100 gün diyet hedef 70 başlangıç 85 eşlik edenler buyursun

Anammm bemimkinden fenalarida varmis..benimkise hergum yemek yapma birgun yap iki gun yiyin diyo yaqina tupune yazik diyo catlak kari..

Güpgünaydınlarrr fıstıklar bu zencefilin tadı nasıldır yahuuu.zar zor yedimm..şimdi ben zerdeçalla yoğurtu aç karnına mideme götürüyordum yaaa hani cildim için..bir de zencefil ekleyeyim dedimmm.o nasıl bir tattır Allahımmm..azıcık tarçında ekledimm..yok bir daha bu şekilde yemem..kızlar bu şekilde tüketen oldu mu hiçç aranızda..acaba diyorum ölçüyü mü çok kaçırdım..her biriden 1 çay kaşığı dolusu koydum tarçın azıcık ama..küçük bir kase yoğurta..yardımcı olabilecek ???

Bu arada sabah kahvaltım yeşilçay 1 yumurta lor peyniri 5-6 zeytin yeşillik.2 dilim kepek ekmeği :) bu kadarrrrrr..

Allahtan evler ayrııı :) yoksa nasıl olurdunuz düşünemiyorum... ama nisandabaharın dediğine katılıyorummm..yani beni daha kaynanam yok ama kesinlikle dediği gibi saygıda kusur etmem ama lafımı esirgemem, araya mesafeyi koyarımm..TATLI GİT TATLI GELLL, DAHA KIYMETLİ OLURSUN derler, inşallah ilerde uygulayabilirim

Haha bizim bburada Bekara arvat dovmesi kolay olur derler malesefff esin için bireylere göz yumuyorsun ama bende tatli tatli usul usul sokarim lafimi hic anlamaz bile

Haha bizim bburada Bekara arvat dovmesi kolay olur derler malesefff esin için bireylere göz yumuyorsun ama bende tatli tatli usul usul sokarim lafimi hic anlamaz bile

cnmm dediğin gibiii insan başına gelmeden bilemez..ama tabi ki de katlacağız eşimiz için bazı şeylere..ama ben kişiliğimi biliyorum bende tatlı tatlı lafımı esirgemem sanırım, çünkü dünyanın en mükemmel insanı olsan yine kusur bulacaklarr..her insan için geçerli bu.

O bi gercekcnm aqzinla kus tuttsan el kizisin yaranamazsin

canim bende saygisizlik yapmamaya calisiyorum ama bazen o kadar ustume geliyoki inanin artik yeter diye ciglik atasim geliyo ama yapmiyorum ilk seneler esim icin herseye susuyordum ama artik tahammul bile edemiyorum aldigimiz yedigimiz ictigimiz yaptigimiz herseye konusuyor ne soylersem soyleyeyim bisey degismiyo bazen komsular felan oturmaya geldiginde onuda cagiriyorum varya milletin icinde bile konusuyo niye bu kadar cok sey yapiyon yazik degilmi bak kac cesit yapmisin musrufluk yapiyon herkesin icinde konusuyo. neyse kizlar kusura bakmayin bu konu gercekten kabus gibi oda benim imtehanim galiba Allah sabir versin bana ve benim durumumdaki herkese

Anammm bemimkinden fenalarida varmis..benimkise hergum yemek yapma birgun yap iki gun yiyin diyo yaqina tupune yazik diyo catlak kari..
Benimki kadar kotusu yoktur herhalde kizlar benimki bizi ayirmaya calisiyor gorumceyle birlikte akillari hep fesatliga calisiyor iyi birsey bile yapsan altinda bir kotuluk vardir şu yasimda kullanmadigim hap kalmadi

Kizlar ayca kayayi takip ediyordum ve gunde iki fincan sade turk kahvesi metebolizmayi hizlandiriyor ve tok tutuyormus ayrica aclik hissettiginizde bir avuc leblebi uzerine bir bardak su tokluk veriyorm mesela ben kahvaltiyi gec yapiyorum 11 gibi deneme amacli bir avuc beblebi yedim uzerine bir bardak su az oncede lahana suyunu ictim ve nescafe tabi sifir aclik ve dolu mide

Kahve sever olarak bu habere çok sevindim:)
Kızlar bu saate kadar temizlik yaptım çok yoruldum ama oğlanı uyuyunca içim el vermedi yine Yürüyüşe başladım
Öğlen 1 tabak ıspanak yedim biraz yoğurtla

Bu kaynanalar hep aynı ANLAŞILAN :)
Acaba biz nasıl kaynana olucaz
Şahsen şimdiden oğlumun evlendiğini düşünemiyorum , anne ve oğul Arasında ki bağ çok kuvvetli
Tabi bu adil davranmamayı gerektirmez
Bir kere kimse kimsenin evine karışamaz ana kural bu olmalı
Allah Anlayış nasip etsin

Amin insallah canim oglum olsa nasil olur bilmiyorum ama benim yasadiklarimi kizim yasasin istemiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…