Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

***1.TAKIM 384.ETAP***

sosyestetik(58.7////%)
ApriL_2007(94.5////%)

1.Takim Ortalamasi: %

Yeni gelen arkadaslar bu hafta listede yoksunuz malum deneme suresi fakat sizden de tartilmanizi istiyorum

Dun yediklerim:
Ceyrek simit
1 cay
1paket susamli kraker
2pogca
iki kasik tantuni
ceyrek dilim ekmek
bir avuc kestane
1.5 lt su
yarim saat yurume :)

Dunku menum
Sabah
1 adet kuru erik
Ogle
1 adet muz
Bir avuc cerez
Ara
1 cafe latte
Aksam
1 tabak makarna
1 tabak kizartma
Yarim kase yogurt
Su 2 lt
Spor 30 dk tempolu yuruyus

Gunaydin kizlar nasilsiniz bakalim. Kizlar ben sindirim problemi cekiyorum bu anlamda ban kuru erik cok yardimci oluyor peymanin kuru erigini cok seviyorum benzer skntilari olan varsa alip denesin bence

Gunaydin kizlar nasilsiniz bakalim. Kizlar ben sindirim problemi cekiyorum bu anlamda ban kuru erik cok yardimci oluyor peymanin kuru erigini cok seviyorum benzer skntilari olan varsa alip denesin bence
Günaydın canım...
Bende bir kaç gündür armut a takılmış durumdayım ve sanırım bende kuruluk yapıyor.. bugünden tezi yok ayrılıyorum kendisinden.. elvedaa :)

dünki menüm:
sabah:
1 büyük bardak çay,
1 üçgen dilim peynir,
2 dilim ekmek
öğlen:
yoğurtlu tantuni ,
ara:
1 armut,1 mandalina
akşam:
çay yanında kek.

spor yok
içilen su 1,5 lt su
akşam tartıldığımdaise 78,2 idim..
Sizce hergün tartılmalı mıyım? yoksa haftada 1 yeterli mdir?

Canim ogun ogun yazarsan daha net yorumlayabiliriz saniyorum.
Tamam canim :)
Sabah
Cay ve ceyrek simit
oglen
Susamli kraker
aksam
tantuni ve yaninda ekmek yaklasik iki kasik felan
kestane , yarim misir ve cay da ictim

bende ilk gun durum bu ama yine de kotu sayilmaz misal cikolata yemedim bu bile mukemmel bisey ayrica onceki gibi cok da yemedim ise yarar umarim, insallah zamanla daha da azaltirim canim :)

Spor çok önemli canım.. hergün az da olsa yapmamız gerekiyor.. inşaAllah ona da başlarız ve daha rahat veririz kiloları.

Ben ip atlama yapiyorum spor olarak , cok kalori yaktigini okumustum
Yaa , öylemiymiş.. Vallahi alt kattaki komşumun rahatsız olmayacağını düşünsem yapardım ama riske atmayayım.
Bende spor salonuna yazılmayı düşünüyorum, kendi başıma olmayacak bu iş..

merhaba arkadaşlar. .ben de aranıza katılmak istiyorum.. 36 yasindayim ..2 ay once dogum yaptim..dogimda 20 civari kilo aldim..su an 79.5 kiloyum hedefim 60 olmak..emzirdigim icin agir diyet yapamam ama yediklerime dikkat edip spor yaparak ayda 2-3 kilo vermeyi hedefliyorum..
kurallari okudum ve kabul ediyorum..beni kabul eder misiniz

henuz kabul edilmedim ama yine de yorum yapabilirmiyim

Gunaydin kizlar nasilsiniz bakalim. Kizlar ben sindirim problemi cekiyorum bu anlamda ban kuru erik cok yardimci oluyor peymanin kuru erigini cok seviyorum benzer skntilari olan varsa aliyıkılırin bence
benim de favorim...tadi da gugüzel ve dediğin gibi sindirime cok faydali
aslinda haftada bir kez tartilmali..ama ben gunde 10 kez tartiliyorum..takintim var bu konuda..
aksamki kilon dogru olmuyor..sabah ac karnina tuvalete ciktiktan sonra tartilmalisin..
Ben ip atlama yapiyorum spor olarak , cok kalori yaktigini okumustum

evet ip atlamak cok kalori yaktiriyor ama malum apartmanda oturuyiruz hele benim gibi koca vucut ziplarsa ev yikilir alimallah :))

aslinda haftada bir kez tartilmali..ama ben gunde 10 kez tartiliyorum..takintim var bu konuda..
aksamki kilon dogru olmuyor..sabah ac karnina tuvalete ciktiktan sonra tartilmalisin..
Tartı yatak odasında olunca akşam kıyafet değiştirdikten sonraki ilk işim oluyor maalesef.. Ama sabah tartılmak daa mantıklı olabilir..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…