay kilo veremiyorum ama bende artik 60lari gormek istiyom en son uc yil once 68 kiloydum insallah kararliyim gidecek bunlar gideceeekkkk

Iyi Akşamlar kızlar bugün pek yazamadım

Ödül günü bitiyor yarın maratona devam
Hepimiz güzel sonuçlar aldık bazen az bazen çok ama hiç bırakmadan istediğimiz sonuca ulaşıcaz inşallah
Listeyi yarın düzenlerim yeni gelen arkadaşıda eklerim
20 Şubat'ta en az bir kilo daha vererek hedefimize bir adım daha yaklaşıcaz
Kalan gün 86
Bahar yakındır kızlar ha gayret...
Not: ben dahil bugün ödül günü yapanlar cumaya kadar 0 kaçamak yapalım bırakmak yok canlarım

Çok geçmiş olsun tatlım Allah şifa versin
Tebrik ederim çok istikrarlısın maşallah
Aynen devam canım
Ilk fıstığımız kim olacak acaba

herkes bugün bi güzel kaçırmışşş. amann keçileri kaçırmayalım daaa
kızlarrrr iyi ki eliptiğim bozulmuşşş yoksa ben lesliciğimle nasıl tanısacaktım..3le başladımm.aranızda bu hatunla yürüyen var mıdır acep

çoookkk geçmiş olsun cnmmm.. ayrıcaaa verdiğin kilo da gözümden kaçmadı..tam gazzz devam

Gecmis olsun canim.insallah gorursun canim 6 lilari

Günaydın aşk bayanları...
Artık üst 38 alt 40 beden giyiyorum çok mutluyum

hayat sana güzel gelin adayımmm :) biz böyle kendimizle takılıyoruz yine şekerimmmmm bende geçende yazmıştımmm üst 38 diye ama altı daha bilmiyorum :) Peşindeyimmmmmm demiştimmmm

Sevgilisi olanlar, olmayanlar, olupta olmaz olaydı diyenlerrrrr , keşke olaydı da hediyeye gerek yok birçift güzel söz yeterdi diyenler, benim gibi yıllardır kendisiyle sevgili olanlarrrrrrrr herkeseeee günaydınlarrrrrrr :) ee malummm günün anlam ve önemi..aman dikkat olurda yemeğe filan gidersenizzzz dikkatttt..

Sabah menüm: 1 yeşilçay, lor peynir, zeytin, 1 dilim kepek ekmeği, nane ve tere..Napalımmm sevgilimiz var da biz mi kahvaltılara gitmedik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…