Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

Tebrik ederim canım.. Umarım bende istediğim kiloya yavaş ta olsa düşüm yapabilirim.. :)

Selam arkadaşlar hoşbuldum kaptancım. Umarım bu sefer azimle devam eder, kilomu verir ve bidahada geri almam. Zaten sırf kendimi biraz sorumlu hissedeyimde daha azimle kilo vereyim diye tekrar yarışmaya katıldım. En acımasız eleştirilerinizi yapabilirsiniz menülerime böylelikle daha dikkatli olurum

Bekliyoruz paylaşımlarını , daha önce katılmışmıydın ne kadar kg verdin neden bıraktın peki canım ?

Squat ic bacak ve basen diye ayriliyor mu canim ayni sey degil miydi?
birinde bacaklarımı biraz daha açıyorum ayaklarımı yana doğru çeviriyorum iç bacak için etkili oluyo normal omuz genişliğinde açtığımda da işte basen kısmı oluyo sanırsam

ooo alt tarafı okula gitmistim baya hareketlenmiş burası yeni üyelere hosgeldin diyorum :))) kusura bakmayın sadece akşam burdayım diye pek katılamıyorum konuşmalarınıza ama takipteyim :)

dünkü menümü de yazayım

sabah
tuzlu yoğurt çorbası

öğlen
tavuk şinitzel 1tane
6-7 parmak patates
1 kase mercimek çorbası
1kaşık pirinç pilavı

akşam
1tabak taze fasülye
1 kase yoğurt
2dilim ekmek

2litre suyu
60squat

Bekliyoruz paylaşımlarını , daha önce katılmışmıydın ne kadar kg verdin neden bıraktın peki canım ?
evet daha önce katılmıştım 3-4 kilo kadar vermiştim ama hedefime ulaşmadan bıraktım hedefim 54 tü ben 56 gibi bıraktım sonra işi bıraktım ramazan geldi geçti ve pazartesi itibariyle 61 ' i gördüm çok kötü benim için ki ben 80 kiloyla doğuma gidip o rakamdan 62' ye kendi kendime düşmüştüm. Şimdide 55 olmak istiyorum çünki elbiselerim dar gelmeye başladı

birinde bacaklarımı biraz daha açıyorum ayaklarımı yana doğru çeviriyorum iç bacak için etkili oluyo normal omuz genişliğinde açtığımda da işte basen kısmı oluyo sanırsam
Anladim canim ama epey can acitiyor bi ara bende yapmistim
Estf canim acimasiz degiliz hepimiz benzer durumlardayiz
Ne oldu canım umarım kötü bişi değildir
Klasik insan kayirma sendromuna olan gerginlik diyeyim.

Guzel menun canim arada kacamaklar olursa onlari da paylas lutfen
ooo alt tarafı okula gitmistim baya hareketlenmiş burası yeni üyelere hosgeldin diyorum :))) kusura bakmayın sadece akşam burdayım diye pek katılamıyorum konuşmalarınıza ama takipteyim :)
Tamam canim her zaman bekler gun icerisinde telden baglaniyorum bende

Masallah canim olsun hedefinin coguna ulasabilmissin insallah tekrar ulasirsin/iz

bizim teller dolaba kitleniyor maalesef o yzden 4ten sonra girebiliyorum buraya bugn de sınav vardı felan 7de geldm eve .s

canım güzel bi menü ama sanki patatesle pilav olmasa daha güzel olurmuş nacizane fikrim. Tabi daha sizleri tanımıyorum kilonu va hedefini bilmiyorum. Geçmişi okumayada zamanım olmadı. Siz squat yapıyosunuz sanırım bende leslie yapmayı düşünüyorum hatta en kısa zamanda başlıcam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…